Asterix

הצעת ניהול
ניהול פורום| דיבורים ודיונים כלליים

2 תגובות באשכול זה

שם פרטי: עידן 

סקייפ: יש להנהלה

הפורום שאני מעוניין לנהל הוא דיבורים ודיונים כלליים

כיצד אוכל לתרום לפורום: אוכל לתרום לפורום בכך שאעשה המון דברים, פעילויות, חידונים, שמירה על הפורום מפני אשכולות ספאם, או הצפות, ועברות על חוקי המשחק.אגרום לפורום לעלות ברמת הפעילות הנמוכה שכרגע הוא נמצא לרמה יותר גבוהה, ואשאף להחזיר את הפורום למה שהיה פעם, ואף יותר (השמיים הם הגבול)

4 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום:

1.

2.

3.

4.

סיבות שאני מתאים: 

1. אני מעוניין לגרום לפורום לפעול 

2. יש לי כל כך הרבה מה לעשות בפורום הזה פעיליות וכמובן גם בפורומים אחרים.. 

3. אין לי עבר רע בפורום

4. אני זמין רוב הזמן , ואני אשקיע ממש בפורום

בהצלחה :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התכנים שפירסמת לא מספיק מקוריים ופורסמו בטווח זמן קצר מדיי, הבקשה נדחתה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי Hamachi Fyso

שם:תום

כינוי:Uchiha Itachi

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל:מוזיקה
      כיצד אוכל לתרום לפורום: אני אחראי , מכיר את החוקים של הפורום , מכיר הרבה להקות ושירים כך שאוכל לעזור לאנשים לעשות סיקור אם הם מתקשים בסעיף מסוים , אני לשמור שלא יספימו בו , אני אוכל לנסות (לא תמיד מצליחים) לגרום לפורום להיות יותר פעיל , אני אוכל להכיר ליותר אנשים שירים חדשים וסוגי מוזיקה חדשים כך שיותר יתענינו ויותר יגיבו + יפתחו נושאים בפורום הזה.

סיבה שאני מתאימ/ה:כפי שכבר אמרתי : אני אחראי , אני מכיר את כל החוקים של הפורום , אני אוהב כמעט את כל סוגי המוזיקה , גם את הישנים וגם את החדשים. אני אולי עוד לא מנוסה בניהול אבל זה בגלל שמעולם לא ניסיתי ואני מאמין שאני אבין את זה די מהר. אני שם לב לכל נושא שיוצא ומסתכל עליו ובודק אותו.
    • על-ידי Kiwi
      כן מתחיל להימאס עליי לכתוב את הטופס הזה :/ אבל הפעם מגיע לי גלידה!

שם:עדיין לא למדתם? גיא><

כינוי:כתוב בצד :( אבל נו טוב Sasuke Uchiha

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל:מסחר בליגה

כיצד אוכל לתרום לפורום: אשמור על הסדר שלו שזה הדבר העיקרי שצריכים לעשות בפורום הזה ._.

סיבה שאני מתאימ/ה:אני וותיק בפורום כבר כמעט שנה, אני מכיר החוקים ויודע איך להתנהג, אני יודע כבר להשתמש בהרשאות של מנהל פורום ומכיר יותר טוב מבעבר את מערכת הפורומים, אני יודע איך להתנהל ולשמור על הסדר, אני אשמח לתרום לעזור לההנהלה, וכפי שאני יודע, כבר הרבה זמן אין מנהל לפורום הנ"ל ולכן יש בו פחות סדר ובלאגן.

טוב אז בהצלחה לי >< וכע אתם חייבים לי הפעם גלידה זה פעם שלישית.
    • על-ידי סלחכם
      שם: אריאל
      כינוי: Project Shadow
      פורום שאני מעוניין לנהל: משחקים - כללי
      סיבה שאני מתאים:
      1. ברשותי ידע רב ונרחב בנושא.
      2. אני מעוניין בפיתוח פורום המשחקים, כי זה מוזר שבפורום של פוקימון, שהוא נחשב משחק וידאו, פורום משחקים בקושי פעיל.
      3. אני אוכל לעשות פעילויות. כמובן שאני יכול לעשות את זה בלי פקודות הניהול, אבל אנשים לא ייתייחסו לזה ברצינות ואז זה יהיה סתם עוד נושא שלא הגיבו בו.
      4. אמנם יש לי אזהרות, אבל למדתי מהן.
      5. אני רציני כשזה מגיע לתפקידים חשובים.
      6. אני זמין הרבה זמן.
      7. אני השקעתי וכתבתי רק בזמן האחרון שלושה סיקורים לפורום.
      כמובן שיש עוד הרבה נקודות טובות שאפשר לציין, אך הן לא קשורות לניהול.
    • על-ידי Kiwi
      שם:גיא

כינוי:SurpiseMan

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל:משחקי תפקידים.

כיצד אוכל לתרום לפורום: אני חושב שאני מסוגל לעודד משתמשים לכתוב עוד משחקי תפקידים, לשמור על רמה טובה, לעשות עוד תחרויות שונות מטעם ההנהלה, לשמור על הסדר, אני חושב שיש לי יכולות לעזור לילדים עם המשחקי תפקידים שלם.

סיבה שאני מתאימ/ה: אני משקיע בפורום הזה, כתבתי שני מדריכים למתחילים בנושא כדי שיהיה עוד משתמשים, אני מכין כרגע עוד מדריך, פתחתי דיון מכוון שאין כמעט דיון ואני מנסה לגרום לפורום ללכת לעוד כיוונים, פתחתי לפני כחודש מ"ת די נחמד כאשר הייתי חולה והיה ביקוש וכרגע סגרתי אותו ואני מכין חדש הרבה יותר מושקע.
      יש לי ידע בנושא ואני רשום למספר משחקי תפקידים(לא הייתי פעיל בהם לאחרונה כי המחשב שלי קרס ולא היה לי מחשב), אני משקיע בפורום ופעיל בו, אני חושב שיש לי יכולות לעלות את הפורום מבחינת פעילות ולעזור לחדשים עם הרמה של המ"ת שלהם. כדי שלא תחשבו שאני סתם אומר הנה כמה אשכולות:
      מדריך לשה"ם מתחיל-
      מדריך להכנת מ"ת בסיסי-
      דיון-
      המ"ת הישן- שהיה בין הכי פעילים כאשר היה פתוח.
      בנוסף אני עוזר למשתמשים אשר מבקשים ממני עם המ"ת, אני בעל ניסיון במשחקי תפקידים במספר פורומים, אני מקפיד לשמור על החוקים. אני אחראי ויודע לקחת אחריות על עצמי, יש לי זמן להשקיע בדרך כלל, אני יכול להפעיל עוד המון את הפורום ואני עובד על זה כרגע כמו מספר משחקים יחודיים, עוד מדריך, מספר דיונים משוקעים, אני חושב שבאמת כדאי לכם לתת לי צ'אנס.