עבור לתוכן
Zeref

בקשת ניהול | פורום משחקי תפקידים

Recommended Posts

שם פרטי: מתן

גיל: 14

סקייפ: יש
פורום שאני מעוניי לנהל: משחקי תפקידים

כיצד אוכל לתרום לפורום: אני אישית נורא מנסה להעיר שוב את פורום משחקי תפקידים שהרבה זמן לא היה פעיל והרבה ילדים כבר לא נכנסים לפורום באותה תדירות שהיה בעבר. ואני חושב (בטוח) שאני מסוגל להעיר את הפורום שוב כמו פעם. אעזור לילדים אם הערות (ויכול להיות שילדים יעירו לי וזה יעזור גם לי להשתפר) אני אעשה תחרויות כדי להעלות את החשק של ילדים להיכנס לפורום משחקי תפקידים וכמובן גם להגיב שם ולפתוח מתי"ם בעצמם. הפורום גם היה בתרדמת זמן מה... (אני זוכר ש-שאנקס היה והיה גם את ווילי ואת ברוטו... מי שמכיר את המשתמשים יודע על מה אני מדבר) ואני רוצה שהפורום יחזור להיות כמו שהוא היה כשהם היו מחוברים. 

האמת שעכשיו אני פחות מגיב ברמה גבוהה כי אני רוצה שכולם יצטרפו (גם האלה שלא כותבים ברמה גבוהה - וכמובן עדיין כיף שהם במ"ת) ואז שכולם כבר יהיו ויכתבו ברמה גבוהה אז גם אני יוכל לעשות דברים ברמה גבוהה (לא כמו ש- DJ Pon-3 הייתה אבל היא בהחלט הייתה מקור להשראה שלי לנסות להגיב ברמה גבוהה)

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום: 

1. מ"ת חיים או מוות - מ"ת מושקע שהצליח אבל מסיבות אישיות נאלצתי לסגור אותו. ברגע שיחזרו עוד ילדים לפורום משחקי תפקידים באותו רגע אני חוזר להפעיל אותו.

2. Pokemon - Old legend - מ"ת שנפתח לפני לא הרבה זמן ועדיין פעיל. המ"ת יחסית מושקע ומלא תוכן.

3. מיתולוגיה - יוונית ורומית כאחד - מ"ת יפה ומושקע שנרשמו אליו יחסית הרבה ילדים.

מנהל פורום מבחינתו הוא: שומר על הסדר. מנסה שלכולם יהיה כיף
סיבה שאני מתאים: יש לי נחישות להעיר את הפורום הזה. אני מגיב בו הרבה ופותח בו מתי"ם (לא יצא לי להשתתף במתי"ם של ילדים אחרים אבל אני אשמח להשתתף) והחלום שלי זה להעיר אותו כמו פעם ואני בטוח שהצליח. יכול להיות שלפעמים אני אתן ביקורת פוגעת מידי אבל הכול בא מהלב...

קישור להצעת ניהול קודמת: במידה ונדחתה בעבר: X

נערך על-ידי Zeref

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

    אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

×