⚡ Eliz ⚡

ניהול פורום | פורום טכנולוגיה וגאדג'טים.

3 תגובות באשכול זה

שם פרטי: אליעזר יהודה/אליז.

סקייפ: יש

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל: פורום טכנולוגיה וגאדג'טים.

כיצד אוכל לתרום לפורום:

1. שמירה על הסדר בפורום כלומר, אדאג לכך שיהיה 0% תגובות פוגעניות/ספאם בפורום הנ''ל. ובפורום עצמו בכללי.

2. השמת דגש גדול ואכיפה של החוקים הגלובאליים -

אאכוף בחומרה כל עבירה הנוגדת את החוקים הגלובאליים, ובעיקר את חוק הקרדיט שבו נפלתי בעבר. אני אגם יישם את חוק מס' 12 בחוקים הגלובאליים שבו כתוב שאשכול שלא הגיבו בו 14 יום אמור להינעל - דבר שלא קורה בפועל. שאהיה מנהל פורום אני אדאג לשמר את החוק הזה ואת 14 החוקים האחרים.

3. פעילות בפורום הנ''ל - כלומר פתיחת אשכול בכל יום בפורום טכנולוגיה וגאדג'טים מלבד האשכולות האחרים שלי בפורומים האחרים. בנוסף אני מתחייב גם על פתיחת אשכולות חגיגיים באירועים וזמנים מיוחדים.

4. עידוד משתמשים אחרים להפעלת הפורום הנ''ל - אני חושב שהפורום הזה יכול להיות מעניין במיוחד ואני אדאג שפורום טכנולוגיה וגאדג'טים יהיה תמיד פורה ומשגשג.

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום:   

יש עוד כמה אשכולות שפתחתי בפורום הנ''ל שנצמאים תחת התגית ''אליז והטכנולוגיה'' ממליץ גם להנהלה להסתכל ב''פעילות אחרונה'' שלי :) 

מנהל פורום מבחינתי הוא:

מנהל פורום מבחינתי הוא האבא והאמא והרוח החיה של הפורום שאותו הוא מנהל. הוא צריך תמיד לדאוג להפעיל את אותו פורום ולפתוח תוכן באופן קבוע, הוא צריך לשמור על אותו פורום שיהיה מסודר ונקי מספאם ולשמור על חוקיות הפורום בכל משמר. הוא צריך לעודד משתמשים אחרים לפתוח אשכולות/תגובות באותו פורום ולתת ביקורת בונה מתי שצריך. על מנהל הפורום להראות בגרות ורצינות ואף קצת ריחוק בין המשתמשים הרגילים. אני חושב שמנהל פורום צריך לאהוב את מה שהוא עושה ולא לקחת את תפקידו כ'נטל'. בנוסף לכך בשיחות הפנימיות שמתקיימות בצוות הפורום מנהל הפורום צריך תמיד להיות בשיחות הצוות ללא יוצא מן הכלל ותמיד להיות מגובש עם מנהלי הפורום האחרים כי הגיבוש הוא המפתח להצלחה, על מנהל הפורום 'לקפוץ' על יוזמות שמוצעות לו ע''י ההנהלה בצוות כי רק ככה אפשר להצליח בתפקיד ולגרום לפורום שלך להיות פורה ומשגשג.

סיבה שאני מתאימ/ה: 

1. אני פעיל בפורום הזה, ובפורום עצמו בכללי. הן מבחינת אשכולות / תגובות / וסטטוסים. (כ-1,000 אשכולות וכ-5,200 תגובות)

2. יש לי ניסיון של שנתיים פה בפורום, וניסיון של שנה של מנהל פורום לשעבר.

3. אני כותב ללא שגיאות כתיב.

4. אני עומד בקריטריונים.

5. אני אוהב מאוד את הפורום הזה ואני רוצה שהוא יהיה פעיל!

6. התוכן שלי חוקי שלא כמו בעבר.

7. סך כולל של כ-1,700 נקודות מוניטין בפורום - סימן שאוהבים פה פחות או יותר את התוכן שלי.

8. אני הייתי פה בצוות שנה שלמה בדיוק והודחתי מהצוות, ואני למדתי כמה לקחים (בדרך הקשה) מההדחה האת: 

- חוקיות. להיצמד כמה שיותר לחוקים הגלובאלים, ואפס וותרנות לעוברים על החוקים.

- אמינות. במהלך תפקידי הפגנתי חוסר אמון משווע להנהלה, אני מבטיח שאעלה לתפקיד יהיו 0 שקרים להנהלה. ואני אעשה הכל כדי שההנהלה תחזיר את האמון שהעניקה לי אז.

- בגרות. במהלך תפקידי אז לא הבנתי את הכוח שיש לי בידיים והתנהגתי כאחד המשתמשים, שאחזור לתפקיד אתנהג כראוי למנהל פורום. 

- שינוי השקפה. אם חשבתי פעם שרודפים אותי ושסתם מציקים לי - אז פשוט לא. אני עבדתי על עצמי כל פעם מחדש. אני הייתי מקור הבעיה. בעבר שנאתי את המנהל הראשי שיש כעת, לאחר צפייה של היסטוריית השיחות בינינו, כעת אני מבין שאני תמיד הייתי הבעייתי. בהזדמנות הזו רציתי להגיד גם סליחה על כל הצרות שעוללתי להנהלה בעבר.

למסקנה, אני חושב שהדחתי מהצוות עשתה לי רק טוב, והיא הייתה נחוצה לי מאוד וכעת והסקתי ממנה את הלקחים וכעת אוכל להיות מנהל פורום כמו שצריך.

קישור להצעת ניהול קודמת במידה ונדחתה בעבר:  -

אני מאוד אשמח אם ההנהלה תתן לי צ'אנס בשנית לחזור לצוות הפורום והפעם אני לא אאכזב אתכם.

תודה מראש 

- Eliz -

נערך על-ידי Eliz

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום,

טופס הבקשה עודכן לפני מספר שבועות. נא לערוך הבקשה על פי הטופס המעודכן. 

בגמר העריכה יש לצטט אותי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מיותר לציין שהבקרה על ההתנהלות שלך תהיה על קוצו של יוד. ההנהלה לא תהיה סובלנית לבעיות מהותיות ולו לקטנה ביותר.

התקבלת. בהצלחה בתפקיד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.