עבור לתוכן
Rave

סליחה לצוות תמיכה, למנהלים ולבעלים

Recommended Posts

רציתי לומר סליחה ענקית לצוות התמיכה , הניהול והבעלים פה באתר, אני יודע שהתנהגתי בטיפשות והמשכתי לעשות לעצמי עוד ועוד זהב במקום לשחק את המשחק בצורה הוגנת , אני יודע שלומר סליחה , היא לא תעזור כלום , כי אם מביאים חרטה אז צריך להראות את זה במשחקים, בשבילי ליגת הפוקימונים היא מקום טוב להכיר אנשים וחברים טובים , בתכלס ממה שהכי נהנתי פה זה להכיר אנשים , נכון יש דברים שאני לא אוהב במשחק ולא שלם איתם , אבל מה שנהנתי ממנו זה להכיר אנשים ולצבור עוד חוויה לחיים, אני יודע שהשחקן שלי קיבל באן (שם המשתמש Rave ) , אני רוצה להתחיל מהתחלה בדרך חדשה והוגנת בלי ציטים או לנצל את הבאגים במערכת , לעזור במה שצריך וכמה שאני יכול בין אם זה לצוות התמיכה או הניהול או בעיקר לבעלים ובעיקר רוצה לתת מעצמי והפעם באמת ובשביל שזה יקרה אז אני אשמח מהמנהל והבעלים שיעניקו לי הזדמנות חדשה ויותר טובה כדי להראות לכם שלהגיד סתם סליחה זה לא עוזר אלא צריך לעשות מעבר ולהתכוון לזה , אז כל מה שאני מבקש את ההזדמנות הזאת שתתנו לי ואני אשמח מאוד .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

פעלת בניגוד לחוקי המשחק. יתרה מזאת, כשעוד הייתה לך הזדמנות יכלת להודות ובחרת שלא, רק לאחר בירור אישי מולי החלטת לגלות את העניין. 

המשתמש שלך יחזור למשחק בקנס משמעותי הרבה יותר ממה שיכל להיות אילו היית מודה בפעם הראשונה:

1. הורדת דרגה במשחק לשומר יערות

2. מחיקת כלל החפצים במשחק

3. הורדת הכסף ל-1

4. הורדת הזהב ל-1

5. הורדת המטבעות ל-1

6. איפוס מגנטים

7. כמובן שתבוטלנה העסקאות האחרות שביצעת וייקנסו ממך פוקימונים רבים

* מהרגע שאתה חוזר למשחק לא לבצע שום פעולה כל עוד לא קיבלת ממני אישור שכל הקנסות הוטלו על החשבון שלך. 

בתקווה לפתיחת דף חדש מצדך ובברכת משחק מהנה. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.