עבור לתוכן
Master Sword

סיקור אנימה- The Seven Deadly sins

Recommended Posts

The Seven Deadly Sins

שלום לכולם, וברוכים הבאים!

היום אסקר את האנימה: The Seven Deadly Sins

מס' פרקים: 24 ו4 פרקים מיוחדים.

זמן של כל פרק: בערך 24 דקות.

ז'אנרים: פעולה, פנטזיה והרפתקאות.

סוג: TV

תקציר

הסיפור מתרחש בעולם שבו ישנם יצורים רבים ומגוונים בעלי יכולות קסומות מיוחדות ומגוונות. בעולם הזה חיו ממלכות של בני אדם שעליהן הגנו באומץ ובגבורה אבירים בשם אבירים קדושים. האבירים הקדושים היו אבירים מיומנים ובעלי עוצמה, ומתוך כל האבירים האלו הייתה קבוצה של שבעה לוחמים חזקים ואמיצים שנקראה שבעת חטאי המוות. יום אחד גורלי, שבו נטבחו אבירים קדושים רבים, בסופו של דבר שבעת חטאי המוות הואשמו ברצח ובניסיון הפיכה בממלכה, וכתוצאה מכך גורשו ממנה. כעבור עשר שנים, האבירים הקדושים יום אחד מחלים לבצע צעדים שמסמנים על כך שהם מתכוננים למלחמה, ואחד הצעדים היה לתפוס את מלך ממלכת ליונס (הממלכה שעליה האבירים הקדושים האלו שמרו) ואת משפחת המלוכה ולכלוא אותם. הנסיכה השלישית, אליזבת' נשלחת למצוא את שבעת חטאי המוות כדי שיעזרו לה לעצור את המזימה המסתורית של האבירים הקדושים. בתחילת מסעה למציאת שבעת חטאי המוות היא לובשת שריון כדי שהאבירים הקדושים לא יזהו אותה. אותה נסיכה הנראית כמו "האביר החלוד" משבעת חטאי המוות מגיעה יום אחד לבר קטן שעל גבעה. באותו זמן, האבירים שומעים שמועות שאותו אביר חלוד הגיע לבר שעל הגבעה והם שולחים קבוצת לוחמים כדי שתתפוס את האביר החלוד בשביל לקבל רמזים על שבעת חטאי המוות. מנהל הבר, שעוזר לנסיכה,  שם לב לאבירים שבאים ומבין שאם הם יגלו שהנסיכה נמצאת בבר שלו, הם יכלאו אותה כמו שעשו עם שאר בני משפחתה, ולכן הוא מנסה לגרום לאבירים לעזוב בכך שיקחו חזיר מדבר בשם הוק שלבש את השריון של האביר החלוד במקום שיקחו את הנסיכה, אך לאחר כמה רגעים האבירים שמים לב שמנהל הבר מנסה לברוח עם הנסיכה וכך מתחיל מרדף אחרי מנהל הבר והנסיכה. בסוף המרדף, מנהל הבר חושף את זהותו האמיתית בתור מליאודס "חטא זעם הדרקון" ומביס את האבירים. לאחר שאותם אבירים ברחו, אליזבת' מספרת למליאודס על מעשיהם החשודים של האבירים הקדושים ועל מסעה למציאת שבעת חטאי המוות, וכך מתחיל המסע המפתיע, המרתק והמופלא שלהם למציאת שבעת חטאי המוות ולעצירת האבירים הקדושים.

דמויות:

מליאודס

הוא הקפטן של שבעת חטאי המוות. הוא ידוע בתור "חטא זעם הדרקון" והוא בעל עוצמה חזקה במיוחד. מליאודס הוא אדם פזיז ומעט ערמומי, אך צעדיו הפזיזים גורמים לי לחשוב שהוא מעט טיפש. אחת מהתכונות המשעשעות של מליאודס היא שהוא מבשל גרוע. הייתי קורא לו אדם מאוד רגוע ולפעמים הרוגע הזה מראה שהוא אדם מעט טיפש. אדם זה הוא מאוד מסתורי. מליאודס הוא אדם נחמד מאוד וחבר טוב. הייתי אומר שהוא דבוק במטרה ולא מוותר. מליאודס הוא אדם טוב לב ואכפתי. לסיכום, מליאודס הוא אדם טוב, אך מעט טיפש ורגוע יותר מדי, אבל עדין אי אפשר להתעלם מכך שיש לו לב טוב.

באן

באן הוא חבר בשבעת חטאי המוות. באן ידוע בתור "חטא חמדנות השועל". הוא בן אלמוות, וכתוצאה מכך הוא לוחם מסוכן במיוחד. באן הוא ערמומי ורמאי, אך יש בו צד טוב. באן, הוא אדם מעט בוגדני. אני מניח שאתם חושבים שהוא אדם רע, אך יש בו גם טוב. באן מבשל מצויין לעומת מליאודס. באן אמנם בגד באחד מהאנשים שיקרים לו, אך הוא בגד רק בשביל שמישהי שיקרה לו תחזור, ולכן רואים שאי שם בתוך הלב האפל שלו יש געגועים ואהבה לאנשים. לסיכום, בן היא אישיות מעט לא צפוייה, קצת רעה, אבל יש בה טוב.

דיאן

דיאן היא חברה בשבעת חטאי המוות. היא ידועה בתור "חטא קנאת הנחש". דיאן מאוהבת בקפטן כך שהיא שונאת את הקרבה של הקפטן לאליזבת'. היא משבט הענקים והיא בעלת כוחות חזקים. דיאן הייתה בודדה מאוד במהלך החיים שלה. דיאן כועסת הרבה במהלך הסדרה, אך יש בה צד חברותי. היא אישיות שנפגעה מהבדידות שהיא חוותה. לסיכום, דיאן היא דמות שנפגעה מבדידות, כועסת הרבה ודי חברותית.

קינג

קינג הוא חבר בשבעת חטאי המוות. הוא ידוע בתור "חטא עצלנות הגריזלי". קינג הוא חזק מאוד, אך כשזה מגיע לקרבות פיזיים הוא לא ממש חזק. שמו האמיתי הוא הארליקווין והוא מלך הפיות. לקינג בעיקרון יש שתי צורות מראה: אחת גדולה ומסיבית עם ריח רע והשנייה קטנה וקלה והיא דורשת ריכוז רב בשביל להישאר בה. קינג מאוהב בדיאן ובזכות האהבה שלו הוא מצליח להלחם בכל כוחו נגד יריבים מסוכנים. לסיכום, קינג הוא אדם מעט עצל, אבל חזק.

אליזבת'

אליזבת' היא הנסיכה השלישית והיא נשלחה למסע שבו עליה למצוא את שבעת חטאי המוות ולהיעזר בהם כדי לעצור את המזימה המסתורית של האבירים הקדושים. במהלך הסדרה היא מוצגת כחלשה שלא יכולה להגן על עצמה, וכתוצאה מכך הרבה פעמים היא בסכנה גדולה בהרפתקה. אליזבת' הרבה פעמים היא מסכנת את עצמה כשהיא עושה פעולות פזיזות רק בגלל שהיא רוצה לעזור לאנשים. לסיכום, אליזבת' היא אדם טוב שרק רוצה לעזור לאנשים, אך לפעמים היא לא חזקה מספיק כדי להגן עליהם.

הוק

הוק הוא חזיר מדבר שעוזר למליאודס בעבודה בבר שהוא ניהל. הוא חברותי , נחמד ואפילו אכפתי. הוא מכנה את עצמו "קפטן אבירי השאריות". ובמהלך הסדרה מתברר שהוא לא חלש כל כך, אך עדין יחסית חלש. הוא לפעמים לא חושב על העובדה שהוא רק חזיר והוא מתחצף לחזקים ממנו. לסיכום, הוק הוא אכפתי, חברותי, אך קצת פזיז וחצוף.

דעה אישית על האנימה

העלילה מצויינת. נבנית בצורה טובה ומפתיעה בכל רגע. היא יוצרת פיצוץ של כמה רגשות: תדהמה, מתח והתרגשות. הסדרה אמנם מעט קצרה, אך בפרקים האלו היא מראה עולם ומלואו. האנימציה מצויינת וכל דמות מתאימה. העלילה פשוט מעולה והרעיון לעלילה מקורי. לסיכום, אנימה מצויינת ואני נותן לה 9\10.

קרדיט לאתר אנימה ספין על חלק מהמידע

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה של סיקור ממש נהניתי לקרוא אותו האנימה נשמעת ממש מעניין אני אתחיל לראות אותה,במידע על הדמויות הייתי שם תמונה ליד כל דמות. חוץ מזה סיקור מעולה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת whiteboy אמר:

אחלה של סיקור ממש נהניתי לקרוא אותו האנימה נשמעת ממש מעניין אני אתחיל לראות אותה,במידע על הדמויות הייתי שם תמונה ליד כל דמות. חוץ מזה סיקור מעולה.

תודה, ושמתי תמונות הן פשוט נמחקו ולא מצאתי אחרות....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Will Solace אמר:

חסרות כמה דמויות...

אבל סיקור טוב!

לא כתבתי את גילסאנדר, גווסר, מרלין וכו' כי הם פחות ראשיים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי MaxWarior
      אז שלום לכולם :) פרק שלישי בסדרת הסיקורים שלי! היום אני אסקר על אחת האנימות הכי טובות שראיתי בחיים, בשם No Game No Life, אבל בגלל שהסדרה ממש קצרה צפו לסיקור קצר ולעניין... שנתחיל?
      No Game No Life

אז מה זה no game no life?
      האנימה no game no life עוסקת במשחקים, והופכת אותם לעסק גדול, כלכך גדול שניתן לקרוא לו עולם שלם ומלואו של משחקים, שבו כל דבר שתרצה יכול להתגשם בעזרת כישרון המשחק שלך. מה זאת אומרת? - שאם תרצה כסף , תוכל להתערב עליו במשחק, תרצה ארוחה חינם? תוכל לשחק מול שף המסעדה , תרצה לקחת את מקומו של מישהו באוטובוס? הכל יכול להסתדר עם משחק דמקה אחד, בעולם יש שישה עשר גזעים וכל גזע מדורג במקום אחר.
      אבל בואו נחזור קודם קצת אחורה, לכדור הארץ.
      הכירו את סורה בן ה18 ושירו בת ה11, שני אחים שלא עושים כלום חוץ מגיימינג, הדבר שהם הכי טובים בו בעולם, למעשה כלכך טובים בו - שהאינטרנט מוצף באגדות אורבניות עליהם. יום אחד השניים מנצחים דמות מסתורית בשח-מט, שגורמת להם להשתגר לעולם חדש, עולם המשחקים בשם Disboard.
      החוקים הם פשוטים! מי שהכי טוב מנצח!

הדמויות בno game no life
      סורה
      סורה מופיע כאחיה הגדול של שירו, יחד איתה הוא מנסה להציל את האנושות , שנמצאת במקום השישה עשר בטבלת הגזעים, ועומדת על סף היכחדות. סורה ממש אוהב לשחק, והוא גם ממש טוב בזה, ובשל דבוקתו לאחותו, כאשר מתרחק ממנה הוא מתחיל להתנהג מוזר, אני מאוד אוהב את סורה - הוא מתבטא בסדרה כדמות הדומינטית והוא מצחיק, סוחף , כריזמטי , ויודע מה להגיד בזמן הנכון.

שירו
      שירו מופיעה כאחותו הקטנה של סורה, היא בסדרה נתפסת כגאונה קטנה, והיא טובה בכל משחק חשיבה, בעיקר בשח-מט. גם לשירו יש את בעיית הדביקות באחיה, ולכן אם תתרחק ממנו תתנהג מוזר ולא הולם להתנהגותה הרגילה, בדרך כלל שירו אדישה ולא מדברת הרבה, ואחיה תופס את רוב העניינים, אך במהלך הסדרה היא מתחילה להפתח, ורואים את אהבתה לאחיה הגדול סורה. 

בנוסף לדמויות
      בנוסף לשיררו וסורה תוכלו למצוא עוד המון דמויות שוליות במהלך הסדרה (שאם לא הזכרתי - נמשכת רק שניים עשר פרקים), בין הדמויות תמצאו את סטפאני, נכדתו של המלך הקודם באנושות, טט, האלוהים של העולם הזה (כאשר מנצחים את אלוהים ניתן להיות אלוהים בעצמך, משהו שממש מגניב), ואת ג'יבריל, שעליה לא אסביר אך היא תופסת חלק קטן בפרקים המאוחרים יותר, ובנוסף אל כל אלה עוד מספר דמויות שהשניים נלחמים מולם במהלך הסדרה.
      היכן תוכלו לצפות?
      לכל פרקי האנימה תרגום בעברית, שתוכלו למצוא פה : https://drive.google.com/drive/folders/0BwtXFlUFO1YwSVl2ZUtERXhxZ2M (התרגום הכי טוב), בנוסף בקרוב (אולי, לא מבטיח כלום) תצא העונה השניה, לאחר שהעונה הראשונה נגמרה בהפתעה. (אני ממש ממש רוצה שהעונה השניה תצא, ולכן אני מפרסם את זה לכם, כמה שיותר פרסום יותר טוב :) )
      דעה אישית
      ללא ספק האנימה הכי טובה שראיתי (לאחר וואן פיס ובאותו מקום עם פיירי טייל XD), לא הייתי מוסיף בה כלום חוץ מעוד פרקים, כל פרק מרגיש כלכך טוב וצפיתי בסדרה ברצף מרוב שאהבתי אותה, כל פרק מתגלה משהו חדש מפתיע ואני מת שתצא עונה שניה, בקיצור - אנימה מושלמת!
      ציון שלי - 9.5/10 , כי תמיד יש מה להשלים :)
    • על-ידי MaxWarior
      אז שלום לכולם, פרק שני בסדרת הסיקורים שלי :) היום אני אסקר על אנימה שאני ממש אוהב בשם פיירי טייל, אני אציג קצת מידע על הסדרה, את הדמויות בסדרה, ודעה אישית עליה, תהנו :)
      Fairy Tail

אז מה זה פיירי טייל?  
      פיירי טייל הנה סדרה שמתרחשת בעולם הנקרא ארת'לנד.
      בעולם קיימים כשפים, שניתן להרוויח בהמון דרכים, אחד מהשלכותיהם של הכשפים הם הגילדות, קבוצות שונות שבהם אנשים נוהגים לעבוד ולהרוויח את כספם, ע"י עשיית משימות אשר מתפרסמות בגילדה.
      הסדרה מתחילה עם לוסי בת ה-17, מכשפת רוחות שמימיות, שחולמת להפוך לקוסמת גדולה ולהצטרף לאחת מהגילדות החזקות והטובות ביותר בעולם, פיירי טייל.
      במהלך מסעה של לוסי, היא פוגשת בנאטסו, קוטל דרקוני האש מהגילדה פיירי טייל, נאטסו מתחבר אליה מיד ומציע לה לבוא איתו לפיירי טייל, כל לוסי מגשימה את חלומה, וההרפתקה שלה ושל חברי הצוות בגילדת פיירי טייל מתחילה.
      הייחודיות והיופי בפיירי טייל הוא ערך החברות של הגילדה, כולם בגילדה אוהבים את כולם והמשימות שאליהם יוצאים הצוות תמיד מגלות משהו חדש בסדרה שלא ידענו עליו, דמויות חדשות, כשפים חדשים, סיפורים חדשים ועוד.
      הדמויות בפיירי טייל
      בפיירי טייל ישנן דמויות רבות, בעיקר בגילדה הגדולה והחזקה, אך אני אפרט על מספר דמויות מרכזיות שמופיעות ברוב הפרקים.
      נאטסו
      נאטסו מופיע ממש בפרקים הראשונים, בפגישתו עם לוסי, מכשפת הרוחות השמימיות. הוא מהווה דמות ראשית בסדרה, ובעל כוחות הנקראים "קוטל הדרקונים", שאלו כוחות המאפשרים להשתמש בכוח ספציפי (לנאטסו יש את כוח האש), וגם לאכול אותו ולהתחזק ממנו (ולמי שחכמולוג, הוא לא יכול לאכול את האש של עצמו). הכוח של נאטסו ניתן לו מהאבא המאמץ שלו, איגניל (איגניל הינו דרקון), אשר גידל אותו בילדותו. במשך הסדרה נאטסו מנסה לחפש את אביו, איגניל, ומתגלים לו המון דברים חדשים, ביניהם דבר מפתיע במיוחד שקורה ממש בסופה של הסדרה. 
      נאטסו הוא דמות מאוד מיוחדת, אשר רוב צופי הסדרה אוהבים, אצל נאטסו ערך החברות קודם לכל, הוא חזק, חברותי, וחביב על כולם.

גריי
      גריי גם מופיע בפרקים הראשונים של הסדרה, ככשף הקרח שיכול ליצור כמעט הכל מקרח,  ש"רב" כל הזמן עם נאטסו, כמו ילדים קטנים. גריי הוא סוג של הפכו של נאטסו (קרח ואש), למרות שגריי אינו קוטל דרקונים. גריי במהלך הסדרה מתחזק ממש, כמו נאטסו, ולומד דברים חדשים על עצמו. גריי משום מה כל הזמן מוריד את החולצה בלי לשים לב בכלל, אבל את זה כבר תראו בסדרה, זה מאפיין ממש מצחיק שלו, והריבים שלו עם נאטסו ממש מצחיקים ומוסיפים המון לסדרה.  בנוסף - גריי לקראת רגעי הסוף של הסדרה מקבל יכולות ממש חזקה, ובין לבין בסדרה מגלים את עברו המרתק, ואת ה"מאהבת" שלו :).

לוסי
      על לוסי כבר קראתם, לוסי מגיעה כמכשפת רוחות שמימית (זימון יצורים שמימים, תבינו כשתראו את הסדרה) ללא ניסיון כלל כבר בפרק הראשון, לאחר מכן היא מצטרפת לפיירי טייל ומנסה להסתגל לגילדה ולצוות שהיא משויכת אליו, בנוסף עם נאטסו, גריי, ועוד דמויות שנדבר עליהם בהמשך. לוסי בסדרה לומדת המון על המשפחה שלה ועל החברים לה לגילדה, היא שמחה מכל רגע בגילדה והיא חברה מאוד טובה של הצוות, בעיקר של נאטסו שהתחבר אליה ממש בפרקים הראשונים, עם הזמן לוסי גדלה ומשתפרת בקסמים שלה, ומתחילה להבין את משמעותה בגילדה.

האפי
      האפי בסדרה מוצג כחתול החמוד והקטן של נאטסו שכולם אוהבים, ומהווה ל"חיית המחמד של הגילדה", וכחבר הכי טוב של נאטסו מילדותו , האפי ממש אוהב לעוף, הוא דמות מצחיקה ומשעשעת ומוסיפה המון לסדרה, ועברו עם נאטסו ממש מרגש ומוסיף לטעם הסדרה, הוא מופיע עם הצוות של לוסי, גריי ונאטסו ואינו פעיל יותר מדי, אך תמיד נמצא עם נאטסו, בנוסף בסדרה ניתן לראות מאיפה הגיע בשלב די מתקדם, בקיצור - אחת הדמויות החמודות בסדרה שאהובות על כולם :)

ארזה
      ארזה גם מצטרפת לצוות בשלב מסוים, היא ידועה כלוחמת ממש חזקה בפיירי טייל, שיכולה למלא משימות בדרגות גבוהות, שלא ניתנות למילוי על ידי כל אחד. לארזה כישוף הנקרא קנסו, שנותן לה להזמין ולשמור חברות, נשקים ושריונות, והיא אוספת נשקים ושריונות חזקים במהלך הסדרה, ויש לה שריונות ממש נחמדים , שהצבע והיופי שלהם מוסיף לסדרה, ארזה ממש אוהבת עוגות וגריי ונאטסו מתנהגים כמו ילדים קטנים שהם לידה, מפסיקים את הריבים ומתחנפים אליה, בהמשך הסדרה ארזה מגלה המון דברים והיא אחת הדמויות הכי חשובות לסדרה, ביחד הסיפור שלה עם כל הסיפורים יוצר סיפור אחד גדול שלא כזה קל לשכוח.

בנוסף לדמויות הראשיות
      בנוסף לנאטסו, האפי, לוסי, ארזה וגריי במהלך הסדרה מופיעות עוד המון דמויות חדשות ומפתיעות , שעל חלקם לא ארחיב מפני שאלו ספוילרים, 
      בין הדמויות וונדי, גאג'יל, ג'וויה, לאקסוס, מירה, אלפמן, אלזאק וביסקה (מופיעים לרוב יחד), לוי, רומיאו, מאקאו, קאנה, ועוד דמויות שאפילו הזכרת שמם תהיה ספוילר.
      הסאגות בפיירי טייל
      במהלך פיירי טייל יש סאגות (עונות) רבות, וכל עונה מדברת על משהו אחר ומתקשרת לכל העונות האחרות, הסדרה מתחילה בסאגה הראשונה בה לוסי מתחברת לצוות, סאגה ממש כיפית וחברותית שממש כיף לראות, לאחר הסאגה הדברים מתחילים להיות רציניים, וכל סאגה עומדת בפני עצמה ומציגה סיפור ענקי שעוברים ועברו חברי הצוות, בכל סאגה מתגלים שלל סיפורים על כמה מחברי הצוות, ומגלים דמויות חדשות ומרתקות שמצטרפות אלינו בעונות הבאות (לא כולן מצטרפות, אבל רב הדמויות הראשיות בסאגות מתחילות להופיע גם בפרקים הבאים)
      היכן תוכלו לצפות?
      את הסדרה פיירי טייל מתורגמת לעברית תוכלו למצוא באתר "פאסט-סאב", באנגלית תוכלו למצוא את הסדרה ברוב אתרי האנימה הגדולים, ביניהם גוגו אנימה, אנימה וורלד, ועוד. 
      דעה אישית
      אני ממש אוהב את הסדרה פיירי טייל, אני זוכר שראיתי אותה ברצף וגמרתי אותה תוך זמן קצר, בפיירי טייל מתגלים דברים חדשים ומפתיעים כל מספר פרקים, לצערי פיירי טייל כרגע בעצירה, ואני ממש מקווה שהיא תמשיך ותוציא עוד שלל פרקים, למרות שרוב הסדרה כבר התגלתה, במשך הסיקור עלתה לי צמרמורת כי אני מאוד אוהב את הדמויות, ולהזכר בעבר שלהם ממש מרגש, אני ממליץ לכל אחד לראות את הסדרה, אפילו שהיא נראית לילדים קטנים כי מוזכרים בה דברים כמו "כוח החברות" ושלל דברים כאלה, כיף לצפות בסדרה ולראות את הסיפורים והחוויות שהחבורה עוברת, בנוסף לגלות דמויות חדשות ולצחוק בכל פרק מחדש :) שוב, ממליץ לכל אחד, אני נותן לסדרה 8/10 שזו תוצאה ממש גבוהה עבורי (אני לא ממש אוהב סדרות אנימה ורוב הסדרות שאני רואה אני מפסיק באמצע).