עבור לתוכן
  • צור חשבון
ram4861

הצעה לשיפור בית הרבייה.

הצעה לשיפור בית הרבייה  

15 הצבעות

1. 1. רוצים את הרבייה של המיו והדיטו?

• כן
      12
    • לא
      3
  2. 2. רוצים את הרבייה של הדיטו שמרבים אותו הוא כל פעם מוציא משהו אחר?

• כן
      13
    • לא
      2

Recommended Posts

שם: ProShot

הצעה: שיהיה ניתן להרבות דיטו ולקבל מיו\מיוטו ולהרבות מיו ולקבל מיוטו (עם סיכויים כמובן)

הסבר: כפי שיודעים דיטו הוא שיבוט של מיו שלא הצליח לפני ששיבטו את מיוטו. אז לדעתי יכול להיות רעיון ממש נחמד להרבות דיטו עם סכום סמלי של זהב לא 100 זהב אלה 50 או 25 ושיהיה סיכויים לקבל מיו, וסיכויים נמוכים יותר לקבל מיוטו. כמובן שהסיכויים צריכים להיות יחסית סבירים ולא נמוכים מידי, כדי שיהיה שווה לבזבז על זה זהב וכול"י

וכמובן שאתם יודעים שמיו הוא שיבוט מוצלח של מיוטו. אז יכול להיות אפילו נחמד יותר שיהיה אפשר להרבות מיו ומיו וסיכויים טובים יותר מדיטו לקבל מיוטו. 

עכשיו לרגל תחילת ליגת האגדיים מיוטו יהיה בין האגדיים הכי משומשים בגלל המגה שלו (מגה מיוטו איקס) שהוא בין המגות הכי טובות אם לא הכי טובה. 

הצעה שניה: יש לי עוד רעיון נחמד לגבי דיטו, כפי שאתם יודעים הוא יכול להשתנות בקרב לפוקימון היריב וכל זה... אז הרעיון שלי הוא קצת מיוחד הייתי אומר...

שכל פעם שמרבים (מלשון רבייה) דיטו, יוצא פוקימון אחר ברבייה, זאת אומרת שאם אני מרבה עכשיו דיטו יכול לצאת לי רטטה או גראודון... כמובן שאני אזכיר מעכשיו שנכחדים אי אפשר לקבל ואגדיים אפשר לקבל אבל מסיכויים יחסית נמוכים אבל כמובן שהעלות של הרבייה הזאת תעלה זול הרבה יותר ממה שעולה עכשיו רבייה.

להגיב בתגובות מה דעתכם ולהצביע! תודה 🤗

נערך על-ידי ram4861

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהבתי את 2 ההצעות, בעד

צריך לעשות משהו עם הפוקימון הזה, זה גם יעיל, לפחות אני חושבת ככה, אחלה הצעה, זה יוסיף קצת מרץ לעשות רביות וכו'

נערך על-ידי The girl
נימוק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 32 דקות The girl אמר:

אהבתי את 2 ההצעות, בעד

תגובה של בעד או נגד, ללא נימוק בפורום הזה נחשבת לתגובת ספאם.

נא לקרוא את חוקי הפורום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האהבתי את שתי ההצעות אני בעד, באמת צריך לעשות משהו עם דיטו, צודק בהחלט(אמרתי את זה רק בגלל שובל את הנימוק)

בעד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיונות יוסיף הרבה תוכן לבית הרבייה שכרגע השימוש בו חל 

רק על נכחדים והורדת המחיר היא רעיון מעולה לא משתלם להרבות משהו שהוא 

לא נכחד זו נקודה חשובה ואחלה רעיון @[email protected]

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד דיטו הוא חסר מין אבל יש אגדיים שאפשר להרבות איתו אותם אין קשר בין שיבוט ניסוי או לא הוא נחשב כפוקימון כמו מיוטו ולגבי השני דיטו הוא לא יכול להרבות מעצמו ככה סתם אגדיים זה יוריד את מה ששווה לפעמים לחפש ולא לצאת פראיירים על כך שיכול לצאת מג'יקארפ ולבזבז על זה 100 זהב ו100k כסף.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Killer Frost אמר:

נגד דיטו הוא חסר מין אבל יש אגדיים שאפשר להרבות איתו אותם אין קשר בין שיבוט ניסוי או לא הוא נחשב כפוקימון כמו מיוטו ולגבי השני דיטו הוא לא יכול להרבות מעצמו ככה סתם אגדיים זה יוריד את מה ששווה לפעמים לחפש ולא לצאת פראיירים על כך שיכול לצאת מג'יקארפ ולבזבז על זה 100 זהב ו100k כסף.

ובגלל זה אמרתי שהמחיר יהיה זול הרבה יותר... תקראי הכל לפני שאת עושה נגד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

1. אם הוא שיבוט לא מוצלח ואתה אומר שממנו ייצא מיו או מיוטו, מה מונע מאתנו לעשות שגם ממיו או מיוטו עשוי לצאת דיטו ברבייה? 

2. מה שיפה ברבייה זה שאתה בוחר את מי להרבות. הפואנטה אובדת כשיכול לצאת לך פוקימון רנדומלי. מי שרוצה רנדומלי יכול להינמע מלהשיג אבן רבייה, זהב, כסף ודיטו - ופשוט לפתוח תיבה מאותה דרגת נדירות שהוא מעוניין בה, ועל הדרך גם להשיג מטבעות.

ההצעות נדחו. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.