עבור לתוכן
vipim

סקר | הגבלת הטבעות

האם אתה בעד להשאיר את המצב כמו שהוא או להוסיף את הגבלת הטבעות?  

14 הצבעות

1. 1. בעד/גד

• להשאיר את המצב כמו שהוא בלי הגבלה, שכל אחד יוכל להגיע לכמה כח שהוא רוצה
    • לשנות ולהגביל את כמות הטבעות שאפשר לתת לפוקימון

Recommended Posts

לאחר יומיים של דיונים, הגיע הזמן לראות מה דעת הליגה.

לכל מי שלא שם לב/רוצה לחשוב שוב לפני ההצבעה, הנה האשכול הקודם, בו יש את הנימוקים שעלו ואת הדיון האם כדאי להגביל או לא. אז יאללה להצביע.

(האשכול כמובן אינו מחייב את ההנהלה, אבל אנו מקווים שההנהלה תתחשב בדעת השחקנים)

נערך על-ידי vipim

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הנימוקים נגד יותר מתייחסים אל הפרט מאשר אל הכלל, הם מתייחסים יותר אל האליטה של השחקנים בליגה 

הנימוקים בעד מתייחסים לא רק אל כל השחקנים בליגה אלא גם מתייחסים אל עתיד הליגה ושינוי לטווח ארוך שבסופו של דבר אנשים יתרגלו

בעד הגבלת טבעות .. יוני אוהב אותך והכל וזה הכי לא בא ממקום של דווקא אבל בתור שחקן בליגה עצלן או לא עצלן אני הייתי מעדיף שהפער בין שחקנים יופחת. לא רק ביני לבינך ולא רק בינך לבין אביעד אני לא מסתכל לכיוונים ספציפיים. כל המטרה של ההגבלה הזאת זה דווקא לתת סיכוי לשחקנים הפחות מוכרים בליגה לצמצם פערים ולהציב לעצמם מטרה. שמגיעים להגבלה ( שגם זה לא כזה קל וצריך הרבה תקציב כדי להגיע להגבלה ) המשחק יותר יישען לכיוון האסטרטגיה כמו שהוא נועד להיות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 30 דקות anialmog אמר:

הנימוקים נגד יותר מתייחסים אל הפרט מאשר אל הכלל, הם מתייחסים יותר אל האליטה של השחקנים בליגה 

הנימוקים בעד מתייחסים לא רק אל כל השחקנים בליגה אלא גם מתייחסים אל עתיד הליגה ושינוי לטווח ארוך שבסופו של דבר אנשים יתרגלו

בעד הגבלת טבעות .. יוני אוהב אותך והכל וזה הכי לא בא ממקום של דווקא אבל בתור שחקן בליגה עצלן או לא עצלן אני הייתי מעדיף שהפער בין שחקנים יופחת. לא רק ביני לבינך ולא רק בינך לבין אביעד אני לא מסתכל לכיוונים ספציפיים. כל המטרה של ההגבלה הזאת זה דווקא לתת סיכוי לשחקנים הפחות מוכרים בליגה לצמצם פערים ולהציב לעצמם מטרה. שמגיעים להגבלה ( שגם זה לא כזה קל וצריך הרבה תקציב כדי להגיע להגבלה ) המשחק יותר יישען לכיוון האסטרטגיה כמו שהוא נועד להיות.

בעיקרון זה היה אמור להיות רק האשכול של הסקר.. הדיון היה באשכול השני.

בכל מקרה, אתה רק טוען שלטווח הארוך זה יותר טוב, בלי להסביר למה. אתה טוען שיותר אסטרטגיה תהפוך את המשחק ליותר טוב... רוב האנשים חושבים אחרת. ולא הצלחת להסביר, חוץ מלכתוב שזה ייתן סיכוי לחדשים, שזה במילים אחרות לאפשר לשחקנים שהשקיעו הרבה פחות להגיע לאותה רמה... זו לא סיבה להוסיף הגבלה, ואם אין סיבה להוסיף הגבלה, ולהוסיף יפגע בכמה אנשים, אז לא מוסיפים. לשנות דבר שעובד מעולה (לדעת רוב מי שמשחק כרגע) בלי סיבה זה שטות, וכשמדובר שינוי שיפגע באנשים זה פשוט מעשה מפגר...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לאיזה חדשים בידיוק 

לא צריך להגביל שאין חדשים שחורישים או מכוונים לטופ החדשים שנרשמו משחקים פעם בה קצת אז לא צריך להגביל בישבילם הם הם לא התלננו אל זה זה ננטו שיש כאלה שמקאנים ביוני ואין להם זמן לצמצם פערים איתו

נערך על-ידי hask2604

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-5.10.2018 at 15:00 hask2604 אמר:

לאיזה חדשים בידיוק 

לא צריך להגביל שאין חדשים שחורישים או מכוונים לטופ החדשים שנרשמו משחקים פעם בה קצת אז לא צריך להגביל בישבילם הם הם לא התלננו אל זה זה ננטו שיש כאלה שמקאנים ביוני ואין להם זמן לצמצם פערים איתו

"לא התלוננו אחי הם לא יודעים בכלל מה זה טבעות חכה כמו שאומרים "תגדל תבין" הא יגדלו יבינו ויתלוננו! חכה תראה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 50 דקות aliav67890 אמר:

"לא התלוננו אחי הם לא יודעים בכלל מה זה טבעות חכה כמו שאומרים "תגדל תבין" הא יגדלו יבינו ויתלוננו! חכה תראה

רוב מוחלט של השחקנים שגדלו ויודעים מה זה טבעות נגד ההגבלה, למרות שאת רובם ההגבלה הזו תקדם מאוד.. אתה אומר שיגדלו ויתלוננו, בינתיים כל מי שגדל רק רוצה שיישאר בלי הגבלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות vipim אמר:

רוב מוחלט של השחקנים שגדלו ויודעים מה זה טבעות נגד ההגבלה, למרות שאת רובם ההגבלה הזו תקדם מאוד.. אתה אומר שיגדלו ויתלוננו, בינתיים כל מי שגדל רק רוצה שיישאר בלי הגבלה

לא יודע אם שמת לב אבל אתה מדבר על 9-10 שחקנים בגג בעוד שאני מדבר על כול החדשים{אני לא יודע כמה אבל בטוח שכפול 3-4 זה מינימום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה aliav67890 אמר:

לא יודע אם שמת לב אבל אתה מדבר על 9-10 שחקנים בגג בעוד שאני מדבר על כול החדשים{אני לא יודע כמה אבל בטוח שכפול 3-4 זה מינימום

אני מדבר על ה9-10 שחקנים שהצליחו "לגדול" ולהגיע לשישיות סבירות...  כל החדשים לרוב לא מגיעים אפילו לשישיית אגדיים פול בוסטים, מי שלא מגיע לשישית אגדיים, זה לא כי הוא מתייאש מהחזקים... אז אם כמעט כל מי שגדל חושב שלא צריך הגבלה, כנראה שגם מי שיגדל יחשוב כך...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

אני מדבר על ה9-10 שחקנים שהצליחו "לגדול" ולהגיע לשישיות סבירות...  כל החדשים לרוב לא מגיעים אפילו לשישיית אגדיים פול בוסטים, מי שלא מגיע לשישית אגדיים, זה לא כי הוא מתייאש מהחזקים... אז אם כמעט כל מי שגדל חושב שלא צריך הגבלה, כנראה שגם מי שיגדל יחשוב כך...

לא בטוח אחרי הכול מדובר בסכום לא קטן של שחקנים שרובם מתקדמי{דוגמא שחקן שנרדם לפני 3 שבועות והוא כבר רמה 17! שכנראה בחיים לא יגיע לטופ בגלל שהפער רק גדל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

לא בטוח אחרי הכול מדובר בסכום לא קטן של שחקנים שרובם מתקדמי{דוגמא שחקן שנרדם לפני 3 שבועות והוא כבר רמה 17! שכנראה בחיים לא יגיע לטופ בגלל שהפער רק גדל

בכמה שחקנים מדובר? ושחקן דרגה 17 זה לא בהכרח שחקן חזק... קודם שישיג שישיה פול בוסטים, שכוללת נכחד אחד חזק, ואז יתחיל לדבר על להיות חזק... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

בכמה שחקנים מדובר? ושחקן דרגה 17 זה לא בהכרח שחקן חזק... קודם שישיג שישיה פול בוסטים, שכוללת נכחד אחד חזק, ואז יתחיל לדבר על להיות חזק... 

הדברים האלה לא באים בן לילה זה לוקח זמן חכה ייקח להם קצת זמן להתחזק אבל כשתהיה להם שיישית אגדיים ונכחדים הפער יהיה גדול מכדי להצליח לצמצם ולסגור אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

הדברים האלה לא באים בן לילה זה לוקח זמן חכה ייקח להם קצת זמן להתחזק אבל כשתהיה להם שיישית אגדיים ונכחדים הפער יהיה גדול מכדי להצליח לצמצם ולסגור אותו

בא נחכה אז שיגיעו לזה, ואז נראה מה הם יחשבו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני כעת vipim אמר:

בא נחכה אז שיגיעו לזה, ואז נראה מה הם יחשבו.

אני יכול להגיד לך מראש מה הם יחשבו וגם אתה תוכל להגיד לי אני שואל אותך אתה רוצה להיות מקום ראשון? זו שאלה רטורית כי מובן שכולם{או לפחות רובם} רוצים להגיע לטופ וברגע שהם יבינו שזה יהיה קשה ממש{ורוב הסיכויים בלתי אפשרי} להגיע לטופ הם ייתיאשו וירצו בהגבלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

אני יכול להגיד לך מראש מה הם יחשבו וגם אתה תוכל להגיד לי אני שואל אותך אתה רוצה להיות מקום ראשון? זו שאלה רטורית כי מובן שכולם{או לפחות רובם} רוצים להגיע לטופ וברגע שהם יבינו שזה יהיה קשה ממש{ורוב הסיכויים בלתי אפשרי} להגיע לטופ הם ייתיאשו וירצו בהגבלה.

קודם, זה לא בלתי אפשרי. למעשה יוני לא זכה אפילו ליגה אחת בזכות הכח המטורף שלו, ליגה קודמת ציון עוד היה חזק יותר. מה שאומר שיוני עדיין נחשב שחקן חדש שצבר כח לאט לאט

דבר שני, עובדה שהרוב המוחלט של מי שהגיע לחוזק מינימלי, לא התייאש... אז ההנחה שלך היא שכולם יתייאשו וירצו את ההגבלה פשוט לא נכונה..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

קודם, זה לא בלתי אפשרי. למעשה יוני לא זכה אפילו ליגה אחת בזכות הכח המטורף שלו, ליגה קודמת ציון עוד היה חזק יותר. מה שאומר שיוני עדיין נחשב שחקן חדש שצבר כח לאט לאט

דבר שני, עובדה שהרוב המוחלט של מי שהגיע לחוזק מינימלי, לא התייאש... אז ההנחה שלך היא שכולם יתייאשו וירצו את ההגבלה פשוט לא נכונה..

שמץ לב שאני מקבל ממך תמיד דוגמאות משחקן 1! אנחנו מדברים על רוב הליגה והרוב פשוט לא יודעים שההגבלה תעזור להם

וסתם מדברים כי הכנסתם להם מילים לפה ורוצים שלא תכעסו להם אז מגיבים כמוכם בדיוק{שמתי לב לכמה דוגמאות כאלו}     שלא לדבר על זה שיש מלא שחקנים שלא יודעים! בכלל מז זה טבעות.....

לכן מה שכתבתי כן נכון..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

שמץ לב שאני מקבל ממך תמיד דוגמאות משחקן 1! אנחנו מדברים על רוב הליגה והרוב פשוט לא יודעים שההגבלה תעזור להם

וסתם מדברים כי הכנסתם להם מילים לפה ורוצים שלא תכעסו להם אז מגיבים כמוכם בדיוק{שמתי לב לכמה דוגמאות כאלו}     שלא לדבר על זה שיש מלא שחקנים שלא יודעים! בכלל מז זה טבעות.....

לכן מה שכתבתי כן נכון..

אתה אומר שאין סיכוי לצמצם את הפער, אז הבאתי לך דוגמא לשחקן אחד שצמצם את הפער. לא יכול להיות יותר משחקן 1 שצמצם את הפער... רק שחקן 1 יהיה מקום 1.

הכנסתי להם מילים לפה? ברונפול, הלל, פרושוט, דביר, לכולם הכנסתי מילים לפה? לא הייתי פה אפילו בזמן הדיון על זה... 

ושחקן שעוד לא יודע מה זה טבעות, סביר להניח שגם לא ידע בקרוב, וממילא כל הסיפור הזה לא משנה לו.. אז אל תביא אותם כדוגמה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

אתה אומר שאין סיכוי לצמצם את הפער, אז הבאתי לך דוגמא לשחקן אחד שצמצם את הפער. לא יכול להיות יותר משחקן 1 שצמצם את הפער... רק שחקן 1 יהיה מקום 1.

הכנסתי להם מילים לפה? ברונפול, הלל, פרושוט, דביר, לכולם הכנסתי מילים לפה? לא הייתי פה אפילו בזמן הדיון על זה... 

ושחקן שעוד לא יודע מה זה טבעות, סביר להניח שגם לא ידע בקרוב, וממילא כל הסיפור הזה לא משנה לו.. אז אל תביא אותם כדוגמה.

לא דיברתי על שחקנים ברמה כזאת בכלל...

דיברתי על שחקנים חלשים שהתערבו ואמרו נגד ההגבלה ו1-2 שחקנים ששאלתי אותם מה זה טבעות ואיך הם עוזרות התחילו להתבלבל ולגמגם אוקיי על סוג כזה של שחקנים דיברתי ויש מלא שיודעים מה זה טבעות וחזקים ורמות גבוהות{ואלה שלא יודעים זה עניין של זמן קצר ביותר והם ימשיכו לשחק ובקרוב מאוד יהוו דוגמא {הם מהווים דוגמא כבר מעכשיו פשוט בשבילך הם לא נחשבים בשבילי כן.....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

לא דיברתי על שחקנים ברמה כזאת בכלל...

דיברתי על שחקנים חלשים שהתערבו ואמרו נגד ההגבלה ו1-2 שחקנים ששאלתי אותם מה זה טבעות ואיך הם עוזרות התחילו להתבלבל ולגמגם אוקיי על סוג כזה של שחקנים דיברתי ויש מלא שיודעים מה זה טבעות וחזקים ורמות גבוהות{ואלה שלא יודעים זה עניין של זמן קצר ביותר והם ימשיכו לשחק ובקרוב מאוד יהוו דוגמא {הם מהווים דוגמא כבר מעכשיו פשוט בשבילך הם לא נחשבים בשבילי כן.....

אני בליגה 3 שנים. ראיתי עשרות שחקנים ששחקו. כמה מהם השיגו שישיה חזקה של 3 נכחדים ו3 אגדיים? פחות מעשרה... ומתוכם, רובם המוחלט נגד ההגבלה. שחקן שנגד ההגבלה ולא יודע מה זה טבעות זה כבר לא קשור אלי..  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

אני בליגה 3 שנים. ראיתי עשרות שחקנים ששחקו. כמה מהם השיגו שישיה חזקה של 3 נכחדים ו3 אגדיים? פחות מעשרה... ומתוכם, רובם המוחלט נגד ההגבלה. שחקן שנגד ההגבלה ולא יודע מה זה טבעות זה כבר לא קשור אלי..  

תחשוב אולי זה בגלל שאין הגבלה.....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

תחשוב אולי זה בגלל שאין הגבלה.....

ולכן אף אחד לא הגיע לזה בשנתיים שבהם לא היה אף אחד עם פוקימונים מטורפים? פוקימונים שעוברים את ה3K כח קיימים רק שנה (חוץ מהארכאוס של רונאלדו שלא היה פעיל)..  ובכל זאת גם קודם לא היו הרבה שחקנים.

חוץ מזה ששחקן שלא יודע מה זה טבעות, לא יודע בכלל כמה יש אנשים חזקים וכמה יש לו או אין לו סיכוי... שחקן בלי טבעות לא יודע בכלל מה זה פוקימון חיה או לא ולא יודע בכלל אם קיימת הגבלה או לא...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

ולכן אף אחד לא הגיע לזה בשנתיים שבהם לא היה אף אחד עם פוקימונים מטורפים? פוקימונים שעוברים את ה3K כח קיימים רק שנה (חוץ מהארכאוס של רונאלדו שלא היה פעיל)..  ובכל זאת גם קודם לא היו הרבה שחקנים.

חוץ מזה ששחקן שלא יודע מה זה טבעות, לא יודע בכלל כמה יש אנשים חזקים וכמה יש לו או אין לו סיכוי... שחקן בלי טבעות לא יודע בכלל מה זה פוקימון חיה או לא ולא יודע בכלל אם קיימת הגבלה או לא...

צודק ב100% אבל הוא ידע...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי LazyLand
      סקר | אוזניות או רמקולים?
      כדי לשמוע את הסאונד של המחשב צריך רמקולים או אוזניות, 
      היתרון של אוזניות הוא שרק אתה שומע את הקול אך לפעמים האוזניות יכולות להציק ולחמם את האוזן.
      אני מחליף ביניהם רוב הזמן, אבל מעדיף רמקולים.
      הצביעו בסקר!
    • על-ידי pokeyuvalp
      אני זוכר שחברים שלי ואני רבנו כל הזמן מי יותר מגניב וטוב פלקיה או דיאלגה ... 
      אז רציתי לעשות סקר אני אישית מעדיף את פלקיה בגלל הצורה המגניבה שלו והכוחות שלו והסוג שלו .. אבל הרבה חושבים אחרת . 
      בהצלחה 
      אל תשכחו להשאיר תגובה את מי אתם מעדיפים ולמה ... 
    • על-ידי FastSpeed
      שינויסוגלארכאוס

כמו שאני מנחש שאתם יודעים, מאז אוונט הטיטאנים הסוג של ארכאוס הוא חרק (השטן הנוראי החליט לשנות אותו אליו).
      חרק הוא סוג נוראי לארכאוס, לכם הקמנו פרויקט (ביוזמתו של המשתמש יפסיק) לשינוי סוגו בשיתוף פעולה של מירב משחקני הליגה.
      על מנת שהוא יצליח כמה שיותר משתמשים צריכים להיתרם אליו ולשלוח כמה שיותר זהב המרוכז אצל המשתמש יפסיק.
      על מנת לתרום זהב לפרויקט לחץ כאן.
      בנוסף, מצורף לאשכול סקר, בו אתם תבחרו לאיזה סוג ישתנה האלמנט הנוכחי של ארכאוס.
      כמובן שלמי שתרם תהיה השפעה הרבה יותר גדולה בסקר, ולמי שתרם כמות גדולה תהיה השפעם עוד יותר גדולה.
      המטרה: להגיע ל250 זהב.
      כמות התרומות הנוכחית (מתעדכן כל הזמן) 
      dson2003 תרם 7 זהב.
      WTFastXD תרם 20 זהב.
      אליהר תרם 1 זהב.
      momo12 תרם 2 זהב.
      ניב1 תרם 5 זהב.
      Bestwinner תרם 4 זהב.
      Universe תרם 4 זהב.
      Raziel תרם 20 זהב.
      יפסיק תרם 10 זהב.
      FastSpeed תרם 35 זהב
      אוק תרם 3 זהב.
      bini88 תרם 20 זהב.
      Silver תרם 16 זהב.
      NightFire תרם 50 זהב.
      Hyuga תרם 3 זהב.
      נניח3 תרם 5 זהב.
      liav676 תרם 1 זהב.
      מכאל תרם 12 זהב.
      SSS666 תרם 40 זהב. 
      סה"כ בקופה  - 250 זהב.
      נתרם לכל סוג:
      רגיל - 0,
      אש - 13.
      רוח - 0.
      אדמה - 0.
      דרקון - 25.
      אופל - 4 זהב.
      ברזל - 58.
      פייה - 88.

על מנת לתרום 20 זהב או יותר יש לעדכן מפקח ומעלה, ראה חוקיות עסקאות + חוקי המשחק.
      בהצלחה לנו!
    • על-ידי Mémoire
      שלום לכל המאמנים וראשית כל שבת שלום :)
      בהתאם לכך שהיום, פורסם החלק הרביעי באיוונט הטיטאנים - התעניינתי מאוד בשאלה חשוב הקיימת כעת בליגה (כפי שניתן לראות בכותרת) "האם באמת נוכל להגיע ולהצליח לעשות 50k קרבות תוך שלושה ימים?".
      לפי דעתי לגבי השאלה הראשונה (וכמובן שלפי דעתי האישית בלבד) היא ברור שכן. בחלק זה כל הליגה משתתפת וכל השחקנים יכולים להשפיע רק לטובה :) מה שמחזק את מחשבתי בנושא היא שבקרבות הקודמים (שהיינו צריכים לעשות כ-40k קרבות) הצלחנו להגיע ליעד ואף בזמן מופחת משמעותית.
      אשמח לשמוע עוד דעות לגבי השאלה :) 
      בנוסף, תיערך הגרלה ! שחקנים אשר ינמקו את דעתם, ויצבעו את אשר הם חושבים שיהיה - יוכלו להיכנס להגרלה על 30 זהב.
      בכדי להיכנס להגרלה יש לכתוב את הטופס הבא : 
      האם נצליח לעמוד במשימה הזאת ? :
      נימוק מתאים : 
      ההגרלה פתוחה מעכשיו, והיא תיסגר ביום ראשון בשעה 16:00.
      בהצלחה לכל המשתתפים 

• על-ידי FastSpeed
      שלום לכולם!
      כמו שכולכם יודעים, לא מזמן מחוז אלולה ופוקימוני דור 7 התווספו לליגת הפוקימונים.
      מיד עם כניסת המחוז, היה אפשר לראות את כמות המאמנים שעברו אליו על מנת להילחם בו ולאסוף את הפוקימונים בו.
      אז רציתי לפתוח סקר בנושא הבא - כמה אחוזים כבר השלמתם ממחוז אלולה?
      למי שלא יודע - אפשר לבדוק זאת דרך העמוד "האוסף שלי" בלחיצה על הקטגוריה "אלולה".

אני למשל, השלמתי 61% מהמחוז (132 * 0.61 = ~80.916 פוקימונים מהמחוז~ )
      שתפו אותנו כמה אחוזים יש לכם מהמחוז :)
      *למי שתוהה למה האפשרות הכי גבוהה היא 95%, זה כי לא ידוע לי אף אחד שהשלים את המחוז בינתיים.
      *אל תשכחו להצביע בסקר, ואם אתם רוצים לדייק - גם בתגובות.
      בנוסף אתם מוזמנים לשתף איזה אגדיים יש לכם, לי למשל יש את טאפו פיני וגאזלורד.
      סקר מהנה :)
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכל קהילת הליגה :)
      מהם נקודות רייטינג?
      נקודות רייטינג הם נקודות שנקבעות על פי הנצחונות וההפסדים שלך בקרבות זירה מול מאמנים אחרים.
      אם תנצח - תקבל נקודות רייטינג, אם תפסיד - תפסיד נקודות רייטינג.
      איך אני בודק כמה נקודות רייטינג יש לי?
      את נקודות הרייטינג ניתן לראות בעמוד ראשי ---> חתימת מאמן.
      לי למשל יש 7020 נקודות רייטינג:

בסקר הזה רציתי לשאול כמה נקודות רייטינג יש לכם, אז שיהיה לנו סקר מהנה :)
      לא לשכוח להצביע בסקר למעלה ולהגיב~
    • על-ידי SaNJI_SHoT
      התחשק לי לעשות סקר והנה סקר לפניכם! מה אתם מעדיפים cartoon או אנימה! בבקשה פרגנו בלייקים ותגובות 
      אני אישית מעדיף אנימה 
    • על-ידי Pikachu cute !!
      שלום!
      אז... אני וחבר שלי הכנו סקר על קלאש רויאל.
      הנה הסקר: הסקר
      זה חשוב לנו מאוד שתענו על הסקר,
      רק להיכנס, כמה לחיצות וזהו!
      תודה. זה יעזור מאוד.
    • על-ידי אורי5
      שלום! לאחרונה ראיתי המון משתמשים שהם או חדשים, או ותיקים ששינו שם. אני רוצה לבדוק כמה ותיקים שאני זוכר מפעם עוד נותרו במשחק! אז כמה זמן אתם כבר משחקים בליגת הפוקימונים? אני אישיתי משחק כבר כמעט שנתיים וחצי, כמה זמן אתם?
    • על-ידי SaNJI_SHoT
      שלום :P יש פה סקר נחמד , לדעתי ישראל לא תוציא יותר משלוש מדליות...
      אני חושב שהשנה במזל נצא עם שתיים .
      הסקר נפתח בשביל מלך הסקרים.
    • על-ידי Fire
      שם שלי במשחק:Fire
      הרעיון שלי:

הרעיון שלי הוא כזה

אבן הורדת רמות/חפץ כלשהו אחר

מה המטרה בדבר הזה בעצם.

קודם כל המטרה היא כזאת במידה ותפסו פוקימון אחר או אימנו יותר מידי וכו יהיה חפץ המאפשר לקנות אותו בשביל להוריד כמות רמות

החפץ יכול לעלות זהב או כסף זה כבר שיקול שלכם 

הדבר השני:תפסנו פוקימון רמה 100 עכשיו אין לו EV מסודר נוכל להתחיל את הכל מהנקודה ההתחלתית!

חשוב לציין כי החפץ יאפס סטאטים בהתאם לרמות שיורדות ככה לא יהיה מעבר מהכוח הדרוש :)

• על-ידי FastSpeed
      שלום לכל שחקני ליגת הפוקימונים :)
      כולנו יודעים שבליגה אפשר להילחם מול פוקימונים אחרים וכך לעשות קרבות.
      מספר הקרבות שעשיתם באותו יום נקבע לפי כל הקרבות שעשיתם באותו מהאיפוס של היום הקודם עד לאיפוס של אותו יום - מ- 00:00 עד 00:00(24 שעות)
      בנוסף, אם ביום כלשהו עשיתם מספר קרבות שלא עשיתם באף אחד מהימים לפני כן, הוא נרשם כשיא שלכם, הוא בעצם מקסימום הקרבות שהצלחתם לערוך ביום אחד. ניתן לשבור אותו כמובן.
      *ניתן לראות את השיא דרך הפרופיל ----> פרטי מאמן ----> שיא קרבות.
      אז מהו שיא הקרבות שלכם? ומה הטיפים שתוכלו לתת למאמנים אחרים לעשיית הרבה קרבות?
      דוגמא:
      שמי במשחק הוא FastSpeed.
      שיא הקרבות שלי הוא 2487 (מקום 25 בליגה )
      אם אתם רוצים לעשות הרבה קרבות אני ממליץ לעשות קרבות בעיקר בשעות שאין בהם הרבה שחקנים מחוברים בליגה, השעות עליהן אני ממליץ הן 22:00 עד 00:00 ו- 00:00 עד 8:00.
      בנוסף, מהירות הקרבות תגדל כאשר תעשו קרבות בימי שבת, מכיוון שבהם אין הרבה מחוברים.
      אגב, אני ממליץ לכבות את הצ'אט הפרטי כאשר עושים קרבות כי זה מאט את מהירות הקרבות.

זה אני, ומה איתכם?
      *לא לשכוח להצביע בסקר למעלה.
      *הסקר יתפרסם בגיליון השלישי של מגזין PL.
      בהצלחה לכל החרשנים!
      *נא להביע את דעתכם גם בתגובות למטה.
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכולם!
      בליגת הפוקימונים כל שחקן יכול לבחור את הדמות האהובה עליו מבין הדמויות שנמצאות באוסף שלו.
      הדמות שבחרת תופיע בכל הודעה שתשלח בצ'אט, בפרופיל שלך, בקרבות זירה, קרבות נגד מאמנים ועוד...
      בתחילת המשחק יש אפשרות בחירה בין מספר דמויות מצומצמות, לאחר מכן ניתן למצוא עוד דמויות לאוסף בקרבות שדה, סיכוי המציאה הוא נמוך מאוד!
      בליגה יש 71 דמויות שונות בסך הכול.
      אז המטרה שלי בסקר הזה הוא לבדוק איזה דמויות הקהילה הכי אוהבת!
      תוכלו לבחור על פי מראה, תפקיד בסדרה, אופי, ועוד...
      לחץ כאן על מנת להיכנס לעמוד הדמויות בליגה.
      אני אישית הכי אוהב את הדמות Lysandre :)
      למי שלא מכיר: 

אני אוהב אותו בעיקר בגלל שובל האש הענק מאחוריו, שמעניק לו מראה דרמטי, אני משתמש בדמות הזאת מאז תחילת דרכי בליגה.
      אז מה איתכם, מאמני ליגת הפוקימונים? מי הדמות שאתם הכי אוהבים?
      *הסקר יתפרסם בגיליון הבא של מגזין PL.
      ניתן להצביע בתגובות, מומלץ לתת נימוק משכנע שמסביר למה בחרתם באותה דמות!
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכל קהילת ליגת הפוקימונים~
      כולנו מכירים את שני הצורות של הפוקימון קיורם: וואיט קיורם ובלאק קיורם.
      רציתי לשאול אתכם - איזה צורת קיורם אתם יותר אוהבים?
      ניתן לבחור על פי מראה, חוזק, מידת חמידות או כל מה שתרצו :)
      למי שלא מכיר:
      הפוקימון וואיט קיורם(לחיץ) :

צורתו של קיורם לאחר מיזוג עם הפוקימון רשיראם.

הפוקימון בלאק קיורם(לחיץ) :

צורתו של קיורם לאחר מיזוג עם הפוקימון זקרום.

אני אישית חושב ששני הפוקימונים באותו כוח, שניהם מאוד חזקים והמראה שלהם נאה מאוד.
      אני בוחר בבלאק קיורם מכיוון שאני יותר אוהב את מבנה הראש שלו.
      אז קדימה, הצביעו והשפיעו!
      *הסקר יתפרסם בגיליון הבא של מגזין PL.
      לא לשכוח לתת נימוקים בתגובות!

• על-ידי FastSpeed
      שלום, ראיתי שיש המון משתמשים בליגה ששואלים האם יש להם סיכוי בליגה הבאה, אז החלטתי לתת לכל אחד דרך לבדוק עד כמה הוא חזק:
      הוראות: בכל שאלה יש לראות איזה מספר יצא לכם, ואז לחבר את כל המספרים ביחד ולראות מה יצא לכם.
      שאלה ראשונה:
      עד כמה אתם מקפיד באימוני משחקונים?
      1. מה זה משחקונים בכלל?
      2. אני מנסה כמה שאני יכול, תמיד יש את מחר.
      3.אני בדרך כלל מצליח את כולם, ואז מבקש ממישהו שישלים לי עוד נקודות.
      שאלה שנייה:
      כמה בוסטים אתה שם לפוקימון שלך?
      1. אני לא שם בוסטים בכלל, זה מאוד יקר.
      2.  לא הרבה, בדרך כלל אני שם רק למהירות ולהתקפה.
      3.אני שם את כל הבוסטים שאפשר, אחרי הזהבה כמובן!
      שאלה שלישית:
      אתה מקפיד באימון EV?
      1. אין לי כוח, אני פשוט מעלה רמות.
      2. ברור שכן, אני עושה כל מה שכתוב במדריכים. ואם אני לא מבין, אני אבקש מחבר שיאמן לי.
      3. יש לי שיטות אימון EV משלי, שאני המצאתי, בלי האימון הזה הפוקימון שלי לא יהיה חזק בכלל.
      שאלה רביעית:
      לפוקימון שלך שמיועד לשישייה יש מצב שלא ממש טוב בשבילו, האם תשנה לו מצב? (עלות: 100 זהב + אבן מצב)
      1. לא ממש אכפת לי מה המצב של הפוקימון שלי...
      2. לפעמים, אם המצב שלו ממש גרוע, ורק עם במקרה יש לי את הזהב.
      3. כל פעם שהמצב לא מספיק טוב בשבילי, ורק ברמה 99 או 5, אחרת, הפוקימון לא יממש את כל הפוטנציאל שלו.
      שאלה חמישית:
      כמה פוקימנים ברמה 100 יש לך בשישייה?
      1. אין לי בכלל, בקרוב יהיה לי אחד או אפילו 2!
      2. יש לי 4, אני חושב  שזה מספיק לתנאי ההרשמה לליגה הבאה.
      3. כולם!
      שאלה שישית:
      האם בשישייה נמצא פוקימון נכחד שיש לו מעל 2600 כוח כללי?
      1. אין לי נכחד...
      2. יש לי אחד, הוא אחד החזקים שלי
      3.יש לי לפחות 2, והם עוברים בהרבה את ה2600!
      שאלה שביעית:
      האם אתה שם טבעות לפוקימון שלך?
      1.  אני לא בדרגה המתאימה.
      2. לפעמים אם מוכרים בממש נמוך. ומה זה משנה? זה מעלה רק 2 כוח
      3. קונה את כל הטבעות!
      שאלה שמינית:
      אתה בודק IV לפוקימונים שלך?
      1. אני לא מבין. מה זה IV?
      2. לא, אני לא צריך, ולפעמים אני בודק כדאי לדעת אם הם חזקים.
      3. כן, ואם יש לו IV נמוך אני כנראה אמכור אותו ואנסה להשיג מישהו אחר.
      שאלה תשיעית:
      אתה מזהיב את הפוקימונים שבשיישיה שלך?
      1. לא, זה ממש יקר.
      2. חלק מהם מוזהבים, האלה שאני חושב שהם הכי חזקים.
      3. כל פוקימון שבשיישיה שלי מוזהב, אין מצב שלא.
      שאלה עשירית ואחרונה:
      מהם הדרגות של הפוקימונים שבשיישיה שלך? (נדיר, נפוץ)
      1. כמעט כולם אגדיים, אני חושב שיש אחד שלא.
      2.כולם אגדיים חוץ מאחד שהוא נכחד!
      3. 3-6 נכחדים, והשאר אגדיים.
      ציונים:
      10 - 16 נקודות:                                                        
      הפוקימונים שלך די ממוצעים, 
      אתב צריך לאמן אותם שהם יהיו מתאימים  
      לשישייה וככה תיהיה הרבה יותר חזק!
      17 - 21 נקודות:
      הפוקימונים שלך די חזקים, יש לך פוטינציאל,
      תמשיך להתאמן ולהתחזק בשביל להיות מספר 1!
      22- 30 נקודות:
      הפוקימונים שלך מאודדד חזקים,
      ואתה בטח מאוד חזק בליגה.
      תמשיך להתחזק!                                                                                                                                                                                                   
       כל הכבוד לך!

*שימו לב, שום דבר לא חייב נכון, העיקר שתמשיכו להתחזק!
      עד כאן הסקר שלי, קרדיט לTorpedo שממנו לקחתי את הרעיון, תמשיכו להתאמן ולהתחזק!
      אז לי יצא 24, כמה לכם?

• על-ידי קראקן200
      היי, 
      אני רוצה לשנות סוג לארכאוס אז מי שיש לו ארכאוס שיגיד לאיזה סוג הוא רוצה (רק מי שיש לו ארכאוס יכול להצביע) 
      קדימה תצביעו
    • על-ידי קראקן200
      היי, 
      לאיזה פוקימון אתם חושבים שיש את המראה הכי מיוחד? 
      המועמדים למראה הכי מיוחד: פרימייפ, מאצ'אמפ,קלויסטר,גראבלר, סטארפטור,סנדסלאש 
      סטארפטור והראקרוס 
      קדימה תצביעו 
      *רק מהמועמדים :)

• על-ידי FastSpeed
      שלום לכולם,
      החלטתי לעשות סקר קטן, מיהו לדעתכםהנכחד הכי חמוד?
      פשוט מאוד, אחרי ש15 משתמשים יצביעו, אקרא את התוצאות.
      אז קדימה, מי לדעתכם הנכחד הכי חמוד???
    • על-ידי אור ברקת
      האם אתם רוצים שיהיה שטח שבו יהיה את 20 הדברים האחרונים שאמרו, שטח רחב שיהיה אפשר לראות. ככה אם אתה מנהל מ"ת למשל אז יהיה לך הרבה יותר קל או אם סתם פתחת נושא ואתה רוצה לראות מתי שמגיבים בלי כל שנייה לבדוק.
    • על-ידי יואב589
      הרעיון שלי הוא כזה:
      להוסיף תיבה חדשה כמו תיבת פלטניום רק של נכחדים 
    • על-ידי Lirdo
      שלום אני עידן 
      אני פתחתי את הנושא כי יש להמון שחקנים בליגה בעיה לבחור
      מי עדיף? 
      צאריזרד X
      או
      צאריזרד Y

בהמשך היו עוד סקרים על פוקימונים אחרים 
      כמובן שאפשר להציע רעיונות לסקרים

הסקרים שהיו עד היום:
      מיוטו vs Y מיוטו X= מיוטו Y!

• על-ידי ofriking
      שם משתמש במשחק: ofriking
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שההצעה שלי תוכל לעזור טיפה למשתמשים החדשים מבחינה כספית כי בהתחלה קשה להשיג כסף.
      ההצעה: אני מציע להעלות את כמות הסילבר הבסיסית שמשתמש חדש מקבל כשהוא נרשם מ-75 ל-150 כדי טיפה להקל על המשתמשים החדשים מבחינה כספית בגלל הקושי להשיג כסף הרמות הנמוכות

להזכיר לכם שגם אתם פעם הייתם מתחילים והיה לכם קשה להשיג כסף והיה לכם קשה להשיג פוקדורים וחפצים באופן כללי אז לדעתי אפשר לתת עוד קצת כסף בהתחלה כדי לעזור למשתמשים החדשים להתחיל
    • על-ידי ofriking
      שם משתמש במשחק: ofriking
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שההצעה שלי תוכל לעזור טיפה למשתמשים החדשים מבחינה כספית כי בהתחלה קשה להשיג כסף.
      ההצעה: אני מציע להעלות את כמות הסילבר הבסיסית שמשתמש חדש מקבל כשהוא נרשם מ-75 ל-150 כדי טיפה להקל על המשתמשים החדשים מבחינה כספית בגלל הקושי להשיג כסף הרמות הנמוכות

להזכיר לכם שגם אתם פעם הייתם מתחילים והיה לכם קשה להשיג כסף והיה לכם קשה להשיג פוקדורים וחפצים באופן כללי אז לדעתי אפשר לתת עוד קצת כסף בהתחלה כדי לעזור למשתמשים החדשים להתחיל
    • על-ידי gozlan
      שם במשחק:amg
      ההצעה : הוספת פוקידע לחפצים.
      וכיצד זה יעזור?
      זה יעזור למאמנים ויתרום למשחק
      קונים פוקידע (לא כמו שקונים בשוק בסעיף חפצים) שנותן לנו מידע על הפוקימון שרוצים לתפוס ואפשר להשתמש בו בזמן קרבות ממש כמו בסידרה!
      ככה נדע איזה יסוד הפוקימון שנלחמים נגדו,אילו התקפות יש לו ועוד מידע כללי עליו!
      מי שלא אוהב את ההצעה שיואמר למה בסקר וגם ישלך לי בפרטי

• על-ידי amir
      שם משתמש במשחק: amir
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: יהיה יותר טוב
      ההצעה: שנגיד בעבודות בגנוב ובחיפוש אחר חפצי ערך יהיה אפשר באמת למצוא\לגנוב חפצים לדוגמא:שיקויים אבנים וביציים שזה יהיה הכי קשה
      תצביעו  :D 
    • על-ידי gozlan
      שם במשחק:amg
      כיצד יתרום למשחק: יחזק את הפוקמונים מבחינת כוח התקפה,כוח הגנה,מהירות וכו'.
      ההצעה:לשים בפעולות מרכז אימונים שמחזק את הפוקמונים שלך.
      המקור של ההצעה באה מהאזור החמישי שבו אש ביקר.
      שם אש מתאמן והפוקמונים שלו מתחזקים.

• על-ידי Togepi
      שם משתמש במשחק: Togepi

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: יהיה יותר כיפי ויותר מגוון
      ההצעה: שיהיה מבחר גדול יותר של התקפות לדוגמא:
      במקום שיהיו לך רק 4 מתקפות לבחירה יהיו לך 8 וכך יהיו לכם יותר דברים חיוביים משליליים:
      חיובי: 1) לא תוותרו על התקפות שוות שיש לכם
      2)פחות הטרדות בזמן המשחק (כש-4 המקומות של ההתקפות מלאות אתם נאלצים לבחור אך אם הרעיון הזה יצא לפועל אז 4 הטרדות כאלו ירדו לכם מהגב)
      3)יותר אתגר בקרבות נגד אחרים כי אז הם לא יחזרו הרבה מאוד פעמים על כל מתקפה אלא הם יתמשו כל פעם במתקפה אחרת (קרוב לוודאי)

חסרונות:
      1 ויחיד)יקח לכם קצת יותר זמן לבחור התקפה!
      תצביעו ותשפיעו יש לכם עד סוף החופש להצביע.
      ואם מישהו לא מרוצה שיסביר למה.
    • על-ידי amir
      שם משתמש במשחק:amir
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק?:יהיה יותר קל
      ההצעה:שנכון שהרבה פעמים אתם רוצים לגנוב והרבה כתוב שהשחקן לא במחוז שלכם וזה מציק אני מציע שיהיה יותר קל ויהיה אפשר גם לגנוב למישהו שלא במחוז שלך!
      מה אתם חושבים בעד או נגד?
    • על-ידי gozlan
      שם במשחק: amg
      איך אני חושב שזה יתרום למשחק?
      זה יתרום בכך שיהיה הוגן
      ההצעה: שכל מה שיש בשוק יהיה למשתמשים נמוכים יותר.
    • על-ידי Samuel
      מאזן הכוחות:
      שם משתמש במשחק: Sam
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: יותר אנשים ידעו יותר על המשחק וייוכלו לתת לפוקימון את הטוב ביותר.
      ההצעה: מאזן הכוחות ימוקם במידע>"מאזן כוחות" (אפשר שם אחר)
      ושם אפשר לדעת מה טוב על מי כלומר דוגמא:
      מים מנצח אש
      אש מנצח עלה
      עלה מנצח מים
      ועוד....

אני למשל אין לי מושג מה טוב ברזל על מי הוא חזק הוא על טבעי על מי הוא חזק..

ככה נדע מה טוב לפוקימון שלנו ותכלס זה מקוריות כי בסדרה הם יודעים וככה הם מתכננים את הקרבות שלהם אז לא יהרוס תמשחק
      ולהפך זה יעניין יותרר ויהפוך אותנו למאמנים טובים יותר.
    • על-ידי gozlan
      שמי במשחק : גוזלן
      ההצעה : שילוב של מתקפות.
      כיצד אני חושב שזה יעזור?
      זה יחזק את ההתקפה של הפוקימון זה קודם כל.
      שנית גם בסדרה יש שילובים שונים של מתקפות.
      שלישית יהיו לכם ותר סיכויים לנצח אם יהיו לכם שילובי התקפות.
      יש לכם להצביע עד יום ראשון ב30/06/13 בשעה 18:00
    • על-ידי אביחי
      אם אתם רוצים להיות בליגה הצביעו בסקר של "תגים בכל הרמות"!
      יש לכם עד 24/06/13 ב-18:00 להצביע!
      חופש נעים.
    • על-ידי gozlan
      שמי במשחק הוא גוזלן.
      ההצעה היא שאם שמים פוקימון בבית הספר הזמן שייקח לו לעלות רמות הוא מספר הרמות שלו בשעות!
      אני חושב שזה יעזור בגלל שכך מאמנים יחכו פחות זמן לעליית הרמות וזה יהיה הוגן.
      יש לכם להצביע עד ה-23/07/2013.
      חופשה נעימה! 
      נ"ב:
      אם יש תגובה שלילית נא לנמק אותה.
    • על-ידי gozlan
      אני גוזלן.
      ואני חושב שההצעה שלי יכולה לעזור בכך שאנשים יוכלו לתפוס התחלתיים יותר בקלות ולא לבזבז כ"כ הרבה זמן במטרה לחפש התחלתי.
      הצעתי היא שההתחלתיים יהיו יותר נפוצים לדוגמא:
      במקום שהפיתוח הראשון והשני של ההתחלתי יהיה נדיר מאוד הוא יהיה רק נדיר והפיתוח השלישי והאחרון יהיה נדיר מאוד.
      הרעיון הזה צץ לי בגלל שבתוכנית הטלוויזיה הפוקמונים ההתחלתיים לא כ"כ נדירים לדוגמא:
      בעונה 7 היתה להקה שלמה של טריקויים.
      יש לכם להצביע עד ה-23/07/2013.
      אני מקווה שתצביעו לטובת הרעיון!
    • על-ידי אביחי
      שם משתמש במשחק: אביחי
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: זה יכול לעזור למאמנים שרוצים לקנות ולמאמנים שמוכרים.
      ההצעה: 
      אתם רוצים לקנות או למכור פוקמונים חזקים נכון?
      ברור שכן!
      אבל בגלל מגבלות הרמה אתם יכולים להציע למכירה אך איש לא יקנה.
      אבל אם נגדיל את הרמות ב2-4 אף אחד לא יפגע וכולם ירוויחו מכך!
      אם אתם רוצים שיקנו מכם פוקמונים או שתקנו פוקמונים ברמות גבוהות אז תהיו בעד ולא נגד!