עבור לתוכן
  • צור חשבון
Obelisk

מדריך | IV + EV

Recommended Posts

עם אני נלחם מול מאמן באמצע אימון זה משנה? (לא לחצתי על קרבות נגד מאמנים התכוונתי למאמנים שמוצאים בקרבות שדה)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אם אני באמצע אימון EV ונתקלתי בקרב מול מאמן - יש דרך שאני אוכל למנוע מזה להרוס לי את האימון EV?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אתה תמיד יכול לצאת מהקרב.

שנית, זה לא "הורס לך את האימון", זה פשוט יכול לשלב גם אימון התקפה למשל במקום של הגנה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה - אם אני באמצע אימון EV ונתקלתי בקרב מול מאמן - יש דרך שאני אוכל למנוע מזה להרוס לי את האימון EV?

קיבלת תשובה מעולה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EV זה רק לרמה הבאה/לשאר הרמות(כמובן שאפשר להגדיל)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האם שאני עושה אימון EV ואני נתקל בקרב נגד מאמן האם להלחם את הקרב או שזה הורס את האימון?

מדריך ממש מושקע ומעולה תודה על העזרה

מומלץ לא להלחם נגד מאמנים אלה רק במקום הספציפי עד שאתה מסיים את האימון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אתה תמיד יכול לצאת מהקרב.

שנית, זה לא "הורס לך את האימון", זה פשוט יכול לשלב גם אימון התקפה למשל במקום של הגנה.

תודה רבה עזרת לי מאוד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במידה ואני מאמן פוקמון רמה נמוכה? זאת אומרת אם אני שם פוקמון רמה 5 ראשון בשישיה אח כל תחילת קרב מחליף אותו בפוקמון אחר

והפוקמון הזה בעצם הורג את האויב. מי מקבל את נקודות הEV?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי משהו המקום מביא את הEV או הפוקימונים אם זה הפוקימונים אז איך אני יודע איזה EV כל פוקימון מביא?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי משהו המקום מביא את הEV או הפוקימונים אם זה הפוקימונים אז איך אני יודע איזה EV כל פוקימון מביא?

כשאתה עולה רמה יש לך הודעה כזו:

פוקימון שלך, Mega Mewtwo X, עלה רמה וקיבל: 5 התקפה, 3 הגנה, 3 מהירות, 9 התקפה מיוחדת, 4 הגנה מיוחדת, 3 חיים.

הודעה אמיתית לגמרי מהיום. במקרה וההודעה עם סטט אחד גבוה (כמו ההתקפה המיוחדת כאן) זאת אומרת ששיפרת EV , תוכל לעשות קרבות (תמיד באותו מקום שהתחלת) רבים עד שאתה רואה שהEV שלך נגמר , איך רואים את זה? כההודעה תהיה כזו:

הפוקימון שלך, Mega Mewtwo X, עלה רמה וקיבל: 4 התקפה, 2 הגנה, 3 מהירות, 4 התקפה מיוחדת, 4 הגנה מיוחדת, 4 חיים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אימנתי את מיוטו X שלי 350 קרבות במערה קאנטו והEV לא הושלם למה?

קישור לסטטסים שלו : http://veekun.com/dex/gadgets/stat_calculator?effort=252%2C252%2C252%2C252%2C252%2C252&stat=288%2C372%2C220%2C267%2C235%2C276&level=78&pokemon=Mega+Mewtwo+X&nature=careful

וכמה שהוא עלה זה רק : 

blue.pngהפוקימון שלך, Mega Mewtwo X, עלה רמה וקיבל: 4 התקפה, 3 הגנה, 3 מהירות, 3 התקפה מיוחדת, 3 הגנה מיוחדת, 4 חיים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אימנתי את מיוטו X שלי 350 קרבות במערה קאנטו והEV לא הושלם למה?

קישור לסטטסים שלו : http://veekun.com/dex/gadgets/stat_calculator?effort=252%2C252%2C252%2C252%2C252%2C252&stat=288%2C372%2C220%2C267%2C235%2C276&level=78&pokemon=Mega+Mewtwo+X&nature=careful

וכמה שהוא עלה זה רק : 

blue.pngהפוקימון שלך, Mega Mewtwo X, עלה רמה וקיבל: 4 התקפה, 3 הגנה, 3 מהירות, 3 התקפה מיוחדת, 3 הגנה מיוחדת, 4 חיים.

כנראה הוא כבר סיים אימון EV של סטאט ההגנה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אבל זה מאמן גם חיים הגנה מיוחדת ומהירות...

אז או שהאימון היה קצר מדי ועלית רמה תוך כמה קרבות או שסיימת את כל הסטאטים האלו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז או שהאימון היה קצר מדי ועלית רמה תוך כמה קרבות או שסיימת את כל הסטאטים האלו.

לא נראה לי 350 לפי מה שכתוב זה מספיק הוא לא עלה רמות תוך כדי...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מאמן רג'יגיגאס בחוף הים ועשיתי איתו שם רק 80 קרבות והוא עלה רמה ושום סטאט שלו לא מתחזק למה?

ואימנתי אותו עד עכשיו רק בבית הלחימה ובמערה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על המדריך מדריך ממש מעולה עזר לי מאוד עכשיו אני מבין יותר על EV ו-IV תודה רבה!

כל הכבוד על המאמץ וההשקעה!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר ל EV 
קראתי את השאלות והבנתי שאם אני לא יודע אם בוצע אימון או לא בוצע אימון צריך להתיחס לזה כאילו לא בוצע ביכלל וללתת בדיקה אך לא הבנתי משהו מתשובה לשאלה 9  

(בערך 13-17 לסה"כ לפוקימון עם 600-720 בסה"כ בבייס)

מה זה אומר מה רשום פה .. אני יודע שבסוף קרב אני מקבל 
blue.pngהפוקימון שלך, Mega Blastoise, עלה רמה וקיבל: 3 התקפה, 3 הגנה, 2 מהירות, 4 התקפה מיוחדת, 3 הגנה מיוחדת, 4 חיים.
או 

blue.pngהפוקימון שלך, Cobalion, עלה רמה וקיבל: 1 התקפה, 1 הגנה, 1 מהירות, 1 התקפה מיוחדת, 2 הגנה מיוחדת, 3 חיים.
או שאני לא מסתכל על המקום הנכון זה הנתון היחידי שמקבלים אחרי כמות קרבות עם פוקימון מהסיבה שהוא עולה רמה 

כליה שאני מבין הדרך שלי לדעת את הEV שאי מקבל כבונוס זה רק במעלה רמה .. ולכן עדיך להרוג יותר פוקמונים כלומר להורד את הרמות שלהם השאלה האמיתית האם מקבלים פיטבק על זה רק במעלה רמות 

נערך על-ידי YugiMutou

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-4.5.2019 at 19:07 YugiMutou אמר:

שאלה בקשר ל EV 
קראתי את השאלות והבנתי שאם אני לא יודע אם בוצע אימון או לא בוצע אימון צריך להתיחס לזה כאילו לא בוצע ביכלל וללתת בדיקה אך לא הבנתי משהו מתשובה לשאלה 9  

(בערך 13-17 לסה"כ לפוקימון עם 600-720 בסה"כ בבייס)

מה זה אומר מה רשום פה .. אני יודע שבסוף קרב אני מקבל 
blue.pngהפוקימון שלך, Mega Blastoise, עלה רמה וקיבל: 3 התקפה, 3 הגנה, 2 מהירות, 4 התקפה מיוחדת, 3 הגנה מיוחדת, 4 חיים.
או 

blue.pngהפוקימון שלך, Cobalion, עלה רמה וקיבל: 1 התקפה, 1 הגנה, 1 מהירות, 1 התקפה מיוחדת, 2 הגנה מיוחדת, 3 חיים.
או שאני לא מסתכל על המקום הנכון זה הנתון היחידי שמקבלים אחרי כמות קרבות עם פוקימון מהסיבה שהוא עולה רמה 

כליה שאני מבין הדרך שלי לדעת את הEV שאי מקבל כבונוס זה רק במעלה רמה .. ולכן עדיך להרוג יותר פוקמונים כלומר להורד את הרמות שלהם השאלה האמיתית האם מקבלים פיטבק על זה רק במעלה רמות 

צריך להלחם נגד רמות נמוכות רק כשהפוקימון שלך ברמה 99 למשל, ואין ברירה לסיים EV מלא ברמה אחת. הדרך לדעת אם סיים היא לבדוק EV לפוקימון ולרשום 252 בEffort, כשהתוצאה זהה לIV שרשום בנתונים נוספים סימן שנגמר האימון.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-6.5.2019 at 01:08 Yonatan אמר:

צריך להלחם נגד רמות נמוכות רק כשהפוקימון שלך ברמה 99 למשל, ואין ברירה לסיים EV מלא ברמה אחת. הדרך לדעת אם סיים היא לבדוק EV לפוקימון ולרשום 252 בEffort, כשהתוצאה זהה לIV שרשום בנתונים נוספים סימן שנגמר האימון.

יוני, אתה אולי יודע אם אני מאמן נכחד איך אני יודע שהוא סיים אימון EV? המחשבון IV של הפוקימון הוא לא יעבוד כי זה נכחד..

כמו שנאור אימן את המגנטיק הזה לרמה 100 שהוא היה רמה 99 והוא נכחד איך הוא ידע שהוא סיים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות Max11 אמר:

יוני, אתה אולי יודע אם אני מאמן נכחד איך אני יודע שהוא סיים אימון EV? המחשבון IV של הפוקימון הוא לא יעבוד כי זה נכחד..

כמו שנאור אימן את המגנטיק הזה לרמה 100 שהוא היה רמה 99 והוא נכחד איך הוא ידע שהוא סיים?

אפשר לבדוק כל סטאט בנפרד, עם פוקימונים שיש להם את אותו הבייס בסטאט מסויים. לדוגמה תרצה לדעת אם אנון דרקראי סיים מהירות, חפש פוקימון שיש לו אותו בייס מהירות (דיאוקסיס) ובדוק רק את הסטאט הזה איתו. כך תמשיך הלאה עם הגנה (לפאלקיה יש בייס 100 הגנה כמו לאנון דרקראי) והסטאטים הנותרים - כל פעם רק אחד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים