עבור לתוכן
miki

מארשאדו וצלליו - סופה של הליגה?

מארשאדו וצלליו - סופה של הליגה?  

24 הצבעות

1. 1. האם הייתם רוצים לראות את האיוונט מתרחש?

• כן, ואשמח לענות על השאלה הבאה בסקר ולכתוב בתגובות!
      23
    • לא, ואשמח להביע את דעתי בתגובות!
      1
  2. 2. האם תרצו לראות את האופציה הראשונה או השניה?

• אופציה ראשונה.
      17
    • אופציה שניה.
      7

Recommended Posts

(זוהי הצעה לאיוונט חדש ומרענן בשביל שחקני הליגה, אשמח לשמוע רעיונות לשיפור ודעות בתגובות למטה, מקווה שתהנו מהרעיון!)

מארשאדו!

(סיפור האיוונט)

tumblr_p23zf4HKpc1qioqevo1_250.gif

פוקימון לא כל כך מזיק בסך הכל, מימדי גופו המועטים גורמים לכם לחשוב ש: "אממ, הוא לא מספיק חזק בשבילי", "הוא חלש מכדאי להיות אגדי" ועוד..

אך כבר שנים שמארשאדו מסתובב ברחבי עולם הפוקימונים ושואב צללים מאנשים ופוקימונים חסרי ישע, והוא מתחזק מכל צל שהוא אוסף.

אך לאחרונה..

מארשאדו פגש בארכאוס, וחטף את צילו, ובכך רתם לעצמו את כוחו של אל הפוקימונים!

מארשאדו העוצמתי כעת גילה שאף מאמן לא בחר בו לייצג אותו בליגת האגדיים, הוא החליט להעניש אותם על חטאם...

ולהשמיד אותם ואת כל תושבי הליגה!

הוא יצר תוכנית, תוכנית שתעזור לו ליצור פיצוץ ולשאוב את כל צללי הליגה, ובכך להיות החזק בעולם!

אך לפתע!

שלושה נכחדים בעלי שם עולמי הופיעו, היו הם:

856.gif832.gif995.gif

אנון רג'יגיגאס, אנג'ל זרניאס והאנטד דארקראי.

ששילבו כוחות והצליחו לעצור אותו, אך זה היה רק לרגע..

מארשאדו אסף את כל כוחו ושיחרר את הפיצוץ שישאב את כל צללי הפוקימונים והאנשים אליו לעבר הליגה.

אך..

שלושת הנכחדים עצרו את הפיצוף בגופם החשוף, והתפזרו  בכל רחבי הליגה ומהם, לא נשאר זכר.

מארשאדו העייף שנכשל ירד אל המחתרת, ויש האומרים שהוא בדרכו חזרה אחרי שלמד את דרכם של הטיטאנים!!

שלושת המאמנים של הנכחדים החליטו שלא לוותר, ואם הנכחדים שלהם הם עכשיו שאריות צללים, אז הם יהפכו את הצללים לפוקימוני צללים, הם יהפכו אותם ל-

נכחדי מארשאדו עוצמתיים!

ולהציל את הליגה מאיומו המתקרב של מארשאדו, או שמה אגיד..

טיטאן מארשאדו?!

עזרו למאמנים לאסוף את הצללים ולהציל את הליגה!

(הערה, זהו סיפור האיוונט, עכשיו בואו נגיע לדבר האמיתי)

יהיה שתי אפשרויות, האפשרות הראשונה היא כזאת:

"צללים קדושים"

המאמנים יצטרכו לאסוף צללים קדושים ("מצאת צל קדוש! אחרי הקרב של עם Pikachu ראית אותו מדדה בחזרה למסתורו וצילו רחוק ממנו, בדקת לעומק את הצל וגילית שזה צל קדוש, אספת את הצל והמשכת בהרפתקאותיך") ושלושת המובילים בצללים בסופו של האיוונט יזכו ב:

מקום ראשון: טיטאן מארשאדו (המארשאדו שהשמיד את הפוקימונים ולמד את דרכם של הטיטאנים) - רוח מתכת
מקום שני: מארשאדו לבחירה - אנג'ל מארשאדו (פיה רוח)\אנון מארשאדו (אופל רוח)\ האנטד מארשאדו (רוח לחימה)
מקום שלישי: מארשאדו רנדומלי.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אפשרות שניה:

"צל מלאך, צל מסתורי, צל רדוף"

יהיו שלושה חפצי איוונט, צל מלאך, צל מסתורי וצל רדוף.

("מצאת צל מלאך\מסתורי\רדוף! אחרי הקרב שלך עם Pikachu ראית אותו מדדה בחזרה למסתורו וצילו רחוק ממנו, בדקת לעומק את הצל וגילית שזה צל מלאך\מסתורי\רדוף , אספת את הצל והמשכת בהרפתקאותיך").

צל המלאך בו יהיה ניתן להשיג בעזרתו את אנג'ל מארשאדו (פיה רוח).

צל מסתורי בו יהיה ניתן להשיג בעזרתו את אנון מארשאדו (אופל רוח).

צל רדוף בו יהיה ניתן להשיג בעזרתו את האנטד מארשאדו (רוח לחימה).

שלושת המובילים בכל קטגוריה יזכו בנכחד המיוחד לקטגוריה שלהם כאשר המשתמש עם מירב הצללים יזכה בטיטאן מארשאדו!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

זהו האיוונט, יש שתי אפשרויות, מוזמנים להצביע בסקר למעלה מה אתם חושבים על האיוונט ואיזה אפשרות הייתם מעדיפים, ואשמח לשמוע רעיונות לשיפור בתגובות.

(הצעת מראה:) טיטאן מארשאדו יראה כמו ראשו של מארשאדו כאשר עיניו יהיו יותר שחורות, גופו יתרחב בשימוש  גופו של ארכאוס בשחור כאשר אליו יהיה מחובר הטבעת של ארכאוס.

אני רוצה שניה לשפוך אור על ההחלטות באיוונט, לפני שלושה איוונטים היה את איוונט הרוחות, איוונט עם חנות.

לפני שני איוונטים היה את איוונט המגנטים, איוונט שבו המובילים זכו בפרסים.

האוונט הנוכחי הוא איוונט שבועות, איוונט עם חנות ומסחר בבועות.

הגיע הזמן לעוד איוונט של מובילים פשוט..

האפשרות הראשונה היא פשוטה, אבל נותנת לשלושה משתמשים שונים נכחדים.

האפשרות השניה היא חדשנית ועדיין לא הייתה, אבל אולי נותנת לאותו משתמש מספר נכחדים.

זהו שילוב של איוונט חדש עם פוקימונים חדשים בשילוב איוונטים ישנים, שזה חדשני וענקי, וסיפור האיוונט לטעמי מעניין ומושקע.

כתבו בתגובות ויום טוב!

נערך על-ידי miki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נשמע רעיון פסיכי. אני בעד אחלה ריענון לליגה. לי אין העדפה איזה מאופציות לבחור אז בחרתי את האופציה הראשונה למרות שזה לא משנה לי

אני נגד הסוגים מעדיף שיהיו סוגים אחרים.אבל אחלה רעיון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 42 דקות שלום אברהם אמר:

נשמע רעיון פסיכי. אני בעד אחלה ריענון לליגה. לי אין העדפה איזה מאופציות לבחור אז בחרתי את האופציה הראשונה למרות שזה לא משנה לי

אני נגד הסוגים מעדיף שיהיו סוגים אחרים.אבל אחלה רעיון

מוזמן להציע סוגים אחרים :), אבל בעיקרון זה הסוגים האופטימלים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון יפה מאוד יש איזה דבר אחד או שניים שהייתי משנה אבל אחלה איוונט זה יכול להיות 
עדיין לא היה פוקימון וכמובן לא נכחד שיש אותו בכמה סוגים זה יכול להיות מאוד מעניין 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שום אפשרות מכירה לא יהיה פה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד אבל במידה ותהיה הוספת טיטאן זה לא צריך ליפול מהמקור שהיה קרב נגד הטיטאן ומי שהוריד הכי הרבה חיים  לנכחד קיבל אותו 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 21 דקות 1nfinity אמר:

רעיון נחמד אבל במידה ותהיה הוספת טיטאן זה לא צריך ליפול מהמקור שהיה קרב נגד הטיטאן ומי שהוריד הכי הרבה חיים  לנכחד קיבל אותו 

נקודה נכונה, אבל אתה נותן פה סיכוי מועט לאנשים, מי שהכי חזק עד כה יקבל אותו, והקרב לא כזה רחוק בין שתי מתמודדים, שלוש במקרה הטוב, חשבתי יותר בכיוון של איוונט האנון ומי שאוסף הכל זוכה, אז פה פשוט כן מיקום, או ששלושת הראשונים מבחינת מיקום יאבקו על הטיטאן, במידה ויתווסף אחד כזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב נמאס מאיונטים עם מכירה זה מוריד פוטנציאל לחרוש וגם איונטים שהכי חזק יזכה בהם מוריד חשק בעד גדול

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מצוין מאוד אהבתי את הרעיון ולכן הצבעתי בעד לפי דעתי הרעיון הזה יכול לשפר את הליגה במובן של מגוון הפוקימונים ועלילה מעניינת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חשוב שזה רעינון טוב ומגניב בהצלחה!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון, אהבתי ממש.

אני אהבתי את 2 האופציות אז לא כזה משנה לי אבל נראה שהראשון נלחץ לי.

בקיצור, רעיון טוב.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-25.7.2019 at 10:09 miki אמר:

נקודה נכונה, אבל אתה נותן פה סיכוי מועט לאנשים, מי שהכי חזק עד כה יקבל אותו, והקרב לא כזה רחוק בין שתי מתמודדים, שלוש במקרה הטוב, חשבתי יותר בכיוון של איוונט האנון ומי שאוסף הכל זוכה, אז פה פשוט כן מיקום, או ששלושת הראשונים מבחינת מיקום יאבקו על הטיטאן, במידה ויתווסף אחד כזה.

גם באיוונט של מציאת דברים תמיד יהיו אותם הזוכים אז לא רואה איפה השוני ..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה סתם נשמע מוזר ולמה שהיה האנטד לפוקימון שגם ככה הוא רוח לחימה? עדיף לעשות אחר עם נכחדים מסדרה אחת ושהם שונים 

והשמות גם מוזרים 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות Killer Frost אמר:

זה סתם נשמע מוזר ולמה שהיה האנטד לפוקימון שגם ככה הוא רוח לחימה? עדיף לעשות אחר עם נכחדים מסדרה אחת ושהם שונים 

והשמות גם מוזרים 

אבל תמיד יש סדרה אחת והם שונים, לא עדיף סדרות שונות ופוקימון אחד? זאתי סתם שליליות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-31.7.2019 at 16:00 1nfinity אמר:

גם באיוונט של מציאת דברים תמיד יהיו אותם הזוכים אז לא רואה איפה השוני ..

איוונט המציאה של הבועות pyrana משתמש שאני בחיים לא שמעתי עליו הוציא 2 נכחדים, זיפו משתמש חדש הוציא נכחד, זה לא כל כך נכון..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים