עבור לתוכן

בעד נגד ואפשרות אמצעית  

12 הצבעות

1. 1. בעד נגד ואפשרות אמצעית

• בעד - אשמח להגיב
    • באמצע - אני מסכים עם חלק מהרעיונות אשמח להגיב
    • נגד - אשמח להגיב

Recommended Posts

שם במשחק: מיי

קרדיטים על הרעיונות: אני מיי וזיו Divergent שעזרה לי מאוד. 

קישור לפרופיל שלי: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=מיי#

קישור לפרופי לשל זיו: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Divergent

הרעיון הראשון: מתקפות הפוקימון - כרגע כשהפוקימון תוקף אז אתה פשוט לוחץ על כפתור וזהו עשית את ההתקפה אז אני וזיו חשבנו שיכול להיות מגניב יותר ומושך יותר אם הפוקימון באמת יעשה את ההתקפה - לדוגמה: הפוקימון Empoleon משתמש במתקפת Hidro Pump אז הוא יירה מהפה זרם מים ענק וכן הלאה עם שאר הפוקימון, חשבתי כבר על זה שכשרוצים לחרוש אז זה מפריע כי לוקח לזה זמן אקסטרה לחקות למתקפה ואז אפשר שכמו שכדי לחרוש במהירות לוחצים על ה"ברק" של ההתקפה אז כשעושים את זה רואים כבר את זרם המים יוצא מפיו במהירות גבוהה מאוד ובדברים אחרים כגון "המסע הגדול" ו"קרבות זירה" זה יראה את זרנוק המים יוצא מפיו במהירות רגילה.

רעיון שני: טוטורייל למתחילים - בואו נודה בעניין שלכל המתחילים קשה להבין איך המשחק עובד ומה כל דבר עושה בהתחלה נגיד ראיתי אנשים מתחילים שהם אומרים שהם לא מביני דבר מאוד בסיסי כמו איך נלחמים אז חשבתי שיכול להיות מין טוטורייל למסביר למתחילים מה הדברים הפתוחים לו בדרגה הראשונה וגם כל דרגה שעולים אם דבר נוסף נפתח אז זה עושה גם לו טוטורייל נגיד פתחתי את בית הרבייה, מה אני עושה בו? המשחק מראה לי שאני יכול לשים שם שני פוקימונים אחז זכר ואחד נקבה ואני יכול לנסות להרבות אותם וזה יכול להראות לי שיש סיכוי מסוים לכל פוקימון להתרבות ושאני צריך כמות מסוימת של כסף זה ושל חפצים בכדי שהרבייה תוכל להתבצע - וגם על הרעיון הזה קרדיט לזיו.

רעיון שלישי: דיבור - לפני דעתי הרבה יותר מושך ומגניב אם למשל בהתחלה פרופסור אוק יומר לך : יש לך שישה פוקימונים לבחירה בכל מחוז לאחר שתבחר פוקימון לא תוכל לשנות אותו, עם זאת תוכל ללכוד פוקימונים נוספים במהלך המשחק. ועוד דברים נוספים כמו ב"מסע הגדול" שיש את הסיפור ואם יהיה את הקול של המספר של הסדרה לדוגמה אז זה פתאום ישמע הרבה יותר מציאות ויפה ומושך.

רעיון רביעי: מסע מפלצות - בערך 30 עד 40 מאמנים מדרגה מסוימת ומשלב מסוים ב"מסע הגדול" יצאו לקרב נגד 3 פוקימון חזקים יותר מהנורמה והם ילחמו נגדם לכל מאמן יהיו מספר קבוע של פוקימונים ואם ינצחו יקבלו פרס לפי כמות הנזק שהורידו ואם הפסידו אז הם לא יקבלו כלום וככל שעוברים את השלבים המסע שהם מתקדם וכשהם יסיימו כל מי שהשתתף יקבל פרס יותר גדול (במידה ועשה כמות מסוימת של נזק+) ואז יתחיל סיפור חדש וכן הלאה והמסע הזה יהיה כל שבוע או חודש בשעה ויום קבועים מראש. גם על הרעיון הזה קרדיט לזיו המדהימה.

עוד פעם מאוד חשוב לי לתת קרדיטים לכל הרעיונות שהיו פה לזיו המלכה - Divergent.

