עבור לתוכן
כובשי הדרקונים

תרומות בפוקימושן

האם אתם רוצים שנוכל לתרום בפוקימושן  

13 הצבעות

1. 1. האם אתם רוצים שנוכל לתרום בפוקימושן

• בעד?
      9
    • נגד
      4

Recommended Posts

שלום שמי בליגה PנועםP

בפוקימושן נועם

הצעה: שהיה אפשר לתרום לאנשים 

סיבה: כי יש מלא שמבקשים כי פוקדורים וחפצים עולים יקר וקשה להם להשיג כסף 2 שקל בכול קרב (אני מכתבן למתחילים)  אני חושב שה יעזור יש מישהו שביקש ממני היום ולא יכולתי לעזור לו זה מבאס

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד.

כל מה שכיף בפוקימושן זה חוסר הצורך בשחקנים אחרים - אתה לגמרי עם עצמך, הקשר היחיד שלך עם אנשים אחרים הוא בצ'אט ובקרבות זירה. אתה חייב להשיג כסף בעצמך, להשיג פוקימונים בעצמך ולא כמו בליגה - שמי שיש לו הכי הרבה כסף וזהב מנצח.

בנוסף לכך - זה יגרום לבעיות משתמשים כפולים, שישלחו אחד לשני את הכסף שלהם למשתמש אחד.

אז בקיצור - כדי לשמור על האפקט הכיפי של פוקימושן ובשביל שלא יתחילו עכשיו עברות על החוקים - אני נגד.

-------------------------------------------------------------------------

הועבר לפורום המתאים - הצעות ורעיונות בפוקימושן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 שעות Light אמר:

נגד.

כל מה שכיף בפוקימושן זה חוסר הצורך בשחקנים אחרים - אתה לגמרי עם עצמך, הקשר היחיד שלך עם אנשים אחרים הוא בצ'אט ובקרבות זירה. אתה חייב להשיג כסף בעצמך, להשיג פוקימונים בעצמך ולא כמו בליגה - שמי שיש לו הכי הרבה כסף וזהב מנצח.

בנוסף לכך - זה יגרום לבעיות משתמשים כפולים, שישלחו אחד לשני את הכסף שלהם למשתמש אחד.

אז בקיצור - כדי לשמור על האפקט הכיפי של פוקימושן ובשביל שלא יתחילו עכשיו עברות על החוקים - אני נגד.

נכון שזה כיף אבל אנשים צריכים עזרה ולגבי משתמשים כפולים כמו בכול משחק שישימו מפקחים משהו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 18 שעות Light אמר:

נגד.

בעיקרון אני לא משחק בפוקימושן אבל ההסבר שלנועם שיכנע אותי

נגד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.