עבור לתוכן
Rave

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ( בשיתוף פעולה עם Unknown)

Recommended Posts

קמתי לבוקר סוער וקריר,כל הגוף שלי היה שבור,כואב פיזית ובעיקר כואב רגשית , פתאום לראות תמונות בהיכל.

שעיניי רואות הערצה אליהם, כמשהו שבשבילי אומר המון , אלה בשבילי תמונות של גיבורים , תמונות של אחיי כשכל אחד מהם תרם לאופי שלי המון ודאג לחזק אותי ברגעים שהכי הייתי צריך.

אין לי מה להגזים  כי ידוע בשבילי, שאלה האנשים הכי חשובים, אני לא מדבר על משפחה רגילה, אני מדבר על אחים.

אחים שידעו שאנחנו שווים יותר חזקים ומאוחדים, הקריבו את חייהם כדי שחלומם יתגשם ,שוב מסדר בוקר ושוב אווירה של יגון, בתוך הטקס עצמו ,הביט בי המפקד ואמר " ביום וברגע הזה כאן זה המקום בו חיילים לשדה הקרב יצאו ואינם חזרו עוד".

אני רואה את כל חבריי בבסיס , פשוט גמורים להיפצע ואני לא מדבר על להיפצע בגבס או לדמם הרבה , אני מדבר על להיפצע מתוך כאב כזה שאיבדנו דמי אחים , היינו ממש מגובשים ומבחינתנו הייתה משמעות למילים " קרבת דם בינינו ".

כלומר אין איך לומר, אחים אנחנו כי כולנו יצאנו לשמור על האהבה, החופש והמשפחה של כולנו, אם מדברים איתי על יום זיכרון אז ישר לבי מתפוצץ להגיד תודה וסליחה, תודה לכם אחיי על הרצון והמסירה שנתתם לי להאמין בכם במדינה וסליחה על כך שלא יכולתי להיות באותו רגע ולעזור, צברתי הרבה חוויות וזיכרונות אבל זיכרון כמו אחיי שנפלו בקרב פתוח , אני אף פעם לא אדחיק או אשכח , כי זה כאב שלא יחלוף , כאב כזה שזועק אתכם לעד ונוצר אתכם לנצח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים