vipim

דיון | הגבלת הטבעות

50 תגובות באשכול זה

כידוע לכולם, יש כרגע הצעה שאולי תכנס של להגביל את כמות הטבעות לכל פוקימון בליגה. אם ההצעה תכנס, יורדו כל הטבעות מכל הפוקימונים ויוחזרו לבעליהם, והם יוכלו לשים אותם מחדש לפי ההגבלות החדשות. 
אני פותח את האשכול הזה כדי ליצור דיון על הנושא, לראות מה דעת שחקני הליגה, ואלי ההנהלה תחליט להתחשב בה אם היא תכניס את השינוי.
האשכול יהיה פתוח לדיונים, ובעוד יום-יומיים, אחרי שיהיה מספיק זמן לדיונים ולהחלטות, אוסיף לו סקר.

שימו לב: נוסף אשכול חדש ובו יש סקר. כנסו והצביעו להראות את דעתכם

נימוקים בעד ההצעה:
• תוסיף אסטרטגיה לליגה, לא כמו שכרגע זה רק מי שנותן יותר טבעות מנצח.
• ההשקעה של שחקנים לא תלך לפח, הם יקבלו את הטבעות בחזרה.
• בכל משחק כמעט קיימת הגבלה כלשהיא. 

נימוקים נגד:
• אנשים השקיעו מלא זמן בליגה איך שהיא עכשיו, ולשנות את חוקי הליגה בצורה משמעותית תגרום להשקעה שלהם ללכת לפח בסופו של דבר, כי גם אם יוחזרו להם הטבעות, יהיה להם הרבה פחות שימוש בטבעות מאשר עכשיו.
• כיף לנו לשחק בלי הגבלה... אנחנו נהנים מזה. אין הרבה משחקים שמאפשרים התקדמות בלי הגבלה.. אז עד שיש אחד לא צריך להרוס אותו.
• עדיין יש אסטרטגיה בליגה, זה שהגענו למצב שבו שחקן אחד לוקח את הליגה בטוח זה כי הוא השקיע פי כמה וכמה מכולם... אם היו עוד שחקנים שהיו משקיעים כמוהו היה להם הרבה מאוד אסטרטגיה.
• ההגבלה תגרום לשוויון בין אנשים שהשקיעו מלא, לבין אנשים שהשקיעו קצת... אין סיבה לזה. מי שרוצה להיות חזק שישקיע גם הרבה.
• זה יגרום לשחקנים שהשיגו שישיה פול טבעות, או נניח אפילו עשיריה פול טבעות, להפסיק לשחק כי לא יהיה להם לאן להתקדם יותר

(אלה הסיבות שחשבתי עליהם וששמתי לב אליהם בדיונים שהיו על הנושא, מוזמנים כמובן להוסיף סיבות משלכם ולדון בעניין, כל סיבה חדשה שאראה אערוך ואוסיף לרשימת הנימוקים)

(האשכול נפתח למרות האשכול של ציון, כי ההצעה שם הוצעה בצורה שונה מאיך ששובל אמר שהיא תתבצע, וגם הרבה אנשים הצביעו ואולי התחרטו, לכן יצרתי את האשכול הזה לדיונים ולסקר מדויק יותר)

נערך על-ידי vipim

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הוגן שעושים הגבלה להתחשב בחדשים לא נרשם שחקן חדש שבאמת שיחק תקופה ארוכה מאוד  הם רוצים לתת סיכוי "לחדשים" שיעשו שעד רמה 10 יש סיכוי פי שתיים למציאת טבעות  ודברים כאלה מגבילים דברים שקשה למצוא כמה עוד אפשר לדפוק וציון סתם מגיעל כי הוא קרוב להגבלה אצל כולם שכבר יציע שיהיה אפשר להוריד טבעות סתם לדפוק את יוני כדי שיהיה לו סיכוי לעקוף לא אוהב את זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך הגבלה של עד 150/200 טבעות לכל סטאט

הלל אומר דבר נכון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שיעשו 500 לכול סטט שיהיה שווה לחרוש

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ולא צריך הגבלה אבל עם כן אז מה שרשמתי למעלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תבינו לא כולם מסוגלים ויכולים*** להשקיע ככה 

וזה סתם מייאש לראות שאתה לא יכול לעקוף ולנצח מי שכול היום נלחם ומשיג טבעות תמו סיכוי גם למי שלא יכול להשקיע ברמה כזאת ( כמו רובנו דרך אגב) לכן אני חושב שההגבלה דווקא תעזור למשחק ולמלא שחקנים וההשקעה של מי ששם המון טבעות לא הלכה לפח הוא קיבל זהב וטבעות ואת הטבעות הוא יוכל. למכור ולשים לפוקמונים שונים.וזהו זה בכללי מה שאני חושב??

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למה הגבלה? לא פייר למשקיענים זה הורס מאוד גם אם המשקיעים יקבלו חזרה זהב וטבעות יבהו בטבעות שלהם?

אני אישית פורש לא מתחבר אם יש הגבלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת aliav67890 אמר:

תבינו לא כולם מסוגלים ויכולים*** להשקיע ככה 

וזה סתם מייאש לראות שאתה לא יכול לעקוף ולנצח מי שכול היום נלחם ומשיג טבעות תמו סיכוי גם למי שלא יכול להשקיע ברמה כזאת ( כמו רובנו דרך אגב) לכן אני חושב שההגבלה דווקא תעזור למשחק ולמלא שחקנים וההשקעה של מי ששם המון טבעות לא הלכה לפח הוא קיבל זהב וטבעות ואת הטבעות הוא יוכל. למכור ולשים לפוקמונים שונים.וזהו זה בכללי מה שאני חושב??

אליאב, הטבעות שהוא יקבל לא יהיו שוות את ההשקעה שלו. יש סיבה שהוא שם את כל הטבעות לאנון, כרגע, בזכות כל הטבעות שהוא שם לפוקימון אחד, הוא השחקן הכי חזק בליגה. אם תכריח אותו לחלק אותם בין פוקימונים שונים, הוא יהיה הרבה יותר חלש ושחקנים שהשקיעו הרבה פחות ממנו יוכלו לנצח אותו.

נכון, לא כולם יכולים להשקיע כמוהו. זאת הסיבה שלא כולם יכולים להיות אלופים כמוהו... יש אלוף ליגה אחד, וכרגע הוא שחקן מאוד חכם, שהשקיע הכי הרבה בליגה. אתה לא יכול להשקיע כמוהו, ולכן אתה רוצה שיתנו לך סיכוי גם בלי השקעה כמו שלו... זה נראה לך פייר? אתה יכול לשחק ולהנות בליגה, ולהתחזק בקצב שלך, אבל לתת לך סיכוי להיות בכח של שחקן שהשקיע פי עשר (בלי הגזמה, ואפילו הרבה יותר) זה פשוט לא הוגן, וזה גם יוציא את החשק של כל השחקנים החזקים להשקיע ברגע שישיגו שישיה פול טבעות או קצת יותר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר בלי השקעה אבל באמת עם הקרבות שהוא עושה וטבעות שהוא בטח משיג אתה לא נותן לאף שחקן אחר סיכוי לעקוף וגם לנצח אני לא אומר בלי השקעה בכלל כן אל תהיו אותי לא נכון אני גם רוצה שההגבלה תהיה בסכום גבוה אבל בלי הגבלה בכלל?? באמת אתה פשוט 

לא נותן לרוב השחקנים( אם לא כולם)  סיכוי לעקוף ולהוביל אז תחשוב גם על שאר (רוב) הליגה שרוצים להוביל ולהצליח ואני גם חושב שזה יתן הרבה מוטיבציה להמון!! שחקנים להתקדם ולהוביל. ובכל מטרת הליגה זה שלא יהיה כול הזמן אלוף אחד אלא שכולם יתחרו אז בוא ניתן סיכוי לכולם. תודה רבה על הפורום 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות aliav67890 אמר:

אף אחד לא אמר בלי השקעה אבל באמת עם הקרבות שהוא עושה וטבעות שהוא בטח משיג אתה לא נותן לאף שחקן אחר סיכוי לעקוף וגם לנצח אני לא אומר בלי השקעה בכלל כן אל תהיו אותי לא נכון אני גם רוצה שההגבלה תהיה בסכום גבוה אבל בלי הגבלה בכלל?? באמת אתה פשוט 

לא נותן לרוב השחקנים( אם לא כולם)  סיכוי לעקוף ולהוביל אז תחשוב גם על שאר (רוב) הליגה שרוצים להוביל ולהצליח ואני גם חושב שזה יתן הרבה מוטיבציה להמון!! שחקנים להתקדם ולהוביל. ובכל מטרת הליגה זה שלא יהיה כול הזמן אלוף אחד אלא שכולם יתחרו אז בוא ניתן סיכוי לכולם. תודה רבה על הפורום 

מה מונע ממך לעשות כמות קרבות כמו שלו? הוא לא עשה את זה ביום אחד.. הוא משחק ומשקיע כבר 3 שנים. נכון, זה קשה להשקיע הרבה, אבל השקעה והתמדה זו הדרך היחידה להצלחה. מטרת הליגה שלא יהיה אלוף.. אבל מה לעשות ש3 שנים אף אחד לא השקיע כמוהו. אגב, הוא לא זכה פעם אחת אפילו בליגה בגלל הכח שלו.. ליגה קודמת ציון עוד היה הרבה יותר חזק ממנו. 

אתה צריך לחשוב גם על זה שהוא השקיע כבר 3 שנים מלא זמן, אז האם לדעתך זה פייר לזרוק לו את כל ההשקעה לפח כדי לתת סיכוי לעוד כמה אנשים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים שרעיון בטבעות זה שאין להם הגבלה ואפשר לשים בלי הפסקה. הם כמו בוסט אינסופי אבל יקר. אז להגביל את הטבעות יהיה רעיון ממש גרוע שיהרוס את המשמעות של הטבעות.

נערך על-ידי עומר91
כנראה לא הבהרתי את עצמי נכון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת עומר91 אמר:

אתם מבינים שהקטע בטבעות זה שאין להם הגבלה ואפשר לשים בלי הפסקה. הם כמו בוסט אינסופי אבל יקר. אז להגביל את הטבעות יהיה רעיון ממש גרוע שיהרוס את המשמעות של הטבעות.

זה טיעון קצת מפגר... "זה הקטע בטבעות" אז בא נעשה קטע אחר לטבעות... 

או שאתה טוען שאלה הטבעות, וככה כיף לנו לשחק איתם... וזה נכון לגבי רוב השחקנים הפעילים בליגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אסור שזה יכנס כמו שידידי אביעד רשם, מי שחרש המון זמן פי כמה וכמה מאלה שלא חרשו יגרמו לשוויון וזה לא טוב וגורם לרצון לפרוש

לפני כעת vipim אמר:

או שאתה טוען שאלה הטבעות, וככה כיף לנו לשחק איתם... וזה נכון לגבי רוב השחקנים הפעילים בליגה

צודק כיף לנו לשחק איתם ככה 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 38 דקות aliav67890 אמר:

תתסכל אותי חזרתי לא מזמן בבאן 100k קרבות שדה ועכשיו 430 אלף עם כוח רצון בא הטמדה תציב לעצמך מטרה להתחזק אתה תתחזק אל תהרוס לאף אחד אל תאמר בעד או נגד על מה שאתה לא עושה 

יוני הוא הבנאדם הכי משקיע בליגה.

ויש עוד למה שיהרסו לו השקעה?

אפילו רטטה יוכח לנצח תאנון שלן בלי טבעוצ אתם הלא מטמידים מקנאים בחזקים ורוצים רק להרוס אני לא תומך ולא יתמוך ויעשה הכול כדי שלא יהרסו למשקיעים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות vipim אמר:

מה זה משנה? אני אוהב שאין להם הגבלה וגם עוד שחקנים פה. אז למה לשנות את זה. או שפשוט אתה פוחד שיום אחד אנשים יעקפו אותך רק בעזרת הטבעות האלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת עומר91 אמר:

מה זה משנה? אני אוהב שאין להם הגבלה וגם עוד שחקנים פה. אז למה לשנות את זה. או שפשוט אתה פוחד שיום אחד אנשים יעקפו אותך רק בעזרת הטבעות האלה.

אין בעיה.. אז אתה טוען שכיף לך עם זה... הכל טוב

אני נגד להוסיף את ההגבלה. אבל משתדל להיות אוביקטיבי בדיון... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת vipim אמר:

אין בעיה.. אז אתה טוען שכיף לך עם זה... הכל טוב

אני נגד להוסיף את ההגבלה. אבל משתדל להיות אוביקטיבי בדיון... 

אה. האמת גם אני נגד להגביל את הטבעות. כנראה לא הבנתי אותך נכון.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה עומר91 אמר:

אה. האמת גם אני נגד להגביל את הטבעות. כנראה לא הבנתי אותך נכון.

הבנת אותי נכון. תקפתי את הטיעון שלך כי הוא היה נראה לי מפגר כי לא הבנתי אותו... כמו שאמרתי, אני מנסה להות אובייקטיבי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה aliav67890 אמר:

אליאב אתה בקושי עושה קרבות לא פעיל ומנסה להרוס לטופ אני שונא אנשים כמוך וכמו אלמוג אם יש אהגבלה כבר אין אתגר אני חורש הרבה כי אני רוצה סיכוי מול יוני הנוכחי אם יגבילו אותו אני לא היחיד שיעזוב לתקופה רצינית או אפילו לתמיד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות hask2604 אמר:

אליאב אתה בקושי עושה קרבות לא פעיל ומנסה להרוס לטופ אני שונא אנשים כמוך וכמו אלמוג אם יש אהגבלה כבר אין אתגר אני חורש הרבה כי אני רוצה סיכוי מול יוני הנוכחי אם יגבילו אותו אני לא היחיד שיעזוב לתקופה רצינית או אפילו לתמיד

צודק.

יש אנשים שמשקיעים מלא מהזמן שלהם.

אני לדוגמא 320 אלף קרבות ב כמה חודשיים מה ישלך לאמר על זה?

התחזקתי במלהך הדרך הבאתי את יהונתן שעזר בקרבות. 

אתה משחק מהתחלת המאובנים מה פתאום אתה בא ומצביע בעד? 

קודם כול ישלך נכחדים? אגדיים חזקים?

להשים עליהם תטבעות שאתה לא מוצא?

דוגמא הלל הגבר 

Hask2604  הוא פה מאיונט האנטד 240 אלף קרבות תתטמיד כמוהו ותגיע להיות חזק לא בא בטוב שאתה מצביע בעד על זה שאתה עצלן מסריח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 50 דקות ori~ אמר:

צודק.

יש אנשים שמשקיעים מלא מהזמן שלהם.

אני לדוגמא 320 אלף קרבות ב כמה חודשיים מה ישלך לאמר על זה?

התחזקתי במלהך הדרך הבאתי את יהונתן שעזר בקרבות. 

אתה משחק מהתחלת המאובנים מה פתאום אתה בא ומצביע בעד? 

קודם כול ישלך נכחדים? אגדיים חזקים?

להשים עליהם תטבעות שאתה לא מוצא?

דוגמא הלל הגבר 

Hask2604  הוא פה מאיונט האנטד 240 אלף קרבות תתטמיד כמוהו ותגיע להיות חזק לא בא בטוב שאתה מצביע בעד על זה שאתה עצלן מסריח

תקשיב אני עוד לא הבהרתי שאני לחלוטין נגד דבר שני מי אתה שתקרא לי "עצלן מסריח" על זה שאני מביע דעה אה ככה אני חושב לפי דעתי אני חושב על עוד כמה נושאים בתגובות שהעלתם על הדעות שלי בפורום ויכול להיות שאתם צודקים בחלק מהדברים אבל יכול להיות שגם לא תחשוב על מה שאמרתי ועל תתקוף ישר עם תשים לב בתחילת אוונט המאובנים השקעתי והייתי בין הראשונים (כך גם באוונט הקרבות) רק חבל שנהרס לי המחשב אני רוצה להשקיע ומעריך את יוני באמת אבל כמו שאמרתי אני מעוניין לתת צ'אנס גם לשחקנים אחרים בכול מקרה אני ביינתים בגלל התגובות שלכם עדיין לא החלטתי איזה צד אני. תודה

נ.ב בואו נשמור על ויכוח נעים.

לפני 1 שעה hask2604 אמר:

אף אחד לא מעוניין שתעזוב אתה שחקן חשוב בליגה אבל תנסה לשמור על כבוד והתחשבות גם השחקנים יותר חלשים ותראה את התגובה שלי לאורי.תודה רבה

לפני 1 שעה vipim אמר:

מה מונע ממך לעשות כמות קרבות כמו שלו? הוא לא עשה את זה ביום אחד.. הוא משחק ומשקיע כבר 3 שנים. נכון, זה קשה להשקיע הרבה, אבל השקעה והתמדה זו הדרך היחידה להצלחה. מטרת הליגה שלא יהיה אלוף.. אבל מה לעשות ש3 שנים אף אחד לא השקיע כמוהו. אגב, הוא לא זכה פעם אחת אפילו בליגה בגלל הכח שלו.. ליגה קודמת ציון עוד היה הרבה יותר חזק ממנו. 

אתה צריך לחשוב גם על זה שהוא השקיע כבר 3 שנים מלא זמן, אז האם לדעתך זה פייר לזרוק לו את כל ההשקעה לפח כדי לתת סיכוי לעוד כמה אנשים?

הבעיה שלכם שאתם מבינים מהדברים שלי מה שאתם!!! רוצים אני לא רוצה לזרוק את ההשקעה שלו לפח עובדה אתה רשמת "אגב, הוא לא זכה פעם אחת בליגה בגלל הכוח שלו..." ואני מעריך אותו על העבודה הקשה באמת אבל לבין גם את הצד שלי בעניין ותנסה לקרוא את הדברים שלי שוב ולהסתכל טיפה יותר מהכיוון שלי אוקיי תודה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה aliav67890 אמר:

הבעיה שלכם שאתם מבינים מהדברים שלי מה שאתם!!! רוצים אני לא רוצה לזרוק את ההשקעה שלו לפח עובדה אתה רשמת "אגב, הוא לא זכה פעם אחת בליגה בגלל הכוח שלו..." ואני מעריך אותו על העבודה הקשה באמת אבל לבין גם את הצד שלי בעניין ותנסה לקרוא את הדברים שלי שוב ולהסתכל טיפה יותר מהכיוון שלי אוקיי תודה.

מה כתבת ולא הבנתי?

אתה לא רוצה לזרוק את העבודה שלו לפח, אתה רק רוצה לתת צ'אנס לשחקנים אחרים, שזה בדיוק לזרוק את העבודה שלו לפח. הוא השקיע פי כמה מכל שחקן אחר, כדי שיוכל לדעת שהוא מקום 1 בטוח. אם תיתן לשחקנים אחרים צ'אנס לנצח אותו, באמצעות הגבלת טבעות אחרי כל ההשקעה שלו, מה בדיוק עשית להשקעה שלו אם לא זרקת לפח?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תכלס נכון יוני הרוויח את מקום ראשון ביושר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד ההצעה- המטרה העיקרית של ההצעה היא סך הכול ששחקן שישקיע כמו יוני כרגע או אפילו קצת יותר יהיה יריב ראוי לו בעתיד, הרבה ממכם אומרים ששחקנים חדשים יקבלו סיכוי מיידי ותוך כמה חודשים יעקפו אותו או שחקנים אחרים אבל זה בכלל לא נכון כי כרגע יש אולי 2 שחקנים וותיקים עם כמות טבעות שתגיע למקסימום הגבלה 25 טבעות לכול סטאט 150 טבעות לפוקימון 900 טבעות לשישה וזו רק דוגמה יכול להיות שהיא תהיה גדולה יותר 30-50 טבעות לסטאט, ובכך לשחקנים עתידים שיחרשו ככה יהיה תסיכוי להתמודד מול יוני של כרגע, יוני יוכל להמשיך להתחזק ויתחזק כי במצב כזה תרצה להשים על כמה שיותר פוקימונים פוטנציאלים טבעות בשביל המגוון שיוסיף אסטרטגיה שתשתפר תמשחק. 

אין מה להגיד שיוני יסבול מהצעה והרבה ירוויחו ממנה אבל זה עדיף מאשר שעוד שנה שנתיים כול שחקן בעל רצון אמיתי לשחק בליגה יבין את פער ההבדלים ויפרוש (ושלא תטעו גם ככה פער הבדלים ענק -אבל אפשרי לצמצום)

לפני 4 שעות hask2604 אמר:

לא הוגן שעושים הגבלה להתחשב בחדשים לא נרשם שחקן חדש שבאמת שיחק תקופה ארוכה מאוד  הם רוצים לתת סיכוי "לחדשים" שיעשו שעד רמה 10 יש סיכוי פי שתיים למציאת טבעות  ודברים כאלה מגבילים דברים שקשה למצוא כמה עוד אפשר לדפוק וציון סתם מגיעל כי הוא קרוב להגבלה אצל כולם שכבר יציע שיהיה אפשר להוריד טבעות סתם לדפוק את יוני כדי שיהיה לו סיכוי לעקוף לא אוהב את זה

קודם כול תודה גם אני אהוב אותך. אני מבין את כולכם ההצעה הזאת נראית הכי נגדו והכי בשבילי אבל תאמת שהיא בשביל כולכם וקצת נגדו, ''כולכם'' כי הינה אני מבטיח לך איש צר עין שאני לא אשחק בליגת הפוקימונים כמו שגם עכשיו לא משחק גם אם ההצעה תתקבל לפחות במשך שנה שלמה (כי מיודע אם יחזור החשק) 

מקווה שעכשיו כולכם תנסו להתסכל על ההצעה ביותר הגיון גם לא הגיוני שכולכם מתלוננים שאפילו לא הגעתם ל-500 טבעות. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני שוב מדגיש שעדיין לא הוחלט אם לקבל את ההצעה או לא.

בנוגע ללהרוס, לאף אחד לא נהרס שום דבר. אם ההצעה מתקבלת, המצב הקיים הולך להשתנות וכל שחקן יקבל את התמורה שלו חזרה ויחליט להשתמש בה באופן אחר. שום דבר לא הולך לפח. פשוט המערכת לא תהיה בנויה באופן של unlimited power. 

אתייחס ל2 דברים שנאמרו באשכול

• ההגבלה תגרום לשוויון בין אנשים שהשקיעו מלא, לבין אנשים שהשקיעו קצת... אין סיבה לזה. מי שרוצה להיות חזק שישקיע גם הרבה. - ממש לא יהיה שיווין. כמו שהבהרתי בצ'אט ההגבלה תהיה גבוה מאוד, במידה ותהיה. 
• זה יגרום לשחקנים שהשיגו שישיה פול טבעות, או נניח אפילו עשיריה פול טבעות, להפסיק לשחק כי לא יהיה להם לאן להתקדם יותר - טעות. תמיד יש לנו אפשרות להעלות את ההגבלה נניח מ100 טבעות ל110 אחרי חודש, ול120 אחרי חודשיים וכו' (המספרים שרירותיים).

כמו כן,

כחלק מהעניין, בנוסף להגבלה, כאמור במידה ותיכנס, אוכל לגלות שתישקל השקה של טבעות חדשות למשחק, יותר טובות מהקיימות, כך שהכוח הכללי שיושג תוך ההגבלה במידה ומשתמשים בטבעות הטובות ביותר, יהיה גבוה משמעותית בלפחות מ95% מהפוקימונים עם הטבעות כרגע ללא הגבלה. כמו כן, אדאג שלפחות חלקן יושגו מקרבות בטבע, כדי שמי שישקיע, כמו שאמרתם, יוכל להנות מגמול ראוי, ומי שיוכל להרשות לעצמו מבחינה כלכלית במשחק, יוכל גם לרכוש אותן.

כמנהל, וכאדם, שרואה את ההצעה מהצד, באופן אובייקטיבי כי מן הסתם אני לא בעל עניין והשינוי לא משפיע עליי, ההצעה תטיב עם כל השחקנים בטווח הרחוק.

בנוגע לשיח:

אני לא מקבל הערות כמו "עצלן מסריח", "מגעיל".

ההתייחסות לדיון אמורה להיות אובייקטיבית מ2 בחינות - 

א. הסתכלות כללית על ההצעה ולא על האנשים, כי כל שחקן יקבל תמורה למה שהשקיע, רק ימקם את חומרי הגלם באופן שונה, בהתאם להגבלה נורמטיבית והגיונית.

ב. הסתכלות על דעות השחקנים ולא על השחקנים שמציעים אותן. זכותו של כל אדם לחשוב א' או ב', והערות כאלה לא יהיו בדיון הזה.

במידה והערות כגון אלה ימשיכו, הדיון יינעל והמגיבים באופן לא הולם ייחסמו לתגובות בפורום + ייקנסו במשחק.

אני מדגיש שאני לא חלק פעיל מהדיון, לכן לא להגיב לי לגבי הדברים. אולם, ניתן להתייחס אליהם בדיון שלכם.

המשך דיון בריא ופורה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו