ashton

מגדל נופל

8 תגובות באשכול זה

בטח חשבתם שאני אפתח את האשכול שלי עם עוד "הייי לכם" בצבעים שונים עם הדגשה וקו. אבל לא.

תחשבו רגע על מה שהיה כאן לפני שנתיים. אני לא הייתי, אבל לפי הסיפורים של כולם על כמה שהיה כיף אז אני מדבר על כך.

ותחשבו על מה שיש היום.

אשמח להביא לכם משפט שמתאר את הליגה והמנהל:

"מגדל בלי בסיס שמחזיק אותו הוא לא מגדל"

כלומר, כל מה שהיה כאן , צחוקים, כיף, פוקימונים חדשים,משתמשים חדשים, צ'אט פעיל ורציני, צוות תמיכה מתחדש ומתחדש בנו מגדל שהבסיס שלו היה המנהל.

המנהל בנה את המגדל הזה, ופשוט היה כיף.

כ  י   ף   .

אבל, בשנה האחרונה הבסיס פשוט זז עוד קצת, ועוד קצת, ועוד קצת, עד שהוא יצא לגמרי מהמגדל עצמו. 

ומה קרה?

נפל קצת מהמגדל, ועוד קצת, ועוד קצת ועוד...

עד שלא נשאר מגדל.

כל קצת שנפל הוביל לירידת משתמשים , לאיוונטים חוזרים וחוזרים, לשקט בצ'אט , להספמות חוזרות, לעבירות על החוקים ולכל מה שהוא עכשיו.

אני רוצה שהמגדל הזה יבנה מחדש.

מי עוד רוצה? 

כל הליגה. 

עד כאן תיאור מצב הליגה שלי

תוצאת תמונה עבור ליגת הפוקימוניםתוצאת תמונה עבור ליגת הפוקימונים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אני אשמח לעזור ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המגדל החדש שאתה מתכנן לבנות לא יחזיק בהכרח.

אנשים עזבו, אירועים קרו, דברים השתנו.

את הגלגל אי אפשר להחזיר לאחור.

לכן באמצעות חידוש אתה לא בהכרח תצליח להחזיר את הכיף שהיה פעם.

לכל תקופה יש סוף, צריך להתמודד עם זה.

יש דברים שלא יחזרו על עצמם.

אנשים שעזבו חווים הנאה במקומות יותר טובים כרגע.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נכון,  וזה לא שאני מבקש להחזיר את הגלגל לאחור,  אני רק מבקש מהמנהל שיתחיל להשקיע כמו שהשקיע פעם.  אמנם זה לא יחזור להיות כמו לפני שנתיים,  אבל לפחות זה יחזור להיות הליגה שכולנו מכירים.  

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי מה להוסיף.

מי שפעיל בפורום בוודאי יודע מה אני חושב, אפילו כתבתי למנהל הודעה על הקיר.

כבר חודשיים מאז החזרה שלי ואני לא רואה איך המשחק מתקדם...

אחריות המנהל למנות צוות תמיכה חדש.

החלטה שלו, אם הוא רוצה להמשיך ליהנות מהכסף שהוא מרוויח מהפרסומות במשחק שיעבוד קצת ויחיה את המקום.

Big ups ל-Raziel על קוד ההפתעה בשבוע שעבר, שינוי מרענן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל ashton אני חייב להגיד כל הכבוד על היוזמה, לא הרבה היו מסוגלים לפתוח אשכול כזה.

המנהל חייב לחזור לעניינים ובגדול, להפסיק להסתכל מהצד ולנסות להתעלם מהעובדה שהמשחק בירידה.

לפי דעתי הוא צריך להפנים את זה ולהתחיל לפתור את הבעיה.

אני חושב שבקלות הליגה יכולה לחזור למה שהייתה פעם אם רק נראה כאן השקעה מצד המנהל. אני אומר את זה בתור בן אדם שהיה חבר צוות במצבים גרועים לא פחות. אני מסתכל לאחור, ורואה לאן צמחנו מאז.

לאורך כל החודש האחרון אני פונה למשתמשים ושואל אותם איך בליגה, ורובם עונים "לא משהו"... :(

פניתי לתמיכות, השארתי הודעה על הקיר של אלירן, אפילו דיברתי עם חברי צוות מהעבר לנסות לפתור את הבעיה.

אני יודע שהבן אדם מאוד עסוק, אבל ראבק, או שתפתור את הבעיה או שתסגור את האתר.

אז למנהל אמרתי מה שרציתי להגיד, עכשיו למשתמשים:

חסר חבר צוות חדש בדחיפות, ואם שואלים אותי? כמעט כולם מתאימים. פשוט צריך להראות את זה.

בעקבות חוסר בהנהלה משתמשים חדשים וגם וותיקים מתקשים לפתור בעיות, אפשר לעזור לאנשים גם בלי הרשאות מיוחדות, תאמינו לי.

כל מה שצריך זה רק רצון ידע ומעט זמן שאתם גם ככה משקיעים למשחק עצמו.

אשכול מעולה ונקווה שגם ככה תהיה הליגה~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-Sun Feb 25 2018 at 14:50 FastSpeed אמר:

קודם כל ashton אני חייב להגיד כל הכבוד על היוזמה, לא הרבה היו מסוגלים לפתוח אשכול כזה.

המנהל חייב לחזור לעניינים ובגדול, להפסיק להסתכל מהצד ולנסות להתעלם מהעובדה שהמשחק בירידה.

לפי דעתי הוא צריך להפנים את זה ולהתחיל לפתור את הבעיה.

אני חושב שבקלות הליגה יכולה לחזור למה שהייתה פעם אם רק נראה כאן השקעה מצד המנהל. אני אומר את זה בתור בן אדם שהיה חבר צוות במצבים גרועים לא פחות. אני מסתכל לאחור, ורואה לאן צמחנו מאז.

לאורך כל החודש האחרון אני פונה למשתמשים ושואל אותם איך בליגה, ורובם עונים "לא משהו"... :(

פניתי לתמיכות, השארתי הודעה על הקיר של אלירן, אפילו דיברתי עם חברי צוות מהעבר לנסות לפתור את הבעיה.

אני יודע שהבן אדם מאוד עסוק, אבל ראבק, או שתפתור את הבעיה או שתסגור את האתר.

אז למנהל אמרתי מה שרציתי להגיד, עכשיו למשתמשים:

חסר חבר צוות חדש בדחיפות, ואם שואלים אותי? כמעט כולם מתאימים. פשוט צריך להראות את זה.

בעקבות חוסר בהנהלה משתמשים חדשים וגם וותיקים מתקשים לפתור בעיות, אפשר לעזור לאנשים גם בלי הרשאות מיוחדות, תאמינו לי.

כל מה שצריך זה רק רצון ידע ומעט זמן שאתם גם ככה משקיעים למשחק עצמו.

אשכול מעולה ונקווה שגם ככה תהיה הליגה~

אהבתי את הפנייה שלך  למנהל בתגובה הזאת.  מקווה שיראה מכל האנשים כאן שאנחנו מצפים מקווים ורוצים שינוי! 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

את המגדל המתמוטט הזה שאתה מדבר עליו ההנהלה פשוט לקחה מעדר והרסה בכוח. פעם אחר פעם.

כשאמרתי את זה לאחד המנהלים בסקייפ לפני כשנה בניסוח של ''אתה יורה לעצמך ברגליים'' הוא נזף בי, קנס אותי במוניטין, והוריד לי חלק מן ההרשאות.

הבעיה בכלל לא בנו. הבעיה היא בתפקוד של ההנהלה - היא חייבת טיפול מבפנים.

אני זעקתי את זה לפני שנה ואתם פשוט צחקתם עליי.

נערך על-ידי ⚡ Eliz ⚡

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו