עבור לתוכן
  • צור חשבון
ram4861

ביקורת - אטלנטה.

Recommended Posts

לפני שאתחיל לבקר את הסדרה, אגיד שיש סיכוי שיהיה ספויילרים אז מי שלא רוצה להחשף לספויילרים אני אציע שיצא מהאשכול.

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר ×××× ×× ×¡×ר×

אז היי גיימרים, אני לא יודע למה אבל אני פשוט רוצה להיות פעיל בפורום הזה ובעוד כמה אז אתם תראו עוד אשכולות שלי בעתיד :S

אז.. אטלנטה היא מהסדרות האלה שלא זורקים את כל המידע שלכם לפרצוף כמו רוב הסדרות... היא גורמת לכם לחשוב אחריי שהפרק נגמר, שזה משהו שאני מאוד מחבב ונותן טעם של עוד.

היא נותנת ביקורת חריפה למצב החברתי באמריקה של ימינו ורואים את זה לא פעם ולא פעמיים את זה.

אז, למי שלא יודע על מה אני מדבר אסביר בקצרה על הסיפור שלו! כמו שאמרתי זה עלול להיות עם ספויילרים רבים אז בבקשה.. תחזרו לפה אחרי שתסיימו את הסדרה.

אז הסיפור מתמקד על ארן, הדמות הראשית בסדרה, הוא אבא גרוע, חסר בית, וחסר כל גרוש. ארן יום אחד שמע שבן דוד שלו נהפך לראפר מצליח... ומנסה להתקדם ולרכב על הגב של בן דוד שלו.

בסדרה אפשר לראות את המצב של הגזענות באמריקה, המצב של הכליי נשק, שאתה פשוט יכול לרדת למכולת לקנות קילו סוכר ו50 כדורים של שוטגאן.

היו שני פרקים בסדרה שזעזעו אותי, וגרמו לי לחשוב הרבה הרבה אחריי שהפרק נגמר...

בכל מקרה, כמו שאתם בטח ראיתם מכל הכתבה, אני נורא נהנתי מהיצרתיות, הסיפור שאי אפשר לדעת לאן היוצר של הסדרה דונלד גלובר, יקח אותו, והתפניות בעלילה העמוקות, שאתה אחרי שרואה את זה מבין דברים אחרת בהשקפת עולם אחרת...

לפי המבט שלי ראיתי שגולבר נותן ביקורות כמעט על הכל! על הנשקים, על השחורים באמריקה ואיך הם משתייחים אליה, על זה שהשחורים איבדו את ארץ מולדתם, שיש לבנים שחושבים שהם חלק מהם ורואים את זה בדברים הכי קטנים כמו הלחיצת יד הגרועה שלהם שהם עושים עם שחור.. מראה לנו בעצם שהם שונים ולא משנה מה נעשה וכמה ננסה להיות כמוהם, יש כמובן עוד הרבה אבל הרבה דברים שהסדרה נותנת עליהם ביקורת. אני לא רוצה להגיד כי זה יביא ספויילרים, אבל חרם והתאבדות, שמפורסמים הם גם בני אדם והם לא חייבים למעריצים שום דבר, ועוד ועוד.

אם אתם אוהבים סדרה שגורמת לחשוב אחרי שהיא נגמרת, שהיא מצחיקה אבל באותו הזמן פסיכית ברמות, עם סיפור מעניין זה סדרה בשבילכם.

עד כאן, להפעם~

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.