עבור לתוכן
  • צור חשבון
miki

מסחר הטבעות הענק של הנאצי קוזאק השכונתי שלכם!

Recommended Posts

הנושא נסגר עקב הפרה בוטה של חוקי הפורום (שימוש במילה נאצ*)

נערך על-ידי miki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות 1nfinity אמר:

מקבל נכחדים?

זה מעניין את דוד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות miki אמר:

זה מעניין את דוד

אוקיי חח מציע שבועות מולטרס על הטבעות מהירות התקפה והגנה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 דקות 1nfinity אמר:

אוקיי חח מציע שבועות מולטרס על הטבעות מהירות התקפה והגנה

אבל תציע בפרטי אחי, אני ממש רוצה שהצ'אט ישאר נקי למכרזים כאלה ואחרים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי miki
      זה היה יום גשום, התקרבנו לחג השבועות ואני והמולטרס שלי סבלנו.

אני סבלתי בגלל שלא יכולתי להילחם עם מאמנים אחרים, ומולטרס שלי לא נילחם רק בגלל שיורד גשם והוא סוג אש אחרי הכל.

הגיע שבועות,אני ומולטרס יצאנו לבחוץ וחיפשנו מאמנים לקרב,בכל מקום ראיתי מאמנים נלחמים עם פוקימוני מים, ילדים מתחת לגיל 12 בלי פוקימון זורקים שקיות מים מהחלונות הגבוהים, ותינוקות בלבוש מצחיק של סקווירטלים.

התחלנו ללכת והרגשתי עוינות מסוימת  מכל המאמנים והילדים האחרים, אולי בגלל שלא מצאתי חן בעיניהם, אולי בגלל שהייתי חזק יותר, ואולי בגלל שמולטרס הוא סוג אש.

לא עברה שנייה עד שהתחילו להתקיף אותנו פוקימוני המים והילדים, אני לא חובב גדול של מים וניסיתי להגן על עצמי עם הידיים, אני יודע שזה קצת מטופש אבל זה ממש כואב המתקפות שלהם,פחדצי שחא יקרה לי משהו, אחרי הכל הם פוקימונים עוצמתיים ואני רק בן אדם,אחרי שהכל הסתיים שמתי לב לדבר מוזר, אני בכלל לא רטוב!!,כמובן שעוד לא הבנתי מה קרה, הסתכלתי לצד וראיתי את מולטרס שלי על הריצפה,הוא הגן עליי,הבחנתי שקורה לו משהו בגוף, אז עוד לא הבנתי שהמים ששימשו לתקיפה עלינו נספגו לו בגוף, הוא פתאום הפך לבהיר יותר,תכלת כזה, הלהבה שלו השתנתה לצבע כחול, כמעט כמו מים צלולים, והוא גדל, לא בסנטימטרים, הוא היה בגובה של לפחות 200 מטר, אם לא יותר, אבל מה שהפחיד אותי זה הפרצוף שלו, המבט שלו, ממולטרס שמח הוא הפך למולטרס מים עצוב כועס ומבולבל, לפני שהספקתי למצמץ הוא היתעורר ושלח סוג של קיר עשוי מבועות,והשמיד את כל מי שהיה שם, חוץ ממני, הוא חס על חיי, אני משכין לו כבוד בגלל המקרה הזה, אחרי שזה קרה הבנתי כבר שזה לא מולטרס,לפחות לא מולטרס שלי, זה סוג של מולטרס מים, השבועות הנ"ל לא עשה לו טוב,המקרה הזה עיצב את דמותו,מין הראוי שאקרא לו שבועות מולטרס, הוא עזב כהרף עין, אפילו לא הספקתי להיפרד, אבל ידעתי בליבי דבר אחד...

זהו עידן חדש, עידן עם פוקימון חזק יותר ממה שחזו עיניי, ידעתי שזה העידן של השבועות מולטרס.

מקווה שנהנתם מהסיפור!!