עבור לתוכן
ashton

עד כמה אתם אוהבים את הליגה?

עד כמה אתם אוהבים את הליגה? מ1-10  

24 הצבעות

1. 1. עד כמה אתם אוהבים את הליגה? מ1-10

• 1! הליגה גרועה לא אוהב אותה.
    • 2! הליגה ממש לא טובה, אין מה לעשות בה.
    • 3! הליגה ממש לא טובה, יש הרבה מקום לשיפורים.
    • 4! הליגה לא משהו, היא צריכה להתחזק.
    • 5! הליגה סבבה, לא גרועה ולא מצוינת.
    • 6! הליגה סבבה+, יש קצת מקום לשיפורים.
    • 7! הליגה טובה, כמעט ולא צריך שיפורים.
      0
    • 8! הליגה טובה מאוד, אהבתי אותה ואני נהנה לשחק בה.
    • 9! הליגה מעולה! היא נהדרת! יש רק 1-2 שיפורים שצריך לעשות בה.
    • 10! הליגה מצוינת! לא צריך שיפורים! זה האתר הכי נהדר באינטרנט

Recommended Posts

שלום לכם!!!!!

בואו נבדוק עד כמה הליגה אהובה עליכם!!!!!

אני, אוהב את הליגה מ1-10: 9.

למה?

כי הליגה בעיניי דבר נפלא ומדהים, שאין כמוהו בעולם הזה!

תמונה קשורה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי שאני לא אוהב את.הליגה והרמה במשחק הדרדרה בכלל פעם הוא היה אתר אהןב עליי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 57 דקות שאנון יצחק אמר:

אני הצבעתי שאני לא אוהב את.הליגה והרמה במשחק הדרדרה בכלל פעם הוא היה אתר אהןב עליי

הרמה לא הדרדרה בכלל.. היא רק עולה לדעתי.

כמו שאמרו בקרוב יתווספו דברים נוספים..

בכל דבר לפעמים יש עליות ולפעמים יש ירידות..

והליגה תמיד שואפת למעלה! ותשאף

כמובן שזה ההחלטה שלך, דיון מהנה.

נערך על-ידי Asterix

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-29.11.2017 at 20:52 Asterix אמר:

הרמה לא הדרדרה בכלל.. היא רק עולה לדעתי.

כמו שאמרו בקרוב יתווספו דברים נוספים..

בכל דבר לפעמים יש עליות ולפעמים יש ירידות..

והליגה תמיד שואפת למעלה! ותשאף

כמובן שזה ההחלטה שלך, דיון מהנה.

דיון לא מהנה אתה גורם לי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 33 דקות שאנון יצחק אמר:

דיון לא מהנה אתה גורם לי

פשיי כל הכבוד לך מתן 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-29.11.2017 at 18:58 ashton אמר:

שלום לכם!!!!!

בואו נבדוק עד כמה הליגה אהובה עליכם!!!!!

אני, אוהב את הליגה מ1-10: 9.

למה?

כי הליגה בעיניי דבר נפלא ומדהים, שאין כמוהו בעולם הזה!

תמונה קשורה

דיון גרוע.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנראה שחלק מהשחקנים עזבו לטובת המתחרים, ושחקנים פוטנציאליים מלכתחילה לא נרשמים לאתר הזה אלא למתחרים עם הפרסומות שמושכים הרבה יותר.

בלי שחקנים - אין משחק.

רק לפני שנה היו בליגה 80 שחקנים בשעת צהריים - ערב, ולפני שנתיים אפילו יותר.

עוד סיבה שלדעתי השפיעה באופן ניכר היא העזיבה של Obelisk למי שזוכר, ונראה שצוות התמיכה כבר לא כ"כ מעוניין בתפקיד.

בכל מקרה, אם הליגה תנסה קצת לחדש את עצמה, ואני לא מדבר על עוד איוונט ונכחד\טיטאן\שיט אחר חדש ומאוס, יכול להיות שכמות העוזבים תרד, ושחקנים חדשים יבואו.

משהו כמו לשנות את העיצוב של הליגה, להחזיר את אנימציות הפוקימונים למה שהיה פעם, משהו מרענן ולא כבד, אולי איזה מכרז קטן, או שבוע קודים.

הכנסות חדשות לצוותים (צוות חוק וסדר עוד קיים?) יכולות להכניס התלהבות בחלק מהשחקנים.

ועוד משהו לכלל חברי הליגה. -להיות נחמדים- לא כ"כ נורא. הייתי עד להרבה פעמים שמתעלמים משחקן חדש בצ'אט כי הוא מתלהב מפיקאצ'ו או כי אין לו מושג בליגה... זו סיבה מרכזית לעזיבה, שחקן שאוהב לשחק סולו ישחק במשחק פוקימון אופליין הוא לא צריך דפדפן.

שחקנים שבאים לאתר מחפשים את החברות והקהילה, אם תדחו אותם אל תתפלאו שהם נעלמים.

תרגישו חופשי לענות, להוסיף, להתווכח, להתעצבן, לבוא אלי בלילה ולהרוג אותי, מה שבא לכם :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-2.1.2018 at 23:23 rahunina אמר:

כנראה שחלק מהשחקנים עזבו לטובת המתחרים, ושחקנים פוטנציאליים מלכתחילה לא נרשמים לאתר הזה אלא למתחרים עם הפרסומות שמושכים הרבה יותר.

בלי שחקנים - אין משחק.

עוד סיבה שלדעתי השפיעה באופן ניכר היא העזיבה של Obelisk למי שזוכר, ונראה שצוות התמיכה כבר לא כ"כ מעוניין בתפקיד.

בכל מקרה, אם הליגה תנסה קצת לחדש את עצמה, ואני לא מדבר על עוד איוונט ונכחד\טיטאן\שיט אחר חדש ומאוס, יכול להיות שכמות העוזבים תרד, ושחקנים חדשים יבואו.

משהו כמו לשנות את העיצוב של הליגה, להחזיר את אנימציות הפוקימונים למה שהיה פעם, משהו מרענן ולא כבד, אולי איזה מכרז קטן, או שבוע קודים.

הכנסות חדשות לצוותים (צוות חוק וסדר עוד קיים?) יכולות להכניס התלהבות בחלק מהשחקנים.

ועוד משהו לכלל חברי הליגה. -להיות נחמדים- לא כ"כ נורא. הייתי עד להרבה פעמים שמתעלמים משחקן חדש בצ'אט כי הוא מתלהב מפיקאצ'ו או כי אין לו מושג בליגה... זו סיבה מרכזית לעזיבה, שחקן שאוהב לשחק סולו ישחק במשחק פוקימון אופליין הוא לא צריך דפדפן.

תרגישו חופשי לענות, להוסיף, להתווכח, להתעצבן, לבוא אלי בלילה ולהרוג אותי, מה שבא לכם :)

צודק... כולם הלכים למתחרים

מה שצריך לעשות זה לפתוח שרת חדש לליגה... האיוונטים מאוסים מסיבה אחת ידוע מי יזכה בהם וידוע מי הכי חזקים בליגה בלי שיהיה אפשר בכלל להתקרב לרמה שלהם.

אם יפתחו שרת חדש (כלומר שתהיה את הליגה של היום ושתיהיה ליגה שתתחיל מהתחלה) תהיה תחרות והרבה יצטרפו כרגע הייתי נותן 1 למשחק מתוך 1-10 בגלל שמטרת המשחק הרוסה כבר הרבה יותר מדי זמן (לנצח בליגה) ברגע שיפתחו שרת חדש זה יפתור הכל... הבעלים אני מקווה שאתה רואה את זה ותעשה עם זה משהו (לטובת כל שחקני הליגה/שחקני הליגה בעתידיים חוץ מה5 הטובים)

נערך על-ידי itay3

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-2.1.2018 at 23:23 rahunina אמר:

בלי שחקנים - אין משחק.

צודק,העזיבה של שובל (Obelisk) גרמה להרבה עזיבות... (אני לא באה בטענות זו דעתי האישית) וגם הבעלים שלא מעוניין ולא  מוצא צוות תמיכה חדשים שמחכים זמן מה להיות והצוות תמיכה והבעלים בכבודו ובעצמו לא מעונינים שיחליפו אותם/שיתווספו חדשים הנה רזיאל כרגע מתחבר 2-8 פעמים ביום והשאר נעלמים שיסוי גם הוא מתחבר רק 2-5 פעמים ליום ויש שחקנים שמתווספים לליגה ונאלצים להבין לבד את המשחק ללא עזרה מצוות התמיכה ורק להעזר במודעה עם פורפסור אוק וחוקי המשחק (לא נראה לי שזה מספיק) אני חוזרת ואומרת שזו דעתי האישית ערב טוב... :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל האמת באשכול אחד. נכון,  אתה צודק.  אני למשל טיפחתי שחקנים חדשים עוד כשהם היו ביום הראשון שלהם.  הבאתי אותם לקבוצה שלי ועודדתי אותם לעשות קרבות.  ואיפה הם עכשיו?  רמות 7-10 והם עושים כל יום כמות קרבות שנעה בין 60-100 וכמובן שיש ימים שאפילו יותר.  אתה ממש צודק ששחקנים אינם שמים לב לשחקנים החדשים.  ואני רוצה לספר לכם איך אני מטפח אותם.  דבר ראשון,  אם אני רואה בהתראות מאמן לא מוכר אני נכנס לפרופיל שלו ומתחיל לדבר איתו בהודעות פרטיות.  לתת לו הרגשה שהוא חלק מן המשחק,  להסביר לו דברים,  לעודד אותו ולהגיד לו "תירשם לפורום אחי ושמה תוכל לדבר עם כל שחקני הליגה על כל מיני דברים"  וגם "אחי יאללה תעשה קרבות אתה משתפר הרבה בזמן כל כך קצר!!".  וכמובן שישנים עוד אנשים שעושים את זה אבל מעטים מהם עושים כך... התגובות האחרונות כאן מאוד צודקות.  למנהל כבר אין זמן/כוח/רצון/אפשרות להוסיף צוות תמיכה,  לחדש את המשחק,  להוסיף איוונטים חדשים,  לפתוח שרת חדש,  לפרסם את הליגה ועוד....  אני מקווה שהמצב ישתפר בעתיד הקרוב ביותר. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות פרסום כמו של המתחרים, יש לי כבר רעיון, למשל - הרבה מהשחקנים באים למתחרים אך ורק בגלל פרסומות. נגיד ביוטיוב צריך להיות פרסומות קופצות איפה שהסרטון למטה.

או שצריך פשוט לעשות סרטון מגניב על הליגה שמראה על כמה שהיא כייפית, ולפרסם אותה. הצעתי את הרעיונות שלי תקחו אותם ותעשו איתם מה שבאלכם :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים