עבור לתוכן
Doom man

הצעה - רידים

האם אתם רוצים?  

6 הצבעות

1. 1. האם אתם רוצים?

• כן
      3
    • לא
      3

Recommended Posts

שם בליגה: Doom man

ההצעה: הוספת החפץ רידים(Redeem) לליגה. אז קודם כל מהו רידים? רידים הוא חפץ שכאשר משתמשים בו אתה יכול לזמן איזה פוקימון שאתה רוצה ולהילחם נגדו. אז ההצעה שלי היא כזאת: להוסיף את החפץ רידים לליגה שיהיה ניתן למציאה בקרבות זירה בכמות אחוזים ממש נמוכה לא יהיה ניתן לעשות רידים לנכחד ובאיוונטים יהיה רידים מיוחד לנכחד שמחירו יהיה גבוה יותר מהמחיר של כל שאר החפצים שניתן להשיג באותו איוונט.

כיצד ההצעה תעזור לליגה: תוסיף תמריץ לליגה ויהיה יותר כיף.

נערך על-ידי Doom man

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שטויות.

אני אסביר למה הצבעתי לא, קודם כל, זה כמו לתת למישהו פוקדור מאסטר + אגדי בקרבות טבע, פשוט שטויות, דבר שני, ריד לנכחד? ברצינות? לא, פשוט לא, דבר שלישי ואחרון, מועתק מידי, נלקח מהמשחק פוקימון אחר וחלק יאמרו שגם מגו, בכל מקרה, לא.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התכוונתי להילחם נגד אותו הפוקימון.... והריד לנכחד זה רק תוספת לא אמרתי שחובה ריד לנכחד

לפני כעת miki אמר:

שטויות.

אני אסביר למה הצבעתי לא, קודם כל, זה כמו לתת למישהו פוקדור מאסטר + אגדי בקרבות טבע, פשוט שטויות, דבר שני, ריד לנכחד? ברצינות? לא, פשוט לא, דבר שלישי ואחרון, מועתק מידי, נלקח מהמשחק פוקימון אחר וחלק יאמרו שגם מגו, בכל מקרה, לא.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Doom man אמר:

התכוונתי להילחם נגד אותו הפוקימון.... והריד לנכחד זה רק תוספת לא אמרתי שחובה ריד לנכחד

מה ההבדל בין זה לבין לחפש את הפוקימון הזה? סתם חיים יותר קלים, וזה פשוט לא כל כך יעיל..

בנוסף, השם לא מתאים לחפץ, יותר מתאים לו "The God Summoner - מזמן האלים"

נערך על-ידי miki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה miki אמר:

מה ההבדל בין זה לבין לחפש את הפוקימון הזה? סתם חיים יותר קלים, וזה פשוט לא כל כך יעיל..

עד שאתה מוצא את האגדי שחיפשת.... במקום זה ריד שכביכול יקל עליך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות Doom man אמר:

עד שאתה מוצא את האגדי שחיפשת.... במקום זה ריד שכביכול יקל עליך

"כביכול", זה יקח את הכיף מלחפש אגדיים, אנשים רק יחרשו במקומות שקלים לחרישה ויקבלו את הריד הזה, אפילו אחרי הרבה קרבות.. זה שטויות בן אדם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצבעתי לא כי זה לא ניראה לי ישפר את חווית המשחק.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים