עבור לתוכן
  • צור חשבון
miki

המדריך לאימון האפקטיבי והיעיל ביותר.

Recommended Posts

~המדריך~

לאימון האפקטיבי
והיעיל ביותר.

שלום לכם, אני מדבר אליכם מהליגה החדשה, השנה 2019, יש כבר IV מובנה בליגה, יש כבר מחוזות חדשים, שחקנים חדשים, פוקימונים חדשים, סוגים חדשים, הכל חדש!

אבל, הרבה מאוד מהמאמנים, במיוחד כאלה שרק מתחילים מתקשים לאמן את הפוקימון שלהם ולהוציא ממנו את המיטב.

אז...

הגעתי!

מה בעצם נלמד פה? 

איך להוציא את המיטב מהפוקימון שלך, ואיך להביא אותו לרמה 100 שהוא מיצה את כל הפוטנציאל שלו.

בואו נתחיל:

download.png

הכירו את דוד

דוד הוא פוקימון נחמד בסך הכל, רמה 5, התחלה חדשה, בשביל להבין איך להוציא מהפוקימון שלכם את המקסימום, אני ישתמש בדוד כדאי להדגים.

בואו נתחיל במצב של דוד: Quirky, מצב מאוזן, משמע שהסטאטים של דוד נשארים כמו שהם, 780.

המצבים מאוד אפקטיביים ויכולים לגרום לעליה\ירידה בסטאטים, לכן תמיד תסתכלו על המצב של הפוקימון 

לפני שאתם מאמנים אותו, כדאי לראות אם הוא שווה את האימון.

בואו נביט בIV של דוד:

Screenshot_1.png

ה-IV של דוד גבוה, מה שאומר שהוא יוכל להוציא כמה שיותר מהסטאטים שלו, מה שאומר שדוד יהיה טיפה יותר חזק מבני מינו האחרים עם IV נמוך.

עוד לגבי מהו IV ניתן לראות באשכול הבא:

אם תשימו 💗 !!

תיראו שלדוד יש מתקפה אחת בלבד שעושה נזק, משמע שאם לא נרצה לבזבז כסף על מתקפה בתשלום מהשוק, זאתי המתקפה היחידה שיש לזכותנו כרגע, מתקפת על חושית.

אנחנו נרצה לאמן את הפוקימון עד לרמה 30 לפני שנתחיל באימוני ה-EV שנסביר עליהם מאוחר יותר.

מתקפה על חושית חזקה על לחימה ורעל, משמע, אנחנו נצטרך למצוא מקום בהתחלה שיביא לנו כמה שיותר נקודות ניסיון, ושהפוקימון יהרוג במכה.

במידה ואתם משתמשים בעל חושי\פיה\מעופף כמוני אני ממליץ להילחם בבית הלחימה של קאנטו.

במידה ואתם משתמשים באופל\רוח אני ממליץ להילחם בבית הרוחות של קאנטו\הואן.

במידה ואתם משתמשים בחשמל\דשא אני ממליץ להילחם במים קאנטו.

ובמידה ואתם משתמשים באדמה\מים אני ממליץ ללכת להילחם במערת לבה קאנטו.

אני מאמין שיש לכם את אחד מהסוגים האלה.

(במידה ואין, מוזמנים לשאול איפה שאר המתקפות עובדות.)

במידה ואתם הורגים במכה אחת בכל פעם תעלו טווח רמות, אם הייתם על 5-10, תעלו ל10-20 ותוודאו שכל מכה היא באמת במכה אחת.

נמשיך הלאה:

Screenshot_2.png

דוד שלנו רמה 30!!

מה שאומר שהגיע הזמן לאימוני EV ו...

תנו לי להסביר למה אנחנו צריכים אותם

EV זה בעצם "Effort Values", בתרגום פשוט "נקודות מאמץ", למה הם נקראות ככה? פשוט, כי אנחנו צריכים להתאמץ בשביל להשיג אותם.

מה ה-EV נותן לנו בסופו של דבר? שאלה טובה, ה-EV נותן לנו סוג של אקסטרה כוח לפוקימון, כל אחד מהסטאטים של הפוקימון שלנו יכול לקבל עד ל-252 נקודות EV, דבר אשר מתבטא ב30+ כח כללי יותר.

משמע..

שעל מנת להגיע עם הפוקימון שלנו למלוא הפוטנציאל אנחנו חייבים EV מושלם.

במידה ולא הבנתם משהו לגבי ה-EV, היכנסו לאשכול הבא:

https://www.pokeisrael.net/forum/topic/4739-מדריך-iv-ev/

תוכלו לעקוב אחר הוראותיי או שתוכלו לעשות מיקס במקומות, בין כו וכו' זה לא משנה, העיקר שהפוקימון שלכם יסיים EV.