להסבר מפורט יותר של הרעיונות שלחו לי הודעה עם הדברים שלא הבנתם ותקבלו מענה מהיר ואני מצטער על הפעם הקודמת ששלחתי את הפורום היית לי תקלה טכנית. תודה!

נערך על-ידי gilad

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד כמעט הכול. אבל כל עוד זה לא פוגע במהירות של הליגה. 

הקטע שיראו את המתקפות לדעתי יפגע קצת במהירות

הטוטורייל רעיון קטלני.

הדיבור נראלי מוזר. אני לא חושב שכדי לשים את זה. אבל אם זה לא יאט את המשחק אז למה לא?

הרביעי רעיון סבבה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה הצעות מאוד מאוד מעניינות

שייתנו לליגה חיים מאוד יפה אהבתי בייחוד את הרעיון הרביעי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיונות

מה שבעייתי פה זה שאם תוסיף את הדיבור ואת הצורת המתקפ זה יאט את הליגה מאוד(שלא מספיק כבר איטית)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה ראשונה: מיותרת, פשוט מיותר, זה פריבילגיה שאין בשום משחק דפדפן אחר, אם אתה רוצה דבר כזה לפי דעתי תקנה את סאן ומון..

הצעה שניה: יש כבר מדריך למתחילים, ויש צוות תמיכה, דבר שלקוח ממשחקים אחרים ויהיה יותר לנטל מאשר לעזר.

שלישי: נייס, לא אשקר, אבל זה בדיוק לחצי דקה שאתה נרשם, זה לא באמת מועיל, "שלום לך, יש לך אפשרות לבחור פוקימון", אני הייתי מגיב ב:"כן כן ברור" ובוחר צ'רמאנדר כדאי להעלים את הדיבור, דוגרי.

רביעי:הארכי מלאך? כי כבר היה כזה (הושמדתי כליל), אתה יכול להציע להחזיר את איוונט הארכי מלאך והשטן, זה היה שלאגר, אבל שלב 30-40? על מה אתה מדבר אפילו, אני בספק אם יהיה אחד שיגיע לכל הקרבות האלו.

לסיכום, רעיונות לא טובים, מיותרים, ומעיקים, יום טוב 🙂

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד זה יאט את הליגה כמו הססטיקות. הצעות כאלה לא  ראויות להיכנס למשחק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 29 דקות miki אמר:

הצעה ראשונה: מיותרת, פשוט מיותר, זה פריבילגיה שאין בשום משחק דפדפן אחר, אם אתה רוצה דבר כזה לפי דעתי תקנה את סאן ומון..

הצעה שניה: יש כבר מדריך למתחילים, ויש צוות תמיכה, דבר שלקוח ממשחקים אחרים ויהיה יותר לנטל מאשר לעזר.

שלישי: נייס, לא אשקר, אבל זה בדיוק לחצי דקה שאתה נרשם, זה לא באמת מועיל, "שלום לך, יש לך אפשרות לבחור פוקימון", אני הייתי מגיב ב:"כן כן ברור" ובוחר צ'רמאנדר כדאי להעלים את הדיבור, דוגרי.

רביעי:הארכי מלאך? כי כבר היה כזה (הושמדתי כליל), אתה יכול להציע להחזיר את איוונט הארכי מלאך והשטן, זה היה שלאגר, אבל שלב 30-40? על מה אתה מדבר אפילו, אני בספק אם יהיה אחד שיגיע לכל הקרבות האלו.

לסיכום, רעיונות לא טובים, מיותרים, ומעיקים, יום טוב 🙂

בקשר לזה שיש צוות תמיכה ושיש מדריך למתחילים אז תקשיב יש מלא אנשים שמתחילים לשחק והם לא יודעים  איך נכנסים לפורום וגם אתה יכול לשלוח הודעות בצ'אט רק מדרגה מסוימת וכך גם הודעות פרטיות והרבה יותר נוח לדעת אז זה מראש ולא לחשוב משהו אחד ואז להבין שהוא טעות כשדבר כזה קורה אז זה קצת אומר משהו על המשחק ולא רק על הבן אדם אתה יודע ודבר שני אני לא מדבר על דבר בסגנון הזה אני מדבר על שלושה פוקימון עם איזה 2000 3000 חיים וכוח מטורף יותר ממה שהיה אז

נערך על-ידי gilad

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה ori~ אמר:

נגד זה יאט את הליגה כמו הססטיקות. הצעות כאלה לא  ראויות להיכנס למשחק

ועובדה שהסטטיסטיקות קיימות, תחשוב על זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני גם נגד מהסיבות שהחבר צוות אמר miki

1. מיותר מאוד שחקנים עד עכשיו נהנו בלי לראות את המתקפות וברגע שביקשו חלק ברגע שתוקפים סוג מסויים של מתקפה למשל מים יש לכם עיגול עם מים שמראה כאילו הוא נפגע ממתקפת מים 

2. בשביל מה צוות התמיכה פה ? זה התפקיד שלנו לעזור לכולם גם למתחילים ואני לא רואה שזה יעזור כל כך, בקשר לבית הרבייה שנתת אליו דוגמה ואני לא מבין למה כי יש שם את כל מה שצריך לרבייה עם תמונות של החפצים וכסף .. שצריך וכמובן הסבר למעלה על הרבייה ועוד פעם כמה עולה הרבייה, ודבר אחרון רבייה כשמו כן הוא רבייה  

3. שלישי נראלי עניתי אליו ברגע שאמרתי שצוות התמיכה פה.

4. אתאמת יכול להיות נחמד אבל זה איוונט טיטאנים, זה האיוונט כי ארוך של הליגה והכי מעניין ופתאום לעשות אותו באופן סדיר יוריד ממנו הרבה, ועוד משהו חשוב- עוד פעם המאמנים הכי חזקים יקבלו את כל הפרסים בגלל הכוח שלהם ולהשים 3000 חיים זה פשוט בדיחה כי יש שחקנים שעם 2 פוקימונים מורידים אותו (כמובן תלוי בהגנות) באיוונט הטיטאנים הפוקימונים שהיה לשטן היו חזקים מאוד מעל ל20 אלף חיים אם אני לא טועה והרבה התקפה מהירות ... אז גם לא מתאים.

יש מספיק דברים שאפשר לשפר בליגה ולחדש אותם ואילו לא הדברים שצריך אם אתם רוצים דוגמאות לדברים שצריך תראו מה יכנס למשחק בעתיד הלא רחוק 😉

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות Raziel אמר:

אני גם נגד מהסיבות שהחבר צוות אמר miki

1. מיותר מאוד שחקנים עד עכשיו נהנו בלי לראות את המתקפות וברגע שביקשו חלק ברגע שתוקפים סוג מסויים של מתקפה למשל מים יש לכם עיגול עם מים שמראה כאילו הוא נפגע ממתקפת מים 

2. בשביל מה צוות התמיכה פה ? זה התפקיד שלנו לעזור לכולם גם למתחילים ואני לא רואה שזה יעזור כל כך, בקשר לבית הרבייה שנתת אליו דוגמה ואני לא מבין למה כי יש שם את כל מה שצריך לרבייה עם תמונות של החפצים וכסף .. שצריך וכמובן הסבר למעלה על הרבייה ועוד פעם כמה עולה הרבייה, ודבר אחרון רבייה כשמו כן הוא רבייה  

3. שלישי נראלי עניתי אליו ברגע שאמרתי שצוות התמיכה פה.

4. אתאמת יכול להיות נחמד אבל זה איוונט טיטאנים, זה האיוונט כי ארוך של הליגה והכי מעניין ופתאום לעשות אותו באופן סדיר יוריד ממנו הרבה, ועוד משהו חשוב- עוד פעם המאמנים הכי חזקים יקבלו את כל הפרסים בגלל הכוח שלהם ולהשים 3000 חיים זה פשוט בדיחה כי יש שחקנים שעם 2 פוקימונים מורידים אותו (כמובן תלוי בהגנות) באיוונט הטיטאנים הפוקימונים שהיה לשטן היו חזקים מאוד מעל ל20 אלף חיים אם אני לא טועה והרבה התקפה מהירות ... אז גם לא מתאים.

יש מספיק דברים שאפשר לשפר בליגה ולחדש אותם ואילו לא הדברים שצריך אם אתם רוצים דוגמאות לדברים שצריך תראו מה יכנס למשחק בעתיד הלא רחוק 😉

בקשר להצעה 2: הצעת דרך אבל לא רשמת מה לא מובן. אם יש משהו לא מובן למשתמש חדש נשמח לשמוע מה לדעתך לא מובן. 

בקשר להצעה 4 יש את המסע הגדול.

ההצעות נדחו, תודה על העלאתן. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.