עבור לתוכן
  • צור חשבון
gilad

הוספת איוונט חדש ומרענן לליגה

דעות  

12 הצבעות

1. 1. מי בעד מי נגד?

• נגד - לא מסכים עם הרעיון
    • בעד - מסכים עם הרעיון לגמרי או בצורה חלקית, אפשר לרשום למה בצורה חלקית למה לא...

Recommended Posts

שם במשחק: מיי

אז כל מי שמשחק בליגה יודע שהליגה לא במצב מי יודע מה בקטע של האנשים - הרבה מאוד אנשים רשומים לליגה אך רק עשירית מהם או פחות באמת משחקים ומתחברים הרבה.

אז כדי שנוכל לשפר את המצב פתחתי את האשכול הזה כדי שאנשים יוכלו להציע רעיונות לשיפור ותיקון דברים לליגה.

כמובן שגם אני אציע כמה הצעות משלי ואחת מהן היא זו:

פעם בחודש יש איוונט שנמשך חודש שלם ובאיוונט אתם מקבלים עוד שחקן בליגה ואתם מתחילים את המשחק כרגיל רק שכל האפשרויות פתוחות בפניכם, אתם מתחילים ובוחרים מחוז וכל אלה ואז בעצם מי שמגיע הכי רחוק באותו חודש יקבל פרס שיוסף לשחקן שבו אתם משחקים בדרך כלל (באיוונט בהתחלה אתה פשוט רושם את שם המשתמש שלך ואז הוא פותח לך שחקן אחר - את שחקן האיוונט השחקן נפתח בשרת אחר, שרת זמני).

כמובן שגם הזהב שאתם מסיגים וכך גם הכסף יועברו כחלק מהפרס אך זאת רק למקום ראשון, גם המשתתפים האחרים יקבלו פרסים לפי כמות הדברים שהספיקו לעשות באותו חודש, לא כל החפצים יועברו למשל לא כל הפוקימונים אלא רק איזה 10 או20 פוקימונים שתבחרו.

נכחדים לא יהיו קיימים באיוונט.

האיוונט יהיה כל הזמן עם פלוס 25 אחוז למציאת חפץ בטבע על מנת ששחקנים יוכלו למצוא יותר דברים ולהתקדם יותר.

אני חושב שהאיוונט הזה יוכל לקדם מתחילים כי אז הם יוכלו לשחק כרגיל ולהשיג מזה פלוסים בנוסף לכך.

עוד איוונט שאומר ש:

למשך חודש או חודשיים כל האיוונטים נפתחים זאת אומרת שאתם יכולים להשיג באותו חודש גם אנון ארכאוס וגם הנטאד דרקראי וכך גם עם נכחדי השבועות וגם עם האלה של המגנטים וכן הלאה.

האשכול פתוח לתגובות שגם אתם תוכלו להציע רעיונות וגם אשמח אם תגידו שאתם בעד אחד או שניים מהרעיונות שלי, לקחתי השראה מרם שכתב משהו בסגנון של האיוונט הראשון שהצגתי אז תודה באופן אישי וזהו. תודה.

נערך על-ידי gilad

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרדיט לram4861 וגם לwolfkids על חלק מהמידע שנמצא כאן

נערך על-ידי gilad

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני נגד הרעיון הראשון. 

והרעיון השני אני חושב שהוא לא בר ביצוע .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל יפה על המאמץ לשנות דברים ולהוסיף למשחק :)

הצעה 1 -  למה אתה מתכוון מי שמגיע הכי רחוק בסוף החודש? לי הרעיון לא נשמע כלכך שונה מטורניר הליגה הקרב, בו לא יהיו נכחדים ולכל אחד יש זמן להתכונן אליו ולהתמודד על זכיה/מקום מכובד

הצעה 2 - אוונט זה אירוע מיוחד בו אפשר להשיג דברים מסויימים לזמן מוגבל, להכליל את כל האוונטים לתקופה כזאת די נוגד את הרעיון שאותם פוקימונים וחפצים נדירים ישארו נדירים ככל האפשר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצעה 1 תשובה: אני התכוונתי שמי שיגיע לדרגה הכי גבוהה ולכמות נקודות הדירוג הגבוהה ביותר באותה דרגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-1.5.2019 at 19:57 gilad אמר:

הצעה 1 תשובה: אני התכוונתי שמי שיגיע לדרגה הכי גבוהה ולכמות נקודות הדירוג הגבוהה ביותר באותה דרגה

ככה השחקן הכי מהיר בקרבות יזכה בקלות אם רק ירצה, לעומת אוונטים שהמזל גם משחק בהם תפקיד כמו עכשיו עם המגנטים. לא לטובת כלל השחקנים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

אני חושב שיש גיוון ומנעד רחב באופי וסוג האיוונטים.

מעבר לכך, אני רואה שכמעט חצי נגד ההצעה הזו.

ההצעה נדחתה. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.