עבור לתוכן
שי המלך

דרגון בול

דרגון בול  

13 הצבעות

1. 1. שלום שמי במשחק הוא pika123456 אני אוהב ליראות דרגון בול בדיוק שחקן עשה על זה אשכול אז אמרתי שאולי גם אני יעשה מי שרואה דרגון בול יודע שיש כמה סוגים כגון דרגון בול הרגיל, דרגון בול זי, דרגון בול קאי, דרגון בול סופר ,ודרגון בול גי'טי שגי'טי לא נוצר על ידי יוצר הדרגון בול אלה על ידי מעריצים כאן תענו לי איזה דרגון בול אתם מעדיפים בואו נתחיל

• דרגון בול הרגיל
    • דרגון בול זי
    • דרגון בול קאי שזה כמו זי
    • דרגון בול סופר
    • דרגון בול גי'טי
      0

Recommended Posts

אנימה כיפית לצפייה ראיתי את כל העונות והסרטים אבל די חסרת עלילה, וחוזרת על עצמה עדיין ממליץ לראות כי היא עזרה לי להבין קצת את עאנימות ופותחת לך יותר הבנה לאנימות הבאות, בנוסף היא גם סדרת ילדות כיפית אז ממליץ עליה...

לגבי האשכול יש לך טעות- דרגון בול ג'י טי לא יוצר על ידי המעריצים אלא על ידי העוזר של יוצר הסדרה והיא נחשבה סדרת מעריצים כי המעריצים לחצו על היוצר להכין עוד עונה וזה מה שיצא...

הייתי מוסיף גם את האתר ממנו אתה רואה את הסדרה....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה די חדש בפתיחת אשכולות אז תן לי להעיר לך כמה דברים:

1) עדיף שלא תקרא לאשכול דרגון בול, תקרא לו משהו בסגנון "סקר | איזו סדרה של דרגון בול אתם הכי אוהבים?" או משהו בסגנו.

2) למה אתה שם את כל תוכן האשכול בכותרת הסקר? שים את תוכן האשכול באשכול עצמו ותבקש שיצביעו בסקר

3) זאתי הערה אישית, אתה לא חייב להתייחס אליה - לדעתי זה לא כיף שעושים סקר על דבר ספציפי שלא כל אחד יוכל להשתתף באשכול. כלומר מי שלא ראה דרגון בול לא יוכל להבין ולהצביע בסקר... לדעתי עדיף שתעשה לדוגמה סיקור על הסדרה הזאת.

בהצלחה!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה לא הפורום המתאים.

דרגון בול הוא אנימה.

זה צריך להיות בפורום אנימה ומנגה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הועבר לפורום המתאים - אנימה ומנגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה די חדש בפתיחת אשכולות אז תן לי להעיר לך כמה דברים:

1) עדיף שלא תקרא לאשכול דרגון בול, תקרא לו משהו בסגנון "סקר | איזו סדרה של דרגון בול אתם הכי אוהבים?" או משהו בסגנו.

2) למה אתה שם את כל תוכן האשכול בכותרת הסקר? שים את תוכן האשכול באשכול עצמו ותבקש שיצביעו בסקר

3) זאתי הערה אישית, אתה לא חייב להתייחס אליה - לדעתי זה לא כיף שעושים סקר על דבר ספציפי שלא כל אחד יוכל להשתתף באשכול. כלומר מי שלא ראה דרגון בול לא יוכל להבין ולהצביע בסקר... לדעתי עדיף שתעשה לדוגמה סיקור על הסדרה הזאת.

בהצלחה!!!

גם מי שלא ראה יכול לראות טריילר או מקבץ של קטעים מכל עונה ולהחליט, או לקרוא תקציר ולהחליט מה נראה לו יותר טוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים