עבור לתוכן
Yehonatan

מכירות וחפצים

Recommended Posts

יש לי כמה דברים שאני חושב שיהיה מגניב שיוסיפו הצעה ראשונה

זה יהיה במחוז ויקראו לזה 

מכירה פומבית:אז מה זה אומר אני שם חפץ למשל טבעת מהירות במחיר התחלתי של 140 זהב עכשיו הזמן שזה נמצא שם הוא 24 שעות בדיוק מאותו רגע ששמת את זה ואנשים יכולים להיכנס להציע מחירים בסוף ה 24 שעות מי שהציע הכי הרבה יקבל את החפץ שהוא הציע עליו אפשר לשלם בזהב בלבד אלה אם מי שהחליט למכור שם את החפץ בכסף

מעבדה:אז ההצעה השנייה והיותר מעניינת שלי זה שיוסיפו במחוז מעבדה בעצם מקום שאפשר לשבט את מיו למיוטו התהליך עולה 100 זהב והסיכוי הצלחה הוא 40% סיכוי שיצא דיטו 10% וסיכוי לכשלון בתהליך הוא 50% רעיון נחמד לא? תגידו מה אתם חושבים

עוד משהו שחשבתי עליו זה שבמרכז המסחר אני יוכל לחפש שמות של אנשים ואת החפץ שלהם כי הכול מבולגן שם ושיהיה אפשר לכתוב משהו ליד החפץ כמו במרכז ההחלפות

נערך על-ידי Yehonatan

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-6.3.2019 at 14:53 Yehonatan אמר:

יש לי כמה דברים שאני חושב שיהיה מגניב שיוסיפו הצעה ראשונה

זה יהיה במחוז ויקראו לזה 

מכירה פומבית:אז מה זה אומר אני שם חפץ למשל טבעת מהירות במחיר התחלתי של 140 זהב עכשיו הזמן שזה נמצא שם הוא 24 שעות בדיוק מאותו רגע ששמת את זה ואנשים יכולים להיכנס להציע מחירים בסוף ה 24 שעות מי שהציע הכי הרבה יקבל את החפץ שהוא הציע עליו אפשר לשלם בזהב בלבד אלה אם מי שהחליט למכור שם את החפץ בכסף

מעבדה:אז ההצעה השנייה והיותר מעניינת שלי זה שיוסיפו במחוז מעבדה בעצם מקום שאפשר לשבט את מיו למיוטו התהליך עולה 100 זהב והסיכוי הצלחה הוא 40% סיכוי שיצא דיטו 10% וסיכוי לכשלון בתהליך הוא 40% רעיון נחמד לא? תגידו מה אתם חושבים

עוד משהו שחשבתי עליו זה שבמרכז המסחר אני יוכל לחפש שמות של אנשים ואת החפץ שלהם כי הכול מבולגן שם ושיהיה אפשר לכתוב משהו ליד החפץ כמו במרכז ההחלפות

ואז יהיה סך הכל 90 אחוז במעבדה? לדעתי 45 הצלחה 45 כישלון ו10 אחוז דיטו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו