vipim

באג | לכידת פוקימונים

3 תגובות באשכול זה

השם שלי בליגה: SkipAds

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds

תיאור הבעיה: לפני שבוע, נלחמתי מול נקרוזמה ברמה 64. הורדתי אותו ל2/202 חיים (1%), והתחלתי לזרוק פוקדורי הוקרה. ע"פ מחשבון סיכויי הלכידה של הליגה, היה לי 13.64% לכידה. זרקתי כמעט 30 פוקדורי הוקרה, דבר שאמור לתת לי סיכוי של כ97-8% בחישוב סטטיסטי גס (86.16 סיכוי החטאה בכל זריקה, בחזקת +25 פוקדורים שזרקתי, נותן פחות מ2.5 אחוז להחטיא בכל הזריקות), ולאחר מכן זרקתי עוד כמה פוקדורי חברים. הפוקימון לא נלכד בשום פוקדור. זה יכול להיות סטיה סטטיסטית, אבל זה נראה סיכוי נמוך מדי, וגם ידוע לי על עוד הרבה שניסו ללכוד אגדי עם סיכויי לכידה רגילים באמצעות פוקדורים רגילים, ולא ידוע לי על אף אחד שהצליח. 

ובקיצור, לדעתי יש בעיה בסיכויי הלכידה של אגדיים, שהסיכוי בפועל נמוך משמעותית מהסיכוי שכתוב. אשמח אם תבדוק את זה לעומק ולא רק תכתוב שזה ייתכן סטטיסטית. 

(אני פותח אשכול באיחור של שבוע כי דיברתי על זה עם שובל והוא אמר לי שיבדוק, ועכשיו אמר לי שלא נמצאה בעיה ושאם אני עדיין חושב שיש בעיה שאפנה אליך)

הוספה - היום נלחמתי מול מאנטייק, החלשתי אותו והבאתי אותו למצב של 28% לכידה. ועדיין הייתי צריך לזרוק כ30 פוקדורים כדי ללכוד... במקום 3-5.

תמונות אם רלוונטי: אין

נערך על-ידי vipim

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

כשאתה לוחץ על בדיקת אחוזי לכידה-  האחוזים נבדקים כבר עם הפוקדור שבחרת.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות TheUnreal אמר:

היי,

כשאתה לוחץ על בדיקת אחוזי לכידה-  האחוזים נבדקים כבר עם הפוקדור שבחרת.

זה ברור, אבל כשמחשבון הסיכויים מראה 13.6% אני מצפה ללכוד אחרי 30 פוקדורים, וכשהמחשבון מראה 28% אני מצפה ללכוד אחרי 3-8 פוקדורים ולא אחרי 20 רק... זו סטיה סטטיסטית גדולה מדי, שמראה שכנראה סיכויי הלכידה נמוכים ממה שהם אמורים להיות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי Ronaldo
      שם במשחק:Ronaldo
      קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=extended
      תיאור הבעיה:בהמשך לפוסט הזה

המנהל חסם את האפשרות להגיב על מה שהוא ענה לכן אובליסק אמר לי לפתוח חדש 
      ובכן כמו שאמרת אכן זה היה חודש אחרי תקופת ההעלמות של משתמשים שנעלם להם הזהב מסיבה פשוטה זה הייתה תקופה שהייתי בon off במשחק כלומר לא הייתי משחק באופן רציף אלא רק אחת לכמה זמן בגלל זה לא פתחתי אשכול הזמן לעומת השאר 
      ואני רוצה להזכיר שכפתחתי את האשכולים הראשונים לא פרסמתי שנעלם הזהב לשחקנים אחרים  כי כמו שאמרתי עכשיו לא ידעתי על כך רק עוזר מנהל לשעבר סיפר לי את זה לא ממזמן   
      אני אני חוזר ומבקש שיוחזר לי 13k הזהב שנעלם לי

ובקשה נוספת אל תנעל ישר תן לי להגיב למה שאתה כותב אסביר הכל כי כבר קצת נמאס לפתוח פעם אחר פעם אשכול חדש 
      תודה מראש 
    • על-ידי Ronaldo
      שם במשחק:Ronaldo
      קישור לפרופיל:https://www.pokeisrael.net/?page=extended
      תיאור הבעיה:לפני כמה חודשים התלוננתי שנלקח ממני הזהב בעקבות באג ולא קיבלתי (13 אלף זהב) הגשתי בקשה והמנהל טען שזהב לא יכול להעילם אבל מבדיקה שעשיתי אחרים טענו בערך באותו זמן גם טענו כך וקיבלו החזר מלא
      הנה הבקשה שהגשתי 

תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי):
      והנה עוד אנשים שביקשו בערך באותה תקופה בעקבות באג וקבילו החזר מלא

מבקש שיחזרו לי את הזהב עוד מאז למרות בקשתי דאז שמשום מה סורב ללא הצדק
      תודה למשתמש SkipAds שאז היה בצוות תמיכה ועזר לי להבין את המצב ואמר לי שאכן היה באג שלקח ממשתמשים את הזהב שלהם 
    • על-ידי vipim
      תיאור הבעיה: כשאני מנסה לחפש פוקימון בעמוד "מכור פוקימון" (www.pokeisrael.net/?page=sell), ואני כותב בחיפוש פחות מ5 תווים, כתוב לי "יש לכתוב לפחות 3 תווים על מנת לחפש בבית", למרות שכתבתי 3 או 4, זה מוגבל בטעות ל5+ תווים במקום 3+
    • על-ידי vipim
      שם במשחק: SkipAds
      תיאור הבעיה: יש לי אירודקטייל במרכז ההחלפות, ואני לא מצליח להוציא אותו משם (אני גם לא יכול להציע אותו על פוקימונים אחרים). כשאני לוחץ "ביטול הצעה" כדי להסיר אותו, הוא כותב לי "עליך לבטל את כל ההצעות עם פוקימון זה", למרות שאין שום הצעות.
      אין לי שום צורך בו, אני רק רוצה שיעוף ולא יתפוס לי מקום במרכז ההחלפות.

• על-ידי vipim
      קישור לפרופיל: http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=SkipAds
      תיאור הבעיה: באשכול הזה דיווחתי על הבאג שבחיפוש פוקימונים אם רושמים 3 תווים אי אפשר לחפש וצריך מינימום 4, למרות שהדרישה היא 3. הבאג תוקן בעמוד הוצא פוקימון, אך הוא עדיין קיים בחיפוש בעמוד מכירת פוקימונים. נשמח את תתקנו גם את זה..
    • על-ידי RoNk
      שם במשחק:AvengerSs
      קישור לפרופיל:http://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=AvengerSs
      תיאור הבעיה:זה שם את כל שישיות המשנה שקיימות לאותו שחקן(במקרה שלי יש 2 כאשר לחצתי על "השתמש" זה שם לי את 2 השישיות.
      תמונות מסך רלוונטיות (במידה ורלוונטי): לא אוכל לתת תמונת מסך עקב זה שאני לא רוצה לחסוך את השישייה שלי(הם חלק מהפוקימונים שיש לי כרגע בשישייה יש לי כ11פוקימונים בשישייה כרגע עקב שימוש בשישיות המשנה)
      הסבר: בניתי כ2שישיות משנה ל2דברים שונים כאשר לחצתי על "השתמש" על שישייה מספר 1 (מתוך ה2 שלי) זה שם לי את שני השישיות בשישייה שלי.
    • על-ידי Fire
      שם במשחק: Fire
      קישור לפרופיל: http://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=Fire
      תיאור הבעיה: אני לא מצליח להרוג במכת פייה הקטע הוא שהוא חזק מאוד זרניאס כוח כללי 2536 במכת פייה על אנון גראטינות
      אמור להוריד ואין הורדה כאן ביכלל הדמג לא הגיוני בעליל 
      70 חיים במכה הראשונה! לא אפשרי ביכלל שיהיה דבר כזה במכת פייה 90
      תמונה: 

תמונה שניה:
      69 במכה השניה כנל פייה ולא ירד כלום 2 מתקפות סך הכל ללא נזק
      חשוב לי לציין שלפני כמה זמן לקחתי גם אנגל זרניאס במכת פייה 100+ ולא היה הורדה של יותר מ90
      יש כאן באג שאשמח שתסדרו 

• על-ידי vipim
      תיאור הבעיה: כשאני מנסה לחפש פוקימונים בבית (בעמוד הוצא פוקימון/שחרר פוקימון) ואני כותב 3 אותיות, אני מקבל התראה שצריך לכתוב לפחות 3 אותיות לחיפוש, ובשביל להצליח לחפש אני חייב לכתוב לפחות 4 אותיות. חוץ מזה שזה סתם מציק, זה גם מונע את האפשרות לחפש פוקימונים כמו mew שכל השם שלהם הוא רק 3 אותיות, וצריך להתחיל לחפש אותו בין כל עשרות הפוקימונים שיש בבית
      תמונות אם רלוונטי: אין
    • על-ידי vipim
      תיאור הבעיה: נראה שיש באג במסע, שלא משנה מה סוג המתקפה פיזי או מיוחד, הנזק מחושב לפי ההתקפה הפיזית. שמתי לב לזה בעבר כשהאנטד דארקראי שלי (בסטטיסטיקות בהתקפה מיוחדת) לא הוריד כמעט חיים לפוקימונים במסע, בהשוואה לפוקימונים אחרים.
      עכשיו בדקתי שוב, לקחתי מיוטוX ומיוטוY, כאשר למיוטוY יש הבדל של מאה בין ההתקפה הפיזית למיוחדת לטובת המיוחדת, והמיוטוX עם התקפה מיוחדת נמוכה ב50 כח משל המיוטוY. תקפתי בהתקפה Dream eater (על חושי מיוחדת מאה כח), ועם מיוטוY גם בהתקפה Psystrike (על חושי פיזית מאה). התוצאה היתה שהמיוטוX הוריד הרבה יותר נזק - 50-60 לעומת 41-47  של המיוטוY. לא נמצא הבדל במיוטוY בין ההתקפה הפיזית למיוחדת למרות שיש הבדל של מאה כח ביניהם.
      בקיצור, זה נראה שהבאג במיוחדות קיים במסע עדיין, ובמסע אין משמעות כרגע לסטאטים המיוחדים.
      תמונות: אין לי כרגע, אמורות להיות לי תמונות שבהם אני מראה שהאנטד עושה הרבה פחות נזק מפוקימונים אחרים במסע, אני אנסה למצוא אותם
    • על-ידי NanoAtom
      השם שלי במשחק (Madness )
      היי, אז ככה לפני שבועיים בקרב שלי מול המשתמש אליהר  שמתי לב למשהו מוזר, האנון רג'י שלי הוריד חצי משהו היה אמור להוריד לדיאליגה של אליהר במתקפת אופל (Unown Attack) בדקתי את הנושא עם המשתמש Divergent
      וגילתי שאופל עושה על ברזל 50% השפעה. כמו שאפשר לראות כאן זו טעות.
      בסרטון האנון רג'י (630 התקפה רגילה) של המשתמש Divergent תוקף ב Unown Attack (מתקפה רגילה) מתקפת אופל עם 160 כוח את המגה אגרון שלי (498 הגנה רגילה) ומוריד לו 82 חיים שזה מחצית משהוא היה אמור להוריד לו.

• על-ידי Fire
    • על-ידי Fire
      השם שלי במשחק: Fire
      מה הבאג
      במהלך נקמתו של הארכי מלאך זכיתי בכמה אותיות
      קבלתי את האות ! אח לצערי היא לא הגיעה אליי כל שאר האותיות הגיעו באופן תקין
      אשמח לטיפול ממכם תודה רבה
    • על-ידי vipim
      שם בליגה: SkipAds
      תיאור הבעיה: יש באג מציק, שכל פעם שפוקימון לומד מתקפה חדשה ויש פוקימון רמה מאה בשישיה, הפוקימון רמה מאה יתחיל ללמוד את כל ההתקפות שהוא לומד מההתחלה. לרוב לוחצים פשוט מהר על "אל תלמד" כי רוצים לגמור עם זה מהר, אבל כנראה שלפעמים האתר זז קצת, והוא כן מלמד. פתאום אני רואה שלארכאוס שלי (כרגע הוא בשישיה החמישי, זה יכול להשתנות, בכל מקרה זה הארכאוס המוזהב שיש לנו רמה מאה)ף יש את ההתקפה "Judgment" של נורמל מאה כח, במקום את ההתקפה שהייתה לו "overheat" בעבר. אי אפשר להשתמש במלמד המתקפות בשביל לסדר את זה, כי ארכאוס למד אתה כTM בעבר כשהוא היה פעם סוג אש, והיום הוא סוג אחר אז אי אפשר ללמד אותו אותה.היא הייתה התקפה הכי חזקה של ארכאוס, אז נשמח אם תוכלו להחזיר לנו אותה.
      זה ברור שלא למדנו אותו בכוונה את המתקפה הזו, כי היא חלשה, לא חזקה על שום סוג אחר וברור לכולם שעדיף אוברהיט, וגם ארכאוס לומד את ההתקפה היפר בים אז ברור שאם היינו רוצים לשנות היינו משנים להיפר בים ולא לג'אדמנט שהיא חלשה הרבה יותר... 
      תמונות אם רלוונטי ההתקפות שלו - אפשר לראות את ג'אדמנט. אין לנו הוכחה שהיה לו אוברהיט כי לא טרחנו לצלם את ההתקפות שלו בעבר... 

• על-ידי miki
      שם: miki 
      קישור לפרופיל: http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=miki
      הבעיה: קבלת אותה דמות שכבר קיימת אצלי נאמר שהבאג הזה טופל אך מסתבר שלא
      הוכחה לבאג:
      http://www.interload.co.il/upload/4270984.png
      http://www.interload.co.il/upload/9752007.png
    • על-ידי miki
      היי

לאחרונה רכשתי רג'יראס אך שבאתי להשתמש בו זה קרה
      http://www.siz.co.il/my.php?i=owyhabjiztdm.png
      ואז בדקתי עם כאילו הוא צריך ריפוי ואז ראיתי את זה
      http://www.siz.co.il/my.php?i=lj1nbghyhzdj.png
      אז חזרתי לקרב וניסיתי להשתמש במתקפה ואז המתקפה לא עבדה ופשוט היה בתיבת הפעולות של הקרב ריק לא היה כתוב שם כלום כאילו המתקפה לא עבדה וזה לא עבד עם שום מתקפה
      http://www.siz.co.il/my.php?i=z5ychjmwjgmn.png
      אשמח אם תסדרו את הבאג...
      בברכה ותודה מראש המשתמש "MIKI"
    • על-ידי הדר
      שם במשחק:הדר
      קישור לפרופיל:http://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=הדר
      תיאור הבעיה:עשיתי החלפות עם מישהו והוא שם 24 זהב אבן רביה ואבן מגה אבל כשפתחתי את ההצעה ראיתי רק את האבן רביה וכשאישרתי את ההצעה הגיע אלי גם האבן מגה כלומר למרות שהייתה בעיסקה לא ראו אותה דבר דומה קרה לי במקרה אחר שגם לא ראו אבל האבן מגה הגיע אחרי שאישרתי
    • על-ידי SkipAds
      שם במשחק: SkipAds
      תיאור הבעיה: לקיוגר שלי יש כרגע את ההתקפה Double-Edge, וכאשר אני משתמש בה בקרב פועלת ההשפעה שיש לה במשחקים המקוריים, ומורידה לקיוגר שלי חיים, למרות שהשפעות לא עובדות בליגה בעיקרון.  ההשפעה קיימת רק בקרבות שדה, בקרבות מאמנים היא לא מורידה חיים.

• על-ידי נתנל
      שלום קוראים לי בליגה מכאל יש ל מספר בעיות בקבוצה 
      1:אני לא יכול למחוק כתבות בקבוצה (אני זה שפתח אותה וגם ראש קבוצה) אני לוחץ על מחיקה ולא קורה כלום 
      2:אני לא יכול להסיר כמה אנשים מהקבוצה 
      ועוד דבר הצעתי רעיון בפורום מלפני חודשיים וההצעה התקבל על ידי הבעלים ווהבעלים לא הכניס אותה לתוקף במשחק אשמח אם תסדר את זה הינה קישור להצעה http://www.pokeisrael.net/forum/index.php?/topic/11596-פוקדורים/
      אשמח אם יסדרו את הבעיות האלה תודה רבה
    • על-ידי Itachi
      שם: Niv3B
      תיאור הבאג:
      עד עכשיו אני משחק בליגה ויש לי באג ששכחתי לספר עליו שהיה שיפוץ ברשימת ההעברות שמתי פוקימון שם ולא ידעתי שאי אפשר להשים שם
      כתוב לי במכור שהפוקימון Tyranitar שלי שם 

אבל הבעייה היא שהוא לא ברשימה בכלל 
      אבל הפוקימון לא ברשימה בכלל מקווה לקבל תשובה או עזרה 
    • על-ידי LordZeus
      שלום ,
      לפני איזה חצי שעה שלח לי השחקן עומר91 זימון לקרב זירה ידידותי הסכמתי אז עומר91 לא יודע לא פעיל או משהו כזה ואני לא יכול לצאת מהקרב הוא תקוע לי דיברתי עם צוות תמיכה אנחנו כבר חצי שעה מנסים לפתור את הבעיה לא מצליחים קישורי יציאה מקרב ניסיון כניסה מהליגה לפורום והפורום לליגה כלום לא עובד הפעלה מחדש של המחשב גם לא עובדת הבאג נשאר במקומו אני מבקש מהבעלים לעשות משהו בעניין 

שם במשחק: אחמד14 
    • על-ידי zivush
      היי, יש לי באג בליגה,
      כשאחד מהפוקימונים שלי מת ,אני מחליפה לRhyperior והוא לא מוריד ,אני לוחצת על כל המתקפות בכל תור ולא קורה כלום [ניסיתי לרפא אותו פעמיים כי אומרים שזו בדרך כלל בעיה,וניסיתי לתקוף איתו פוקימונים שונים] 
      שום דבר לא עזר ..
      תמונות מצורפות להמחשה:

בחירת תקיפה- [היריב עם חיים מלאים]

היריב מתקיף [עם חיים מלאים]

הבדלי הרמות בנינו גבוהים,כך שאני צריכה להרוג אותו במכה אחת.

אודה לך אם תעזור לי ,
      תודה.
    • על-ידי LazyLand
      טוב אין לי ממש מה להגיד קרו לי שני באגים
      הראשון זה שאני נכנס לגג האוקיינוס הוא לא נכנס לשם וקורה משהו דומה לזה 
      (יש לי את מה שצריך כדי להיכנס.)

התמונה מאשכול של מישהו 
      2. שלחתי הודעה בדואר של פוקימשן וזה שלח 10 פעמים.
      זה לא ספאם...
      זה באג של האתר....

• על-ידי אופק2
      אני נכנס למשחק ולפעמים זה נכנס לי למשחק חלק אבל לפעמים יש לי באג כזה שאני נכנס זה מתנתק לי אתה יכול לתקן לי את זה תודה
    • על-ידי vipim
      כשאני לוכד פוקימונים הם מתווספים לשישייה גם אם יש כבר 6, ויוצרים שביעיייה
      הנה למשל דוגמא מהיום - 

שמיניית קינגדרה...
    • על-ידי סרסר
      נלחמתי מול אגדי Darkrai שום כפתור לא עבד לי עשיתי רענן וזה יצא מהקרב יש משהוא לעשות במקרה כזה
    • על-ידי LazyLand
      אני צריך עזרה אין לי איך להוכיח את זה אבל אני בטוח במיליון אחוזים שזה באג היה לי 55 זהב וקניתי ב20 מטבעות 10 זהב אני לא בדקתי כמה זהב היה לי אחר כך אחרי כמה זמן החלפתי כסף על זהב וקיבלתי 20 זהב היה אמור להיות לי 85 אבל יש לי 65 כנראה שבמקום להביא לי 10 זהב תמורת 20 מטבעות זה הוריד לי לא זכור לי שקניתי כלום וזה היה לפני כמה דקות אני מבקש החזר של 20 זהב כי הורידו לי 10 במקום להביא לי 10 יש סיכוים קלושים שיש לי זכרון גרוע וקניתי משהו אז תבדקו אבל אני בטוח שלא קניתי כלום אם אתם יכולים לבדוק תבדקו אבל אני חושב שלא קניתי בכל מקרה אני מבקש לטפל בזה תודה.
    • על-ידי vipim
      אני לא מצליח לשלוח הודעות חדשות - כל פעם שאני שולח למישהו הודעה זה כותב לי ההודעה נשלחה אבל הוא לא מקבל אותה, וגם היא לא מופיעה בתיבת הדואר היוצא.
      לענות להודעות אני כן מסוגל.
      דיווחתי על הבאג הזה לא מזמן, אבל אז דיווחתי שהוא הסתדר כי כן הצלחתי לשלוח, ועכשיו שוב אני לא מצליח
      עריכה: לחלק מהאנשים אני כן מצליח לשלוח, ולחלק לא. זה אולי מוזר אבל זאת המציאות
    • על-ידי vipim
      כשאני שולח הודעות בדואר לאנשים, הם פשוט לא מגיעות
      שלחתי הודעה לתומר 3 פעמים ועוד הודעה לראל, והם פשוט לא הגיעו
      כשקיבלתי אבל הודעה מרוקו כן יכולתי לענות, אז הבאג הוא רק בשליחה
    • על-ידי HarryPotter
      שלום, קוראים לי Cookie ובדיוק עכשיו לכדתי קלויסטר, ומה קרה, הקלוייסטר נכנס לשישייה ועכשיו יש לי 7 פוקימונים בשישייה, הנה תמונה של המצב: 
    • על-ידי vipim
      היום אימנתי את מגה מיוטו Y שלי לרמה מאה, אחרי ששיניתי לו מצב מהאסטי לבאשפול, ופתאום שמתי לב שירדו לו כ-40 חיים.
      תמונות
      לפני (הפרופיל שלי היה פתוח אז יכולתי לצלם, רואים למעלה בשורת הכתובת שזה הפרופיל שלי, אין לי תמונה יותר טובה כי לא חשבתי לצלם לפני)

עם 395 חיים
      ואחרי

עם רק 363 חיים.
      ואני מבקש ממי שלא מההנהלה שלא יענה, גם אני שמעתי על הבאג שמסתובב ואני רוצה תשובה מפורשת מההנהלה
      אשמח לטיפול מהיר
      תודה, ויפים
    • על-ידי vipim
      היום החלפתי בסוחרים את ההתפתחות ש לריידון בעד טורטיג, אבל במקום לקבל טורטיג קבלתי טורטרה, (העליתי אותו רמה כדי לקבל את כל הסטאטים מחדש ואז קלטתי שהוא טורטרה ולא טורטיג אבל לא הייתי מפתח אותו בכל מקרה). 
      אין לי תמונה שהחלפתי כי שכחתי אבל בתמונה פה רואים שהייתי אמור לקבל טורטיג ושלכדתי טורטרה ברמה 44, דבר שייתכן רק מהסוחרים (או מתיבת כסף ולהעלות אותו 39 רמות דבר שלא ייתכן עם כמות הקרבות שעשיתי)
    • על-ידי vipim
      היו לי 3 צ'סנאוטים, וביום שישי קניתי עוד אחד. היום כשחיפשתי ראיתי רק 3.אני זוכר בוודאות שהיו 4. אין לי דרך להוכיח זאת, אבל אני בטוח במאה אחוז לכדתי 3. ייתכן שמי שקניתי לא הגיע.
      תודה רבה

• על-ידי vipim
      כשאני מנסה להחליף פוקימונים במהלך קרב, לפעמים במקום להחליף פוקימון המשחק מחליף לפוקימון שנמצא אחד מתחת למה שבחרתי, דבר שגם חוסם את האפשרות לבחור את הפוקימון הכי עליון (התחתון הוא כותב שגיאה), וגם מכיוון שזה לא תמיד זה לא נותן לי שליטה מלאה על החלפת הפוקימונים
    • על-ידי vipim
      קניתי מlogin51 מפתח ברזל ב23 זהב, הזהב ירד מהחשבון אבל לא קיבלתי את המפתח
      ניסיתי לרענן, להתנתק ולהתחבר שוב וזה לא עזר
    • על-ידי vipim
      נלחמתי מול צ'סנאוט, וכשניסיתי להחליף לפוקימון המחליש שהיה לי בשישיה, זה כתב לי שגיאה 1001 אנא פנה למנהל המשחק

וכשניסיתי להחליף למגה גלייד רמה 5 כדי לנסות בכל זאת, הוא פשוט החליף למגה לוקאריו (את זה לא צילמתי כי לא היה לי דבר נתון שאפשר לצלם), ניסיתי לזרוק פוקדורים שוברי הגנה אולי אצליח בלי להחליש, בזבזתי 5 וזה לא עבד.
    • על-ידי Pikachu cute !!
      לנעול!
    • על-ידי אית123
       פה אימנתי בחוף ים קאנטו (מהירות)
       פה בדשא סינו (חיים)
       פה בבית לחימה קאנטו (התקפה)
       ופה בהרבה מקומות
      הוא רמה 80 עכשיו וזה לא הגיוני שהוא עלה כל כך קצת והוא לא אומן את הEV האלה אשמח עם תטפלו בכך בהקדם האפשרי הוא בשישיה  שלי וקוראים לו פשוט Mega Mewtwo
      תודה

• על-ידי HarryPotter
      שלום, אני המשתמש Candy ויש לי באג בצ'אט, אני לא רואה את השם שלי ושל שאר המשתמשים שם, תמונה:  אני ריעננתי התנתקתי ונכנסתי פשוט הכל, כלום לא עוזר.
    • על-ידי zivush
      שלום,אני חדשה בפורום ,ויש לי בעיה .
      כאשר יש תחרויות של אמנות ,אינני יכולה להרשם.
      אין לי את האפשרות להגיב.

הנה דוגמה:

מקווה שתוכלו לעזור לי ,
      בברכה,
      זיו.
    • על-ידי HarryPotter
      נכון סידרתם את הבעיה שאצל מאמנים השם של הפוקימון הנוכחי זה כמו השם של הפוקימון הראשון? אז עכשיו זה מראה את הנדירות של הפוקימון הראשון, הנה תמונה: 
    • על-ידי קראקן200
      שלום, אני המשתמש: Optisec 
      וזה לא נותן לי לשחק במשחקונים זה רק מראה מסך ריק 
      אשמח אם תתפלו בזה, תודה :)
    • על-ידי קראקן200
      היי,כל פעם שאני עולה בדירוג של הליגה יום אחרי זה אני יורד דירוג והמשתמשים שלפני ומאחורי לא יתחברו יותר משבוע איך?
    • על-ידי קראקן200
      יש לי כמה באגים 
      באג ראשון: כל פעם שאני מרפא פוקימון יורד לו החיים ל 97 אחוז 
      באג שני: אני לא רואה מה מגיבים לי במ"ת שלי 
      אשמח עם תבדקו את העניין :) 
      תודה, 
      Beno 
    • על-ידי shovi
      יש באג בהשפעה של מתקפת פיה על פוקימון מסוג DARK ו FIRE, כמו pesah yveltal. מתקפת פיה אמורה להוריד רגיל עליו, לא פי2 ולא פי חצי כיוון שהמתקפה חזקה פי 2 על דארק אבל חלשה פי חצי על אש לכן אמורה להוריד רגיל. אבל כשעושים את המתקפה נגד פוקימון מסוג אש ודארק כמו פסח יבלטל רואים בברור שהיא מוריד עליו פי חצי, וזהו באג. לדוגמה המתקפה טנדר של אנג'ל פיקאצו (120 כח,  מתקפה מיוחדת) שגם משפיע רגיל על פסח יבלטל מורידה יותר מאשר מתקפת rain of angel של אנג'ל דאוקסיס או של אנג'ל פיקאצו ~!! שrain of angel זה מתקפה מיוחדת של 170 כח! דבר שלא הגיוני. אני בטוח ב 100 אחוז שיש כאן באג אשמח אם יטופל תודה.
    • על-ידי Hamachi Fyso
      שלום , אני בדיוק תפסתי את הפוקימון האחרון שהיה חסר לי להשלמת קאלוס ואז כשרציתי להשלים את המשימה , לא יכולתי וזה כתב לי "עדיין אינך עומד בדרישות לסיום משימה זו." בבקשה לתקן
    • על-ידי shay123
      השחקן שלי ושל שותפי EnelTheGod איננו יכולים להיכנס אליו זה רושם שם משתמש או סיסמא שגויה למה?????????? בגלל הגרסה החדשה?בבקשה תעזרו :/ והנושא של הבעיות של הגרסה החדשה לא נותן לי להגיב ואני לא בטוח שזה קשור לגרסה
    • על-ידי Hamachi Fyso
      במרכז ההחלפות קיבלתי שתי הצעות על שני פוקימונים שונים וכשאני רוצה לראות מה ההצעה אני לוחץ על המקום שצריך ללחוץ וזה רק מעלה לי את הדף למעלה וכשאני לוחץ שוב אז זה משנה את המראה של כל הדף ופשוט מבלגן את המיקום של כל דבר בבקשה לתקן
    • על-ידי סלחכם
      OK, אמנם מה שאלחנן דיווח עליו (>קליק<) לא תוקן, אבל עכשיו צצו עוד באגים...
      אם לא נכנסים לנושא דרך רשימת הנושאים של פורום דיבורים, כל שנייה (עכשיו רציני! שנייה בערך...) המסך מתרענן ומחזיר את המסך לטופ של הדף... 
      מה גם שכשהנושא עוד היה בפעילות אחרונה אז כל תגובה שכתבו נרשמה על שם גיא (SurpriseMan), אבל רק בפעילות אחרונה ובהודעה אחרונה של הנושא ברשימת הנושאים של פורום דיבורים.

עכשיו מה, למה דווקא האשכול הזה בבאג? בחנתי ומצאתי כמה אפשרויות הגיוניות (טוב, רק 2 בנתיים ><)
      1. לא מזמן הוא עבר 10,000 תגובות. כנראה זה גרם לו לקרוס >:
      2. לפני כמה ימים היה עדכון שרת במשחק, אבל גם לפורום לא היה ניתן להכנס. כנראה... לא יודע, אולי הנושא היה הכי למעלה בפעילות אחרונה אז הוא... התחיל להיהרס >: תאוריה מטופשת אבל הגיונית במובן מסויים ><

אז בבקשה לתקן, ואם אפשר, תוכלו לענות על השאלה למה דווקא האשכול הזה בבאג?
      תודה מראש
    • על-ידי סלחכם
      במשחקון "הבריחה מהמבנים" יש בעיית שמירה!
      לרוב התוצאות לא נשמרות, ופתאום באופן אקראי ופתאומי לחלוטין תוצאה נשמרת! זה יכול לפגוע באלה שכן מצליחים אבל רק מדי פעם לעקוף את התוצאה המינימלית, כי אם התוצאה שלהם תשמר דווקא כשלא יצא להם טוב?
      לטיפול בבקשה~
    • על-ידי aa99991
      שלום אני נלחמתי מול קיק אני שלחתי את המכה הראשונה ואז היה רשום למטה קיק בוחר התקפה אני ראיתי שהשעון עומד להיגמר ואני גם מנסה לתקוף כדי לבדוק אם זה הזמן שלי אבל זה לא היה ושהשעון הראה על אפס אני הפסדתי 600 שקל זה לא פר הוא לא בחר התקפה ואז היה רשום למעלה 

קרב אחרון קיק ניצח את aa9999.

אז תעזרו לי אני צריך כפול מהכסף שהוא לקח לי אני צריך 12000 שקל בגלל שאני הייתי צריך לקבל את ה6000 שלי ואת שלו כי משחתי מהבנק 6000 שקל אז תעזרו לי בבקשה ותחזירו לי את הכסף תודה מראש.