עבור לתוכן
שלום אברהם

נעלמו טבעות הגנה

Recommended Posts

שם במשחק:Kill4fun

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Kill4fun

תיאור הבעיה: נעלמו לי 17 טבעות הגנה.

שמתי במרכז המסחר 17 טבעות הגנה עשיתי על 1000 סילבר ועל 1 ומלא אפסים. ויצא בסוף המקס של הזהב שאפשר בליגה.

אחרי כמה דקות לחצתי בטל והטבעות לא חזרו אליי. http://prntscr.com/nnvx5d

אחר כך דיברתי עם Obelisk וניסינו לשחזר את התהליך ולא הצלחנו..

אשמח שתבדקו את מרכז המסחר ותבדקו מה הבאג ותחזירו את ה17 טבעות כי זה מלא

תמונה להוכחה:  http://prntscr.com/nmvat4

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראיתה תמונות שמוכיחות שהיה לנו את ה17 טבעות האלה ואנחנו לא מצליחים לשחזר את זה אבל באותו יום

הצענו לשובל על טיטאן קיורם 15 טבעות הגנה ומצאנו עוד 2 אם אגיד לך תאריך אתה יכול לראות איזה טבעות הצעתי שתראה עוד הוכחה שהיה לי יותר ממה שיש לי עכשיו בהרבה בשחקןKILL4FUN

לפני ב-17.5.2019 at 12:56 TheUnreal אמר:

ללא שיחזור הבעיה לא תוכל לקבל החזר.

ראיתה תמונות שמוכיחות שהיה לנו את ה17 טבעות האלה ואנחנו לא מצליחים לשחזר את זה אבל באותו יום

הצענו לשובל על טיטאן קיורם 15 טבעות הגנה ומצאנו עוד 2 אם אגיד לך תאריך אתה יכול לראות איזה טבעות הצעתי שתראה עוד הוכחה שהיה לי יותר ממה שיש לי עכשיו בהרבה בשחקןKILL4FUN

תעדכן  אם אתה יכול לראות אם אפשר 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי ram4861
      שם: ProShot
      קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=ProShot
      תיאור הבעיה: זה לא נותן לי להכנס לליגה דרך המחשב הנייד הישן שלי, זה רושם לי "החיבור לא מאובטח" אבל אני לא יודע למה זה רק במחשב הזה, בטלפון ובמחשב השני שלי זה עובד חלק ומהר.
      צילום הבעיה: (רלוונטית אבל אני לא יודע איך להוסיף פה תמונות דרך הטלפון...)
    • על-ידי ram4861
      שם משתמש במשחק: ProShot
      ההצעה: איוונט שבועות 

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: ההצעה יכולה לתרום בכך שלא יהיה משעמם לעשות קרבות וגם יהיה יותר תחרות בליגה וזה יכול גם להביא שחקנים חדשים :) 
    • על-ידי yarinp123
      אני כבר מיום שני לא יכול לשחק במשחק כי יש באג ואני פתחתי כבר פורום עבור זה אך זה לא עזר אז אני מבקש עוד פעם עזרה ואפרט מה הבעיה...
      המשחק נתקע באמצע הקרב לאחר שפוקימון אחד מקבוצתי מת וכרגע בגלל שלכל השאר יש חיים אז אני לא יכול לצאת מהקרב או להחליף פוקימון או להתקיף... כשאני לוחץ על הפוקימון זה לא משתנה מה שכתוב בתיבה ומה שכתוב זה :
      ״Lotal לא יכול להילחם יותר. הפוקימון שלך הובס!״
      אז בבקשה מי שיכול לעזור ולפנות למי שצריך שיעשה זאת!!!...

בתודה מראש  yarinp123 
      נ.ב.
      שום דבר לא משתנה כשאני עושה ריענון!
    • על-ידי Zombie
      אוקיי שלום להנהלה
      זאת כבר פעם שלישית שאני מנסה לשחזר את השחקן שליו1212 אליי
      ואתם אומרים כל הזמן שאין שחקן כזה
      אז ברצוני לרענן את זכרון ההנהלה במיוחד את אלירן
      אני הילד שקנה פרימיום ביותר מ2000 שקל
      אוהד הוא זה שנתן לי צמיתות ולא נתן לי את הסיבה
      אין לי את המייל איתו נפתח השחקן אבל התאריך לידה היה ה 4.3
      השחקן עצמו נמחק כי זה מה שעשה אוהד (Chandler)
      אני מנסה שוב ושוב לבקש מימכם להחזיר לי אותו ואתם לא מקשיבים לי
      ניסיתי לתת לכם מספר שאיתו קניתי פעם פרימיום לא עבד 
      אבל אפילו משתמשים הכבוד שלכם יאמרו לכם עליי אשמח עם תשאלו את Shovi
      את This ואת nowitzki וגם Shlomi אז אני מבקש בכל לשון של בקשה מכם שאם לפחות אתם לא מוצאים את השחקן
      תנסו לקחת את השחקן הזה ולתת לו את כל מה שהיה שם ואני מוכן לומר לכם בדיוק מה היה ולא אשקר אני מבטיח
      אני בסך הכל רוצה לחזור לליגה ולהנות פה אם תרצו שוב את המספר מימנו קניתי ימי משתמש פלוס ועוד פשוט תגידו לי ואתן
      בבקשה תחזירו לי את מה שהיה שלי השקעתי פה המון
      אני מוכן גם לתת סיסמאות שהיו בשחקן
    • על-ידי שלום אברהם
      שמי במשחק:ShalomRoei
      ההצעה שלי: יש תנאים בשביל להתקבל לליגה. רמה 15,סכום מסוים של זהב ו3 פוקימונים רמות 100 אז ההצעה שלי שתנאי ההרשמה יעלו. 
      עצה שלי: שיהיה חייב להיות דרגה 17+
      זהב: עכשיו זה 100 זהב למי שפורש\לא עושה את כל הקרבות. אז שזה יעלה ל200
      פוקימונים: בשום פנים ואופן לא נפוצים\נדירים\נדירים מאוד\מגות. חייב 6 פוקימונים רמות 100+ שהם יהיו אגדיים\נכחדים (מותר מגות אגדיים)
      הסבר: בזמן האחרון הרבה ילדים אומרים שהם רוצים להירשם לליגה. ואם אני לא טועה מותר רק 8 שחקנים לליגה. והשחקנים שרוצים להירשם יש להם 6 רמות 100 נפוצים,נדירים,נדירים מאוד (לפעמיים אגדיים ויש כאלה עם נכחד אחד.) שלמרות כל מה שיש להם הם לא מצליחים להוריד לי אחד. (ויש יותר חזקים ממני) למרות זאת יש שחקנים שגם רוצים להיות בליגה והם מורידים לי 3-5 ויכול להיות שהם לא יהיו כי משתמש+ עם 6 נפוצים יתקבל לליגה.
      במה ההצעה שלי תעזור : שחקנים שבאמת התאמצו והתחזקו בשביל להיות בליגה ולא שחקנים שלא עשו כלום רק לכדו פוקימונים רמות 100 ישתתפו
      עריכה:כמובן ששחקנים שיודעים שאין להם 3 נכחדים ורוצים להשתתף בליגה יצביעו נגד. ההצעה הזאת למנהלים. אבל זאת הצעה אז הצעתי אותה כאן.
    • על-ידי שלום אברהם
      יש באג במומחה המים שאתה נלחם נגד וולקניון כתוב eror 4002 אשמח אם תטפלו בזה. 
      נ.ב זה בזבז לי ניסון. 
    • על-ידי שלום אברהם
      שמי במשחק:ShalomRoei
      ההצעה שלי: שיוסיפו את הקישור הבא: מדריך להכניס תמונה בצאט ללינקיית פורום מדריכים 
      במה אני חושב שההצעה תעזור: זה אחד ההסברים (ההסבר היחיד) של איך לשים תמונות בצ'ט. וזאת שאלה שנשאלת הרבה פעמים. 
    • על-ידי pokman
      טוב...
      אז עשיתי שותפות עם ילד, מעדיף לא לדבר על זה. בוא נגיד שאת העונש שלי קיבלתי - ניתק איתי קשר בסקייפ, בטלפון, בכל מקום אפשרי.. עברנו
      אני רוצה לחזור כי יש לי בליגה מלא חברים ואני רוצה להתחיל מחדש (מה, לעלות שוב לרמה 20 ולהשיג מלא דברים מחדש זה כיף... לא?)
      אני לא אעשה שותפות יותר עם מישהו שאני לא מכיר ב-100%, יש לי הרבה חברים שאני רוצה לדבר איתם ואולי קצת לחזור לשחק
      לחזור עם מה שאתה חושב שצריך לחזור, פשוט את השחקן
      אני חושב שבתור שחקן שלא עשה רע (הייתי בכלל בחול כשהשותף העביר פוקימונים וחפצים, יש לי הוכחות)
      אני יכול לחזור?
      #TheUnreal_רחום?
      ביי