GarbageTruck

דיון
דיון | הג'וקר (2019)

1 תגובה באשכול זה

דיון | הג'וקר (2019)

מומלץ לראות את הטיזר למעלה כדי לקחת חלק פעיל בדיון.

כפי שאתם יודעים, השנה יצא סרט חדש לג'וקר מבית D.C. היקרים שלנו. ההחלטה לעשות סרט חדש לג'וקר היא די נועזת בהתחשב בכישלון עם הג'וקר בסרטי 'יחידת המתאבדים' שמבחינת רבים הציג כישלון בכתיבה (בכל זאת ממשיך להמליץ על סרטים עם ג'ארד לטו, הוא עדיין שחקן מוכשר! לכו לראות Mr. Nobody!). הרעיון שאנחנו רואים בטיזר הוא רעיון מעולה ומלא במוטיבים שמוכרים לחברה האמריקאית, ביניהם מוטיב הנפילה שהוצג לראשונה ב'תפסן בשדה השיפון' של סלינג'ר, אחד מהספרים שייצגו את הביקורת החריפה ביותר על החברה האמריקאית דאז. המוטיב עצמו אומר שהנפילה במדרגות מייצגת את הנפילה הנפשית של הדמות, במקרה שלנו, הג'וקר. לקראת סוף הטיזר, אנחנו רואים את הג'וקר רוקד על המדרגות, המקום שבו נפל מספר פעמים אחרי שעבר את כל תהליך ה'נפילה' והשתגע סופית, דבר יפה הן מבחינת כתיבה והן מבחינת סצנה. זה היה ספתח קצר שאני מביא מעצמי לדיון, אך הנה עוד כמה נקודות לדיון בספוילר:

נקודה למחשבה:

• הסרט נוצר בהשראת סרטיו של מרטין סקורסזה, ביניהם 'נהג מונית'. אם ראיתם את הסרט או שמעתם עליו, תוכלו לכתוב בתגובות דברים נוספים! שימו לב שהסרטים עוסקים בנידוי של אנשים בעלי מחלות נפש מהחברה האמריקאית, קצת כמו בטיזר שראינו.
  • כשהג'וקר עוד 'נורמלי', הוא הולך לבית החולים של ארקהם, הידוע בתור 'בית-המשוגעים' מאוחר יותר. אפשר לקחת כמה השוואות נחמדות מהקומיקסים ולנסות לשייך בין סיפור-רקע מסוים של הג'וקר לבין הסרט עצמו!
  • יש כמה וכמה מערכות יחסים בחיים שיכולות לגרום לנו לחשוב קצת לא בהגיון, כמו מערכת היחסים של הג'וקר ואימו. תוכלו לחשוב על מערכת-יחסים כזו שהייתם בה\אתם עדיין בה עם מישהו שקשה לכם לטפל בו\הוא בכם והחברה לא תומכת בכם? (זה יהיה ממש חבל אם כן, בכל זאת אנחנו עוד צעירים ויפים.)
  • יש לכם דוגמאות נוספות? מצוין! תמיד טוב לכתוב קצת תיאוריות משלנו על הסרט ומי יודע? אולי נצליח לפצח קצת מהמסתורין שעדיין שרוי בטריילר. אולי נוכל לכתוב משהו עמוק ומגניב יותר מהסרט עצמו? לא נדע אם לא נכתוב ונראה!

אז יאללה, למה אתם מחכים?
לכו להתדיין!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי stavoson
      האנימה הראשונה שאני ראיתי היא דרגון בול שהיתי בערך בן שש או חמש
      אבל אני לא זוכר מה המאנגה הראשונה שלי...
    • על-ידי Levi Apex
      היי
      מיהו / מיהי הדמות האהוב/ה עליכם מכל האנימות ?
      זה יכול להיות בן או בת.
      לי יש 2 דמויות שהתחברתי אליהן מאוד.
      1. Levi // ליווי בעברית. דמות משנית ממתקפת הטיטאנים. Attack On Titan
      2. L // הבלש L אפשר להגיד שהוא כמו דמות ראשית לא בדיוק, אבל גם אליו התחברתי מאוד.
      דיון מהנה ! 
    • על-ידי gambitmay
      בקרוב פורים אז אשמח לדעת למה אתם מתחפשים :D
      והאם את קוניםא או מכינים תחפושות :S
      אני מתכנן להתחפש לשינצ'י (נפאראסייט) ושאמא שלי תכין :D
      דיון פורה :)
    • על-ידי gambitmay
      מישהו משחק פה אנדרטייל? :S
      זה משחק אדיר ואני ממליץ לכל מי שלא מכיר להוריד.
      זה אמנם עולה כסף אבל אני הורדתי פרוץ :S (לא עומד לשלוח לאף אחד למקרה שמישהו רוצה :S אין לי מושג כבר מאיפה הורדתי :S)

• על-ידי Reigns
      כל אחד מאיתנו תפס פוקימון בליגה...
      מהו הפוקימון הראשון שתפסתם בליגה?
      אני תפסתי את eevee
      דיון מהנה!

• על-ידי garnet
      האם קטגוריית מחוץ לליגה מתה?
      אם מורידים את פורום משחקי תפקידים ודיבורים (שהם די ספאם רוב הזמן) יש רק פורום וחצי שהיה פעיל בשנת 2016 וחלק ממש הרבה זמן לא פעילים
      דוגמאות טובות :
      ציור ורישום - אני עדיין יכול לראות בעמוד הראשון ציורים מספטמבר... ושלא נדבר שפעם בשבועים אם יש מזל היו מעלים משהו חדש עד שהיתה הפעילות של חנוכה ופה זה נעצר
      פורום שיתוף - פורום די חסר תעולת אם מחשיבים את העובדה שזה משחק של פוקימון ... זה ממש לא המקום לזה ובטח שאין פה את טווח הגילאים המתאים לזה...
      והרשימה עוד ארוכה .. יום טוב :)
    • על-ידי ARTEMIS FOWL
      שלום לכולם!
      בכל חיי שמעתי אנשים אומרים ורושמים מוזיקה ואנשים אחרים אומרים מוסיקה
      מה דעתכם? מוזיקה או מוסיקה?
      אני חושב מוזיקה
      שיהיה דיון פורה ומעניין ^^
    • על-ידי HarryPotter
      מה הספר האהוב אליכם? למה אתם אוהבים אותו? את כל אלה כתבו כאן, אני אוהב את כל סדרת הירושה (אראגון, האח הבכור בריסינגר הירושה) ואיזה אתם?
    • על-ידי HarryPotter
      הדיון הזה הוא מי האגדי הכי חזק לדעתכם לדעתי זה מיוטו, תגיבו :)
    • על-ידי ARTEMIS FOWL
      שלום לכולם!
      פתאום באופן פתאומי התחשק לי לפתוח דיון,והדיון יהיה על: איך זה להיות בצוות תמיכה/בהנהלה הגבוהה?
      דיון פורה ומהנה!
      ***החוקים הגלובאליים חלים פה,כמו בכל מקום אחר***
      אני מקווה שכל מי שבצוות תמיכה/הנהלה הגבוהה יגיב וייתן לנו טעימה איך זה להיות חבר בצוות פורום ליגת הפוקימונים

• על-ידי HarryPotter
      שלום, זה הדיון:  מי ההתחלתי האהוב ביותר? תגיבו+ תצביעו
      דיון פורה ומהנה לכולם☻
    • על-ידי HarryPotter
      היי, 
      הדיון הזה הוא... באיזה כלי כתיבה אתם הכי אוהבים לצייר? אני אוהב בעפרונות צבעוניים :) 
      מקווה שיהיה דיון פורה ומהנה :)
    • על-ידי HarryPotter
      היי, עשיתי דיון שבטח הרבה יצביעו עליו איזו דמות אתם אוהבים מנארוטו? 
      תצביעו! אפשר מכל העונות וגם משיפודן, אני אישית אוהב את הינאטה החמודה♥ 
      שיהיה לנו דיון פורה :)
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכולם,
      אני מניח שלרובכם יש כבלים בבית (מה שנותן אפשרות לערוצים נוספים מלבד הערוצים המרכזיים), ועולה כסף כמובן.
      אז החלטתי לעשות סקר קטן ולשאול, איזה חברה יותר טובה? Hot או Yes?
      מצפה לסיבות~ שיהיה דיון נעים
      אגב לי אישית אין כבלים כך שאין לי עמדה בנושא.
    • על-ידי קראקן200
      היי, יש הרבה אנימות אהובות אבל מהיא האנימה האהובה ביותר? כאן תוכלו להגיב ולאמר את דעתכם :) 
      שיהיה דיון פורה ומצליח :) 
    • על-ידי ⚡ Eliz ⚡
      היי~ מה יותר טוב לשישייה? מגה מיוטו X? או מגה מיוטו Y? שאלה שהמון מתחילים מתקשים בה...  אשמח לתגובות... שיהיה לנו דיון פורה!
    • על-ידי ⚡ Eliz ⚡
      היי~ יש לי שאלה שהרבה  מטלבטים בה... האם מגה ריקוזה לשישייה? כן או לא? וסיבות... שיהיה לנו דיון פורה!
    • על-ידי קראקן200

היי, החלטתי לעשות דיון: מי הנכחד הכי אהוב  
       אם יש לכם נכחד אהוב פשוט תנו את שמו :) 
      זכרו רק נכחד אחד. דיון מהנה לכולם
    • על-ידי Hamachi Fyso
      שלום לכולם !!! בזאת אני פותח את הדיון שלנו:
      אז... על איזה כלי אתם מנגנים או רוצים לנגן ? אפשר גם כמה כמובן תזכרו לא להספים ולא לעבור על החוקים הגלובאליים ודיון פורה מהנה !!
      טוב הנה שלי : אולי זה יראה לכם קצת מוגזם אבל ככה זה:אני מנגן על סקסופון ואני רוצה ללמוד גם לנגן על : תופים , גיטרות ופסנתר. נראה לאן אני אגיע כשאהיה גדול ;)

*מצטער שאין את כל הכלים בסקר אבל לא יכלתי לשים עוד*
    • על-ידי GarbageTruck
      הלהקה Three Days Grace (בקיצור TDG) היא להקת הארד רוק ופוסט גראנג' קנדית, היא התחילה מהלהקה Groundswell בשנת 1992, לאחר שהוציאו את אלבומם הראשון ב-1995 וקיבלו עליו ביקורות גרועות, התפרקו, בשנת 2006 3 חברים מן הלהקה הקימו את TDG ובשנת 2000 הוציאו דמו. 

כשהלהקה השלימה את אלבומה הראשון הם צירפו ללהקה את בארי סטוק בשביל לעזור לאדם בגיטרה הראשית על הבמה ובסיבוב ההופעות. הסינגל הרישמי של האלבום היה "I Hate Everything About You" שהגיע למקום ראשון במצעד הרוק המודרני של ארצות הברית ובעוד מצעדי רוק מרכזיים , והגיע למקום שני במצעד שירי הרוק הקנדיים. הסינגל השני שלהם "Just Like You" הגיע למקומות ראשונים במצעדי רוק אמריקאים ובנוסף , למקומות ראשונים במצעדי רוק קנדיים.
      בשנת 2004 הופיעו חברי הלהקה בסרט "בקול גדול" (Raise Your Voice) עם השיר "Are You Ready?"
      הסינגל השלישי "Home", הגיע למקום שני במצעד הרוק המודרני של ארצות הברית והיה לשיר הרוק השני הכי מתנגן של 2005.
      הסינגל הרביעי "Wake Up" היה סינגל קנדי שיצא לרדיו בלבד, ובנוסף, השיג הצלחה במצעד הרוק הקנדי.
      קליפים לשלושת הסינגלים הראשונים שודרו לעתים קרובות ב-MTV וב-MTV2.
      בשנת 2004 גווין בראון זכה בפרס על עבודת ההפקה שלו עם טרי דייס גרייס.
      אלבומים:
      (2006-2009) One-X ב-31 במרץ 2006 הלהקה הוציאה את הסינגל הראשון מהאלבום השני שלהם "One-X" שנקרא "Animal I Have Become" , שהצליח להגיע למקום הראשון במצעד הרוק המודרני של ארצות הברית. האלבום "One-X" יצא ב-13 ביוני 2006 והגיע למקום החמישי במצעד האמריקאי. האלבום מכר 78,000 עותקים בשבוע הראשון ליציאתו. ב-1 בדצמבר טרי דייס גרייס הצטרפו ל-נופוינט , פלייליף , סטון סור ו-דיסטורבד למופע מוזיקלי אחד. הם בצעו את השירים : Animal I Have Become, Pain, Time Of Dying, Riot, Scared, I Hate (Everything About You), and Home. הסינגל השני של האלבום "Pain" הגיע למצעדי רוק מרכזיים בדצמבר 2006 ולמצעדי רוק מודרני בפברואר 2007. הסינגל השלישי "Never Too Late" יצא באפריל 2007.

באוגוסט 2007 האלבום One-X קיבל אלבום פלטינה על מכירת מיליון עותקים.
      2009-2011) Life Start Now ב-22 בספטמבר 2009 הוציאה לאור הלהקה את אלבומה השלישי שנקרא Life Start Now. הסינגל הראשון מהאלבום ("Break") יצא לרדיו ב-1 בספטמבר 2009 וסחט מחמאות ותגובות טובות, הקליפ של השיר יצא ב-13 בספטמבר. Life Start Now מכר כ-79,000 עותקים בשבוע הראשון לאחר יציאתו ובכך ניצח את האלבום הקודם ONE-X (שמכר 78,000 עותקים) וקיבל את המקום ה-3 הגבוה במצעד ה-Billboard 200 בניגוד ל-ONE-X שהגיע רק למקום ה-5.. השירים "The Good Life","World So Cold","Lost In You שוחררו גם הם כסינגלים מהאלבום. ב-18 באפריל 2010 האלבום היה מועמד לפרס JUNO בקטגוריית אלבום הרוק הטוב של השנה, אך לא זכה בו.
      האלבום הגיע למעמד של אלבום זהב בארצות הברית.
      אחרי יציאת האלבום, הלהקה החלה בסיבובי הופעות רבים לקידום אלבומה והיו גם שותפים בסיבובי הופעות עם להקות כמו:ברייקינג בנג'מין,אוונג'ד סבנפולד ועוד..
      (2012-2013) Transist Of Venus בתחילת שנת 2012 הודיעה הלהקה שהיא רשמית נכנסה לסטודיו לעבוד על אלבומה הרביעי ביחד עם המפיק המוערך דון גילמור שעבד עם להקות כמו: לינקין פארק,בולט פור מיי ולנטיין וגוד שארלוט.
      שמו של האלבום הוא "Transit of Venus", והוא יצא ב-2 באוקטובר 2012. הסינגל הראשון הוא "Chalk Outline" יצא ב 14 באוגוסט 2012 אך דלף לאינטרנט יומיים לפני. הסינגל השני נקרא "The High Road" ויצא באוקטובר.
      בפברואר הודיע הלהקה על עזיבתו של הסולן, אדם גונטיאר, והשאיר הודעה בה רשם שהוא עוזב עקב בעיה בריאותית לא מסכנת חיים. הסולן של להקת "My Darkest Days",מאט וולאסט, מחליף את אדם בימים אלו.
      (2014) סינגל חדש - "Painkiller" בתאריך 06.4.2014 הוציאו Three Days Grace סינגל חדש בשם Painkiller, אותו מוביל הסולן החדש מאט וואלסט.
      יש הטוענים כי מאט לא יוכל להחליף את הסולן הקודם אדם גונטיאר אך לשיר התקבלו תגובות חיוביות.
      (2014) סינגל חדש - "I Am Machine" בתאריך 28.9.2014 הוציאה הלהקה בהובלת הסולן מאט את השיר "I Am Machine".

המון חושבים שה"החלפה" של אדם במאט רק דירדרה את הלהקה, מה שלדעתי הוא נכון, ולא מומלץ לשמוע אלבומים וסינגלים חדשים.
      מה דעתכם על הלהקה? האם אתם חושבים שה"החלפה" הייתה טובה? נסו לשמוע קצת שירים והביעו את דעתכם.
      מקווה לתגובות ושיהיה לנו דיון פורה ומהנה :)

• על-ידי Hamachi Fyso
      עם כל האיוונטים שהיו החלטתי לבדוק מיהו האיוונט הכי טוב ? היו הרבה מאוד וכשאני אומר איוונטים אני לא רק  מדבר על משהו כמו של האנון וכאלו אפילו על כזה כמו שפעם היה שליום אחד היו צריכים למצוא כל מיני פוקימונים שהוחבאו בליגה בכל מיני דפים.
      אז מיהו האהוב עליכם ? 
      ולמה ?
      האיוונט האהוב עלי הוא איוונט האנון וזה מכיוון שבניגוד לכל שאר האיוונטים שאפשר היה להשיג בהם נכחדים לא היית צריך לאסוף כמות אלא דברים שונים כלומר לאנון ארכאוס היה צריך להשיג את הצירוף (אני חושב שזה זה) A.N.O.W.M.A.R.C.E.O.S אני לא בטוח לגבי זה אבל הבנתם אותי , בכל שאר האיוונטים היית צריך רק לאסוף כמות של החפצי איוונט.

רשימת איוונטים שאני זוכר (אתם יכולים להגיד עוד אם שכחתי):
      -איוונט פורים
      -איוונט פסח
      -איוונט הבלונים
      -איוונט האנון
      -איוונט מציאת הפוקימונים בדפי הליגה
      -איוונט סוכות
      -איוונט העננים וכנפיים 
      -איוונט הוספת המידע על פוקימונים (התרחש לפני כמה ימים)

שיהיה לנו דיון פורה :)

• על-ידי Amits
      בפוקימון נהוג להשוות בין כל ההתחלתיים כך שאנחנו יודעים בוודאות שחייב להיות מגה התפתחות לשאר הפוקימונים ההתחלתיים מלבד ההתחלתיים של הדור הראשון והשלישי
      לאיזה מגה אתם הכי מחכים?

• על-ידי Kiwi
      הרבה ילדים חושבים שיש מכל אגדי מספר אגדיים וזה טעות, רוצים לדעת למה? אוקיי.
      הרבה חושבים שיש מלא סלבי כי בסוף הסרט היו מלא סלבי שהחיו את הסלבי שהיה בכל הסרט, אבל בעצם זה היה אותו סלבי מזמנים שונים והם בעלי יכולת לנסוע בזמן אז הסלבי של העתיד והעבר באו להווה להציל אותו פשוט..
      אנטיי הופיע בשני סרטים ולכן חושבים שיש שניים ממנו אך האחד היה אשליה בלבד שנוצרה על ידי האנון.
      סוויקון אומנם הופיע בשני סרטים אך זה אותו סוויקון, איך זה כן? משום שכאשר הו-או יצר את הכלבים האגדיים הוא לא יצר שניים מהם אלה אחד מכל אחד.
      מיוטו? חושבים שיש שני מיוטו בגלל שבסרט 16 יש למיוטו קול שונה, אבל מיוטו לא שוכפל פעמיים! לכן זה אותו מיוטו! אין קשר לקול!
      בעיקרון זה הטעיות הנפוצות, זה ההוכחות הכי בסיסיות שיש מכל אגדי רק אחד.
    • על-ידי Smile every day
      מה החשיבות של ספר לכם?
      גבוהה? נמוכה? מאוד גבוהה?
      אתם מעריכים ספרים?
      אתם אוהבים ספרים?

דעה אישית
      החשיבות של הספרים אצלי היא גבוהה מאוד.
      אני מאוד אוהב ספרים, במיוחד ספרי פנטזיה והפתקאות.

אני מעריך מאוד ספרים, כל ספר וספר לחוד.
      לדעתי כל בן-אדם צריך לקרוא ספר.
      קריאת ספרים מפתחת אותנו ואת מוחנו.
      בכלל, ספרים זה סוג של הנאה.

דיון פורה ^_^
    • על-ידי Smile every day
      יש לכם ספר שאתם אוהבים?
      אני אוהב את את סדרת הספרים גיבורי האולימפוס.
      ואתם?

דיון פורה ^^
    • על-ידי סלחכם
      אז כפי שאתם יודעים, היום יסודי מסיימים את הלימודים! ;)
      כמו כל שנה, מחלקים לכל תלמיד תעודה אשר משמשת כ"מראה" שנותנת לך נקודות שיפור ונקודות שאתה כבר טוב בהן.
      אז בדיון הזה, נדבר על הציונים בתעודות שלכם! ;) לא כולם חייבים לשתף כמובן, ואם כבר משתפים אז אסור לצחוק על אחרים!
      אצלי הכל היה א' (הציון הכי טוב  ;)) חוץ מ-ב' (כמעט הכי טוב  :ph34r:) בהכנת שיעורי בית באנגלית, אבל היו לי הרבה אירועים השנה שגרמו לי לפספס אנגלית, אז היה קשה לי להשלים שיעורים ובכל זאת קיבלתי ב' שזה כמעט הכי טוב! :)
      הערכות מילוליות:

ועכשיו לחלק החשוב - המחשבות שלי וההערכות שלי על עצמי

אז שיהיה חופש גדול שמח לכולם, ונקווה שקיבלתם תעודות טובות  ;)
    • על-ידי סלחכם
      ראשית כל, קרדיט למשתמש MAOR82 שהתחיל דיון בנושא הזה לפני. פתחתי עוד דיון כזה כדי שיוכלו להמשיך לדון לנושא בלי לעבור על חוקי הפורום ולעשות הקפצה לאחר שכבר יותר משבוע לא הגיבו.
      אז... מי לדעתכם ההתחלתי הכי טוב?!
      האם זה...
      צ'רמנדר?
      בלבזואר?
      סקווירטל?
      קיינדאקוויל?
      טוטודייל?
      צ'יקוריטה?
      מדקיפ?
      טורצ'יק?
      טריקו?
      פיפלאפ?
      צ'ימצ'אר?
      טרטוויג?
      טפיג?
      סניבי?
      אושאווט?
      צ'ספין?
      פנקין?
      פרוקי?

לדעתי מדקיפ הכי טוב והכי חמודD:
    • על-ידי Piplup
      שלום לכולם, אני התחלתי לצייר בכך שהתחלתי לצייר פוקימונים חמודים כאלה ואז זה רק עלה ועלה. 
      כיום, אני מצייר אנימות ועוד מלא סגנונות של ציור! ^^ 
      אני נורא אוהב לצייר מכיוון שזה מכניס אותי למקום שקט ורגוע שרק אני נמצא בו ואף אחד אחר לא יכול להפריע לי. 

מה איתכם? :>
    • על-ידי Link
      שלום לכולם!!!!!!!!
      כל שבוע בלי נדר אני יכתוב 2 פוקימונים
      פוקימון מספר 1
      ופוקימון מספר 2
      יש לכם 3 שאלות בסקר
      שאלה 1:איזה פוקימון יותר יפה
      שאלה 2:איזה פוקימון יותר חמוד
      שאלה 3:איזה פוקימון אתם יותר אוהבים
      השבוע שני הפוקימונים הם פידג'י וספירו
      פוקימון מספר 1:פידג'י
      פוקימון מספר 2:ספירו
      השבוע בחרתם בפידג'י כפוקימון היותר יפה עם 13 הצבעות והצבעה אחת לספירו
      השבוע בחרתם בפידג'י כפוקימון היותר חמוד עם 13 הצבעות והצבעה אחת לספירו
      השבוע בחרתם בפידג'י כפוקימון יותר אהוב עם 12 הבעות ושתי הצבעות לספירו
      אז זה אומר שפידג'י יותר יפה,יותר חמוד ויותר אהוב מספירו

השבוע שני הפוקימונים יהיו מי אם לא קאטרפי ווידל
      פוקימון מספר 1: קאטרפי
      פוקימון מספר 2: וידל 
      השבוע בחרתם בקאטרפי כפוקימון היותר יפה עם 3 הצבעות והצבעה אחת לוידל
      השבוע היה תיקו בין קאטרפי לוידל בבחירה מי יותר חמוד עם 2 הצבעות לכל אחד
      השבוע בחרתם בקאטרפי כפוקימון יותר אהוב עם 3 הצבעות והצבעה אחת לוידל
      אז זה אומר שקאטרפי יותר יפה ויותר אהוב אך היה בתיקו עם וידל בעניין מי יותר חמוד

השבוע שני הפוקימונים יהיו הזכר והנקבה נידורן הבן לנידורן הבת
      פוקימון מספר 1: נידורון הבן 
      פוקימון מספר 2: נידורן הבת 

אז יאללה תצביעו ותגיבו!
    • על-ידי amir
      עם אתם רואים פוקימון התחלתי רמה ממש קטנה ואתם רוצים לתפוס אותו אתם מנסים להוריד לו חיים? או שאתם מפחדים להרוג אותו אפשר לתפוס אותו בלי להוריד לו חיים? 
    • על-ידי amir
      שווה לפתח פיקצו לרייצו מה אתם אומרים?
    • על-ידי amir
      למה אתם חושבים הכי כדי לי לפתח אותו לכדתי הרגע רמה 23  :D
    • אורח
      על-ידי אורח
      שווה לי לתת ל
      צאריזרד מתקפה חדשה ששמה: Roar?
      שהיא באה מTM05
    • אורח
      על-ידי אורח
      לי 60 XDD