עבור לתוכן
Deadpool

ניהול פורום | ספרות

Recommended Posts

שם פרטי: ניתאי

גיל: 12

סקייפ: יש

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל: ספרות

כיצד אוכל לתרום לפורום: פורום ספרות הוא פורום די פעיל, אבל לא יותר מדי. אני מאמין שאני אוכל לגרום לשחקנים לרצות לפתוח סיפורים/שירים/סיקורים ועוד ולעזור להם בדרך. אני אוהב לעזור ואני מאוד פעיל בפורום וגם במשחק. לדעתי, ספרות ומשחקי תפקידים (ניהלתי את פורום זה בעבר) הם לא כלכך רחוקים אחד מהשני, ואני מסתדר מעולה בשני הנושאים האלה. אני אעשה פעילויות, דיונים, סיקורים וכל מה שיוכל לגרום לפורום זה להיות יותר פעיל.

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום:

• סיקור ספר | אראגון.
זה הסיקור הראשון שלי, בו סיקרתי את הספר הראשון בסדרת "הירושה", סדרה חביבה עליי במיוחד.

• שיר | שקרים
זה השיר הראשון שלי שכתבתי ופרסמתי.

• קטע - הילד האחרון
הסיפור הראשון שאני מפרסם בפורום הזה. הסיפור מספר על ילד ואביו ועל עבר קודר במיוחד.

מנהל פורום מבחינתי הוא: מישהו שאמור לדאוג לזה שהפורום שלו יהיה פעיל יותר, מושקע יותר. לדאוג לפעילויות ולגרום שהפורום כולו יהיה יותר פעיל.


סיבה שאני מתאימ/ה:  ניהלתי בעבר את פורום מ"ת ועזבתי כי חשבתי שזה כבר לא המקום שלי, אבל החלטתי הפעם לחזור בכל הכוח. בתור מנהל פורום מ"ת הספקתי לערוך את החוקים, לנהל מספר תחרויות ולהציע חוק שאינו התקבל. בנוסף, אני משתדל לדבר בשפה גבוהה ולפסק במקומות הנכונים;  אני אחראי, בוגר, מסור, יצירתי, קפדן ואני אוהב לעזור. לעתים אני ביקורתי, והביקורת שלי יכולה להיות מעליבה, אך זה רק מכוונה טובה ומרצון להעלות את רמת הפורום; יש לי ניסיון עם סיפורים וכל מה שנוסף לנושא הזה (כמו שירים). אני פעיל במיוחד. כן, אני יחסית צעיר, אבל, כמו שאמרתי, אני בוגר ואחראי והרבה אנשים חשבו שאני הרבה יותר מבוגר ממה שאני.

קישור להצעת ניהול קודמת במידה ונדחתה בעבר: 

 

נערך על-ידי Deadpool

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

    אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

×