XxPossibleXx

כמה השוואות - עבר נגד הווה.

3 תגובות באשכול זה

שלום.
אז לאחרונה הצטרפתי לליגה, בפעם השנייה, וכמו כן גם לפורום. ניסיתי להתחבר לחשבון הישן, אבל עברו שלוש שנים והכל, אז... כן. לפורום הצלחתי, לפחות.
בכל אופן, ערכתי לארונה כמה השוואות עם ציורים שציירתי לפני לא מעט זמן כנגד ציורים שציירתי יחסית לאחרונה. אשמח לחוות דעת. (:

נתחיל עם ציורי דמויות:

גוהאן (דרגון בול); ציור שציירתי לפני כשלוש שנים (והעליתי לפורום בעבר):

ilRZC0k.jpg

כנגד גוקו ס"ס (דרגון בול) ו/או ארזה סקרלט (פיירי טייל); ציורים שציירתי לפני שנה ויותר:

6bqosiN.png5Uiybfb.jpg

בנוסף, עין שציירתי לפני שנה פלוס:
kLaIm9C.png

כנגד עין שציירתי ממש לאחרונה:

ditDBzd.jpg

מקווה שתאהבו, נתראה בפעם הבאה!

נערך על-ידי XxPossibleXx

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו,  הציורים ממש יפים!  כל הכבוד!  אני לא יודע לצייר ספסל (ולא סתם,  אני באמת לא יודע לצייר ספסל). 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מוכשר אחי! רואים שהתאמנת הרבה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי our_hero
      היי כולם:),
      אז אני לא התחברתי לפורום ולליגה מלא זמן (כיתה ז' ,נחשון וזה) 
      אבל בכל זאת רציתי לפתוח את הפורום הזה לבקשת עזרה -
      בזמן האחרון התחלתי לפתח את היצירתיות שלי ולכתוב ספרים וסיפורים אבל תמיד קשה לי
      עם השאלה, איזה שם אני יתן לדמות. מהכותבים שבינינו, שם צריך להיות משהו שמשקף את
      הדת, האמונה, האופי, הלאום ולפעמים מרמז גם על מראה הדמות.
      הייתי שמח אם תכתבו פה המון שמות טובים לדמויות, בנים, בנות, נערים, נערות, זקנים,
      זקנות, מעדות, דתות ולאומים שונים כדי שזה יעזור לי ולכותבים שבינינו 'לבנות' סיפור
      בצורה טובה ויעילה יותר.
      נ.ב - אני אשמח גם אם תתנו לי קישורים לאתרים שכתובים בהם שמות, כרגע אני
      די במחסום שמות (לא קורה לי בדר"כ)
      תודה לכל העוזרים:) 
    • על-ידי SaNJI_SHoT
      תצא עונה 3 למאגי?
    • על-ידי SaNJI_SHoT
      שלום כולם 
      רציתי לשאול מתי תצא עונה 4 לHighSchool DxD?
      (נ.ב.: אני חוזר לפורום :) )
    • על-ידי Master Sword
      נו"ד - אנימה ומנגה!
      אני לא אהיה רגיל ואומר כמו תמיד "שלום לכולם , וברוכים הבאים." (אמרתי הרגע -__-, אבל לא משנה )
      היום אני עושה משהו מיוחד! אני פותח נו"ד לפורום אנימה ומנגה
      אני מניח שלא צריך אפילו לאחל דיון פורה ומהנה , מכיוון שאני יודע שיש כמה אוהבי אנימה ומנגה שכבר יעשו דיון פורה ומהנה....
      עדין נאחל D: -
      שיהיה לנו דיון פורה ומהנה!
    • על-ידי MaxWarior
      אז שלום לכולם :) פרק שלישי בסדרת הסיקורים שלי! היום אני אסקר על אחת האנימות הכי טובות שראיתי בחיים, בשם No Game No Life, אבל בגלל שהסדרה ממש קצרה צפו לסיקור קצר ולעניין... שנתחיל?
      No Game No Life

אז מה זה no game no life?
      האנימה no game no life עוסקת במשחקים, והופכת אותם לעסק גדול, כלכך גדול שניתן לקרוא לו עולם שלם ומלואו של משחקים, שבו כל דבר שתרצה יכול להתגשם בעזרת כישרון המשחק שלך. מה זאת אומרת? - שאם תרצה כסף , תוכל להתערב עליו במשחק, תרצה ארוחה חינם? תוכל לשחק מול שף המסעדה , תרצה לקחת את מקומו של מישהו באוטובוס? הכל יכול להסתדר עם משחק דמקה אחד, בעולם יש שישה עשר גזעים וכל גזע מדורג במקום אחר.
      אבל בואו נחזור קודם קצת אחורה, לכדור הארץ.
      הכירו את סורה בן ה18 ושירו בת ה11, שני אחים שלא עושים כלום חוץ מגיימינג, הדבר שהם הכי טובים בו בעולם, למעשה כלכך טובים בו - שהאינטרנט מוצף באגדות אורבניות עליהם. יום אחד השניים מנצחים דמות מסתורית בשח-מט, שגורמת להם להשתגר לעולם חדש, עולם המשחקים בשם Disboard.
      החוקים הם פשוטים! מי שהכי טוב מנצח!

הדמויות בno game no life
      סורה
      סורה מופיע כאחיה הגדול של שירו, יחד איתה הוא מנסה להציל את האנושות , שנמצאת במקום השישה עשר בטבלת הגזעים, ועומדת על סף היכחדות. סורה ממש אוהב לשחק, והוא גם ממש טוב בזה, ובשל דבוקתו לאחותו, כאשר מתרחק ממנה הוא מתחיל להתנהג מוזר, אני מאוד אוהב את סורה - הוא מתבטא בסדרה כדמות הדומינטית והוא מצחיק, סוחף , כריזמטי , ויודע מה להגיד בזמן הנכון.

שירו
      שירו מופיעה כאחותו הקטנה של סורה, היא בסדרה נתפסת כגאונה קטנה, והיא טובה בכל משחק חשיבה, בעיקר בשח-מט. גם לשירו יש את בעיית הדביקות באחיה, ולכן אם תתרחק ממנו תתנהג מוזר ולא הולם להתנהגותה הרגילה, בדרך כלל שירו אדישה ולא מדברת הרבה, ואחיה תופס את רוב העניינים, אך במהלך הסדרה היא מתחילה להפתח, ורואים את אהבתה לאחיה הגדול סורה. 

בנוסף לדמויות
      בנוסף לשיררו וסורה תוכלו למצוא עוד המון דמויות שוליות במהלך הסדרה (שאם לא הזכרתי - נמשכת רק שניים עשר פרקים), בין הדמויות תמצאו את סטפאני, נכדתו של המלך הקודם באנושות, טט, האלוהים של העולם הזה (כאשר מנצחים את אלוהים ניתן להיות אלוהים בעצמך, משהו שממש מגניב), ואת ג'יבריל, שעליה לא אסביר אך היא תופסת חלק קטן בפרקים המאוחרים יותר, ובנוסף אל כל אלה עוד מספר דמויות שהשניים נלחמים מולם במהלך הסדרה.
      היכן תוכלו לצפות?
      לכל פרקי האנימה תרגום בעברית, שתוכלו למצוא פה : https://drive.google.com/drive/folders/0BwtXFlUFO1YwSVl2ZUtERXhxZ2M (התרגום הכי טוב), בנוסף בקרוב (אולי, לא מבטיח כלום) תצא העונה השניה, לאחר שהעונה הראשונה נגמרה בהפתעה. (אני ממש ממש רוצה שהעונה השניה תצא, ולכן אני מפרסם את זה לכם, כמה שיותר פרסום יותר טוב :) )
      דעה אישית
      ללא ספק האנימה הכי טובה שראיתי (לאחר וואן פיס ובאותו מקום עם פיירי טייל XD), לא הייתי מוסיף בה כלום חוץ מעוד פרקים, כל פרק מרגיש כלכך טוב וצפיתי בסדרה ברצף מרוב שאהבתי אותה, כל פרק מתגלה משהו חדש מפתיע ואני מת שתצא עונה שניה, בקיצור - אנימה מושלמת!
      ציון שלי - 9.5/10 , כי תמיד יש מה להשלים :)
    • על-ידי LonelyEspurr
      סיקור אנימה | K-On!

סוג: TV
      מס' פרקים: 13
      סטטוס: שודר
      תאריכי שידור: בין ה-3 לאפריל 2009 עד ל-26 ביוני 2009.
      הפקה: פוני קניון, TBS, מוביק, רקונשה, אנימיישן דו.
      סטודיו: קיוטו אנימיישן
      ז'אנרים: חתיכה מהחיים, קומדיה, מוזיקה, בית ספר.
      אורך פרק: 24 דק' לפרק.
      גילאים: PG-13
      עלילת הסדרה
      היראסאווה יוי, ילדה צעירה ושאננית, נכנסת לבית הספר התיכון ודמיונה נתפס ע''י פוסטר של "מועדון מוזיקה קלה." בהיותה הילדה השאננית שהיא, היא נרשמת מיד, אך למרות זאת, ליוי יש בעיה, היא לא יודעת לנגן על כלי כלשהו.

כשיוי נכנסת להסביר את המקרה, חברות המועדון ריטסו, מיו וטסומוגי מברכות את פניה לשלום. למרות המבוכה שבחוסר-ידע המוזיקלי של יוי, הן מנסות לשכנע אותה להישאר בשביל שלא יסגרו את המועדון. אחרי שהן נינגנו ליוי קטע קצר, הם מציתים מחדש את הדמיון שלה ומשכנעים את החברה החדשה במועדון להישאר ושתהיה הגיטריסטית.

ביחד עם מטלות בית הספר ושיעורי-הבית, יוי מתחילה ללמוד לנגן בגיטרה בעזרתן של שאר חברות הלהקה למרות כל התקלות בדרך. על כל פנים, פסטיבל בית הספר מגיע ויוי תקועה באימונים שלה, האם מועדון המוזיקה הקלה יהיה מוכן בזמן להופעה הראשונה שלהם?!

דמויות
      ~היראסאווה יוי~

הדמות הראשית, הגיטריסטית והזמרת המובילה. ילדה שמוסחת בקלות על ידי אוכל טעים ודברים חמודים. היא בכיינית אך מתעודדת בקלות אם היא מקבלת ממתקים. היא הצטרפה למועדון כי חשבה שמשמעות המילה "קלה" היא מוזיקה שקל לבצע, כמו משרוקיות, משולש וכו'. בהמון דרכים היא ילדותית ומוודאת שתהיה בעיה באימונים. כשיוי מטפלת בצורה טובה במשהו, כמו הגיטרה שלה, גיטה, היא ישנה איתו, משחקת, מלבישה אותו ואפילו עושה איתו מסיבות תה! כשהיא מנסה לזכור משהו, היא שוכחת את כל הדברים האחרים. האנרגיות שלה באות ככל הנראה מכמות הממתקים שהיא אוכלת. היא מגושמת, מפוזרת אבל אופטימית וטובת לב. אני חושב שהיא הלב של הלהקה, ובלעדיה הסדרה הייתה מאבדת את הייחודיות שלה. היא ילדותית מאוד אבל זה כל מה שטוב בה- היא תמיד רואה את הכול כחיובי ועוזרת לאחרים להיות גם חיוביים.
      ~ריטסו "ריצ'אן" טאינאקה~

ריטסו, או "ריצ'אן", כפי שיוי מכנה אותה, היא נשיאת המועדון שמונתה על ידי עצמה, היא המתופפת של הלהקה. האישיות שלה משתנה אבל בכל זאת אופטימית, בדומה ליוי. מתקשה לעיתים קרובות לזכור את פעילויות המועדון ולשלוח טפסים חשובים של המועדון. היא מעודדת ואוהבת לספר בדיחות ולהיות סרקסטית רוב הזמן. היא מוכשרת במציאת רעיונות להשגת כסף למועדון. היא אומרת שהיא מנגנת בתופים כי זה "מגניב", אבל האמת היא שהיא מתקשה לנגן על כלים שדורשים אצבעות זריזות כמו האורגן, הבס והגיטרה. אני חושב שהיא, בדומה ליוי, מה שמחזיק את הלהקה ביחד. היא עלולה לגרום להרבה בעיות, אבל היא מצליחה לפתור אותן בעזרת חברי המועדון. היא דמות מצחיקה וסרקסטית שאוהבת לספר בדיחות- כמו בכל סדרת קומדיה יש את האישיות המצחיקה שהולכת ביחד עם האישיות העוד יותר מצחיקה, ולדעתי אלו ריטסו ויוי.
      ~מיו אקיאמה~

מיו היא הבסיסטית של הלהקה, ביחד עם יוי היא גם הזמרת המובילה בלהקה. היא מנגנת בגיטרה לשמאליים בשם אליזבת'. היא ילדה ביישנית שתכננה להצטרף למועדון הספרות, אבל ריטסו, חברת הילדות שלה ונשיאת המועדון\מתופפת, הכריחה אותה להצטרף למועדון. יש לה ציונים טובים בבית הספר והיא מאוד רצינית ובוגרת כשזה מגיע לריטסו. החולשה שלה זה דברים מפחידים ומבעיתים, היא מתחילה לפחד ולהתרחק בעיקר כשסיפורים מכילים דם, רוחות רפאים, בתים רדופים, דגי שבלול וכו'. היא מפחדת מאור הזרקורים ומובכת בקלות. ריטסו וסאוואקו, המייעצת והמחנכת שלהן, מציקות לה כל הזמן. לדעתי, היא דמות ממש מצחיקה אבל גם רצינית. מה שעוזר להעריץ אותה. היא רק רוצה את הטוב ביותר ללהקה ומנסה לעזור ליוי בלימודי הגיטרה.
      ~טסומוגי "מוגי" קוטובוקי~

טסומוגי, לראוב נקראת "מוגי" על ידי חבריה, היא מנגנת באורגן בלהקה. היא ילדה עשירה עם אישיות עדינה ומתוקה. היא רצתה להצטרף למקהלה במקום, אבל הצטרפה למועדון המוזיקה הקלה אחרי שקיבלה הזמנה ועידוד ממיו וריטסו. היא נחשבת לילדת-פלא בפסנתר מכיוון שהתחילה לנגן בגיל 4 וקטפה הרבה פרסים בתחרויות נגינה. היא הבת של נשיא חברה ויש להם כמה וילות ברחבי יפן ואפילו אחת בפינלנד. מכיוון שלאבא שלה יש גם "מייד קפה", היא מביאה הרבה ממתקים ומאכלים טעימים למועדון, ומכינה תה בסט התה שהם שומרים בארון בחדר המועדון. למרות העושר שלה, יש לה תחביבים רגילים למדי. להזמין ג'אנק פוד, לחלוק צ'יפס עם חברים, לעבוד בעבודות זמניות. לדעתי היא הדמות ששומרת על כל המועדון באיזון. בכל הכאוס והצחוק שהולך שם, היא הראש הצלול היחיד שמחזיר הכול לעניינים.

לדעתי הסדרה מאוד מצחיקה עם עלילה מעניינת, קצרה ולעניין. יש לה עוד עונה, 2 קצרים, סרט, ספיישל ואובה. סדרה מומלצת שכיף לראות כשרוצים קצת לצחוק :) ממליץ לראות בבינג' כי אין הרבה פרקים בעונה, אז אם יש לכם זמן פנוי ואתם רוצים קצת שמח על הלב- זו הסדרה בשבילכם! הסדרה כיפית וקלילה לכל זמן ביום ולכל רגע~
      ציון: 9\10, כי שום דבר לא מושלם ;)

קרדיט לאתר MyAnimeList על המידע, כפרעליו מה היינו עושים בלעדיו? https://myanimelist.net
    • על-ידי MaxWarior
      אז שלום לכולם, פרק שני בסדרת הסיקורים שלי :) היום אני אסקר על אנימה שאני ממש אוהב בשם פיירי טייל, אני אציג קצת מידע על הסדרה, את הדמויות בסדרה, ודעה אישית עליה, תהנו :)
      Fairy Tail

אז מה זה פיירי טייל?  
      פיירי טייל הנה סדרה שמתרחשת בעולם הנקרא ארת'לנד.
      בעולם קיימים כשפים, שניתן להרוויח בהמון דרכים, אחד מהשלכותיהם של הכשפים הם הגילדות, קבוצות שונות שבהם אנשים נוהגים לעבוד ולהרוויח את כספם, ע"י עשיית משימות אשר מתפרסמות בגילדה.
      הסדרה מתחילה עם לוסי בת ה-17, מכשפת רוחות שמימיות, שחולמת להפוך לקוסמת גדולה ולהצטרף לאחת מהגילדות החזקות והטובות ביותר בעולם, פיירי טייל.
      במהלך מסעה של לוסי, היא פוגשת בנאטסו, קוטל דרקוני האש מהגילדה פיירי טייל, נאטסו מתחבר אליה מיד ומציע לה לבוא איתו לפיירי טייל, כל לוסי מגשימה את חלומה, וההרפתקה שלה ושל חברי הצוות בגילדת פיירי טייל מתחילה.
      הייחודיות והיופי בפיירי טייל הוא ערך החברות של הגילדה, כולם בגילדה אוהבים את כולם והמשימות שאליהם יוצאים הצוות תמיד מגלות משהו חדש בסדרה שלא ידענו עליו, דמויות חדשות, כשפים חדשים, סיפורים חדשים ועוד.
      הדמויות בפיירי טייל
      בפיירי טייל ישנן דמויות רבות, בעיקר בגילדה הגדולה והחזקה, אך אני אפרט על מספר דמויות מרכזיות שמופיעות ברוב הפרקים.
      נאטסו
      נאטסו מופיע ממש בפרקים הראשונים, בפגישתו עם לוסי, מכשפת הרוחות השמימיות. הוא מהווה דמות ראשית בסדרה, ובעל כוחות הנקראים "קוטל הדרקונים", שאלו כוחות המאפשרים להשתמש בכוח ספציפי (לנאטסו יש את כוח האש), וגם לאכול אותו ולהתחזק ממנו (ולמי שחכמולוג, הוא לא יכול לאכול את האש של עצמו). הכוח של נאטסו ניתן לו מהאבא המאמץ שלו, איגניל (איגניל הינו דרקון), אשר גידל אותו בילדותו. במשך הסדרה נאטסו מנסה לחפש את אביו, איגניל, ומתגלים לו המון דברים חדשים, ביניהם דבר מפתיע במיוחד שקורה ממש בסופה של הסדרה. 
      נאטסו הוא דמות מאוד מיוחדת, אשר רוב צופי הסדרה אוהבים, אצל נאטסו ערך החברות קודם לכל, הוא חזק, חברותי, וחביב על כולם.

גריי
      גריי גם מופיע בפרקים הראשונים של הסדרה, ככשף הקרח שיכול ליצור כמעט הכל מקרח,  ש"רב" כל הזמן עם נאטסו, כמו ילדים קטנים. גריי הוא סוג של הפכו של נאטסו (קרח ואש), למרות שגריי אינו קוטל דרקונים. גריי במהלך הסדרה מתחזק ממש, כמו נאטסו, ולומד דברים חדשים על עצמו. גריי משום מה כל הזמן מוריד את החולצה בלי לשים לב בכלל, אבל את זה כבר תראו בסדרה, זה מאפיין ממש מצחיק שלו, והריבים שלו עם נאטסו ממש מצחיקים ומוסיפים המון לסדרה.  בנוסף - גריי לקראת רגעי הסוף של הסדרה מקבל יכולות ממש חזקה, ובין לבין בסדרה מגלים את עברו המרתק, ואת ה"מאהבת" שלו :).

לוסי
      על לוסי כבר קראתם, לוסי מגיעה כמכשפת רוחות שמימית (זימון יצורים שמימים, תבינו כשתראו את הסדרה) ללא ניסיון כלל כבר בפרק הראשון, לאחר מכן היא מצטרפת לפיירי טייל ומנסה להסתגל לגילדה ולצוות שהיא משויכת אליו, בנוסף עם נאטסו, גריי, ועוד דמויות שנדבר עליהם בהמשך. לוסי בסדרה לומדת המון על המשפחה שלה ועל החברים לה לגילדה, היא שמחה מכל רגע בגילדה והיא חברה מאוד טובה של הצוות, בעיקר של נאטסו שהתחבר אליה ממש בפרקים הראשונים, עם הזמן לוסי גדלה ומשתפרת בקסמים שלה, ומתחילה להבין את משמעותה בגילדה.

האפי
      האפי בסדרה מוצג כחתול החמוד והקטן של נאטסו שכולם אוהבים, ומהווה ל"חיית המחמד של הגילדה", וכחבר הכי טוב של נאטסו מילדותו , האפי ממש אוהב לעוף, הוא דמות מצחיקה ומשעשעת ומוסיפה המון לסדרה, ועברו עם נאטסו ממש מרגש ומוסיף לטעם הסדרה, הוא מופיע עם הצוות של לוסי, גריי ונאטסו ואינו פעיל יותר מדי, אך תמיד נמצא עם נאטסו, בנוסף בסדרה ניתן לראות מאיפה הגיע בשלב די מתקדם, בקיצור - אחת הדמויות החמודות בסדרה שאהובות על כולם :)

ארזה
      ארזה גם מצטרפת לצוות בשלב מסוים, היא ידועה כלוחמת ממש חזקה בפיירי טייל, שיכולה למלא משימות בדרגות גבוהות, שלא ניתנות למילוי על ידי כל אחד. לארזה כישוף הנקרא קנסו, שנותן לה להזמין ולשמור חברות, נשקים ושריונות, והיא אוספת נשקים ושריונות חזקים במהלך הסדרה, ויש לה שריונות ממש נחמדים , שהצבע והיופי שלהם מוסיף לסדרה, ארזה ממש אוהבת עוגות וגריי ונאטסו מתנהגים כמו ילדים קטנים שהם לידה, מפסיקים את הריבים ומתחנפים אליה, בהמשך הסדרה ארזה מגלה המון דברים והיא אחת הדמויות הכי חשובות לסדרה, ביחד הסיפור שלה עם כל הסיפורים יוצר סיפור אחד גדול שלא כזה קל לשכוח.

בנוסף לדמויות הראשיות
      בנוסף לנאטסו, האפי, לוסי, ארזה וגריי במהלך הסדרה מופיעות עוד המון דמויות חדשות ומפתיעות , שעל חלקם לא ארחיב מפני שאלו ספוילרים, 
      בין הדמויות וונדי, גאג'יל, ג'וויה, לאקסוס, מירה, אלפמן, אלזאק וביסקה (מופיעים לרוב יחד), לוי, רומיאו, מאקאו, קאנה, ועוד דמויות שאפילו הזכרת שמם תהיה ספוילר.
      הסאגות בפיירי טייל
      במהלך פיירי טייל יש סאגות (עונות) רבות, וכל עונה מדברת על משהו אחר ומתקשרת לכל העונות האחרות, הסדרה מתחילה בסאגה הראשונה בה לוסי מתחברת לצוות, סאגה ממש כיפית וחברותית שממש כיף לראות, לאחר הסאגה הדברים מתחילים להיות רציניים, וכל סאגה עומדת בפני עצמה ומציגה סיפור ענקי שעוברים ועברו חברי הצוות, בכל סאגה מתגלים שלל סיפורים על כמה מחברי הצוות, ומגלים דמויות חדשות ומרתקות שמצטרפות אלינו בעונות הבאות (לא כולן מצטרפות, אבל רב הדמויות הראשיות בסאגות מתחילות להופיע גם בפרקים הבאים)
      היכן תוכלו לצפות?
      את הסדרה פיירי טייל מתורגמת לעברית תוכלו למצוא באתר "פאסט-סאב", באנגלית תוכלו למצוא את הסדרה ברוב אתרי האנימה הגדולים, ביניהם גוגו אנימה, אנימה וורלד, ועוד. 
      דעה אישית
      אני ממש אוהב את הסדרה פיירי טייל, אני זוכר שראיתי אותה ברצף וגמרתי אותה תוך זמן קצר, בפיירי טייל מתגלים דברים חדשים ומפתיעים כל מספר פרקים, לצערי פיירי טייל כרגע בעצירה, ואני ממש מקווה שהיא תמשיך ותוציא עוד שלל פרקים, למרות שרוב הסדרה כבר התגלתה, במשך הסיקור עלתה לי צמרמורת כי אני מאוד אוהב את הדמויות, ולהזכר בעבר שלהם ממש מרגש, אני ממליץ לכל אחד לראות את הסדרה, אפילו שהיא נראית לילדים קטנים כי מוזכרים בה דברים כמו "כוח החברות" ושלל דברים כאלה, כיף לצפות בסדרה ולראות את הסיפורים והחוויות שהחבורה עוברת, בנוסף לגלות דמויות חדשות ולצחוק בכל פרק מחדש :) שוב, ממליץ לכל אחד, אני נותן לסדרה 8/10 שזו תוצאה ממש גבוהה עבורי (אני לא ממש אוהב סדרות אנימה ורוב הסדרות שאני רואה אני מפסיק באמצע).
    • על-ידי Miss. Nam
      זה הסיקור הראשון שלי אז סליחה אם משהו לא מובן אגב יאעי תמיד רציתי לסקר ת´אנימה הזו למרות שרציתי לעלות אתמול כי אז עברה שנה מאז שהיא סיימה ת'שידור וזה לא הוגן אגב אבל המתנתי להיום כי מה זה עוד יום ;=;
      World Trigger

TV | פרקים 73 | 24 דקות | סויים | 5 באוקטובר 2014 - 3 אפריל 2016 | טואי אנימציה | פעולה, על טבעי, בית ספר, מדע בדיוני, שונאן | 13+ | מקור מאנגה
      תקציר עלילה [בלי ספוילרים אז אין ככ הרבה פירוט]:
      לפני ארבע שנים, בעיר מיקאדו נפתחו שערים מעולם אחר, ומהן יצאו מפלצות אשר שנשק רגיל לא פועל נגדם. אבל לפתע הופיע ארגון מסתורי שהיה בעל נשקים שכן הצליחו להביס את המפלצות.
      העיר סוג של חזרה למקומה, הארגון הקים בסיס ונחסמו מקומות שבהם לא כל השערים נסגרו.
      עכשיו, נער אחד בשם אוסאמו, מתחיל בארגון, פוגש בחור מוזר שהצטרף לכיתתו, בשם יומה, הוא חושד בו קצת אבל לאחר מקרה מסויים יומה מגלה לאוסאמו משהו לגביו.
      דמויות:

אוסאמו מיקומו
      משקפופר שמנסה להיות גיבור | 15

יומה קוגה
      נער מוזר חשוד ומגניב | 15

ג´ין יואיצ´י
      בחור שאני לא מבינה איך הוא יכול לחייך כל הזמן | 19

צ´יקה אמאטורי
      חמדמדה עם לב רחב יותר מידי | 13

דעה אישית:
      אוקיי אז קודם כל, העלילה. היא הייתה סבבה, מדהימה, אבל מידי פעם היו דברים צפויים או שפשוט משעממים. מה שכן רוב הזמן האנימה עוקבת במדויק אחר המאנגה. אהבתי את הקטע שממש מסבירים שם כל דבר בערך. האנימה לא תתאים לכל אחת אז כן הרוב לצערי חושבים שהיא משעממת וזה. אז אם בכל זאת תנסו לצפות תנו לה צ´אנס לפחות עד איזה פרק 25 בבקשה? ;=;
      -9.5/10-
      הדמויות, אוי הדמויות, יש את כל הסוגים, אדישים, מפגרים, רצחנים, מעצבנים וכו´. יש הרבה דמויות שלא נתנו להן מספיק זמן מסך, קצת מאכזב במקרה והדמות האהובה עלייך היא לא הראשית, כמו המקרה שלי. מה שהיה חסר בדמויות זה הרקע, רק אולי איזה שלושה ארבעה דמויות זכו למבט עמוק ברקע שלהן.
      -8/10-
      הפסקול, אולי הבעיה היחידה באנימה? לא יודעת, לי באופן כללי לא ממש אכפת מפתיח וסיומת אז לעיתים רחוקות אני מתייחסת לזה. הפתיח והסיומת באנימה הזאת... לא כ"כ עוקבים. כאילו אני ממש לא מבדילה שניהם. או שיש רק פתיח והוא באמצע הפרק, או שיש סיומת והוא גם איפשהו. אבל באופן כללי אהבתי את הפתיח הראשון ממש שאני שומעת אותו דיי הרבה.
      -6.5/10-
      האנימציה וסגנון הציור סבבה, כאילו אני לא ראיתי שום דבר שהפריע לי לעין, אולי חוץ מהקטע שהדמויות רחוקות אז אין להם פנים אבל זה די ברור. יש כאלה שאולי לא יסתתרו עם האנימציה..
      -9/10-
      בסה"כ האנימה נחמדה.
      אני מודה, בהתחלה אני בעצמי לא התלהבתי ממנה, בערך מתי שהתחילה ת´שידור שלה, אבל כמו הרבה, לא נתתי לה צ´אנס ונטשתי אותה בערך באיזה עשירי או משהו. אח"כ התחלתי שוב ונמרחתי עם הפרקים. בפעם השלישית כשהאנימה הייתה קרובה לסיום השידור הבנתי שאני בעצם ממש התחברתי לאנימה.
      קיצר עוד אנימה רנדומלית שכנראה לא תתאים לכל אחד, אגב בקושי יש שם דם אולי רק בכמה פרקים במקרה אתם מפחדים מדם, פשוט אלך לי מכאן עכשיו ;=;
    • על-ידי Boruto
      יו!~
      שמי תמיר או סאבו או בורוטו היו כל כך הרבה שמות במלא זמן...* כמו שחלקם מכירים או שלא א אחד לא מכיר אותי כל הוותיקים עזבו*
      אזני פה לשאלה חשובה! אחרי שהשיעמום ניצח אותי יותר מהעצלנות.. החלטתי להוציא סיפור שיהיה פעם בשבוע או בשבוע
      ולשם כך אני החלטתי שעשה סקר קהל כדי דעת איזה סיפור הליגה רוצה שיופיע אז זה סיפור על אנימה!
      הנושאים הם : נארוטו , פיירי טייל , וואן פיס אחרי כל הקדמה והכל הגיע הזמן שאתם תצביעווו
      * בבקשה רק להגיד מה הנושא אפשר לכתוב גם למה רק לא לחפור הרבה*

• על-ידי MemeLord
      טוב, אז בעצם ציירתי מחדש ציור שציירתי לפניי שבעה חודשים, הציור הישן נמצא בפינה השמאלית למעלה של הציור, מקווה שאהבתם D:

עריכה, טוב אז ציירתי  לזה רקע, אני מאוד גאה ברקע הזה למען האמת אז.. מקווה שתאהבו אותו D:

• על-ידי MemeLord
      בעצם ציירתי את הגרסא שלי לפאפירוס* מהמשחק אנדרטייל*, אשמח לבונות D:
      *Papyrus
      *Undertale

• על-ידי LonelyEspurr
      קצת מידע:
      סוג:TV

שם באנגלית: The Law of Ueki
      שם בעברית: החוק של אואקי (תרגום חופשי)
      יוצר עלילה: וואטאנבי הירושי
      עונות: 1
      מספר פרקים: 51
      שנות שידור: 4 לאפריל 2005 עד ה27 למרס 2006.
      ז'אנר/ים: הרפתקאות, קומדיה, דרמה, שונן, על טבעי
      מתאים לגילאי: 13+ (לפי הדירוג של היוצרים, אבל אני אדרג את זה 11+)

תקציר העלילה: (יש פה קובה... אבל בלי אורז)
       קוסוקה אואקי, תלמיד בחטיבת הביניים הינוקוני, נבחר על ידי המועמד למלך השמימי, קובה-סאן, להשתתף בתחרות שבה אנשים נלחמים כדי להפוך למלך השמימי, ורק החזק ביותר ישלוט. חמוש ביכולת להפוך זבל לעצים, קוסוקה מצטרף לקרב נגד תלמידי חטיבת ביניים אחרים שנבחרו כמוהו. זה מביא לתפיסה הרווחת של קרב ידידותי לסביבה שכל התלמידים ישליכו את כוחותיהם אחד על השני, עם ה"כשרון לריק" כפרס, זה נותן לתלמידים סיבה לנצח בקרבות.

דעה אישית:

עלילה+ציון: העלילה מעולה, לכל האנשים כמוני שעצלנים לראות דברים ארוכים מדי אבל אוהבים את הז'אנר, האנימה מומלצת מאוד. 8/10

דמויות+ציון: הדמויות בעלות אופי גלוי, ואינן חסרות אופי או שקשה לגלות אותו, מה שגם מעלה וגם מוריד את הציון בהתאם. 7/10

הנאה+ציון: האנימה מהנה ומצחיקה, לא סוטה מדי ולא מנסה להצחיק בצורה מוגזמת, מעולה! 9/10

דמויות:
      קוסוקה אואקי:
      סוג דם: A (לא חשוב אבל נע..)
      יכולת: להפוך זבל לעצים
      תחביבים: לנקות את העיר ולשתול עצים (לא.. אז לאכול המבורגרים.. מה חשבתם?!)
      אופי: אדיש, חביב, ורגיש לזולת.
      תמונה: 

סייצ'ירו סאנו:
      סוג דם: O
      יכולת: לשנות מגבות למתכת (גאון...)
      תחביבים: מעיינות חמים (בטח למגבות!)
      אופי: חכם, אמיץ.
      תמונה:

(זה כולל גם מגבות מטבח וסושי? סנו סושי לנצח~)

מורי איי:
      סוג דם: A (כמו של אואקייי!!! תתחתנו. דיבור פאנגירליייייייי)
      יכולת: אין
      תחביבים: בישול
      אופי: פרנואידית, חברותית
      תמונה:

ג'רארד רינקו:
      סוג דם: AB
      יכולת: ליצור פצצות מחרוזים
      תחביבים: שופינג (כי היא טחונה.)
      אופי: כריזמטית, נחושה.
      תמונה:

הציון הכללי שלי על האנימה הוא: 8.5

*תתעלמו מהערות המטומטמות שלי לאורך כל הסיקור.
    • על-ידי stavoson
      האנימה הראשונה שאני ראיתי היא דרגון בול שהיתי בערך בן שש או חמש
      אבל אני לא זוכר מה המאנגה הראשונה שלי...
    • על-ידי Hero

טוב אז כנראה שמהיום אפרסם כל פרק של האתר קאמי סאב בפורום אנימה מנגה של הליגה, אז היום יצא פרק 121 של האנימה המושלמת הזאת, האנטר X האנטר.
      אז התוכן שיהיה בכל אשכול שאפתח כאן יהיה העתק-הדבק מהאתר קאמי סאב (אין צורך לדאוג לזכויות יוצרים או דברים כאלה, אני עובד שם וזה באישור מנהלת האתר) כולל קרדיטים, עדכונים והודעות שצריך למסור. בכל פעם שאפרסם פרק של אנימה שלא פרסמתי פרק שלה עדיין אז אשלח קישורים לכל הפרקים של האנימה.
      האנטר X האנטר:
      פרקים 1-114- https://drive.google.com/folderview?id=0B8DfatHtqhetSGx0RjhXVFNubkU&usp=sharing
      פרק 115: http://kamisub.ml/wordpress/פרויקט-חדש-hunter-x-hunter-פרק-115/
      פרק 116-http://kamisub.ml/wordpress/האנטר-x-האנטר-פרק-116/
      פרק 117-http://kamisub.ml/wordpress/האנטר-x-האנטר-פרק-117/
      פרק 118-http://kamisub.ml/wordpress/רגע-לפני-החג-פרק-118-של-האנטר-x-האנטר/
      פרק 119-http://kamisub.ml/wordpress/האנטר-x-האנטר-פרק-119/
      פרק 120-http://kamisub.ml/wordpress/האנטר-x-האנטר-פרק-120-הצוות-לומד/
      ועכשיו, לפרק~!

סופ"ש נעים לכולם, התגעגעתם? (:
      וול, כפי שאתם יכולים לראות, הוספנו עמוד "שאלות ותשובות" לאתר, אתם יותר ממוזמנים לשאול שם שאלות ו/או בצ'אט של האתר (צ'אט… סוף סוף…), שם תמיד תוכלו למצוא חברי צוות זמינים לשאלותיכם וכו'… עכשיו, אני רוצה לציין משהו שכנראה לא הובהר בפוסטים האחרונים…
      הצוות נמצא בתקופה לא קלה ובכך אנחנו מעכבים הוצאות על אף שהפרק מוכן לקידוד וכו'… לכן, שאלות של "מתי יוצא הפרק?", מיותרות – כי גם אנחנו לא יודעים ב- 100%.
      טוב, אין לי ממש הערות, חפירות או הודעות נוספות… לפרק~!
      תמונה מהפרק? D:
      קרדיטים לפרק: 
      תרגום – רפאל מזרחי
      עריכה לשונית – אני (lital)
      טייפסטינג – TecNight
      לוגו – טל קון ו- TecNight
      קריוקי פתיח – סופר-טל-קון
      קריוקי סיום – אור.
      תזמון – RoNeNz
      בקרת תזמון – Gilor
      קידוד – TecNigh
      העלאה לדרייב – טל המלך 

לפרק 121 https://drive.google.com/file/d/0BwIiFtuveOk9VWRxMUp4b0xmN00/view?pref=2&pli=1
      שבת שלום,
      צוות קאמי-סאב

• על-ידי Levi Apex
      היי
      מיהו / מיהי הדמות האהוב/ה עליכם מכל האנימות ?
      זה יכול להיות בן או בת.
      לי יש 2 דמויות שהתחברתי אליהן מאוד.
      1. Levi // ליווי בעברית. דמות משנית ממתקפת הטיטאנים. Attack On Titan
      2. L // הבלש L אפשר להגיד שהוא כמו דמות ראשית לא בדיוק, אבל גם אליו התחברתי מאוד.
      דיון מהנה ! 
    • על-ידי Hero

ברוכים הבאים למדריך שלי על MAL.
      אוקיי אז, מה זה מאל בעצם?
      מאל היא אתר אינטרנט שמספק לנו את כל המידע על כל אנימה בכל דרך אפשרית. אפשר לדבר שם עם אנשים מכל רחבי העולם בפורומי אנימה, אפשר לראות איזה אנימות יש שלא ידעת שאפילו קיימות ועוד מלא מלא אפשרויות.
      ובמדריך הזה נוכל לראות את כל האפשרויות. מוכנים?! 
      אתם מוזמנים ללחוץ ctrl+F כדי למצוא משהו ספציפי
      נושאים באשכול:
      1- אנימות מעונה האחרונה/ אביב
      2- הפרקים אובות, סרטים וכולי האחרונים שתורגמו
      3- חדשות על אנימה/ ומנגה
      4- חיפוש אנימה מתקדם
      5- ציונים ומקומות של אנימות, סרטים, אובות ועוד... על פי פידבקים ודירוג של אוטאקואים
      6- יציאת אנימות סרטים ועוד... על פי עונות (אביב קיץ..) 
      7- חיפוש מנגה מתקדם
      8- ציונים ומקומות של מנגות, נובלס ועוד... על פי פידבקים ודירוג של אוטקואים
      *9- פורומים, בלוגים ומועדונים על אנימה
      10- מידע על דמויות
      11- פרקים שיש באתר
      12- הוספת חברים למאל ומעקב אחרי רשימת האנימה והמנגה שלהם
      13- איך אני רואה את כל המידע על אנימה מסויימת,ומה הוא אומר?
      14- מידע כולל על החלק הכי חשוב: רשימת האנימה
      *רק למדברי אנגלית טובים כי זאת השפה היחידה שמדוברת שם ואולי גם קצת יפנית
      אוטאקו- אדם שרואה אנימות וקורא מנגות
      בואו נתחיל!
      --------------------------------------------------------------------------------
      חלק 1- אנימות מהעונה האחרונה
      כדי לראות איזה אנימות יצאו בשנה האחרונה, צריך להיכנס לעמוד הראשי של מאל, (http://myanimelist.net/) יש כמו חלונית זזה לצד ימין ושמאל שמעליה כתוב spring 2016 anime. אם תזיזו את החלונית תראו את האנימות החדשות מעונת האביב של 2016. אגב, זה לא חייב להיות רק אנימות, זה יכול להיות גם: אובות, ספיישלים, סרטים ועוד...                                                          
      תמונה: 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 2- הפרקים, אובות סרטים וכולי האחרונים שתורגמו
      עדיין באותו עמוד, העמוד הראשי, ממש מתחת לאנימות האחרונות מ2016, כתוב : Latest Updated Episode Videos. 
      זה כל הדברים האחרונים שתורגמו כמו:פרקים, אובות, סרטים, ספיישלים וכולי... והם ניתנים לצפייה באתר שלהם עם תרגום לאנגלית. זה גם חלונית שזזה ימינה ושמאלה כמו בנושא ה-1
      תמונה:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 3- חדשות על אנימה ומנגה
      עדיין בעמוד הראשי, קצת מתחת לפרקים האחרונים, יש חדשות על אנימה ומנגה או, Anime & Manga News.
      אני פחות משתמש בזה, אבל מי שאוהב לראות אנימות חדשות, או איזשהו יוצר אנימה או כותב מנגה, יכל לראות שם חדשות מעניינות שפירסמו. כדי לראות עוד חדשות כתוב בקטן מעל החלונית view more, מי שיילחץ על זה ייפתח לו חלון בתוך הMAL ושם יהיו עוד חדשות מעניינות.
      תמונה:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 4- חיפוש אנימה מתקדם
      כדי לחפש אנימות מז'אנרים ספציפיים, סטודיו ספציפי או זמן מסויים, זה אפשרי! מה שצריך הפעם לעשות זה ללחוץ בסרגל הכלים העליון, ללחוץ על Anime, ואז על Anime Search ואז זה פותח לך חלון חדש שבו יש את הז'אנרים האפשריים, זמנים וכולי... אתה יכול ללחוץ על אחת האופציות שיש שם וזה יפתח לך את כל האנימות שיש מאותה קטגוריה, לא משנה איזה קטגוריה.
      תמונה:

תמונה:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 5- ציונים ומיקומים של אנימות אובות ועוד... על פי פידבקים ודירוג של אוטאקואים אחרים
      רוצים לראות איזה אנימה מדורגת מקום ראשון? רוצים לראות באיזה מקום נמצאת האנימה שאתם הכי אוהבים? ברוכים הבאים
      ל-Top Anime. אם תלחצו בסרגל הכלים על Anime ואז על Top Anime. אפשר לראות שם שזה מסודר מאוד, 50 אנימות בכל עמוד וגם אפשר לראו את האובות הכי טובות וכל מיני אפשרויות.
      תמונה:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 6- יציאת אנימות סרטים ועוד... לפי עונות (אביב, קיץ...)
      כדי לבדוק איזה אנימות יצאו באביב 2014 לדוגמה, אפשר ללחוץ Anime, שנמצא בסרגל הכלים שלנו, ואחר כך על
      Seasonal Anime. כדי לבחור את העונה ואת הסוג (אובה/ספיישל...) אפשר ללחוץ על הכפתורים שאציג בתמונה.
      תמונה:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 7- חיפוש מנגה מתקדם
      האתר מביא לנו מידע לא רק על אנימות, אלא גם על מנגות.
      אם אתם רוצים למצוא מנגה בחיפוש יותר מתקדם מחלונית החיפוש שיש לנו בצד ימין בראש העמוד, כמו באנימה, אפשר ללחוץ בסרגל הכלים על Manga, ואז על manga search. גם כאן כמו באנימה, אפשר למצוא אנימה על פי ז'אנר או מגזין.
      תמונה:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 8- ציונים ומקומות של מנגות נובלס ועוד... על פי פידבקים ודירוג של אוטאקואים.
      גם כאן כמו באנימה, אפשר למצוא איזה מנגה בטופ 10, או באיזה מקום נמצאת המנגה האהובה עליכם וכולי.
      כמו באנימה, גם כאן זה מסודר לפי 50 מנגות בכל עמוד.
      הכל ממש מסודר שם ואי אפשר להתבלבל.
      תמונה:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 9- פורומים, בלוגים ומועדונים על אנימה ומנגה
      טוב... זה חלק שאני לא משתמש בו כי אני רואה אנימה כי זה מעניין, אין לי טעם להיכנס לבלוגים ו"להכיר" אנשים. אבל בכל זאת, עם מישהו כן אוהב אז למה לא לעזור לו?
      כדי להיכנס לאחת האפשרויות שנתתי בשם של הנושא ה-9, צריך ללחוץ על Community ואז על אחת מהאפשרויות:
      Forums
      Clubs
      Blogs
      ואז זה ייפתח לכם רשימה של קבוצות/בלוגים/מועדונים, ומה שנשאר לכם זה רק לבחור קבוצה.
      דוגמה לתמונה של רשימת הפורומים:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חלק 10- מידע על דמויות 
      אז לכל אנימה כמו שאתם יודעים, יש דמויות משלה אלא אם כן היא פרודיה. כדי לקבל מידע על דמות כלשהי לדוגמה אש קאטצ'אם מפוקימון, צריך ללחוץ על Industry שנמצא בסרגל הכלים, ואז על Characters.
      לאחר מכן, זה יפתח לנו חלון חדש עם רשימת דמויות שממוקמות פי דירוג של אוטאקואים, לדוגמה מונקי די לופי מהאנימה וואן פיס נמצא במקום ה-3 עם 27,836 אנשים שדירגו אותו כדמות המועדפת עליהם.
      גם אפשר פשוט ללחוץ על חלונית החיפוש ולכתוב את שם הדמות שלכם לדוגמה Killua מהאנימה האנטר X האנטר.
      תמונה:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חלק 11- פרקים שיש באתר
      במאל ניתן לראות גם פרקים, אבל לא לכל אנימה ויש פרקים ואת את כל הפרקים. התרגום הוא תרגום לאנגלית מיפנית.
      כדי לצפות בפרקים יש ללחוץ על Watch בסרגל הכלים, ולאחר מכן יש 3 אפשרויות:
      1-Episode Videoes - פרקים
      2- Promotional video- רבי מכר
      3- special videoes- פרקים מיוחדים

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חלק 12- הוספת חברים למאל ומעקב אחרי רשימת האנימה והמנגה שלהם
      אז במאל גם אפשר לדבר עם חברים, ולראות איזה אנימה הם ראו לאחרונה, איזה מנגה קראו לאחרונה, איזה אנימה או מנגה הוא התחיל ועוד אפשרויות. כדי לעשות את זה, כל אחד שפתח מאל ויש לו משתמש, מעל סרגל הכלים בצד ימין יש את השם שלו ואם הוא לוחץ עליו יש כל מיני אפשרויות. לוחצים על Friends ואז יש לך 4 אפשרויות:
      1- My Friends- החברים שלי
      2- Pending Requess- בקשות בהמתנה
      3- Add Friends- הוסף חברים
      4- Remove Friends- מחק חברים
      הסבר:
      1- כל החברים שלי
      2- כשחבר שולח לך בקשה, אתה אמור לאשר אותה במקום הזה
      3- כדי להוסיף חברים יש לרשום את השם של החבר במאל בתוך החלונית טקסט
      4- אם יש לך חבר שהוא כבר לא פעיל או כל סיבה אחרת ואתה לא רוצה כבר להיות חבר שלו (במאל) אז זה המקום להסיר אותו

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      חלק 13- איך אני רואה את כל המידע על אנימה מסויימת ומה כל דבר אומר?
      במאל יש אפשרות לראות מידע על כל דבר ממנגה ועד סרט ומאובה עד ספיישל, כדי למצוא את מה שאתם רוצים את כותבים בחלונית החיפוש שבסרגל הכלים את שם האנימה באנגלית ובוחרים את מה שאתם רוצים.
      לדוגמה אני אקח את האנימה המוכרת Fairy Tail, לחצתי ונכנסתי לאנימה
      תמונה לחיפוש:

תמונה למידע:

מה כל מידע אומר? אענה על הדברים העיקריים:
      תמונה של האנימה:

תקציר האנימה- על מה מסופר האנימה:

ציון האנימה- כמה הצופים דירגו אותה:

דירוג האנימה- מקומה בטבלת האנימות:

שם באנגלית- שמה של האנימה באנגלית:

ראשי תיבות- ראשי תיבות של האנימה לדוגה fairy tail אז FT:

שם ביפנית- שמה של האנימה ביפנית:

סוג (TV[סדרה], OVA [אובה] ...)- סוג האנימה כדי שנדע להבדיל:

מספר פרקים- כמה פרקים יש לאנימה:

סטטוס (הסתיימה, משודרת, עוד לא משודרת..)- לספר לנו אם היא משודרת כדי שנחכה או שהיא הסתיימה כדי שלא נחכה:

זמן- תאריך הזמן של הפרק הראשון עד האחרון:

זמן שידור האנימה בטלויזיה- שעות השידור בטלויזיה:

יוצרים- יוצרי האנימה:

זכיינים:

סטודיו:

מקור- מקור אנימה לדוגמה מנגה:

ז'אנרים- סוג האנימה לדוגמה אם יש שם יריות והרבה פיצוצים אז זה יהיה אקשן, ואם יהיה רובוטים אז מכה:

זמן לפרק ממוצע- כמה אורך כל פרק בממוצע:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• על-ידי Hero
      לפני הכל, לקחתי את מבנה הסיקור שNightLords השתמש בו כי לא ידעתי איך  להשתמש, אז קרדיט!

שם: magi
      מס' פרקים עונה ראשונה- מבוך הקסמים: 25 
      מס' פרקים עונה שנייה- ממלכת הקסם:  25 
      מס' פרקים - אובה - הרפתקאותיו של סינבאד-  5
      ז'אנרים: אקשן, הרפתקאות, שונאן, פנטזיה, קסם. 
      תקציר העלילה:
      בעולם הופיעו כל מיני מבנים מוזרים פתאום, מבנים אלה נקראים מבוכים. המון אנשים נעלמים ומתים בתוך המבוכים האלו אך מי שמצליח לעבור אותו, זוכה לכוח ולעושר בל יאומן מהג'יני של המבוך. מאגי הוא איש אשר הג'יני הופיע מולו, והג'יני יכול להעניק לו כל מה שרק ירצה. הוא גם יכול לזמן את הג'יני מכלי המתכת (כלי מתכת הוא כל דבר ממתכת אבל הוא צריך לשמש גם ככלי לחימה כמו: חרב, שרשרת, שלשלאות וכולי...) של בעליו של הג'יני, מי שהשלים מבוך. המאגי העיקרי בסיפור, שמו אלאדין, ביקש מהג'יני שיהיה חבר שלו, אבל הוא מזמן את הג'יני בעזרת החליל שלו והוא מזמן רק את גופו, אז הוא מטייל בעולם במטרה למצוא את ראשו. במהלך המסע הוא מוצא חברים לדרך וישר מתחבר אליהם. כוח הקסם באנימה נקרא מאגוי, מי שיש לו הרבה מאגוי יכול לעשות דברים לא יאומנים אך למי שנגמר המאגוי, הוא מת. הצורה שהמאגוי מתבטא בה בעולם האמיתי נקרא רוק, רוק היא צורה של ציפורים קטנים וצהובים שאוהבים מאוד את המאגי, בגלל זה למאגי כח כה רב.
      דמויות:
      עליבאבא סלוג'ה

עליבאבא הוא ילד אשר גדל בשכונות עוני וגילה שאביו הוא מלך באלבאד. הוא גדל בארמון וכאשר המלך נפטר הוא הפך להיות עובד של סוחר יין. הוא פגש את אלאדין בכך  שעליבאבא העמיס אבטיחים, והוא גילה שאלאדין אוכל את האבטיחים של המעסיק שלו.
      מורג'יאנה

מורג'יאנה היא ילדה משבט הפאנאליס, אבל כל ילידי השבט הפכו לעבדים\גלדיאטורים. שבט הפאנאליס בעלי שיער אדום וכוח בל יתואר ברגליהם. היא הכירה את עליבאבא ואת אלאדין כשעזרו לה להשתחרר מעבדותה.

המלך סינבאד

למלך סינבאד יש אובה משלו אך הוא אחת הדמויות העיקריות באנימה. סינבאד היה איש שהיה נחשב גיבור בכפרו. יום אחד הוא מצא את המאגי יונאן שייצר את המבוך הראשון, והוא שלח את סינבאד לעבור אותו. סינבאד נקרא מלך 7 הימים בגלל שהוא ניצח 7 מבוכים. הוא רכש 8 גנרלים במשך מסעו כדי  ליצור מדינה הגונה בלי שחיתות, בגלל שאביו נהרג בגלל השחיתות.
      אלאדין

אלאדין הוא נער שנאהב על ידי הג'ינים והרוק וכתוצאה מכך הוא קיבל כוחות עצומים. לא אספר עוד דברים כדי לא להרוס לכם את הצפייה.
      שאלות:
      שאלה: למאגי יהיה עוד עונות??! 
      תשובה: כן. למאגי תהיה עוד עונה שהתחילה לא מזמן. היא על אותו עיקרון כמו האובה רק שהפעם יהיו 13 פרקים על מסעותיו של המלך סינבאד.
      שאלה: האנגלית שלי לא כל כך טובה, האם אוכל למצוא את הסדרה בעברית? 
      תשובה: כן, האתר פאסט סאב תירגם את 2 העונות הראשונות ואת האובה, אך הוא מתכנן לתרגם גם את העונה ה-3.
      שאלה: מה סדר הצפיה?
      תשובה: העונה הראשונה היא מבוך הקסמים והעונה  השנייה היא ממלכת הקסם, אבל אני ממליץ לראות קודם את האובה כי ככה הסדרה תהיה יותר מובנת לכם.
      דעה אישית: 
      זאת אחת האנימות האהובות עליי, היא סוחפת ומעניינת, יש עלילה מגניבה ומצחיקה לפעמים. כל אחד יאהב את האנימה הזאת והיא מתאימה לכל הגילאים. שפה לא קשה מידי והאנימה מאוד מובנת ולפעמים גם לא צפויה. אני מציע לכולכם לראות ולתת חוות דעת.
      עוד מידע:
      שם הסדרה: מאגי- מבוך הקסמים
      שם אנגלי: Magi – The Labyrinth of Magic
      מדיה: TV
      מספר פרקים: 25
      שנה: 2012-2013
      סטודיו: A-1 Pictures

שם הסדרה: מאגי- ממלכת הקסם
      שם אנגלי: Magi: The Kingdom of Magic
      מדיה: TV
      מספר פרקים: 25
      שנה: 2012-2013
      סטודיו: A-1 Pictures

שם הסדרה: מאגי- הרפתקאותיו של סינבאד
      שם אנגלי: Magi: Sinbad no Bouken
      מדיה: OVA
      מספר פרקים: 5
      שנה: 2014
      סטודיו: Lay-duce

קצת תמונות:

• על-ידי Hero
      לפני הכל, לקחתי את מבנה הסיקור שNightLords השתמש בו כי לא ידעתי איך  להשתמש, אז קרדיט!

שם: one punch man
      מס' פרקים: 12
      ז'אנרים: אקשן, קומדיה, פארודיה, על טבעי, מדע בדיוני, וסיינן.

תקציר העלילה: עונה ראשונה:
      איש בשם סאיטמה לא הצליח להתקבל לאף עבודה שנבחן בה, הוא נזכר שכשהוא היה קטן הוא רצה להיות גיבור על והוא החליט לאמץ את החלום הזה. הוא התחיל באימונים אך שמרוב שהוא התאמן קשה, נשר לו השיער. סאיטמה נהפך להיות כל כך חזק עד שהוא הורג את כל יריביו באגרוף אחד. סאיטמה מחכה למפלצת מספיק חזקה כדי להלחם איתו. פעם אחת, סייבורג בשם גנוס ראה את סאיטמה נלחם והוא לקח החלטה שהוא רוצה להיות תלמידו של סאיטמה, אבל הבעיה היא  שסאיטמה בעצמו לא מבין איך הוא כל כך חזק.
      סאיטמה

סאיטמה הוא גיבור בשביל הכיף, כך הוא לפחות אומר. הוא הורג מפלצות אבל הוא מתעצבן מזה שהוא הורג אותם רק באגרוף אחד. הוא מחכה למישהו מספיק חזק להתעמת נגדו באמת.
      גנוס

גנוס הוא סייבורג שנשלח להרוג מפלצת, ובמבצע הזה הוא פוגש את סאיטמה. גנוס בחיפושים ארוכים  אחר סייבורג אחר שרצח את משפחתו של גנוס, ופצע את גנוס אנושות, כתוצאה מכך מדען הפך את גנוס לסייבורג. הוא פוגש את סאיטמה ומכיר בכוחו, ומבקש ממנו להיות המאסטר שלו.

שאלה: לone punch man יש עוד עונות?
      תשובה: יש לה אובה בשם road to hero, וגם 6 ספיישלים בינתיים יצאו 5 ספיישלים
      שאלה: האנגלית שלי לא כל כך טובה, האם אוכל למצוא את הסדרה בעברית? 
      תשובה: פאסט סאב תרגמה את הסדרה, אך לא את האובה ואת הספיישלים
      דעה אישית: 
      אנימה מצחיקה מאוד ואפילו די מעניינת ומושכת, למרות שזו קומדיה ואין כל כך עלילה. אני מאוד אהבתי את האנימה עד כדי כך שסיימתי אותה ב5 שעות!!! מציע לכולם
      קצת תמונות:

• על-ידי Hero

(השתדלתי להביא תמונה שונה מהתמונה המפורסמת של הרובוט הכתום, כי רוב האנשים פוסלים את האנימה בגלל התמונה)
      שם: אלדנואה זירו (הפעם אסקר רק את עונה אחד)
      מס' פרקים: 12
      ז'אנרים: אקשן, מכה
      תקציר העלילה: עונה ראשונה:
      בשנת 1972, בני האדם גילו שער בין מימדי למאדים. איש אחד מהמאדים אשר נקרא גם "ורס" מצא באדמה דבר הנקרא "אלדנואה" שהפך אותו לחזק יותר. בגלל שמאדים לא שופע ביבול ובמים, אנשי המאדים מקנאים ואף שונאים את אנשי כדור הארץ ורוצים להשמיד את האנושות וכך היה, אך הם לא הצליחו. 15 שנה לאחר מכן, הנסיכה של מאדים רצתה לעשות שלום עם האנושות אך אנשי המאדים כל כך שנאו את כדור הארץ ורצו להכריז מלחמה, אז הם היו צריכים סיבה והם הצליחו לארגן גורם למלחמה. הם החליטו להקריב את הנסיכה שלהם, אז הם שלחו אנשים שירצחו את הנסיכה בכדור הארץ ולהאשים את בני האנוש אך התוכנית שלהם איכשהו נהרסת, אבל המלחמה עדיין מתקיימת. נער בשם אינהו, תיכוניסט, שאחותו היא רב סמל, מחליט להצטרף לצבא כדי להלחם נגד אנשי המאדים וגורר את חבריו אחריו. ביחד הם נלחמים באנשי המאדים עם רובוטים. 
      (בהמשך יהיו כמה מושגים)
       (רוצים לדעת עוד?! מצטער זה יהיה ספויילר שיהרוס לכם את הצפייה. אתם ממש רוצים?! תשלחו לי הודעה פרטית ואשמח)
      דמויות
      אינהו

אינהו הוא נער מתבגר בתיכון שמצטרף לצבא כדי לחסל את אנשי המאדים. נער אמיץ מאוד.
      סליין

סליין הוא בן אנוש מכדור הארץ, שנשלח בחללית למאדים. ספינתו התרסקה בנחיתה אך נסיכת המאדים הצילה את חייו ובתור הכרת תודה, נשבע לה אמונים, והפך לחייל שמוכן להקריב את חייו למענה.אנשי המאדים מתנהגים אליו  לא יפה ובחוסר כבוד, אפשר לומר "גזענות", בגלל שהוא בן אנוש.
      הנסיכה אסיילום

אני לא יכול לספר עליה כלום כי זה ספויילר אבל כבר בפרק השני תבינו למה.
      ראייט

ראייט היא הבת של מפקד בקבוצה שנשלחה לחסל את הנסיכה. לאחר שהם ביצעו את המשימה, האיש שהורה על הקבוצה לעשות את המבצע הרג אותם,  אבל היא היחידה שברחה והוא לא הצליח לתפוס אותה. היא מצטרפת לצבא כדור הארץ כדי לנקום את רצח אביה.
      סאאזבאום

סאאזבאום הוא אחד מ37 אבירי המלך, והוא זה שארגן את התוכנית של המלחמה עם כדור הארץ.
                  כמה דברים:
      אלדנואה.זירו היא אנימה עם רק 12 פרקים והיא עם עלילה מתמשכת, אז חשוב לא להפסד שום קטע כי האנימה רצה מהר, ועם תמצמץ כנראה שתפספס דבר חשוב.
      מושגים:
      קטאפרקט: השם של הרובוטים באנימה.
      אלדנואה: היא מן כוח על כזה שמשמש כדלק, שריון חזק מאוד, נשק, חשמל לרובוטים ועוד. רק מי שמצא אותו ונגע בו (הקיסר ורס) יכול להשתמש בכוח האלדנואה והוא עובר בגנטיקה, זאת אומרת שהילדים של מי שמשתמש באלדנואה יכולים גם להשתמש בה. יש גם אפשרות לשתף  אותה לאנשים, הקיסר העביר את האלדנואה ל37 אביריו. 
      שאלות:
      שאלה: לאלדנואה.זירו יש עוד עונות?
      תשובה: יש לה ספיישל ועוד עונה
      האנגלית שלי לא כל כך טובה, האם אוכל למצוא את הסדרה בעברית? 
      תשובה: לייזי סאב תרגמה רק את העונה הראשונה
      דעה אישית: 
      אנימה מעניינת, מותחת, סוחפת, כל פעם יש דברים מסתוריים שאתה רק רוצה לגלות! הסוף הרס אותי :0, סוף שלא יתואר. השפה באנימה קשה יחסית. אני מאוד אהבתי ממליץ לכולם :)
      קצת תמונות:

• על-ידי Kiwi

בשביל לראות אם יש פה קצת אוטאקואים החלטתי לפתוח את הדיון הזה.
      מעניין אותי לדעת, למי יש פה MAL? מי מעדכן אותו? האם לדעתכם MAL נחוץ לכל אוטאקו?
      והכי חשוב! האם חוץ ממני יש פה עוד מישהו שמשתמש בMML?(למרות שאני מוסיף אליו דברים פעם ב... כי אין לי כוח להתחיל להיזכר כל הזמן באיזה וויליום וצ'אפטר עצרתי במנגות וכאלה)
      למי שמעוניין לדעת הMAL שלי הוא KiwiPro, עשיתי חדש לפני חודש וקצת כי מישהו(אחמ אחמ אם אתה רואה את זה) הכריח אותי לעשות אחד חדש כי שכחתי את הישן :P אז הMAL שלי לא ממש מעודכן סופית.
      *ילדי שונאן מתבקשים לא להגיב D: *
      דוגמה לפרופיל במאל: 

*כל המחיקות בשחור הינם מחיקות של דברים שקשורים לפרופיל האישי שלי, על מנת להמחיש לכם את סגנון הפרופיל הכללי במאל מחקתי אותם*
    • על-ידי garnet

(הציור שלי אני פשוט שמתי את הכתובית למטה כדי שאף אחד אחר לא יקח)
      סתם איזה ציור קטן של פרידוט חוזרת ללימודים מהחופש הגדול לפי מה שאני חשבתי שיקרה ויש פה גם דיאלוג למטה (כל אלה שמכירים את הסדרה ומתלוננים על האצבעות של פרידוט זה כי ציירתי את זה ב1 לספטמבר catch and release לא יצא אז)
      pearl :no electronic devices in class
      !! peridot : this is my fingers you clod 
      טוב זה פחות או יותר זה אז איך יצא?
    • על-ידי HarryPotter
      היי, 
      הדיון הזה הוא... באיזה כלי כתיבה אתם הכי אוהבים לצייר? אני אוהב בעפרונות צבעוניים :) 
      מקווה שיהיה דיון פורה ומהנה :)
    • על-ידי Hamachi Fyso
      גלגל המזל!

אז ככה, כל מה שאתם\ן צריכים\ות לעשות זה לנחש אותיות המילה המסתתרת!
      שכמובן קשורה באנימה\מנגה , או בקיצור , אנימנגה

מי שמנחש\ת את המילה המלאה נכון - מקבל\ת נקודה! D:
      *המילה תהיה מאנימה \ מנגה כלשהי ולא רק מאחת , אם אתם לא מכירים את המילה אתם יכולים סתם לנחש אותיות או לחכות למשהו שתדעו , אבל אני לא אומר מאיפה זה כמובן*

אז בואו נתחיל:
      1. שוריקן
      2. פוקדור
      3. דרגון בול
      4.שארינגאן
      5. פאראמסיה
      6.דארקראי

מצב הנקודות:
         AlPeWuBiDuי- 1 
      FastSpeedי-3
      Dark Kiritoי-2

• על-ידי ARTEMIS FOWL
      רק שתדעו ממש השקעתי הציור הזה!

סורי על הגודל אבל זה מה שיש...
      בבקשה לדרג מ1-100
      אם אהבתם תנו לייק ;)
    • על-ידי Ray
      היי, רציתי להראות לכם כמה (3) ציורים חמדמודים שעשיתי בימים האחרונים 3:

הופיפ:

מיו:

סטארמי:

מה אתם אומרים?
      דרגו כל אחד מ-1-10, ותכתבו ביקורת בונה. אגב, אני לא צובע את הציורים.

איזה עוד פוקימונים אתם רוצים שאצייר ^_^?
    • על-ידי Unusual
      שלום לכל קהילת ליגת הפוקימונים היקרה!
      בתקופה האחרונה שמתי לב שפורום אנימה ומנגה לא פעיל כל כך ולכן החלטתי כאחד שמגדיר את עצמו אוטאקו* לעשות מאמץ ולהקים את הפורום לתחייה.
      בסוף השנה אתגייס לצה"ל, עד אז אנסה להפעיל את פורום אנימה ומנגה כמה שיותר כדי שהקהילה בליגה תוכל להנות יותר מהפורום, מאנימה, וממנגה איכותית.
      אתם בטח שואלים את עצמכם מה כבר אפשר לעשות בשביל לנסות להקים את הפורום הזה לתחייה... אז אני אגיד לכם.
      במאמץ משותף עם חברי הוותיק deidara שוודאי כולכם אם לא רובכם מכירים נכין לכם סיקורים, המלצות, מידע על אנימות חדשות שיצאו לאחרונה, אנחנו נענה לכם על שאלות ונמליץ לכם על אנימות בפוסט ההמלצות שננעץ, אני אנסה להשיג ראיונות עם אנשים מעולם הפאנסאב(תרגום האנימה) שבו גם אני עובד XD, ואף אם נראה שהפורום מצליח לקום לתחייה ונראה הרבה תגובות יחסית ונראה שאתם, הצופים, הקוראים, והמתעניינים נהנים ומפיקים את המיטב מהפורום אני יכול להגיד שאולי נתכנן לכם כמה הפתעות ייחודיות.
      לכל ייעוץ בקשר לאנימות אתם מוזמנים לפנות אליי או אל deidara במשחק, בפורום או בהודעה פרטית ונעשה את המיטב לעזור לכם.
      כל מי שרוצה להשתתף בהחייאת הפורום מוזמן להצטרף אלינו, כל עזרה תתקבל בברכה.

מקווה שתהנו מהמאמצים שלנו
      עופרי/Chopper/Unusual
      תומר/deidara

נ.ב, אם יהיה אפשר לנעוץ אשכול זה כדי שכל מי שנכנס לפורום יוכל לראות אותו זה יהיה מצוין
      המשך יום נעים לכולם
      ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      אוטאקו-אדם שצופה באנימה ו/או קורא מנגה.
    • על-ידי Hamachi Fyso
      בוטל עקב אי השתתפות
    • על-ידי shay123
      One Piece

הקדמה:
      סוג: שונן (Shōnen) - סגנון אנימה ומנגה המיועד בעיקר לנערים.
      שם באנגלית: One Piece
      שם בעברית: וואן פיס
      יוצר עלילה:

אייצ'ירו אודה (Eiichiro Oda) אשר נולד בשנת 1975 ב1 לינואר, הינו היוצר של המנגה המפורסמת- וואן פיס.
      עונות: אין ממש עונות אבל החלוקה היא:
      סאגות וארקים 
      + סאגת איסט בלו [1-61] – קפטן מורגאן ארק [1-3] – באגי הליצן ארק [4-8] – קפטן קורו ארק [9-18] – בארטיה ארק [19-30] – ארלונג ארק [31-45] – ליטל באגי ארק [46-47] – לוגטאון ארק [48-53] – וורשיפ איילנד ארק *פילר* [54-61] + סאגת בארקוו ורקס [62-130] – לאבון ארק [62-63] – ויסקי פיק ארק [64-67] – סייד סטורי הלומפו וקובי [68-69] – ליטל גארדן ארק [70-78] – דראם ארק [79-91] – אראבסטה ארק [92-130] – לאחר אראבסטה ארק [131-135] – אי העזים ארק [136-138] – ערפל הקשת ארק [139-143] + סאגת סקייפיה [144-206] – ג'איה ארק [144-152] – סקייפיה ארק [153-195] – ג'-8 ארק [196-206] + סאגת CP9 [207-325] – דאבי בק פייט ארק [207-219] – חלום האוקיינוס ארק [220-224] – חזרתו של פוקסי ארק [225-226] – ווטר 7 ארק [227-263] – אניס לובי ארק [264-312] – לאחר אניס לובי ארק [313-325] + סאגת מלחמת וואיטברד [326-516] – טרילר בארק ארק [337-381] – ארכיפלג שאבודי ארק [385-405] – אמאזון לילי ארק [408-421] – אימפל דאון ארק [422-452] – פיצול כובעי הקש [453-456] -מארינפורד [457-489] -לאחר המלחמה [490-516] +אי אנשי הדג [517-574] -חזרה לארכיפלג השאבונדי [517-522] -ארק אי אנשי הדג [523-574] +ברית הפיארטים [575-???] -השאיפה של זי [575-578] -פאנק האזרד [579-625] -החזרת שיזאר [626-628] -דרסרוסה [629-???] מספר פרקים: לבנתיים 667 ככול הידוע לי,לוואן פיס ישראל.אם ישרו לי אני אביא קישור לאתר
      שנת הוצאת האנימה: אתן כאן היסטוריה של וואן פיס
      היסטוריה: לאודה היה רצון לכתוב על פירטים גם משום שהיה אובססיבי לויקינגים, וגם משום שהושפע מכמה אירועים שהתרחשו באותו זמן הקשורים לפירטים. באמצע שנות ה-90 כתב אודה שני וואן-שוטים בשם "רומאנס דאון" (Romance Dawn) שסיפרו על מונקי ד. לופי, ילד עם כובע קש שיוצא אל היום כדי להפוך לפירט אגדי. חלק מהמאפיינים של הסדרה עצמה הופיעו גם בוואן-שוטים אלה, כמו הרצון של לופי להיות פירט והעובדה שהוא אכל פרי מוזר שהפך את גופו לגומי. באוגוסט 1997, לקח אודה את המאפיינים מרומאנס דאון והתחיל לפרסם אותם באופן שבועי תחת השם "וואן פיס" במגזין שונן ג'אמפ. המנגה נהפכה לאחת המנגות הפופולריות ביותר בג'אמפ כבר מהצ'פטרים הראשונים. במקור, אודה תכנן לצייר ולכתוב את וואן פיס במשך 5 שנים (מה שאומר שוואן פיס היה נגמר ב2002). אבל הסיפור התארך ממה שהוא ציפה והוא כבר לא יודע כמה שנים זה ייקח. אך בסוף צ'פטר 597 אודה מציין שזהו סוף החצי הראשון של וואן פיס. הוא לא יודע עוד כמה זמן ייקח לו לסיים את הסדרה, אך הוא יסיים אותה כמו שהוא תכנן מההתחלה. וההוצאות: 4.8.1997 ועדיין יוצא ז'אנר/ים:  אקשן, הרפתקה, פנטזיה, קומדיה, דרמה, טרגדיה מתאים לגילאי: זה לנערים  בעיקר אבל למה לא גם לנערות :D

תקציר על העלילה:
      עלילת הסדרה מתרחשת בעולם דמיוני, המורכב רובו מאיים. 22 שנים לפני המועד שבו מתרחשת עלילת הסדרה, הוצא להורג הפיראט האגדי גול די. רוג'ר, אשר נחשב לפיראט הגדול ביותר בכל הזמנים ואשר זכה לתואר "מלך הפיראטים". רוג'ר ציין על ערש דווי כי הוא הותיר את האוצרות שצבר במהלך כל חייו במקום סודי. בעקבות כך, מתחיל עידן שודדי הים הגדול אשר במסגרתו אלפי פיראטים שונים, המחולקים למאות צוותים, יוצאים אל הימים בחיפוש אחר אוצר זה המכונה 'וואן פיס'.
      עלילת הסדרה מתרחשת 22 שנים לאחר הוצאתו להורג של רוג'ר, כאשר גיבור הסדרה, נער צעיר בשם מונקי די. לופי, עוזב את הכפר בו גדל במטרה למצוא את האוצר ולהפוך למלך הפיראטים. אל לופי מצטרפים במהלך מסעותיו בעלי חלומות אחרים, אשר מקימים בהמשך את צוות 'כובעי הקש', על שם כובע הקש של לופי. בניגוד ליתר צוותי שודדי הים בסדרה, צוות 'כובעי הקש' הם אנשים מוסריים הנמנעים מהרג וביזה ומסייעים לאנשים בצרה. עם זאת, הם עדיין שודדי ים, ולכן רודפים אחריהם חיילי הצי הימי ואנשי הממשלה העולמית.

דעה אישית:

עלילה+ציון:
      על העלילה הייתי נותן 6.5 מתוך 10- מפני שאם להגיד תאמת העלילה לא נשמעת כל כך טוב אבל האנימה עצמה כשרואים אותה היא פשוט מדהימה!
      דמויות+ציון:
      הדמויות ממש טובות אבל הייתי רוצה נגיד שבכל צוות בעיקר הייתי רוצה בצוות של לופי שיהיו עוד אנשים אני נותן לדמויות -8
      הנאה+ציון:
      אני נותן להנאה 9.5 אני מאוד נהנה אבל פה ושם הייתי רוצה שידלגו על חלקים או שיעשו אותם יותר מהר ,לא הגיד נגיד איזה אנשים ההתקפות(משפט הכוח שלהם+הפעולה) לוקח לו זמן רב מידי להגיד אותו
      דמויות+תמונה לכל דמות:
      הדמויות הראשיות (שודדי כובע הקש)

מונקי די לופי (ביפנית: モンキー・D・ルフィ באנגלית: Monkey D. Luffy) הוא פיראט והדמות הראשית בסדרה. 
      מונקי די לופי הוא הקפטן והמייסד של "שודדי כובע הקש" , כיום הוא אחד מה"Eleven Supernovas" (אחד עשרה פיראטים ששווים מעל 100,000,000 באונטי)

שם:מונקי די לופי

הופיע לראשונה: צ'אפטר 1 במאנגה פרק 1 באנימה

מראה: כובע קש, חולצה אדומה, מכנסיים כחולים, כפכפים חומים

שייך לצוות: שודדי כובע הקש

עיסוקים: פיראט; קפטן

כינוי: כובע קש

תאריך לידה: 5 מאי (יום הילדים)

באונטי: בתחילת הדרך 30,000,000 באונטי כיום בלבן: 400.000.000 באונטי!
      !
      דבר שלא ידעתם עליו: (מנגה) את הצלקת שלו מתחת לעין הוא עצמו עשה כדי להראות לשאנקס שהוא לא מרגיש כאב.
      ---
      פרי שטן:Gumu Gumu No
      פירוש: Gumu זה גומי ביפנית
      סוג: פאראמסיה

רורונואה זורו (ביפנית:ロロノア・ゾロ באנגלית:Roronoa Zoro) - הקצין ראשי ואיש החרבות של צוות "שודדי כובע הקש". מומחה בסייף. הוא היה חבר הצוות הראשון שהצטרף ללופי לצוות "שודדי כובע הקש". החלום שלו הוא להפוך לנושא החרב הטוב ביותר בעולם.
      כיום הוא אחד מה"Eleven Supernovas" הוא ו"killer" הם היחידים שלא קפטנים בין ה-11 וכמו כן להם גם אין יכולת של פרי שטן.

שם: רורונואה זורו

הופיע לראשונה:צ'אפטר 3 במנגה פרק 1 באנימה

מראה: באנדנה ירוקה, 3 חרבות (2 בידיים ואחת בפה), 

שייך לצוות: "שודדי כובע הקש"

עיסוקים: סייף;פיראט;צייד פיראטים (לשעבר)

כינויים: צייד הפיראטים זורו, מר. בושידו (ויוי), חותך השד זורו, קנשי-סאן (רובין)

תאריך לידה: 19 לנובמבר

באונטי: בלבן: כיום 120,000,000!!

נאמי (ביפנית:ナミ באנגלית: Nami):נאמי היא הנווטת של "שודדי כובע הקש" חלומה הוא לסרטט את מפת העולם,
      נאמי אומצה ע"י בלמר,(על סאגת ארלונג פארק אפרט בהמשך), נאמי אוהבת מאוד כסף.

שם:נאמי

הופיע לראשונה:צ'אפטר 8 במנגה פרק 1 באנימה

מראה: שיער גינג'י

שייכת לצוות: "שודדי כובע הקש",ארלונג פארק (לשעבר)

עיסוקים: נווטת;פיראטית;גנבת;ראש מטה (בארלונג פארק (לשעבר) )

כינויים: גנבת-חתול(Thief-Cat)

תאריך לידה: 3 ביולי

באונטי: בלבן: כיום 16,000,000 !

דבר שלא ידעתם עליה: את הקעקוע של הקלמנטינה שיש לה על הכתף היא עשתה לאחר שהם נצחו את ארלונג

אוסופ (בגרסא העיברית:יוזופה באנגלית:Usopp ביפנית:ウソップ ) הצלף של צוות "שודדי כובע הקש". אוסופ הוא צלף מיומן שיורה כדורים מתפוצצים (ועוד כל מיני דברים כגון:בייצים מסריחות) והנשק שלו הוא רוגטקה!. החלום שלו הוא להיות שודד הים האמיץ ביותר בים, ולפגוש את אביו (יאסופ), אוסופ הוא גם שקרן לא קטן אפשר לראות את זה על האף שלו XD.

שם: אוסופ

הופיע לראשונה: צ'אפטר 23 במנגה פרק 8 באנימה

מראה:אף ארוך כשל פינוקיו, אוברול חום עם חגורה לבנה, בנדנה צהובה משובצת, משקפי שמש, תיק חום-כתום

שייך לצוות:"שודדי כובע הקש" "הפיראטים של אוסופ" (לשעבר)

עיסוקים: צלף; פיראט

תאריך לידה: 1 באפריל!!!! XD אין פלא שהוא משקר כ"כ הרבה!!

באונטי: בלבן: כיום 30,000,000 !!

דבר שלא ידעתם עליו: הוא ירש את האף הגדול שלו מאמו ואת שאר הגוף מאביו

סאנג'י (באנגלית:sanji ביפנית:サンジ ) סאנג'י הוא הטבח של "שודדי כובע הקש" הוא מכור לסיגריות, ונותן לכל מי שרעב (בין אם הוא רע או טוב) אוכל טעים מכיוון שכשהיה ילד הוא וזף אדום הרגל נסחפו לאי בודד ושם רק לסאנג'י היה אוכל והוא נגמר והם הבינו מה זה להיות באמת רעבים אפילו שהיה להם הרבה זהב הם לא יכלו לאכול כלום, לכן הוא וזף לאחר שנצלו פתחו מסעדה באמצע הים ושמה היה בארטייה (אפרט בהמשך על סאגת בארטייה), סאנג'י מתאהב בכל בת יפה שהוא רואה.
      החלום שלו הוא למצוא את כל אגדת "הכחול הגדול" (אזור ים אגדי אשר מסופר שבו נמצאים כל סוגי הדגים מרחבי האוקיינוס).

שם: סאנג'י

הופיע לראשונה: צ'אפטר 43 במנגה פרק 20 באנימה

מראה: שיער בלונדיני, חולצה ומכנסיים שחורים, ונעליים שחורות, סיגרייה בפה רוב הזמן

שייך לצוות: "שודדי כובע הקש"

עיסוקים: טבח;פיראט

כינויים: שחור הרגל, אהבה לבשל (Love-Cook), שעועית ירוקה (זף), חציל קטן (זף),טבח-סאן(רובין), אדון נסיך (הברוק וורקס), הצייד

תאריך לידה: 2 למרץ

באונטי: בלבן: כיום 77,000,000 !!!

טוני טוני צ'ופר (ביפנית:トニートニー・チョッ באנגלית:Tony Tony Chopper) הוא הרופא של "שודדי כובע הקש", הוא חצי אייל חצי בן אדם (במקור הוא אייל) אך הוא אכל את הפרי hito hito no mi שהפך אותו לחצי אייל חצי בן אדם.
      חלומו של צ'ופר הוא להיות הרופא הכי טוב בעולם, צ'ופר בא מדראם איסלנד (Drum Island).

שם: טוני טוני צ'ופר

הופיע לראשונה: צ'אפטר 134 במנגה פרק 81 באנימה

מראה: (את הגוף קשה לתאר תראו כבר בתמונה) תיק כחול, כובע אדום עם איקס לבן עליו, מכנסיים אדומות (חמוד רצח!!!)

שייך לצוות: "שודדי כובע הקש" "שודדי פוקסי" (זמני)

עיסוקים: רופא; פיראט

כינויים: צמר גפן מתוק

תאריך לידה: 24 לדצמבר

באונטי: בלבן: 50
      ---
      פרי שטן: Hito Hito no Mi
      פירוש: Hito זה אנושי (כי במקור הוא היה אייל)
      סוג: זואן

ניקו רובין (באנגלית: Nico Robin ביפנית:ニコ・ロビン ) היא הארכיאולוגית של צוות "שודדי כובע הקש", היא הייתה אצל הבארוק וורקס מיס גברת כל ימי ראשון הייתה העוזרת של קרוקודייל (מיסטר 0) חלומה הוא לגלות ולמצוא את ההסטוריה העתיקה.

שם: ניקו רובין

הופיעה לראשונה: צ'אפטר 114 במנגה פרק 67 באנימה

מראה: גבוהה, שיער שחור, בגדים (היא משנה הרבה)

שייכת לצוות:"שודדי כובע הקש" "הבארוק וורקס"(לשעבר) הפיראטים של פוקסי (זמני, רק באנימה)

עיסוקים:ארכיאולוגית; פיראטית; סגן נשיא הבארוק וורקס (לשעבר)

כינויים: גברת כל ימי ראשון (Miss All Sunday), גברת יום ראשון, שד הילד

תאריך לידה: 6 לפברואר

באונטי: בלבן: 80,000,000!!
      ---
      פרי שטן: Hana Hana no Mi
      פירוש: בלבן: Hana זה פרח או לבלוב אבל הכוח של הפרי מאפשר לה להצמיח חלקי גוף (בעיקר ידיים) מכל מקום גם אם זה לא הגוף שלה אם יכו את חלקי הגוף האלה היא תסבול
      סוג: פאראמסיה

פראנקי (באנגלית: Franky ביפנית:フランキー ) בנאי/מתקן הספינות של צוות שודדי כובע הקש. פראנקי הוא סייבורג(שילוב של מכונה ואיש),
      הוא איבד חלק מגופו כאשר נסה לעצור רכבת. פראנקי הוא מ"ווטר 7" שמו המקורי היה קאטי פלאם עד שהוא שינה אותו.
      הוא גם החבר בצוות שהיה נבל לשעבר (הראשונה הייתה רובין)

שם: פראנקי

הופיע לראשונה: צ'אפטר 329 במנגה פרק 233 באנימה

מראה: גבר חסון עם גובה של 7 מטרים, הוא ממש שרירי, יש לו שיער כחול, הוא לובש תחתונים כחולות (והבגדים האחרים תראו בתמונה)

שייך לצוות: שודדי כובע הקש, המשפחה של פראנק (לשעבר), טום וורקרס (Tom's Workers) (לשעבר)

עיסוקים: בונה אוניות; מתקן; בוס העולם התחתון (Underworld boss) (לשעבר); פיראט

כינויים: קייבורג פראנקי (Cyborg Franky)

תאריך לידה: 9 במרץ

השם האמיתי: קאטי פלאם (באנגלית:Cutty Flam ביפנית:カティ・フラム)

באונטי: בלבן: 44,000,000 !!

ברוק (באנגלית:Brook ביפנית:ブルック) הוא המוסיקאי של צוות "שודדי כובע הקש", ברוק הוא בן-אלמוות (הוא לא יכול למות) כי כשהוא היה בחיים הוא אכל פרי שטן בשם "Yomi Yomi no Mi" , לופי שמח לקבל אותו כי הוא רצה מתחילת הדרך מוסיקאי.
      חלומו של ברוק הוא לחזור ללבון(Laboon) לווייתן שהשאיר מאחור בכניסה לקו הגדול (לפני 50 שנה) (על לבון מסופר בפרק 60-63 בערך)
      ברוק הוא גם נלחם עם חרב (כמו זורו)

שם: ברוק

הופיע לראשונה: צ'אפטר 442 במנגה פרק 337 באנימה

מראה: שלד גבוה עם לבוש רשמי, שיער אפרו, מעיל צהוב מבפנים ושחור מבחוץ, כובע גבוה

שייך לצוות: שודדי כובע הקש, שודדי רומבר (Rumbar Pirates) (לשעבר)

עיסוקים: מוסיקאי; לוחם חרב; קפטן (לשעבר); פיראט; מפקד קרב המשמר; פיראט

כינויים: "שלד ג'נטלמן" "עצמות המתים" "מזמזם לוחם חרב (Humming Swordman)" "מזמזם ברוק (Humming Brook)"

תאריך לידה: 3 באפריל

באונטי: בלבן: 33,000,000

עד לכאן החבורה של לופי!
      לא שמתי תמונות כי:
      אינך רשאי להשתמש בסיומת התמונה הזאת בפורום זה.
        ציון כללי:
      אני נותן כללי לדמויות 8.5 ולוואן בכללי 9.9 כי אין דבר כזה מושלם אבל וואן פיס באמת שהיא טובה
      אופציונאלי:
      תמונות (בלי ספוילרים):

פתיחה/ות:
      יש כמה וכמה פתיחות,אם צריך הביא ,אם תבקשו אבל אני לא רואה שצריך כל כך ,כי עדיף לראות בעצמך ,כפי שהבנתי אסור קישורים בפורום אז לא אוכל להביא כאן אבל בפרטי פורום או ליגה או איפה שבאלכם אני יביא כל דבר (אחפש) שקשור לוואן פיס :D
      סיומת:
      אין ממש סיומות מובנות,כי בסוף לרוב יש מה יהיה בפרק הבא,יש כתוביות,תמונות לרוב, אולי יש סיומת מובנת אבל אני לא ממש מסתכל :D
      פה יהיה גם הנושא הרשמי שבוא אפשר לדבר על וואן פיס אז יאללה תתחילו לדבר :) :D
    • על-ידי Lie SSGSS
      הנה ציור שציירתי בעצמי על הפוקימון האהוב עלי - Luxray 

אני יודע שיצא לו קצת פה של זאב אבל עשיתי כל מה שיכולתי! אני תמיד אומר עליו: "הוא מספר #405 בפוקידע אבל בשבילי - הוא מספר 1!"
      מאת ליאל
    • על-ידי Lie SSGSS
      תראו ציור שציירתי בתאריך 16.9.14 של ארכאוס:

האפור זה הצל שלו והטוש האפור שלי כהה מידי  :(  אבל השקעתי בציור הזה אז תפרגנו קצת  ^_^ 
    • על-ידי ARTEMIS FOWL
      ציירתי ציור של צ'יקוריטה הנה הוא:http://srv1.jpg.co.il/3/53f9c757eac5e.jpg
      בבקשה תגובות בונות :)
      אם אהבתם עשו לייק ;)
    • Guest Reggie Fils-Aimé
      על-ידי Guest Reggie Fils-Aimé
      ציירתי ציור זה אתמול כי החבורה הזאת נתקעה לי בראש >< זה סוג של פוקימון קריקטורה, והעצלנות שלי נעלמה פתאום! אז העלתי את זה למחשב! תגובות בונות יתקבלו בברכה :) מ-1 עד 10.

והנה הציור: 

• על-ידי ofriking
      מגניב או גנוב?     לאחרונה דווחו על אירועים שונים ומשמעותיים הקורים בישראל,אירועים שגרמו למדינה שלמה להידבק למסכי הטלוויזיה ולראות חדשות כדי להתעדכן במצב הנוכחי של האירוע. מבלי שרוב האנשים ידעו קרה אירוע שהינו לא משמעותי לרוב המדינה אך פוגע מאוד באוכלוסיית ה*אוטאקואים בארצנו. הרבה מאוד פעמים שמעתי על אירועים בהם נגנבו זכויות יוצרים של סרטים,אלבומי מוזיקה,משחקים,תוכנות וכדומה על ידי הורדות פיראטיות ומוצרים מזויפים... וכתוצאה מכך ניתן לגנבי זכויות היוצרים עונש על ידי בית המשפט,העונש היה קנס של יותר משני מיליון ש"ח. בתור אחד שהגיש השנה עבודה באזרחות(פרויקט בגרות) בנושא מוצרים מזויפים והורדות פיראטיות אני מודע לתופעה זו אך האירוע האחרון גרם לי לתהות האם גניבת זכויות יוצרים הוא הדבר האחרון שיהיה? לאחרונה הוקם אתר חדש המאפשר צפייה ישירה בסדרות אנימה שונות,האתר החדש שהוקם נקרא Anime Bay. באתר Anime Bay נמצאים תכנים שנלקחו מאתרי פאנסאב(Fan Sub-תרגום הנעשה על ידי מעריצים),תכנים אלו הם ביפנית ומתורגמים לעברית,לתרגם מיפנית לעברית זו עבודה קשה ומושקעת בכל פרק עבודה רבה של חברי אתר הפאנסאב. התכנים שנלקחו מאתרי הפאנסאב השונים נלקחו ללא רשות מאתרי הפאנסאב וזה פוגע בזכויות היוצרים של אתרי הפאנסאב. מטרתו היחידה של Anime Bay היא להרוויח כמה שיותר כסף מהפרסומות באתר. פאנסאב הוא תחביב ולא מקבלים עליו כסף,אבל מי שרואה את הפרקים המתורגמים של האנימה או כל סדרה או סרט אחר שהוא אוהב מרוויח הנאה רבה...פאנסאב נעשה מתוך רצון לתרום לאחרים כדי שיהנו מאנימות כמו שמי שעושה את הפאנסאב נהנה. כתוצאה מגניבת האנימות מאתרי הפאנסאב הגדולים מתקיימת שביתה של אתרי הפאנסאב הגדולים עד שAnime Bay ייסגר. במהלך השביתה אתרי הפאנסאב ימשיכו לתרגם פרקים אך לא יפרסמו אותם לקהל האוטאקואים הרחב. בתור אחד שעשה עבודה באזרחות בנושא זיוף מוצרים והורדות פיראטיות ובקיצור גניבת זכויות יוצרים יצא לי לקרוא ולשמוע על מקרים רבים ומגוונים של גניבת זכויות יוצרים אך מקרה כזה יוצא לי פעם ראשונה לשמוע. בתור אחד שלא צריך פאנסאב ורואה אנימות מתורגמות לאנגלית זה לא אמור להפריע,אך השביתה של אתרי הפאנסאב פוגעת בחברים שלי ולא מאפשרת להם להנות מאנימות כמו שאני נהנה,בנוסף לכך לדעתי Anime Bay עושה נזק לכלל אוכלוסיית האוטקואים בארץ שרואים אנימות שתורגמו על ידי אתרי פאנסאב שונים,אני לא רואה במנהלי Anime Bay שונים מגנבים אני מסכים עם החלטתם של מנהלי אתרי הפאנסאב הגדולים ברעיונם לשבות וחושב שהחלטתם יכולה לתרום בסופו של דבר לסגירת Anime Bay.   יש לי בקשה קטנה אליכם,כן כן הילדים שקוראים סיקור זה,תשלחו הודעת ביקורת בAnime Bay כדי שאולי יחליטו לסגור אותו,אני יודע שזה נשמע חסר סיכוי לחלוטין אבל אני מאמין שזה אפשרי,כי ביחד יש לנו כוח,כוח לעשות משהו טוב שיתרום להרבה אנשים,חלק מהאנשים יכולים להיות שכנים שלכם,בני משפחה שלכם ואפילו החברים הכי טובים שלכם אם למישהו יש קשרים ויש לו קרוב משפחה שהוא עיתונאי או משהו כזה ויכול לנסות לבקש ממנו שיפרסם את העניין זה יכול מאוד לעזור,אם זה יקרה ותתפרסם כתבה נרחבת על הנושא יוכל להיווצר מצב של לחץ גדול על מנהלי האתר לסגור את האתר,דבר שיגרום לפרסום פרקים מתורגמים על ידי אתרי הפאנסאב המשתתפים בשביתה-דבר שבסופו של דבר יאפשר הנאה רבה לכולנו. בנוסף לכך,אם תוכלו לשתף את הסיקור כדי להפיץ מודעות על הנושא זה יוכל מאוד לתרום לנו במטרתנו החשובה-לגרום לסגירת האתר,וכתוצאה מכך עצירת שביתת אתרי הפאנסאב.   תודה למי שקרא עד הסוף המשך יום נעים!     נכתב על ידי עופרי-ofriking בפורום,Chopper במשחק   __________________________________________________________________________________________________________ *אוטאקו=מישהו/מישהי שצופה באנימות וקורא/ת מנגות
    • על-ידי Fluttersy
      היי :)
      רפרפתי בציורים שהעלתם לפורום והחלטתי לתת לכם כמה וכמה טיפים שאני מקווה שיעזרו לכם D:
      1. כאשר אתם מתחילים לצייר על תציירו חזק עם העיפרון - אם תציירו חזק עם העיפרון ולא תיהיו מרוצים מהציור יהיה לכם קשה למחוק מה שלא אהבתם.

2. במידה ואתם צובעים את הציור עם עפרונות תשתדלו לצבוע אחיד - תצבעו לאותו כיוון.

3. אני ממליצה לכם לצייר בהתחלה כמה עיגולים (של הפנים \ של הגוף וכו'), על העיגולים תוסיפו את התוספות (עיניים \ פה \ אף וכו') ולאחר מכן מחקו את קווי העיגולים שאתם לא צריכים.

4. אם אתם 'ציירים מתחילים' אני ממליצה לכם להתאמן בהעתקה - בחרו תמונה מסוימת ותנסו להעתיק אותה, אחרי שאתם חושבים שאתם יודעים מספיק טוב להעתיק, תוכלו לצייר יותר טוב תמונות מהראש :)

5. ממליצה לא לצייר עם עט חודים (או איך שאתם לא קוראים לזה), לדעתי עט חודים מתאים לכתיבה ולא לציור, לעט חודים יש שפיץ דק והוא קצת 'חורט' על הדף וקשה למחוק את מה שלא אהבתם. אותו דבר על עיפרון מחודד מאוד, אחרי שאתם מחדדים את העיפרון ויוצא לו שפיץ קטן אני ממליצה לקשקש על דף לא נחוץ ולהפוך את החוד ליותר עבה.

6. לאחר שסיימתם לצייר את הציור, תעברו עם טוש שחור או תדגישו עם עיפרון (עדיף טוש שחור) אז הציור, ולאחר מכן שתצבעו.

7. לפני שמציירים את הכל חשוב לעשות העמדה, התנוחה שבה הדמות נמצאת.

יש לכם גם טיפים לציור? כתבו אותם ואלי הם יוספו לרשימה :)
    • על-ידי aa99991
      שלום אני aa9999 ואני רוצה להראות לכם קישור שבטוחו יש ציור של פיקאצ'ו שהוא במקת ברק הציור הוא בתוכנה והוא לא יצא מי יודע מה אבל  זה עדיין ציור אז מה דעתכם?

הנה הקישור: http://sketchtoy.com/57283871

תודה מקרב לב ממני aa9999 תודה.

ביקורת מה 1 עד 10 בתגובות תודה.
    • על-ידי aa99991
      דרגו את דרקון המוות הניצחי מ1 עד 10:

דרגו.
    • על-ידי Obelisk
                                                             אוהבים לצייר? רוצים להרוויח מזה משהו? הגעתם למקום הנכון!

במסגרת התחרות הזאת תידרשו לצייר ציור של אחד הפוקימונים על פי בחירתכם.
                   ככל שהציור יהיה מושקע יותר, יפה יותר, אסתטי יותר ודומה ככל האפשר למקור, כך סיכוייכם לזכות יגדל.

התחרות תסתיים ב-27.6 ב-20:00. כל ציור שיוגש באיחור לא יתקבל ולא ייקח חלק פעיל באתגר

דרישות וחוקים:
                                                                     כל חוקי הפורום הגלובליים חלים כאן

כל משתתף רשאי להכניס לתחרות ציור יחיד אשר מצויר בו פוקימון יחיד

שם הפוקימון שצוייר יצויין על הציור עצמו או בנפרד כתוספת לקובץ הציור

על כל ציור יש להוסיף את חתימת הצייר על פי הכינוי במשחק. למשל, לציור שלי תתווסף החתימה "shoval2568" ולא "שובל"

ציור שלי לדוגמא (אני חובבן אז לא להתייחס לזה שזה כזה מכוער :D )

*פרט לכך שצביעת הציור תייפה את התוצר, היא גם תעיד על השקעה רבה. משום כך אם תצבעו את הציור זה ישרת אתכם :)

הפרסים הם:
                                                                            מקום 1 -  100 זהב 
                                                                            מקום 2 -  75 זהב 
                                                                            מקום 3 -  50 זהב

מתמודדים:
                                                       מתמודד 1 - Shonr עם הציור של Charmander

מתמודדת 2 - DarkStar עם הציור של Giratina 

מתמודד 3 - המלך3 עם הציור של Arceus

מתמודד 4 - DarkKnight עם הציור של Charizard

מתמודד 5 - Sam עם הציור של Mewtwo

מתמודד 6 - Davidbaron עם הציור של Mudkip

מתמודד 7 - Asaf13 עם הציור של White Kyurem

מתמודדת 8 - DJ Pon-3 עם הציור של Vaporeon        

מתמודדת 9  - Spirit עם הציור של Keldeo

מתמודד 10 - Shahar1366 עם הציור של Suicune

מתמודדת 11 - Zoro עם הציור של Arcanine       

מתמודד 12 - Horse עם הציור של Zapdos

מתמודד 13 - Sagi030 עם הציור של Charizard

מתמודד 14 - yair100 עם הציור של Venusaur

מתמודד 15 - yuval1 עם הציור של Dragonite

מתמודד 16 - ari5671 עם הציור של Lugia

מתמודד 17 - אליעד עם הציור של Mamoswine

מתמודד 18 - Nate עם הציור של Black Kyurem

מתמודד 19 - hhbgkzhi15 עם הציור של Palkia

מתמודדת 20 - Elfit202 עם הציור של Glaceon

מתמודד 21 - sk1poFF עם הציור של Charizard

מתמודד 22 - NadavKing עם הציור של Chimchar

מתמודד 23 - Pandum עם הציור של Black Kyurem

מתמודד 24 - dumbass עם הציור של Zekrom

מתמודד 25 - ido499 עם הציור של Mew

מתמודד 26 - elihay09 עם הציור של White Kyurem

מתמודד 27 - הקורע עם הציור של Pikachu
                       נפסל ומורחק מן התחרות - ציור מהאינטרנט : http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=9136797

מתמודדת 28 - ziv עם הציור של Espeon

מתמודד 29 - משתמש עם הציור של Ho-oh

מתמודד 30 - MAOR82 עם הציור של Charmander

מתמודד 31 - Fighter עם הציור של Growlithe

מתמודד 32 - ialul8 עם הציור של Zorua

מתמודדת 33 - Isis6 עם הציור של Pachirisu

בהצלחה לכל המשתתפים :)