עבור לתוכן
Master Sword

ניהול פורוםI סרטים וסדרות

Recommended Posts

ניהול פורום I סרטים וסדרות

שם פרטי: ניר.

סקייפ: יש.

פורום שאני מעוניין לנהל: סרטים וסדרות.

כיצד אוכל לתרום לפורום: אני מאמין שעם ההרשאות שיש למנהל פורום, אוכל ליצור תחרויות והגרלות ש"ישווקו" את הפורום הזה ויביאו אליו קהל אוהב סרטים שיוכל להבין כמה כיף הפורום הזה יכול להיות. אני חושב שאני אוכל לשפר את החוקים לטובת המשתמש, להמליץ ולנעוץ כל אשכול שיהיה מושקע וטוב מספיק. אני חושב שבתור מנהל יהיו לי הרבה יותר יכולות גם לשפר את אותו הפורום. בין אם זה למידה מעבירות שמתבצעות בפורום ורק מנהלי הפורום מספיקים לראות אותן לפני שהן נמחקות כך שאוכל לפתח חוקים שימנעו את אותן עבירות. ולסיכום, אני חושב שאוכל לתת את כולי בשביל פורום סרטים וסדרות ובכללי בשביל הפורום כולו.

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום:

מנהל פורום מבחינתי הוא: מנהל פורום מבחינתי הוא אדם שמטרתו היא לגרום שיהיו לאנשים שנכנסים לפורום כיף להיכנס לאותו פורום, דואג שיהיו אשכולות ודיונים מעניינים בפורום,דואג שהפורום יתנהל כמה שיותר טוב כדי שאף שחקן לא יפגע. מבחינתי מנהל פורום צריך לתת השראה למשתמשים להשקיע בפורומים ולהראות להם שזה מהנה ולא פוגע.  

סיבה שאני מתאים: אולי אני יחסית קטן לשאר מנהל הפורום, אבל זה לא אומר שאני לא מסוגל לנהל פורום בדיוק כמו האחרים. אני יודע שעשיתי טעויות בעבר, אבל גם אני בן אדם, ולפעמים גם אני עושה טעויות. והעיקר שלמדתי מהטעויות, ועכשיו אני כבר יודע שלא אחזור עליהן. עוד סיבות שאני מתאים: אני מנסה לפסק כמה שיותר, יש לי זמן פנוי, יש לי ניסיון עם הפורום,  יש לי ידע כללי יחסית רחב בנושא הסרטים והסדרות, יש לי וותק גם עם הפורום בכללי ואני מנוסה בכתיבת אשכולות. אני יודע שעשיתי טעויות בעבר בתור מנהל תוכן והתנהגתי בחוסר אחריות , אבל למדתי מטעויותי ואני בטוח שלא אחזור עליהן.

קישור להצעת ניהול קודמת:

נערך על-ידי NIH!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.