עבור לתוכן
ram4861

משימות יומיות

משימות יומיות  

6 הצבעות

1. 1. רוצים משימות יומיות טובות יותר?

• כן
      6
    • לא
      0

Recommended Posts

אני עושה העתק הדבק לאשכול ישן שפתחת (לא קיבלתי בו תשובה).

שם: ProShot

הצעה: אני אתחיל מההתחלה:

המשימות היומיות לצערי ממש מעפנות, לא מוסיפות עניין וממש אבל ממש קלות, שלא נדבר שהפרס שם די מעפן...

בכל מקרה זה הרעיון שלי להוספת קצת אקשן למשימות היומיות שלא נראה בשום דפדפן בארץ וזה ריאליסטי.

שכל 6 הימים בשבוע יתחברו - אני אסביר: ביום הראשון הצלחת קיבלת פרס נמוך ביום השני הצלחת ברצף הפרס גודל וככה עד היום השישי שביום השישי הפרס הוא פרס שונה כל שבוע והוא אגדי או מאסטר או מה שתחליטו. 

אם עשית את היום הראשון אבל שכחת לעשות את המשימות ביום השני - הימים יתאפסו לך וככה בעצם תצטרך לחרוש כל יום כדי לקבל את התגמול של היום השישי.

בכל מקרה המשימות יהיה קצת יותר עניין מאשר לסובב גלגל לעשות 50 קרבות וכו", כל שבוע המשימות יתחלפו וכל יום הקושי יעלה.

סתם דוגמה: ביום הראשון יהיה לתפוס מג'יקארפ, סלאמנס, להלחם 50 פעם במערת הלבה ו25 פעם במים, לעשות את כל מה שיש השאר גלגל המזל וכל זה חוץ מהפוקימון היומי כי זה לדעתי קצת קשה ליום הראשון.

וככה בעצם הקושי עולה וכמות הקרבות שצריך לעשות עולה והנדירות של הפוקימונים וכמות התפיסות עולה עד שמגיעים ליום השישי שעל כל העבודה הקשה והרצף יהיה כל שבוע תגמול אחר שהנהלה תבחר או שבכללי תעשו את זה שכל שבוע ברנדומלי יבחר.

איך ההצעה תעזור: תוסיף עניין נוסף למשימות היומיות, מקוריות שלא נראת בארץ. וגם הפרס של המשימות היומיות ממש קטן כאילו 5 זהב זה כלום יש נכחדים שעולים 3000 זהב... וכמובן שזה משעמם כל פעם אותם משימות צריך קצת לגוון אתם יודעים..

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל הצעה נחמדה 
עניין במשימות יומיות יש גם בלי שום קשר
ואם אתה רוצה משימות חדשות אתה מוזמן להציע כאלו, לא חכם לזרוק הצעה בלי פירוט של מה שאתה רוצה שיהיה.
ומה הקשר שיש נכחדים של 3000 זהב זה אומר שהמשחק צריך לזרוק זהב ?

בקיצור תוסיף את הדברים שרשמתי (הצעות למשימות)

ואני לא חושב שצריך להעלות יותר מידי את הפרס שיגיע עד למאסטר בול או אגדי זה מוגזם

והכי חשוב אל תחשוב שדברים לא הולכים להתחדש בליגה כל הצוות חושב ומכניס לאט לאט דברים 

נערך על-ידי Raziel

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 שעות Raziel אמר:

קודם כל הצעה נחמדה 
ואם אתה רוצה משימות חדשות אתה מוזמן להציע כאלו, לא חכם לזרוק הצעה בלי פירוט של מה שאתה רוצה שיהיה.

ואני לא חושב שצריך להעלות יותר מידי את הפרס שיגיע עד למאסטר בול או אגדי זה מוגזם

והכי חשוב אל תחשוב שדברים לא הולכים להתחדש בליגה כל הצוות חושב ומכניס לאט לאט דברים 

כן וואו איזה עניין..

לסובב גלגל פאק איזה מעניין

לשחק במשחקונים שיואו הלהיט של הקיץ

לפני 5 שעות Raziel אמר:

סבבה כבר 40 שנה אתה אומר את זה

מצטער אם זה הרס למישהו... רק כששובל פה אני רואה שינויים, כשהיית חצי שנה מפקח ראשי היה איוונט אנון וזהו אחי.

כאילו, מישהו זוכר את "המשימות חדשות בקרוב" שהיה רשום בצאט 3 חודשים ועד עכשיו לא זכינו לקבל?

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה צודק מאוד אבל זה לא אומר שהם לא הולכות להיכנס 

על טעויות לא חוזרים 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-12.8.2019 at 22:49 Raziel אמר:

קודם כל הצעה נחמדה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.