עבור לתוכן
gilad

קבלת חפץ כשמת אגדי

בעד או נגד  

4 הצבעות

1. 1. מי בעד, נגדאו רוצה להוסיף/ להוריד משהו

• בעד - אני מסכים עם רעיון זה
    • נגד - אני נגד רעיון זה
    • באמצע - אני מסכים עם רעיון זה אך אני רוצה לשנות משהו (אפשר לכתוב תגובה עם מה שרוצה להוריד או להוסיף)
      0

Recommended Posts

אני ועוד הרבה אנשים בליגה שאוהבים לשחק ולחרוש (אם אני בכלל יודע לחרוש 😉 )שכשיש אגדי ואתה הורג אותו אתה מרגיש פספוס אז בשביל זה ההנהלה הוסיפה משהו: ברגע שהורגים אגדי אז הסיכויים לקבלת חפץ רק כשהוא מת גבוהים יותר.

אני לא מסכים עם הדבר הזה מכיוון שכשאגדי מת אז מקבלים חפץ לפי הנדירות והשווי של אותו אגדי אבל באגדי הראשון שמוצאים מקבלים משהו כגון אבן מגה או אבן רבייה או משהו בסגנון (תלוי באגדי אבל יכול גם להיות כסף או זהב) אך מקבלים פחות ממה שהאגדי באמת שווה, אך אם מישהו מוצא אגדי יותר מ3 פעמים בערך אז הפרס יעלה לשווי שלו , לדוגמה: הרגתי דיאלגה וזה היה האגדי הרביעי שלי - פרס: מאסטר בול.

אני אשמח אם תצביע.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-2.6.2019 at 19:36 gilad אמר:

אני ועוד הרבה אנשים בליגה שאוהבים לשחק ולחרוש (אם אני בכלל יודע לחרוש 😉 )שכשיש אגדי ואתה הורג אותו אתה מרגיש פספוס אז בשביל זה ההנהלה הוסיפה משהו: ברגע שהורגים אגדי אז הסיכויים לקבלת חפץ רק כשהוא מת גבוהים יותר.

אני לא מסכים עם הדבר הזה מכיוון שכשאגדי מת אז מקבלים חפץ לפי הנדירות והשווי של אותו אגדי אבל באגדי הראשון שמוצאים מקבלים משהו כגון אבן מגה או אבן רבייה או משהו בסגנון (תלוי באגדי אבל יכול גם להיות כסף או זהב) אך מקבלים פחות ממה שהאגדי באמת שווה, אך אם מישהו מוצא אגדי יותר מ3 פעמים בערך אז הפרס יעלה לשווי שלו , לדוגמה: הרגתי דיאלגה וזה היה האגדי הרביעי שלי - פרס: מאסטר בול.

אני אשמח אם תצביע.

בעד הרעיון ממש טוב בעיקר בגלל שהאגדיים לא כאלה שווים

תעשה את האשכול לפי הטופס הזה

טופס הגשת הצעה/רעיון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש