עבור לתוכן
miki

מסחר בדמויות!

מה אתם חושבים על זה? תודיעו לי למטה בתגובות /\  

13 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים על זה? תודיעו לי למטה בתגובות /\

• בעד הרעיון!
      12
    • נגד הרעיון ואשמח להסביר בתגובות.
      1

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Mikey
ההצעה: מסחר בדמויות כמו שהיה באיוונט האנון שבו היה אפשר להציע אות על אות אחרת, אותו דבר עם הדמויות, לדוגמא מציע את האש  (11.png)  על מאקס (16.png)

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: בתור אדם שנלחם רבות במשחק אני מוצא לא מעט דמויות, אך הדמויות שבהם ליבי חושק אינם מגיעות אליי, לעומת זאת, יש משתמשים אחרים שיש ברשותם את הדמויות הללו ואינם משתמשים בהם, אבל מנגד מעוניינים בדמות שיש לי ואני לא משתמש, במצב כזה ההצעה שלי תוכל להיות הפיתרון המושלם, ויש כבר את המערכת הזאת, פשוט לקחת את הקידוד מאיוונט האנונים ולהחליף בדמויות, פשוט וקל.

נערך על-ידי miki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד זה דבר שלדעתי יכול לתרום לא לכיף בליגה אלא להרגשה שאתה משיג את מה שאתה רוצה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד הרעיון לא כל דבר צריך לסחור בוא וזה אחד מהדברים שלא צריך תעשה הרבה קרבות בסוף תמצא משהו זה נחמד שסוף סוף משהו לא יכול להשתנות ורק יכול להיכנס אליך גיוון אחר 

בקיצור לא חושב שזה משהו שצריך לפי דעתי מיותר ביותר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד למכור, כי אז יוכלו משתמשים להעביר מאחד לשני ולהשתמש בזה לרווח, מה שלא הכוונה שלי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות miki אמר:

ההצעה: מסחר בדמויות כמו שהיה באיוונט האנון שבו היה אפשר להציע אות על אות אחרת, אותו דבר עם הדמויות, לדוגמא מציע את האש  (11.png)  על מאקס (16.png)

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: בתור אדם שנלחם רבות במשחק אני מוצא לא מעט דמויות, אך הדמויות שבהם ליבי חושק אינם מגיעות אליי, לעומת זאת, יש משתמשים אחרים שיש ברשותם את הדמויות הללו ואינם משתמשים בהם, אבל מנגד מעוניינים בדמות שיש לי ואני לא משתמש, במצב כזה ההצעה שלי תוכל להיות הפיתרון המושלם, ויש כבר את המערכת הזאת, פשוט לקחת את הקידוד מאיוונט האנונים ולהחליף בדמויות, פשוט וקל.

רעיון ממש טוב בגלל שעם אתה רוצה ממש דמות מסויימת אתה פשוט יכול לקנות כי עם תלחם ותמצא דמות אבל זה יכול להיות דמות שאתה לא רוצה בגלל זה זה רעיון ממש טוב

לפני 4 שעות miki אמר:

זה רעיון ממש טוב בגלל שעם אתה רוצה דמות מסויימת אתה פשוט יכול לקנות במקום למצוא גם עם אתה מוצא יכול להיות שזה לא הדמות שאתה רוצה ובגלל זה זה רעיון פשוט טוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים