עבור לתוכן
  • צור חשבון

Recommended Posts

אני מציעה לעשות שלפחות למאמן אחד יהיה דמות אחת לא כולל את ה4 הראשונות 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשכול ספאם לחלוטין.

כותרת לא רלוונטית, אין סקר, הצעה לא ברורה לא לפי טופס וכו'.

תקראי את האשכול הזה לפני שאת שוקלת לפתוח הצעה בכלל:

האשכול ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי Moshiko
      אז שלום שמי במשחק הוא Moshiko והצעתי היא כזו- יש בשוק המשחק ביצי פוקימונים ברמות נדירות שונות יש שם נפוצים, נדירים, נדירים מאוד ואגדיים. אני חושב שכדי שיוסיפו גם חנות ביצי נכחדים/ביצי נכחדים לשוק הרגיל. 
      פירוט על ההצעה:
      מחירם של האגדיים והנדירים מאוד בשוק, גבוה מאוד באופן יחסי לשווי שלהם ולדוגמה אני קונה ביצת אגדי מסוג רגיל במחוז סינו שעלותה 380 זהב, עכשיו יכול לצאת לי ממנה ארכאוס חזק ששוויו  400 זהב ויכול לצאת לי רגיגאס חלש ששוויו 140 זהב, אם אתה ממש צריך פוקימון מסוים שיכול לצאת ממנה אתה תקנה אותה אבל לרוב לא כי המחיר גבוהה מידי, זה סיכון שאפשר לרוב להפסיד ממנו ולפעמים להרוויח.
      אם יוסיפו למשחק חנות ביצי נכחדים/יוסיפו לשוק הביצים הרגיל ביצי נכחדים על אותו קונספקט של חנות הביצים הרגילה (מחיר יקר לביצה שהשווי שלה הוא פחות ממנו) תהיה במשחק דרך נוספת להשיג נכחדים תוך כדי השקעה.
    • על-ידי RoarDialga
      שם במשחק: Power

ההצעה: להוסיף בצד המסך (בערך באיזור הזה, לדעתי: http://prntscr.com/n8fga1  ) כפתורים שיהוו קיצורי דרך (קישורים) לדפים שהמשתמש בחר אישית (דפים באתר, כמובן). למשל, דף ה-"מאמנים", "לוטו", "המסע" וכדו'.
      המשתמש יוכל ללחוץ על הלחצן ולהגיע לדף, או ללחוץ על לחצן משנה קטן שנמצא למטה יותר ונותן להכניס את ה-link  לדפים שהוא רוצה\לבחור מתוך רשימה שתכיל את כל דפי הליגה (למנוע באגים, בשונה מלהכניס קישור שעלול להיות לא מתאים).

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לדעתי זה יהיה נוח ויעיל, לבחור לעצמי דפים שאוכל להגיע אליהם יותר מהר מאשר בדרכים הרגילות, בהן לפעמים אני בטעות לוחץ על מה שליד וכו', וזה מעצבן.
      מקווה שמאוד שההצעה תמצא חן בעיני רבים וכן בעיניך. שבוע טוב.

לא הצלחתי להוסיף סקר.
    • על-ידי vipim
      השם שלי בליגה: SkipAds
      ההצעה: לאפשר למכור את שובר המאורות
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: גם בלי למכור אותו במרכז המסחר, יהיה אפשר לסחור בו, למשל לפתח למישהו נקרוזמה בעד תשלום... אז למה לא להפוך את זה כבר לאופציה נוחה במסחר?

הערה: כרגע י שתחרות לפתח נקרוזמות, ההצעה מכוונת לאחר גמר התחרות
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להוסיף כפתור ביטול לעבודות, כך ששחקן שהתחיל עבודה יוכל לבטל אותה.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: כרגע, שחקן שהתחיל עבודה, מנטרל את השחקן שלו ל5 דקות.. הרבה פעמים אדם מתחיל עבודה, ופתאום צץ לו משהו לעשות... ואז הוא תקוע 5 דקות ולא יכול לעשות כלום. לפעמים זה גם יכול להיות קריטי, אם למשל פורסם קוד הפתעה דקה אחרי שאדם התחיל עבודה... פשוט להוסיף אופציית ביטול פשוטה, והכל יהיה טוב...
    • על-ידי vipim
      ההצעה: שיהיה אפשר לערוך שישיות משנה - לשנות שם את סדר הפוקימונים, ולמחוק משם פוקימונים.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: כרגע אי אפשר כמעט לשנות שישיות משנה, ברגע שהכנסת לשם פוקימון אי אפשר להוציא, והדרך היחידה להוציא כדי להחליף היא למחוק את כל השישיה, ולהכניס מחדש... סתם עבודה מעצבנת ומיותרת. ההצעה תאפשר שימוש יעיל בשישיות המשנה, גם באופן דינמי.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להעלות את המתקפות של כל הנכחדים שהמתקפה שלהן היא פחות מ160 - פיירוורק, חנוכה, האנטד וסוכות.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: תאזן את הנכחדים... ותיתן להם מתקפה שווה.
      לכל הפחות נכחדי סוכות ופיירוורק, שהם גם נחשבים חלשים ופחות יעילים, לפחות שהמתקפה שלהם לא תהיה חלשה משמעותית
    • על-ידי vipim
      ההצעה: כרגע אי אפשר להשתמש ביותר מ3 נכחדים בשישיה. אני מציע לשנות את זה, כך שלא יהיה אפשר להשתמש ביותר מ3 נכחדים שיש להם בייס של 700+. נכחדים עם בייס קטן יותר - יהיה אפשר.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: כרגע יש בליגה מלא נכחדים שלא משתמשים בהם, כי אי אפשר להשתמש ביותר מ3 נכחדים, ולכן מעדיפים את הנכחדים החזקים. אם ההצעה שלי תתקבל, זה יכניס למשחק גם את הנכחדים החלשים, שהם למעשה בכח של אגדיים או אפילו פחות, וככה יהיה אפשר להשתמש גם בהם בלי לאבד מקום חשוב בשישיה, וגם הם יהיו חלק מהאסטרטגיה במשחק (בניגוד לעכשיו שכמעט ולא יוצא להשתמש בהם)
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להוסיף מערכת קרבות לליגה, שבה שחקנים יוכלו להלחם עם פוקימונים רנדומלים, ולעשות קרבות זירה לכיף.
      כלומר אנשים שיעשו קרבות במערכת הזאת שאני מציע יקבלו כל אחד שישית פוקימונים רנדומלית, עם נדירות קבועה מראש (למשל נכחד 2 אגדיים מגה נדיר מאוד ונפוץ, אפשר גם שיהיו כמה שילובים של נדירות), כאשר הכח של כל אחד מהפוקימונים יהיה כשל פוקימון רמה מאה מאומן פול בוסטים במצב רנדומלי (לא מסובך לחשב), שאיתה הוא יוכל לעשות קרב, וכמובן שהשישיה תעלם לאחר הקרב.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: כרגע אנשים בקושי עושים קרבות זירה, הכח די ידוע מראש, והקרבות די חוזרים על עצמם, אחרי 2-3 קרבות עם שחקן בדרך כלל לא יהיה מה לחדש בעוד קרבות, במערכת שאני מציע יהיה אפשר לעשות אינסוף קרבות, שכל פעם התנאים ישתנו לגמרי, וככה גם שחקנים חלשים וחזקים יוכלו להנות מקרבות מאתגרים. יהיה אפשר גם לעשות טורנירים מי הכי טוב בקרבות האלה...טורנירים בהם לכל אחד יש סיכוי שוה, ללא תלות בכמות החרישות או הזהב שיש לו
    • על-ידי LmpAviv
      שם במשחק:Rabota
      ההצעה: שתהיה אפשרות להוריד בוסטים ששמנו לפוקימון שתעלה זהב/לא תעלה.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: יש המון מתחילים ואפילו גם לא מתחילים ששמים בוסטים בטעות לפוקימון לפני רמה 100 וזה הורס להם את הפוקימון ולפעמים נכחדים 
      אם תיהיה אפשרות להוריד בוסטים הם לא יתקעו עם פוקימון לא טוב ויוכלו להחזיר אותו לקדמותו.
      הערה: ההצעה הזאת לא לתחרות הצעות
    • על-ידי Messi11
      שם במשחק: rabota
      ההצעה: פתיחת שרת חדש וזהה לזה הקיים של הליגה.
      הסבר: לפתוח שרת חדש של של הליגה עם אותה מערכת, אך בלי הנתונים של השרת הנוכחי.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה:
      1. שוויון בין משתמשים והפחתת פערים. הסבר: כיום בליגה קיימים מספר רב של משתמשים שהינם כמה וכמה שחקנים שעשו שותפויות והעבירו את כל דבריהם למשתמש אחד ומכך נוצר אי שוויון עצום כאשר יש משתמש שמורכב מ10 משתמשים שעשו רק כ50K קרבות והגיעו למצב סביר אך עשו שותפויות והעבירו אחד לשני  את כל תוכן משתמשם נוצר מצב של משתמש מאוד חזק שבכדאי להגיע לרמה שלו יידרש זמן עצום וחרישה רבה במיוחד. אבסורד שלם. לסיכום ובקיצור: תיקון האבסורד שנוצר מהשותפויות והחוק שאסר עליהן.
      2. סדר במצב הפיננסי הירוד כיום בליגה, במסחר בפוקימונים, מסחר בחפצים וכ"ולי. הסבר: בעבר בליגה היו כמה וכמה באגים שהכניסו סכומי זהב וכסף עצומים למשחק על ידי כמה וכמה נצלנים שלהם, אותם נצלנים קנו בסכומי אטאק דברים וכל פעם ופעם העלו את שווי הדברים ואת יוקר המשחק. מה זה אומר? שכיום בגלל היוקר הדברים, יוקר המסחר, יוקר התשלום לליגה על דברים כמו שינוי מצב והזהבה. נוצר צורך עצום בזהב שלא קיים בכמות מספקת למצב תקין מבחינה פיננסית במשחק. לסיכום בקיצור: חוסר עצום בזהב וסילבר וקושי במכירת דברים. פתיחת שרת חדש נקי מבאגים תסדר זאת
      3. קיבוץ גלויות. הסבר: רב רובם של המשתמשים הפעילים של פעם אשר ישמעו שהליגה פותחת שרת חדש יבואו לראות מה קורה פה וחלקם ככל הנראה אף יחזרו לשחק כי  תהיה להם הזדמנות להיות מהמובילים באמת. חוץ מזה ששומעים על משחק חדש תמיד יבואו כמות גדולה של ילדים לראות מה זה וחלקם כנראה יישאר. לסיכום ובקיצור: הגדלת כמות המשתמשים הפעילים ואולי אף הכפלתה.
      4. ייצור תחרותיות במשחק. הסבר: כאשר פותחים משחק חדש/שרת חדש כולם נמצאים באותה נקודת התחלה ובדרך כלל גם יש כמות גדולה יותר של משתמשים שרוצים להיות ראשונים דבר שייגרום לתחרותיות והעלאת הכיף במשחק. לסיכום ובקיצור: יעלה את הכיף והתחרותיות במשחק.
      סוף (לפחות כרגע).
      אם יש לכם עוד משהו שלדעתכם שרת חדש יעזור בו לליגה/הארה/הערה על אשכול ההצעה/על ההצעה שלחו לי בפרטי!
      הצבעת/ה ולא הגבת/ה על סופך חתמת/ה!
      נ.ב ההצעה לא קשורה לתחרות תצביעו לפי מה שאתם חושבים ולא בשביל להיות יותר טובים בתחרות או בכל דבר אחר.
    • על-ידי Messi11
      שם במשחק: rabota
      ההצעה: פתיחת שרת חדש וזהה לזה הקיים של הליגה.
      הסבר: לפתוח שרת חדש של של הליגה עם אותה מערכת, אך בלי הנתונים של השרת הנוכחי.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה:
      1. שוויון בין משתמשים והפחתת פערים. הסבר: כיום בליגה קיימים מספר רב של משתמשים שהינם כמה וכמה שחקנים שעשו שותפויות והעבירו את כל דבריהם למשתמש אחד ומכך נוצר אי שוויון עצום כאשר יש משתמש שמורכב מ10 משתמשים שעשו רק כ50K קרבות והגיעו למצב סביר אך עשו שותפויות והעבירו אחד לשני  את כל תוכן משתמשם נוצר מצב של משתמש מאוד חזק שבכדאי להגיע לרמה שלו יידרש זמן עצום וחרישה רבה במיוחד. אבסורד שלם. לסיכום ובקיצור: תיקון האבסורד שנוצר מהשותפויות והחוק שאסר עליהן.
      2. סדר במצב הפיננסי הירוד כיום בליגה, במסחר בפוקימונים, מסחר בחפצים וכ"ולי. הסבר: בעבר בליגה היו כמה וכמה באגים שהכניסו סכומי זהב וכסף עצומים למשחק על ידי כמה וכמה נצלנים שלהם, אותם נצלנים קנו בסכומי אטאק דברים וכל פעם ופעם העלו את שווי הדברים ואת יוקר המשחק. מה זה אומר? שכיום בגלל היוקר הדברים, יוקר המסחר, יוקר התשלום לליגה על דברים כמו שינוי מצב והזהבה. נוצר צורך עצום בזהב שלא קיים בכמות מספקת למצב תקין מבחינה פיננסית במשחק. לסיכום בקיצור: חוסר עצום בזהב וסילבר וקושי במכירת דברים. פתיחת שרת חדש נקי מבאגים תסדר זאת
      3. קיבוץ גלויות. הסבר: רב רובם של המשתמשים הפעילים של פעם אשר ישמעו שהליגה פותחת שרת חדש יבואו לראות מה קורה פה וחלקם ככל הנראה אף יחזרו לשחק כי  תהיה להם הזדמנות להיות מהמובילים באמת. חוץ מזה ששומעים על משחק חדש תמיד יבואו כמות גדולה של ילדים לראות מה זה וחלקם כנראה יישאר. לסיכום ובקיצור: הגדלת כמות המשתמשים הפעילים ואולי אף הכפלתה.
      4. ייצור תחרותיות במשחק. הסבר: כאשר פותחים משחק חדש/שרת חדש כולם נמצאים באותה נקודת התחלה ובדרך כלל גם יש כמות גדולה יותר של משתמשים שרוצים להיות ראשונים דבר שייגרום לתחרותיות והעלאת הכיף במשחק. לסיכום ובקיצור: יעלה את הכיף והתחרותיות במשחק.
      סוף (לפחות כרגע).
      אם יש לכם עוד משהו שלדעתכם שרת חדש יעזור בו לליגה/הארה/הערה על אשכול ההצעה/על ההצעה שלחו לי בפרטי!
      הצבעת/ה ולא הגבת/ה על סופך חתמת/ה!
      נ.ב ההצעה לא קשורה לתחרות תצביעו לפי מה שאתם חושבים ולא בשביל להיות יותר טובים בתחרות או בכל דבר אחר.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: שבסוף אוונט סוכות, תתקיים הגרלה בין כל מי שתרם מסמרים לסוכה (לפי כמות המסמרים שתרם) על נכחד סוכות רנדומלי. 2 המקומות הראשונים שיזכו בנכחד מהאוונט בכל מקרה, לא ישתתפו בהגרלה.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: כרגע, יש 4 אנשים שיזכו בפרס, וכל השאר לא יקבלו כלום. אני יודע שלא אגיע אליהם, ולכן אני מאוד מתבאס למצוא מסמר. זה חפץ חסר תועלת שלא יעזור לי בכלום. כל מי שלא עושה הרבה קרבות, אבל עושה קצת ומוצא כמה מסמרים מן הסתם מרגיש ככה. ההצעה תגרום לכולם רצון לעשות קרבות ולנסות למצוא מסמרים, כדי להגדיל את הסיכוי שלהם לזכות בנכחד בהגרלה בסוף.
      אני יודע שזה יכול לגרום לאדם שלא התאמץ בכלל ומצא במקרה מסמר 1 לזכות בנכחד, אבל זה הקטע של הגרלה... תעשו יותר קרבות, יגדל הסיכוי שלכם לזכות בנכחד.
      הצעה זו היא לא רק לאוונט סוכות הזה, אלא היא נכונה על כל אוונט של חרישה שרק המקומות הראשונים זוכים.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: שעל כל מסמר שתורמים יקבלו סכום סמלי של זהב.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: באוונט הזה יש פרס רק למקומות 1-4. זה אומר ש4 אנשים יקבלו פרסים, וכל השאר לא יקבלו כלום. יש אולי קצת יותר מ4 אנשים שמנסים להגיע למקומות האלה, אבל רוב האנשים שמוצאים מסמר פשוט לא מרוויחים מזה כלום...  עכשיו כשאני מוצא מסמר אני מתבאס, כי אני יודע שלא אגיע למקומות הראשונים וגם לא אנסה, אז זה סתם חפץ מבוזבז... אם ההצעה תתקבל לפחות ארוויח 2-3 זהב, שיהיה לפחות כמו שק שלל

• על-ידי vipim
      השם שלי בליגה: SKipAds
      ההצעה: בייס ההתקפה של סלאקינג כרגע הוא 150. הבייס המקורי שלו הוא 160 כמו שאפשר לראות למשל כאן. הוא הוחלש בעבר כי הכח שלו היה חזק מדי ולא התאים לנדיר. מאז חיזקו אותו בחזרה כמעט עד לכח שלו, אבל לא חזקו עד הסוף. אני מציע שיחזקו אותו יותר.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא קודם תתקן את הפער שיש בין סלאקינג כרגע לבין מה שהוא אמור להיות ותקרב את המשחק למשחקים המקוריים. החלישו אותו בטענה שהוא חזק מדי לנדיר, אבל המציאות מוכיחה שאף אחד לא משתמש בו... אז אין שום סיבה שלא יהיה לו לפחות את הכח שאמור להיות לו.
    • על-ידי NanoAtom
      שם משתמש במשחק: Madness
      ההצעה: ההצעה שלי היא שיהיה פוקימון חזק נורא בקבוצה שלכול אחד תהיה אפשרות אחת ביום לנסות להלחם מולו, ובאותו ניסון כול משתמש ינסה להוריד לאותו פוקימון הכי הרבה שהוא יכול, תהיה מין רשימה שרשום כמה כול משתמש בקבוצה אוריד לאותו ''בוס'' המשתמש שיוריד הכי הרבה לבוס והבוס כמובן יובס יזכה בפרס סמלי וגם כול הקבוצה זה יכול להיות זהב,כסף,חפץ קבוצה רנדולמי, כמובן שהפרסים לשיקול ההנהלה. לפי דעתי על כול 3/5 רמות של הקבוצה תיפתח האפשרות להלחם מול הבוס הבא, זאת אומרת שהבוס הראשון יפתח לאפשרות להלחם מולו ברמה 5 וברמה 10 הבוס השני, כמובן שלקבוצה ברמה 35 תהיה אפשרות להלחם עד 7 בוסים (אחד אחרי שהשני הובס, בכול יום אפשרות להלחם מול בוס אחד) וברגע שתעלה עוד 5 רמות הבוס ה8 יפתח. אם זה אפשרי, אני חושב שעדיף שפרסים יתחלקו למקום ראשון, שני, שלישי, נורמלי(לכולם) הכוונה שלי זה שהקבוצה הראשונה השנייה והשלישית שתנצח את הבוס יזכו בפרסים טובים יותר (לפי הסדר כמובן), לפי דעתי זה יהפוך את כול העניין לתחרותי ומהנה הרבה יותר.
      בוס - פוקימון יחיד(לפחות בשלבים הראשונים) בעל 4 המתקפות הכי חזקות של אותו פוקימון. 

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: ההצעה תוכל להפוך את הקבוצות במשחק לתחרויות יותר ותוסיף עוד אפשרות שמבדילה את המשחק ''ליגת הפוקימונים'' ממשחקים אחרים.
    • על-ידי vipim
      השם בלי בליגה: SkipAds
      ההצעה: להוסיף לסטטיסטיקות את הפוקימונים עם הכי הרבה הגנה מיוחדת וחיים
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: יש סטטיסטיקות ל4/6 סטאטים אז למה שלא יהיה גם ל2 האחרים? במיוחד שרוב הנכחדים החזקים תוקפים מיוחד אז הגנה מיוחדת יותר חשובה לרוב מהגנה פיזית...
    • על-ידי vipim
      ההצעה: לשנות את הפרס של שלב 27 ולהתאים אותו לרמת הקושי. הפרס היה גבוה כי פעם השלב הזה היה נחשב לכמעט בלתי אפשרי (גם שחקנים עם שישיות נכחדים חזקות התקשו מאוד לעבור אותו). לאחר ההחלשה שעשו לשלבים כשהגבילו את מספר הנכחדים, קל מאוד לעבור אותו (למרות שאפשר רק 3 נכחדים), אבל הפרס נשאר בשמיים. זה הפרס הכי שווה במסע כרגע, למרות שהשלב ממש לא קשה. זה אמנם קצת מאוחר עכשיו לשנות את זה אחרי שמלא עברו עם ההחלשה את השלב, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ולאזן את השלב לפחות עכשיו. 
      איך אני חשוב שההצעה שלי תעזור לליגה: תאזן קצת את המסע ולא תיתן פרס מטורף על שלב לא קשה במיוחד. 
    • על-ידי FastSpeed
      שלום לכם,
      שם במשחק: FastSpeed.
      הקדמה להצעה:
      לפני זמן מה שבו לא הייתי פעיל בליגה חזרתי וחיפשתי לי שותף. פתאום סיפרו לי על חוק חדש לגבי שותפות שלא ראיתי אותו כתוב בשום מקום.
      החוק קובע ששחקנים שרוצים להיכנס לשותפות אינם יכולים להעביר את רכושם מהמשתמש הננטש למשתמש עליהם רוצים לעבור לשותפות.
      על פי בעלי המשחק, הנימוק להצעה הוא:
      "המטרה של החוק היא כדי למנוע את אי השוויון שנוצר בין משתמשים שהעבירו המון רכוש מאחד לשני לבין משתמשים שהשיגו את רכושם ע"י התמדה. בנוסף לכך, 90% מהמשתמשים שבחרו לשתף את הסיסמא שלהם נפגעו כתוצאה מכך, בין אם נחסמה הגישה למשתמש או מחלוקות בין האנשים." (מתוך התגובה לאשכול ההצעה הקודם שנפתח בנושא)
      ההצעה: ביטול חוק זה, כלומר - ששחקנים יוכלו להעביר את רכושם מהמשתמש הננטש בעת כניסה לשותפות, כמו בעבר, לפני החוק הזה.
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק:
      הרי המטרה של החוק היא למנוע אי שיויון, אבל מה שהיא עושה זה בדיוק ההפך.
      אני מכיר המון משתמשים כיום, חזקים במיוחד, שבנויים מ-3, 5, ואף 7 משתמשים אחרים ורכושם.
      זאת אומרת שהנימוק שאומר שהמטרה של החוק למנוע אי שיויון נפסל וחסר היגיון בהקשר למציאות על פי דעתי ואני די בטוח שעל פי דעת רוב המשתמשים בליגה אם לא כולם.
      החלק השני של הנימוק הוא בעצם, לפי דעתי ולפי מה שהבנתי, הוא למנוע ממשתמשים להיכנס לשותפות כי ההנהלה לא תומכת בשותפים כי זה מזיק להם.
      מסכים עם החלק הזה, אבל אם החוק היה נכנס בפתיחת המשחק זה היה הגיוני ונכון ואני בטוח שהיינו רואים משחק עם הרבה פחות שותפים, יותר כיפי ויותר שיויוני.
      כמצב כיום, הוא יוצר רק אי  שיויון, כאשר שחקנים בעבר הספיקו להיכנס ליותר מ-4 שיתופי סיסמאות.
      אני לא רואה אופציה שבה אני או שאר השחקנים החדשים בליגה חסרי שותפים, בתור שחקנים יחידים, יכולים למצוא את דרכם במשחק.
      אני מבין שהשותפים בעבר קיבלו קנסות גדולים. אבל מה שווה קנס של 2500 זהב שהמשתמש בכל אופן מצרף לחשבנו ממון בשווי 15000 זהב...?
      לסיכום, לפי דעתי לחוק יש יתרון וחסרון והחסרון עולה על היתרון. היתרון - לא הרבה שחקנים ירצו להיכנס לשותפות. החיסרון - למשתמשים שכבר נכנסו לשותפות יותר מפעם פעמיים, יש פער עצום על שאר המאמנים.
      אני לא רואה סיבה להמשיך לשחק אם אין לי שום סיכוי להתקרב לעוצמת המאמנים הללו, ושלא באשמתי.

ההצעה נפתחה מחדש עם נימוקים שונים באישור המפקחת הראשית vans.
      אני מבקש לא להצביע / להגיב מסיבות ייצוגיות כגון "הוצע בעבר ונדחה, אין סיבה שיאושר הפעם", תשאירו את ההחלטה למנהלים, תודה.
      בנוסף, לא להגיב בלי לקרוא את כל ההצעה.
      אשמח לשמוע מה דעתכם בקשר להצעה~
      לבעלים - אשמח שתקרא גם, אם יש לך זמן, את כל הנימוקים בתגובות.
    • על-ידי Messi11
      שם משתמש במשחק: Psycho 
      ההצעה: הוספת הפוקימון אנון רג'יגיגאס לחנות האיוונט נקמתו של הארכי מלאך

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לפי דעתי איוונט נקמתו של ההארכי מלאך לא הוגן לכלל השחקנים. הסיבה לכך היא שרק שחקן אחד מקבל פוקימון שאכן שווה ויהיה שימושי לשישיה שלו (טיטאן מיוטו) ולאומת זאת כל שאר הפרסים האפשריים לקנייה באותיות האנון אינם שימושיים כלכך, אני חושב שהוספת הפוקימון  אנון רג'יגיגאס לחנות האיוונט תעשה אותו הוגן יותר ומספק לכלל השחקנים מאחר ולא רק מאמן אחד יזכה בפוקימון שימושי באיוונט.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להכפיל את מספר המשחקונים ל2 ליום בלי פרמיום ול4 ביום עם פרמיום.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: בעבר היו 5 משחקונים, כך שהיה אפשר לקבל עד 5 נקודות משחקונים ליום לפוקימון. הורידו לא מזמן 2 משחקונים בגלל באגים בהם, אבל לא הכניסו חדשים, אז זה יצר מצב שכמות הנקודות ממשחקונים ירדה מ5 ל3. שחקנים שיש להם כמה פוקימונים והם צריכים לעשות לכולם את כל המשחקונים, ייקח עכשיו הרבה יותר זמן לעשות את זה. לכן אני מציע שיכפילו את כמות המשחקונים ליום כדי לפצות על ה2 משחקונים שהורידו (זה למעשה ייתן 6 נקודות ליום במקום 5, אבל מצד שני יהיה פחות מבחר אז זה די מתאזן)

ההצעה הוצעה בעבר כאן ונדחתה מהסיבה הבאה: "3 משחקונים שכל אחד מהם ניתנים פעמיים ביום לפרימיום (סה"כ 6) הם די והותר. זה כ4-5 ימים לפוקימון בשקלול שרירותי של כשלונות תוך כדי.
      אני לא רואה סיבה לזרז את תהליך החיזוק של הפוקימון בפאן המשחקונים מעבר למספר הנקוב."
      א. לא לכולם יש פרמיום, ולמי שאין לוקח גם לפי החשבון הזה 8-10 ימים לפוקימון, שזה די הרבה, במיוחד למי שיש לו כמה פוקימונים
      ב. החישוב הזה נעשה בהנחה שמצליחים בכ70-80 אחוז מהמקרים. לא תמיד זה ככה, ליתר בדיוק בדרך כלל נכשלים הרבה יותר מזה, כך שיכול לקחת גם כפול זמן (8-10 ימים עם פרמיום או 16-20 ימים בלי שזה כבר די הרבה זמן... הרבה יותר מדי)
      ג והעיקרי.  ההצעה לא באה רק כדי לשנות מצב שלדעתי הוא בעייתי. ההצעה באה להחזיר את המצב שהיה פעם כשהיו כמעט כפול משחקונים, והם ירדו מסיבות שונות (ולא מהסיבה שיש יותר מדי וקל להשלים את המשחקונים). כלומר, נעשה שינוי שגרם להורדת מספר המשחקונים בצורה דרסטית, וההצעה נועדה לסדר את זה לפחות מהבחינה הזו.
      אם בעבר היה סביר לעשות משחקונים לפוקימון, עכשיו זה לוקח הרבה יותר זמן, וזה לא שינוי שנעשה בכוונה, לכן לדעתי כדאיל החזיר את המצב לכמו שהיה, לפחות בצורה עקיפה.
      אשמח שההנהלה תשקול מחדש את ההצעה לאור הפרטים האלו שאמרתי כאן.

(ההצעה נפתחה מחדש באישור Universe)
    • על-ידי Light
      שם משתמש במשחק: Sparky
      ההצעה: לעשות שבשבתות ובחגים האיפוס יעבור לחצי שעה לאחר צאת השבת/החג
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: הסוחרים הם חלק חשוב מאוד במשחק, אתה יכול להחליף בעזרתם כל מיני פוקימונים בעד פוקימונים אחרים, אבל אתה צריך מהירות - להחליף לפני שאחרים יחליפו, בשבתות, דתיים לא יוכלו להחליף בהחלפות השוות באמת כי מן הסתם החילונים יעקפו אותם. אני קורא לשיוויון מלא בין הדתיים לחילונים בליגה. אני יכול לספק להנהלה את זמני יציאת שבתות/חגים.

מקווה שההצעה תתקבל,
      נועם
    • על-ידי vipim
      ההצעה: ששחקנים יוכלו להלחם שוב נגד שלבים שהם עברו כבר, כמובן ללא פרס.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא תהפוך את המסע לדבר שבמקום שנלחמים בו מדי פעם כדי לעבור וכשגומרים או נתקעים אז אין לו שימוש, לדבר שיהיה אפשר להנות ממנו תמיד. ככה שחקנים יוכלו לבדוק סתם כמה הם חזקים בקרב נגד מאמנים חזקים (לא כמו המאמנים שש בקרבות נגד מאמנים... שכל פוקימון חזק קורע את כולם). וככה גם מי שסיים את השלבים שיש במסע יוכל מדי פעם להלחם לכיף בשלבים שהוא עבר, ויוכל גם להנות מהמסע.
      הערה - אפשר לעשות שרק מי שסיים את השלבים יוכל להלחם בשלבים קודמים, מה שיתן עוד תמריץ לסיים את השלבים הקיימים. אני מעלה אותה כאפשרות למחשבה.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להכפיל את מספר המשחקונים ל2 ליום בלי פרמיום ול4 ביום עם פרמיום.
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: בעבר היו 5 משחקונים, כך שהיה אפשר לקבל עד 5 נקודות משחקונים ליום לפוקימון. הורידו לא מזמן 2 משחקונים בגלל באגים בהם, אבל לא הכניסו חדשים, אז זה יצר מצב שכמות הנקודות ממשחקונים ירדה מ5 ל3. שחקנים שיש להם כמה פוקימונים והם צריכים לעשות לכולם את כל המשחקונים, ייקח עכשיו הרבה יותר זמן לעשות את זה. לכן אני מציע שיכפילו את כמות המשחקונים ליום כדי לפצות על ה2 משחקונים שהורידו (זה למעשה ייתן 6 נקודות ליום במקום 5, אבל מצד שני יהיה פחות מבחר אז זה די מתאזן)
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להוריד בצורה משמעותית מאוד את סיכויי המציאה של אבן המצב, ולבטל את העלות של המאה זהב בשינוי מצב.
      כרגע יש מלא אבני מצב בלתי משומשות, כי סיכויי המציאה של האבן די גבוהים, אבל עלות השימוש בה מאוד גבוהה, אז משתמשים בה רק על פוקימונים חזקים, ולמעשה משתמשים בה הרבה פחות מאשר הכמות שמוצאים אותה. אני מציע שיצניחו את סיכויי המציאה, לסיכוי של אגדי, ומצד שני יבטלו את עלות הזהב שעולה לפתח. ככה לאבן מצב יהיה שימוש, והשווי שלה יעלה מכמעט 0 לכ100 זהב.
      אפשר גם למכור אותה בשוק ב120 זהב, ככה המחיר שלה יישאר באזור המאה זהב והעלות של שינוי מצב לא תעלה בצורה משמעותית, וגם לא תרד (כי לרוב חפצים נמכרים במחיר שהוא יחסי למחיר שלהם בשוק).
      מכיוון שיש כרגע לאנשים מלא אבני מצב, אם רק יעשו את השינוי ייקח הרבה זמן עד שהמחיר של האבן ישתנה, ולכן אם מקבלים את ההצעה צריך לקחת את כל אבני המצב שקיימים בליגה, ולתת פיצוי של כמות קטנה של זהב או כסף לכל אבן. 
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: תיתן שווי משמעותי לאבן המצב, ותפחית את כמות החפצים שלא שווים כלום ונמצאים בכמויות. 
    • על-ידי kfir and rel
      שם משתמש במשחק:RealMadrid
      ההצעה: במרכז המסחר לפני שאתה רוצה לבצע קנייה יש לך אופציה אישור קנייה.
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לפעמיים נלחץ בטעות על חפץ שאנחנו לא רוצים אותו ובטעות קונים אותו
    • על-ידי GarbageTruck
      הצעה|פרח הגרסידאה-Gracidea Flower
      שם משתמש במשחק: DeathL
      ההצעה: בעזרת פרח הגרסידיאה יהיה ניתן לפתח את שיימין לשיימין סקיי ושיימין סקיי תחדול מלהימצא בטבע. פרח הגרסידאה יכול להימצא בכל מקום בקרבות שדה בדשא. פועל על אותו עיקרון של הופה ואנבאוונד הופה ואבן קרח. יעלה את הערך של שיימין סקיי וייתן תוספת נחמדה לחפצים. התהליך יהיה בלתי הפיך.
      תמונות להמחשה:
      פרח הגרסידאה. 
      תמונה מוקטנת.

כאשר שיימין יוצרת אינטרקציה עם פרח הגרסידאה, היא הופכת לשיימין סקיי.
      כיצד ההצעה תתרום למשחק: ההצעה תתרום למשחק בכך שהוא יעלה את ערכם של אגדים, יוסיף חפץ למשחק ויהפוך אותו למעניין ואף יותר קרוב למקוריים. הסקיי פורם יהפוך להיות פוקימון קצת קשה יותר להשגה וייתן קצת אתגר וקצת קרבה למקוריים בליגה ;)

קישורים:
      לינק למידע על פרח הגרסידאה ב-Bulbapedia: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Gracidea
      לינק למידע על פרח הגרסידאה ב-Serebii: http://www.serebii.net/itemdex/gracidea.shtml
    • על-ידי SkipAds
      ההצעה: שבזמן רביית קיוגרים/גראודונים תהיה אפשרות האם ברצונך להשתמש באבן חלום או לא, כמו שיש בזמן שימוש באבן הגנה
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: מי שסתם רוצה להרבות קיוגר/גראודון ולא רוצה לבזבז אבן חלום יוכל לעשות זאת, וגם מי שמרבה ישים לב שיש לו אבני חלום. במצב הנוכחי כשמרבים עם אבן חלום לא כתוב כלום על הרבייה שהיא נעשתה עם אבן, האבן פשוט יורדת מהמלאי אוטומאטי אם רוצים ואם לא
    • על-ידי Light
      שם משתמש במשחק: Metagross
      הסבר ההצעה: לעשות חלפן אוטומטי של כסף וזהב במקום מרכז המסחר ביחס של 1 זהב ל2000 כסף
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לעזור: הרבה פעמים נתקעים שיש לך יותר מדי זהב / כסף אבל לא מוצאים מישהו שיסכים להחליף. אני חושב שצריך להסיר את מרכז המסחר של הכסף והזהב ולעשות חלפן אוטומטי.
    • על-ידי SkipAds
      ההצעה: בליגה, כאשר תוקפים בהתקפה שיש לה סיכוי להשפיע על הפוקימון, למשל חשמול הקפאה או הרדמה, גם אם להתקפה יש כח, אם היא תשפיע על הפוקימון היא לא תוריד חיים. למשל לפעמים כשאני משתמש בהתקפה Thunder של ארכאוס שלי, ההתקפה רק מחשמלת את הפוקימון שמולי במקום לפגוע בו ולהרוג אותו. זה מציק מאוד כשחורשים ועושים קרבות ופתאום ההתקפה לא הורגת אלא רק מחשמלת, לפעמים זה קורה כמה פעמים ברצף ואז בכלל זה מחרפן. במשחקים המקוריים זה לא ככה - גם אם ההתקפה תחשמל את הפוקימון, היא תוריד לו חיים. ככה למשל יש התקפות עם 100% חשמול כמו zap cannon שגם יש להם כח די חזק והם מורידות חיים. אני מציע שככה זה יהיה בליגה - התקפה תוריד חיים גם אם היא תשפיע על הפוקימון (תחשמל תקפיא תרדים וכדו').
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא גם תאפשר לעשות קרבות ולהשתמש גם בהתקפות שיש להם אפקטים לפעמים - למשל אני עכשיו מנסה להלחם עם ההתקפה Dark Pulse, שיש לה 80 כח ו30% שיתוק, וכל כמה קרבות הפוקימון לא מת אלא רק משתתק וזה מאיט את קצב הקרבות בהרבה וגם סתם מציק, וגם תקרב את הליגה עוד צעד למשחקים המקוריים.
      הוספה: יש לציין שהבעיה קיימת בקרבות שדה בלבד ולא בקרבות זירה או קרבות נגד מאמנים
      (ההצעה נפתחה בעבר וננעלה ללא מענה, נפתחת מחדש באישורו של obelisk)

רשימת ההתקפות שיש להם את הבעיה הזו:
      Bite, Dark Pulse,Blaze Judment, Blaze Kick, Blue Flame, Ember, Fire Blast, Fire Fang, Fire Punch, Flame Wheel, Flamethrower, Heat Wave, Lava Plume, Purgatory, Scared Face, Hard Roller, Twineedle, Dragon Breath, Dragon Rush, Dragonbreath, Discharge, Lighting Strike, Nuzzle, Spark, Thunder, Thunder Fang, Thunderbolt, Thunderpunch, Thundershock, Zap Cannon, Force Palm, Low Kick, Rolling Kick, Air Slash, Sky Attack, Astonish, Lick, Needle Arm, Bone Club, Blizzard, Cold Flare, Freeze Bolt, Freeze-Dry, Ice Beam, Ice Fang, Ice Punch, Icicle Drop, Powder Snow, Ancient Song, Body Slam, Fake Out, Headbutt, Hyper Fang, Stomp. Cross Poison, Gunk Shot, Poison Fang, Poison Jab, Poison Sting, Poison Tail, Sludge, Sludge Bomb, Sludge Wave, Smog, Extrasensory, Heart Stamp, Rock Slide, Iron Head, Boiling Water.
      אם זה דורש הרבה עבודה על כל אחת מהמתקפות, אפשר בתור התחלה לעשות זאת רק למתקפות החזקות שבהם משתמשים הרבה, שזה הדבר שהכי דחוף לעשות
      Dark Pulse, Blizzard, Thunder, Sludge Bomb, Sky Attack
    • על-ידי Master Sword
      שם במשחק:steven
      ההצעה שלי:שיהיה אפשר להחליף דמויות בין שחקנים.
      מה ההצעה תתרום לליגה:אם שחקן מצליח להשיג דמות שהוא לא אוהב אבל הדמות שהוא אוהב נמצאת אצל שחקן שאוהב את הדמות של השחקן הראשון הם יוכלו להחליף ביניהם ואז יהיה לכל אחד את הדמות שהוא אוהב.
    • על-ידי Mémoire
      שם משתמש במשחק : kai 
      ההצעה : הוספת האופציה של מכירת פוקדורי טרף במרכז המסחר.
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק ? : ישנם מגוון סיבות מיוחדות ומגוונות לכך שההצעה תוכל לתרום למשחק : 
      ראשית, בפן הכספי - בכדי לקנות ולהשיג אחד מפוקדורי הטרף, צריך להגיע לסכום של כ-70 זהב. סכום שלפי דעתי ויכול להיות שגם לפי דעתם של שחקנים אחרים - גדול במקצת אך הוא בהחלט שווה את ההשקעה ולכן, אם פוקדורי הטרף יתווספו אל מרכז המסחר כמו פוקדורי המאסטר מחירם ירד במקצת. ותינתן להם חשיבות יותר גדולה מכיוון שהוא יהיה פריט שיוכל להימכר במרכז גלובלי. 
      שנית, פוקדורי המאסטר שממלאים בליגה מקום לחשיבות רבה, נמצאים במרכז המסחר ואף גם נמצאים כפריט הנמצא במרכז ההחלפות שניתנים להחלפה על פוקימון בעל שווי כזה או אחר. פוקדורי הטרף, גם ממלאים בליגה חשיבות גדולה ורבה על מנת לתפוס את פוקימוני האולטרה ולכן לפי דעתי, שניהם (גם פוקדורי הטרף וגם פוקדורי המאסטר) נמצאים במעמד שכמעט שווה ובעקבות כך גם פוקדורי הטרף אמורים להתווסף אל מרכז המסחר.
      בנוסף, לשחקנים בעלי פוקדור הטרף ושאינם מעוניינים לעשות מספר רב של קרבות, למצוא את פוקימוני האולטרה ולתפוס אותם יוכלו במקום זה למכור את הפוקדור הנ"ל (פוקדור הטרף) במרכז המסחר וכך, שחקנים שכן מעוניינים לתפוס פוקימוני אולטרה יוכלו באמת לקנות אותם בסכום שיחסית מוזל. כעת השחקנים שלא מעוניינים לעשות מספר רב של קרבות, למצוא את פוקימוני האולטרה ולתפוס אותם נמצאים בבעיה מסוימת כי הם יכולים למכור אותם לשוק בשווי של 18 זהב ! אפילו לא כמחצית מהשווי המקורי שלהם. 
      ולכן, בעקבות הנימוקים שלי אני סבור כי ההצעה תוכל לתרום רבות למשחק ואשמח לשמוע תגובות על הצעה זו 
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להוריד משמעותית את הסיכוי לדוג נכחד בטורניר הדיג.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: עד שהכניסו את השינוי האחרון בדיג, ממוצע הנקודות בטופ היה 60K. עכשיו הכניסו את הנכחדים, ומלא אנשים מגיעים ל80K. נכחדים אמורים להיות נכחדים, או לפחות נדירים מאוד, שיצאו פעם בהרבה זמן ולא כמה פעמים ביום. ככה זה יאזן את טורניר הדיג ויהפוך אותו לשפוי יותר.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: להוריד את הנקודות שמביאים פוקימוני מגה.
      פוקימוני מגה מביאים די הרבה נקודות, הרבה יותר מאגדיים ובערך כמו נכחדים. בפועל רוב פוקימוני המגה חזקים כמו האגדיים, בטח שלא הרבה יותר כמו הפער בנקודות.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: תאזן קצת את טורניר הדיג, ותחזיר לאגדיים את הכבוד שלהם כפוקימונים החזקים והנדירים.
    • על-ידי Light
      שם משתמש במשחק: Noam1125

ההצעה: הוספת אפשרות למכירת דמויות במרכז המסחר

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שההצעה יכולה לתרום במשחק כך שאם מאמן כלשהו מוצא דמות שהוא לא רוצה הוא יוכל לשים אותה במרכז המסחר וכך שני מאמנים מרוויחים: המאמן שלא רצה את הדמות ירוויח עליה כסף וזהב והמאמן שרצה את הדמות יקבל אותה
    • על-ידי Darkrai
      שם משתמש במשחק:Darkrai
      ההצעה: להחזיר את הסטטיסטיקות שהיו על כל פוקימון לכמה מאמנים יש בליגה מי השלוש עם הכוח הכללי הגדול ביותר.
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: נותן קצת אינדיקציה על כל פוקימון כמה בערך צריך להיות הכוח הכללי של אותו פוקימון (לא שזה קובע מי הכי חזק אבל זה נותן קצת כיוון) מעלה את הכבוד לשחקן שהפוקימון שלו נמצא בשלישיה הראשונה במשחק מאתגר שחקנים אחרים גם להשקיע ולנסות להגיע למובילים שחקן שיש לו את אותו פוקימון יוכל לדעת אם הפוקימון שלו בכיוון הנכון או שיש בעיה מסוימת איתו יוסיף תחרות בין שחקנים.
       בקיצור יעלה את ההנאה מהמשחק הרבה יותר.
      אתם בעד או נגד תצביעו ותגיבו
    • על-ידי Darkrai
      שם משתמש במשחק:darkrai
      ההצעה: לאפשר מעשית השגת דמויות לשינוי בהתאמה אישית כיום אין אפשרות מעשית להשיג דמויות אחרות ויש דמויות מאוד יפות שנמצאות ללא שימוש.
      איך לעשות את זה?
      1) העלאת הסיכוי למציאה בטבע לסיכוי מעשי והגיוני (אולי כמו חפצים נדירים אחרים כמו טבעות וכדומה).
      2) קניה בכמות זהב שיראה לנכון להנהלה.
      כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: יגרום לגיוון גדול בדמויות למשתמשים ולא כמו היום שרק ארבעה דמויות (משתמשי פרימיום שמונה) מתאפשרות וכולם דומים אחד לשני, יוסיף עניין לליגה והרבה הנאה!
      מה אתם חושבים בעד או נגד ההצעה אשמח להסבר.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: בליגה, כאשר תוקפים בהתקפה שיש לה סיכוי להשפיע על הפוקימון, למשל חשמול הקפאה או הרדמה, גם אם להתקפה יש כח, אם היא תשפיע על הפוקימון היא לא תוריד חיים. למשל לפעמים כשאני משתמש בהתקפה Thunder של ארכאוס שלי, ההתקפה רק מחשמלת את הפוקימון שמולי במקום לפגוע בו ולהרוג אותו. זה מציק מאוד כשחורשים ועושים קרבות ופתאום ההתקפה לא הורגת אלא רק מחשמלת, לפעמים זה קורה כמה פעמים ברצף ואז בכלל זה מחרפן. במשחקים המקוריים זה לא ככה - גם אם ההתקפה תחשמל את הפוקימון, היא תוריד לו חיים. ככה למשל יש התקפות עם 100% חשמול כמו zap cannon שגם יש להם כח די חזק והם מורידות חיים. אני מציע שככה זה יהיה בליגה - התקפה תוריד חיים גם אם היא תשפיע על הפוקימון (תחשמל תקפיא תרדים וכדו').
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא גם תאפשר לעשות קרבות ולהשתמש גם בהתקפות שיש להם אפקטים לפעמים, וגם תקרב את הליגה עוד צעד למשחקים המקוריים
    • על-ידי vipim
      ההצעה שלי: כאשר תוקפים בהתקפה FLY בליגה, הפוקימון אוגר כוחות בתור הראשון ותוקף רק בתור השני. ככה זה גם במשחקים המקוריים, עם הבדל אחד. במשחקים הפוקימון עף בתור הראשון, ומונע אפשרות לפגוע בו. בליגה, אפקט זה לא קיים, כך שבזמן התור הראשון בו הפוקימון עוד לא תקף, הוא יכול להפגע מהפוקימון השני. זה דבר שמאוד מפריע כאשר מנסים לעשות קרבות, כי פוקימון שנפגע הרבה גם ימות בשלב כלשהו, וזה מציק מאוד לעשות קרבות כשכל רגע צריך לרפא את הפוקימון. אני מציע שבליגה, בזמן השימוש בהתקפה הזו, לא יהיה תור לחכות. זה אולי ירחיק קצת את המשחק מהמקור, אבל גם יקרב אותו מהבחינה שפוקימון לא יוכל להפגע בגלל שהוא תקף בהתקפה הזו.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא תאפשר להשתמש בהתקפה FLY בקרבות שדה, בלי שהפוקימון יפגע כמו שאפשר במשחקים המקוריים.
    • על-ידי vipim
      השם שלי בליגה: SKipAds
      ההצעה שלי: להוריד בחזרה את הצ'אט הקטן מהליגה.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: אחרי שסוף סוף המשחק נהיה מהיר, החזירו את הצ'אט הקטן והוא מואוד תוקע את המהירות. הוא יעיל מאוד אבל הנזק שהוא עושה לא שווה את התועלת, ועדיף כבר בלעדיו עם ליגה מהירה
    • על-ידי SaNJI_SHoT
      ההצעה: שיהיה אפשר לפתח את קיורם לצורת הוואיט והבלאק בעזרת אבנים מיוחדות (פיתוח לוואיט אבן להבה לבנה ולבלאק אבן ברק שחורה) יהיו מקומות מיוחדים שיהיה אפשר למצוא את אותה אבן ... הסיכוי למצוא את אותה אבן יהיה נמוך ויהיה אפשר לפתח איתה את קיורם עם תוספת של תשלום סמלי של 50 זהב .
      איך אני חושב שההצעה תעזור למשחק?: קיורם הוא אגדי עם בייס סטאטס די נמוך ולרוב רוצים את אחד מצורותיו וואיט או בלאק אז חשבתי לעצמי למה לא לפתח אותו בסדרה הוא הופך לאחת הצורות והוא לא אגדי נפרד אז למה לא! ההצעה תעזור למשחק מאוד אנשים לפעמים מתבאסים שיוצא להם קיורם מתיבה אז הם יוכלו לפתח אותו עם יש להם את האבן המתאימה .
      שמי בליגה: SanjiShot 
      מקווה שתצביעו בעד אשמח לקבל אהבתי! 
    • על-ידי LazyLand
      הצעה | שינוי הפוקימון רוטום וצורותיו לנדירות "נדיר מאוד"
      היי, קראתי לא מזמן באשכול 15 דברים שאולי לא ידעתם על "ליגת הפוקימונים"! שהפוקימון רוטום וצורותיו נחשבים בליגה כ"אגדיים" למרות שבמקור, הם שייכים לנדירות "נדיר מאוד" אני חושב שלהפוך את הליגה לדומה למקור זה דבר חשוב. 
      השם שלי בליגה: LazyLand
      ההצעה: שינוי הפוקימון רוטום וצורותיו לנדירות "נדיר מאוד"
      איך אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שזה חשוב שהליגה תיהיה דומה למקור, להמציא פוקימון אגדי זה יפה ומוסיף לאווירת המשחק ולהפוך פוקימון נפוץ או נדיר לנדירות "נדיר מאוד" זה כלל לא משנה (בתנאי שסיכוי המציאה לא ישתנה) אך לפי דעתי לשנות פוקימון בנדירות "נדיר מאוד" ל"אגדי" זה כן שונה כי "אגדי" זה תואר ויש לזה משמעות אמיתית. 

• על-ידי LazyLand
      בעקבות ההצעה של אחד המשתמשים בפורום ותגובתו של אליז (ההצעה הייתה שיהיה פורום פוקימון גו ואליז אמר שהוא יוכל פשוט לנעוץ או משהו כזה אשכולות שקשורים לפוקימון גו אבל זה לא קרה)
      אני פותח את האשכול הנ"ל.
      שם משתמש בליגה: LazyLand
      ההצעה: שכל תוכן שקשור לפוקימון גו אלא אם כן הוא סתמי כמו שיר פארודי או אפילו גם תוכן כזה ינעץ על ידי צוות התמיכה/אליז ושיועבר לפורום המתאים לו.
      איך זה יעזור למשחק: אני עדיין מחפש תכנים של פוקימון גו שהיו ולא מוצא ואני בטוח שזה קרה גם לאחרים.
      שאלה קטנה איפה ישימו אשכולות של פוקימון גו? בכללי? במשחקים? 

• על-ידי nivur
      שם משתמש במשחק: יופיטר
      ההצעה: שיהיה מעיין נעורים (להצעיר פוקימון) ומעיין ההזדקנות (לבגר פוקימון), כל הוספת/הורדת יום מפוקימון תעלה 1 זהב ליום

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אם לא רוצים לחכות 30 ימים כדי שיוכלו להזהיב פוקימון יהיה ניתן לשלם 30 זהב ולבגר אותו, שחקנים מתלוננים על זה שזה הרבה זמן ומשעמם לחכות, וזה פתרון טוב לבעיה
    • על-ידי vipim
      שם בליגה: ויפים
      ההצעה שלי: שתהיה אפשרות "לחסום" מישהו מהצ'אט בליגה- להתעלם ממנו, כך שזה לא יראה לך את ההודעות שהוא כותב. ההצעה תעזור בעיקר למקרה של אנשים חופרים שמספימים ומקללים כשאין תמיכה, וככה יוכלו לדבר בצ'אט גם אם אנשים יציפו וימלאו אותו.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: כתבתי בהסבר על ההצעה, אם יהיו אנשים שיבואו לקלל או להציף ולא יהיה תמיכה, (ועכשיו חופש גדול אז הגיוני שהרבה משועממים יבואו לעשות זאת, אני כבר נתקלתי ב2 מקרים כאלה מתחילת החופש) יהיה אפשר פשוט לחסום אותם ולהמשיך לדבר בצאט כרגיל עד שתבוא תמיכה לעשות זאת
      עריכה - מדובר על חסימה שאפשר להוריד, כמו החסימה בדואר, לא על חסימה שתשאר לעולם

• על-ידי vipim
      ההצעה בקצרה: שיהיה תיווך גם על השאלת פוקימונים לזמן קצר, ולא רק עסקאות.
      מדובר כמובן לזמן קצר בלבד, של נניח עד שבוע, או אפילו פחות מזה
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: היא תאפשר לאנשים לשאול ולהשאיל פוקימונים למסע / רביות / אימונים מהירים בלי לפחד על הפוקימון שלהם.

עריכה: למנהלים ולצוות התמיכה שאולי חוששים איך יהיה אפשר לעקוב אחרי זה, אפשר ליצור בקלות טופס של גוגל דורס עם גישה לתמיכה ששם יהיה אפשר לנהל זאת בקלות (טבלה של שם הנותן | שם המקבל | מה ניתן | תאריך נתינה | תאריך החזרה / פשוט למחוק כשמחזירים)
    • על-ידי vipim
      ההצעה: שיהיה כתוב בדף של המצבים את ההשפעה של המצבים על החיים. כרגע זה די מוכח שמצבים מעלה מהירות מעלים חיים ומצבים אחרים מורידים, אבל זה לא כתוב בשום מקום
      איך אני חושב שההצעה תעזור לליגה: משתמשים יוכלו לדעת יותר טוב כמה המצב של הפוקימון שלהם משפיע ואם כדאי לשנות אותו
      עריכה:
      תוספת הסבר: למצב של הפוקימון בליגה, יש השפעה גם על החיים של הפוקימון. דבר זה לא כתוב בשום מקום, אבל ההנהלה כתבה את זה בפירוש, וגם אפשר לראות את זה. כרגע לפי מה שנראה לשחקנים, מצבים שמעלים מהירות יעלו גם את החיים, ומצבים אחרים יורידו. אני מציע שההשפעה על החיים תהיה כתובה בפירוש בדף עם הפירוט על המצבים השונים.
    • על-ידי moralmog
      הצעה מספר 1
      שם במשחק: Mor_Almog

ההצעה:  שבבית הרבייה במקום ה"אחוזים" שיש כרגע אפשר לשנות את זה שיהיה מד הצלחה שהמשתמש יבחר (מ1% עד ל99%) וכל אחוז יעלה ככה וככה זהב ביחס לנדירות של הפוקימון
      דוגמא : 
      WIN CHANCE זה האחוזים שבדוגמא הזאת הם 50% 
      ROLL UNDER זה בעצם המערכת צריכה להשיג מספר פחות מ49.50 כדי שהרבייה תצליח
      וכאילו על כל אחוז נוסף שהמשתמש יוסיף זה יעלה לו על כל אחוז 2 זהב .. וככה גם אי אפשר להגיד שאפשר לעשות כמה נכחדים שרוצים כי אם מישהו יעשה 99% על נכחד זה יעלה לו יותר מהנכחד ..

איך אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: מערכת יותר קלה ונוחה בתור "בית הרבייה" מאשר המערכת הנוכחית, אפשר לקחת "סיכון" ואפשר לשלם הרבה בשביל משהו שתצטרך .. ובתקווה אולי גם יאזן איכשהו את המחירים בין נכחדים

הצעה מספר 2

שם במשחק: Mor_Almog

ההצעה:  שאפקטים של מתקפות יפעלו

איך אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: יגרום למשחק להיות יותר מעניין וקשה בקרבות בין מאמנים .. ויהפוך את המתקפות של ה0 כוח לשימושיות כמו במשחק המקורי.
    • על-ידי vipim
      שם במשחק: ויפים
      ההצעה: שתהיה אפשרות להחזיק 2 שישיות, שיהיה אפשר להחליף ביניהם - תהיה את השישייה הראשית והשישייה המשנית, ותהיה אפשרות להחליף ביניהם ולהפוך את הראשית למשנית, או שיהיה בית נוסף קטן בו נניח יהיה אפשר לאכסן עד 10 (15 עדיף, עריכה) פוקימונים.
      יש אנשים שנלחמים לפעמים עם 2 שישיות, או שמאמנים פוקימונים חלשים ורוצים להחזיק מחלישים למקרה שימצאו אגדי / התחלתי.
      במקום שכל פעם יצטרכו למצוא את החזקים שלהם או המחלישים הטובים בכל הבית, שיכול להגיע גם ליותר מעשרה עמודים  של פוקימונים, כל פעם שרוצים להלחם במסע / לחזור לאמן / להלחם מול מישהו, אז שתהיה אפשרות להחזיק "שישייה משנית" שיהיה אפשר להחליף בינה לבין הראשית, או שיהיה עוד "בית" קטן, או אפילו "קופסא" (השם לא משנה) שבה יהיה אפשר לאכסן עד עשרה (15 עדיף, עריכה) פוקימונים שתהיה להם גישה נוחה, במקום כל פעם להתחיל לחפש בכל הבית.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא תחסוך הרבה זמן לכאלה עם שישייה טובה שגם רוצים לאמן בקלות עם מחלישים. כמו כן היא תקרב עוד קצת את הליגה למשחקים המקוריים בהם יש הרבה קופסאות קטנות ולא בית אחד גדול שקשה לחפש שם.

עריכה: בבית הקטן כדאי שיהיה מקום ל15 פוקימונים כדי שיהיה אפשר להחליף בקלות פוקימונים משם לשישייה, להכניס את כולם ולהוציא בחזרה.
    • על-ידי vipim
      ההצעה: לשנות את הסוג של נכחדי הפורים.
      נכחדי הפורים קבלו באוונט האחרון את הסוג על חושי, סוג די דפוק, לרוב הנכחדים החזקים יש מתקפות שחזקות עליו (אופל חרק). נכחדי הפורים גם ככה חלשים יחסית, עוד לפני הסוג הגרוע. עכשיו כשנוסף להם הסוג על חושי הם הפכו לחלשים מאוד ולא יעילים. לכן אני מציע לשנות להם את הסוג לסוג שיהפוך אותם ליעילים יותר - חשבתי על כמה סוגים אפשריים אבל כל סוג יכול להיות טוב.
      איך אני חושב שההצעה שלי תעזור לליגה: היא תחזק את נכחדי הפורים שהם חלשים יחסית, וכך תאזן קצת את החוזק המטורף של הנכחדים החזקים כרגע, בכך שהם יוכלו לנצח אותם ולא להפסיד לגמרי בלי שום סיכוי
    • על-ידי moralmog
      למחוק.