עבור לתוכן
onegM

שירים באנימות ON MY OWN

Recommended Posts

• שלום לכולם!!!! היום אני נדבר על שירים באנימות אני מאוד אהבתי את השיר הזה:
  • השיר הזה מנוגן בקרב של גוהן נגד סל {דרגון בול Z} השיר לא מופיע בכול הגרסאות של הסדרה וחבל שהוא לא נמצא בכול הגרסאות! ברגע ששמעתי את השיר הזה התחברתי אליו מיד אין לי מושג למה, את השיר פירשתי לבדי ולא על ידי גוגל תרגם אלה על ידי הדימיון כמו בדרגון בול מי שמכיר יש שני דמויות ראשיות 1:מקיטה 2:סון גוקו, סון גוקו הוא תמיד הגיבור שמציל את כולם החזק יותר מכולם והאמיץ ויש מצד שני את מקיטה שתמיד מנסה {אפילו שהוא מנסה להסתיר את זה} להיות הגיבור והחזק והאמיץ כמו סון גוקו וכך מגיע הפירוש שלי לשיר: הבית הראשון כאילו מדבר על סון גוקו איך הוא ניצח את האויבים שלו ומציל את העולם וכמה הוא חזק וניצח את כולם  והבית השני: מספר על מקיטה איך הוא נכשל כול פעם מחדש וגם מתי שהוא חושב שהוא מתחזק הוא מגלה שסון גוקו מתחזק יותר אבל בסופו של השיר מדובר שבלי אחד את השני {והחברות} הם לא היו מתחזקים ובסופו של דבר הם חברים וגם מקיטה שכול הזמן מראה שהוא שונא את כולם הוא בסופו של דבר מחבב אפילו את גוקו  
  •                                                         הסרטון הזה ימחיש לכם את מה שסיפרתי:  
  •                                              אל תשכחו להגיב ולספר מה השיר המועדף עליכם

נתראה בעז"ה באשכול הבא שלי!!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים