עבור לתוכן
ashton

2 הצעות|פוקימושן

האם אתם בעד או נגד?  

5 הצבעות

1. 1. מספר קרבות יומיים

• בעד! אשמח להסבר
    • נגד! אשמח להסבר
  2. 2. איפוס יומי ב21:00

• בעד! אשמח להסבר
    • נגד! אשמח להסבר

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: ashton.

ההצעות:
1. מספר קרבות יומיים.

הסבר על ההצעה:

אני מציע שיופיעו מספר הקרבות היומיים, מכיוון שזה לא מופיע בפוקימושן ולא נותן די סיבה לחרוש. אני מתכוון שיופיעו הקרבות כך: מספר קרבות יומיים: ... המאמנים המובילים בקרבות: ....

כיצד אני חושב שההצעה תעזור:

אני חושב שההצעה תעזור בכך שמספר הקרבות שאתה עושה נותן לך תמריץ לעשות עוד ועוד קרבות מכיוון שזה לא נותן לך הרבה בכך שאתה סתם עושה קרבות בלי שרשום לך כמה קרבות עשית...

2. איפוס יומי ב21:00.

הסבר על ההצעה:
אני מציע שהאיפוס של הקרבות והקרבות נגד מאמנים שבהם אתה זוכה ב20 מדליות יהיה בשעה 21:00 ולא בחצות.אני מציע בהצעה זו גם שיהיה שעון כזה לכל הליגה שסופר לאחור את הזמן עד האיפוס. 

מכיוון שזה די מפריע לאנשים שהאיפוס זה ב00:00 בגלל שזוהי תקופת הלימודים וכמעט אין אנשים שמשחקים מאוחר בגלל הלימודים והמבחנים.

מקווה שההצעות יתקבלו :)

נערך על-ידי ashton

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 49 דקות שאנון יצחק אמר:

איפה.הסקר

הוסף. בטעות שכחתי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-11/24/2017 at 21:04 ashton אמר:

שם משתמש במשחק: ashton.

ההצעות:
1. מספר קרבות יומיים.

הסבר על ההצעה:

אני מציע שיופיעו מספר הקרבות היומיים, מכיוון שזה לא מופיע בפוקימושן ולא נותן די סיבה לחרוש. אני מתכוון שיופיעו הקרבות כך: מספר קרבות יומיים: ... המאמנים המובילים בקרבות: ....

אני חושב שההצעה תעזור בכך שמספר הקרבות שאתה עושה נותן לך תמריץ לעשות עוד ועוד קרבות מכיוון שזה לא נותן לך הרבה בכך שאתה סתם עושה קרבות בלי שרשום לך כמה קרבות עשית...

2. איפוס יומי ב21:00.

הסבר על ההצעה:
אני מציע שהאיפוס של הקרבות והקרבות נגד מאמנים שבהם אתה זוכה ב20 מדליות יהיה בשעה 21:00 ולא בחצות.אני מציע בהצעה זו גם שיהיה שעון כזה לכל הליגה שסופר לאחור את הזמן עד האיפוס. 

מכיוון שזה די מפריע לאנשים שהאיפוס זה ב00:00 בגלל שזוהי תקופת הלימודים וכמעט אין אנשים שמשחקים מאוחר בגלל הלימודים והמבחנים.

מקווה שההצעות יתקבלו :)

מתנגד לשני

יש תמיד את הצהריים של למחרת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר