עבור לתוכן
  • צור חשבון
ג'יראצ'י

באג בהגנה המיוחדת?

Recommended Posts

שם במשחק: Eclipse  

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Eclipse

תיאור הבעיה: 

יש באג מסוים בסטאט של ההגנה המיוחדת שלא מופיע באף סטאט אחר.

שאלתי כמה חברי צוות תמיכה מה זה והם אמרו שזה לא באג\ כן באג, אבל משהו לא נראה לי ממש הגיוני שזה מופיע רק בסטאט הזה אז ככה:

יש לי זרניאס רמה 100, לפני רמה 99 המצב שלו היה adamant (מוריד התקפה מיוחדת מעלה התקפה) ואימנתי את זרניאס שלי EV מלא. ברמה 99 הסטאט של ההגנה המיוחדת של זרניאס היה 280 בערך (לפני בוסטים) ושיניתי לו מצב. המצב החדש היה naive (מעלה מהירות מוריד הגנה מיוחדת) אימנתי אותו לרמה 100 ומה שקרה ההגנה המיוחדת לא עלתה ב 1 אלא היה כתוב עלתה ב 1 אבל בפועל היא ירדה ל 243 הגנה מיוחדת (ככה ההגנה המיוחדת צריכה להיות אם המצב מההתחלה היה מוריד הגנה מיוחדת והוא לא שינה מצב) ולכן הוא הפסיד כוח. ולמה אני מדווח על זה בכלל? כי אם משתנה לכל מצב אחר שלא כלול בוא הורדת הגנה מיוחדת אז הוא לא נפגע, הוא באמת עולה ב 1 ולא יורד כלום.

ויש עוד בעיות עם המצב, נגיד יש לי פוקימון מצב מעלה הגנה מיוחדת והשתנה למאוזן אז הסטאטים יורדים בהגנה המיוחדת ממעלה למאוזן ולא נשארים + 1 מה שצריך לקראת בפועל.

ואם משתנה ממצב מאוזן (או כל מצב אחר) למעלה הגנה מיוחדת אז אין בעיה כי אין שינוי מצב שוב שיוריד את הסטאט.

אשמח לטיפול בבאג בהקדם האפשרי, וגם לתיקון הזרניאס שלי.

תודה מראש!

נערך על-ידי ג'יראצ'י

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה מדווח על כך שפוקימון במצב שלא יורד לו הגנה מיוחדת, שונה למצב שמוריד הגנה מיוחדת?

אתה מתלונן על זה שההגנה המיוחדת אכן ירדה? הוא אמור לרדת לפי התיאור שלך

אתה לא חושב שהדיווח אמור להיות הפוך? ולבקש שיירד גם בסיטואציות אחרות? אם אתה טוען שזה לא קורה במצבים אחרים.

הנושא ננעל. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.