נתחיל בסטאט המהירות, בשביל לאמן מהירות נלך למים של סינו, שמה ניתן להשיג אך ורק EV מהירות.

במים של סינו יש רוב מוחלט של פוקימון אשר נותנים 2 נקודות מהירות, אך יש גם פוקימונים שנותנים נקודה בודדת, בשביל מקסימום יעילות נילחם במים סינו 200 קרבות.

לאחר מכן נעבור לבית הלחימה של אלולה, בבית הלחימה של אלולה ניתן להשיג רק התקפה, והרוב המוחלט שמה נותן 2 נקודות התקפה, בשביל מקסימום יעילות נלחם שם 200 קרבות.

לאחר שנסיים עם הקרבות בבית הלחימה של אלולה נלך לבית הרוחות של קאנטו, בבית הרוחות של קאנטו ניתן להשיג רק התקפה מיוחדת והגנה מיוחדת, לכן יש להילחם שם 300 קרבות.

(הקפידו לסיים רמה אחרי מספר הקרבות המצויין.)

ועכשיו בשביל הפינאלה, נלך לעשות 400 קרבות במערה של קאנטו כדאי לסיים עם EV החיים וההגנה, שימו לב שבמשחק EV החיים טיפה שונה, ולכן צריך טיפה יותר.

והנה לכם, ככל הנראה סיימת EV ב1100 קרבות.

עכשיו:

מה שנצטרך לעשות הוא כזה, נלך לאתר:

https://veekun.com/dex/gadgets/stat_calculator

Screenshot_4.png

בחץ האדום נכניס את השם של הפוקימון.

בחץ התכלת נכניס את המצב של הפוקימון.

בחץ הצהוב נכניס את הרמה של הפוקימון.

במספרים נכניס את הסטאטים הנוכחיים של הפוקימון

ובעמודה השנייה נכניס 252 בכל אחד מהשורות.

לאחר מכן נלחץ על "Crunch Numbers"

Screenshot_5.png

אם המספרים תואמים לIV שלכם או טיפה מעל ברכותיי, סיימתם EV בסטאט, אם הם נמוכים חסר לפוקימון שלכם עוד בסטאט הזה, לי חסר למשל כרגע בהגנה המיוחדת ובחיים, במצב כזה שחסר, תלכו לדשא סינו, שמה ניתן להשיג את כל מה שחסר לכם.

תאמנו את הפוקימון שלכם שמה עד שתקבלו מקסימום 4 בכל עלייה של סטאט.

עכשיו אחרי שסיימנו את אימון הEV לחלוטין נעלה את הפוקימון שלנו רמות כמה שיותר מהר, והנה השיטה הכי טובה:

בבית הלחימה של סינו קורה דבר מעניין, יופיעו לכם רק טוקסיקרואק ולוקאריו כאשר אתם נלחם מעל רמה 40, שתיהם פוקימונים עם הגנה נמוכה, שיתנו הרבה נקודות ניסיון.

הקפידו להילחם שם תמיד על הרמה הגבוהה ביותר שתהרוג את הפוקימון שמולכם במכה עד שתגיעו לרמה 98.

כעבור 3500 קרבות..

Screenshot_8.png

דוד שלנו ברמה 98, פה הדברים ניהיים מעניינים..

מה שתרצו לעשות הוא כזה:

במידה והפוקימון שלכם מצב מאוזן\Rash\מעלה הגנה מיוחדת המשיכו לאמן אותו לרמה 99

במידה והוא לא אחד המצבים האלה, תשימו לו בוסטים מלאים במצב שהוא מעלה, ולאחר מכן תעלו לרמה 99.

ברמה 99 תצטרכו ללכת למשנה המצבים, ולשנות מצב לפוקימון שלכם.

Screenshot_6.png

לאחר ששינינו לו מצב נעלה אותו לרמה 100.

והנה לכם:

הפוקימון שלכם הגיע לרמה 100, בצורה הכי יעילה ואפקטיבית.

לעוד שאלות שיכנסו לאשכול בעתיד כתבו לי בתגובות, בנוסף מוזמנים לכתוב מה חשבתם על האשכול..

ועד הפעם הבאה, כאן היה miki, והדבר האחרון שיש לי לומר הוא

Yeeeeeeeet

(נ.ב: קרדיט ל - Obelisk על שם האשכול:))

נערך על-ידי miki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה אשכול מעולה, רק להמליץ ולשים בלינקייה!~

כמה הייתי צריך מדריך כזה כשהייתי עוד משחק בליגה 🙂

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מדריך מעולה.

מובן מאוד, סדר סכמתי ולוגי, וכולל את האספקטים החיוניים ביותר באימון של פוקימון.

כל הכבוד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו