עבור לתוכן
Eliz

ניהול פורום | פורום דיבורים ודיונים כלליים.

Recommended Posts

שם פרטי: אליעזר יהודה/אליז.

סקייפ: יש

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל: פורום דיבורים ודיונים כלליים.

כיצד אוכל לתרום לפורום:

1. שמירה על הסדר בפורום כלומר, אדאג לכך שיהיה 0% תגובות פוגעניות/ספאם בפורום הנ''ל. ובפורום עצמו בכללי.

2. השמת דגש גדול ואכיפה של החוקים הגלובאליים.

אאכוף בחומרה כל עבירה הנוגדת את החוקים הגלובאליים, ובעיקר את חוק הקרדיט ואני אגם יישם את חוק מס' 12 בחוקים הגלובאליים שבו כתוב שאשכול שלא הגיבו בו 14 יום אמור להינעל - דבר שלא קורה בפועל. שאהיה מנהל פורום אני אדאג לשמר את החוק הזה ואת 14 החוקים האחרים.

3. פעילות מרבית בפורום הנ''ל - כלומר פתיחת 2 אשכולות ביום ופתיחת אשכולות חגיגיים באירועים מיוחדים.

4. עידוד משתמשים אחרים להפעלת הפורום - אפתח פעילויות ממימון שלי (ברשות ההנהלה כמובן) כדי לעודד משמשים אחרים להגיב ולפתוח אשכולות בפורום שלנו.

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום:

יום הזיכרון לשואה ולגבורה 

סוגי משקאות של קוקה קולה שלא הכרתם 

עושים ריענון לעיצוב של youtube 

אני שמתי פה 3 אשכולות רנדומליים שפתחתי השבוע, למעשה בחודש אני פותח כ50+ אשכולות בפורום, ממליץ להנהלה להסתכל ב''פעילות אחרונה'' שלי :) 

סיבה שאני מתאימ/ה:

1. אני פעיל בפורום, ובעיקר בפורום דיבורים.

2. יש לי ניסיון של שנה וחצי פה בפורום, וניסיון של שנה של מנהל פורום לשעבר.

3. אני כותב ללא שגיאות כתיב.

4. אני עומד בקריטריונים.

5. אני אוהב מאוד את הפורום הזה ואני רוצה שהוא יהיה פעיל!

6. סך כולל של 1640 נקודות מוניטין בפורום - סימן שאוהבים פה את התוכן שלי.

7. אני הייתי פה בצוות שנה שלמה בדיוק והודחתי מהצוות, למעשה היום (24/04) זהו יום הקבלה שלי לצוות.

אני למדתי כמה לקחים (בדרך הקשה) מההדחה הזאת:

- להיצמד כמה שיותר לחוקים הגלובאלים, ואפס וותרנות לעוברים על החוקים.

- אמינות. במהלך תפקידי הפגנתי חוסר אמון משווע להנהלה, אני מבטיח שאעלה לתפקיד יהיו 0 שקרים להנהלה. ואני אעשה הכל כדי שההנהלה תחזיר את האמון שהעניקה לי אז.

- בגרות. במהלך תפקידי אז התנהגתי כאחד המשתמשים, שאחזור לתפקיד אני אתנהג כראוי למנהל פורום. 

למסקנה, אני חושב שהדחתי מהצוות עשתה לי רק טוב, והיא הייתה נחוצה לי מאוד וכעת והסקתי ממנה את הלקחים וכעת אוכל להיות מנהל פורום כמו שצריך.

אני מאוד אשמח אם ההנהלה תתן לי צ'אנס בשנית לחזור לצוות הפורום והפעם אני לא אאכזב אתכם.

תודה מראש

- Eliz -

נערך על-ידי Eliz

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום, 

פורום דיבורים כבר מאויש ע"י מנהל פורום ואני לא רואה סיבה שיהיו 2 מנהלי פורום לאותו הפורום. תוכל לנסות להגיש מועמדות לפורום אחר או במידה והתקן לניהול פורום דיבורים יתפנה.

בקשר לשיפור, נראה שיפור מסוים בחוקיות האשכולות, אך אתמול ניצלת והשתמשת בגישה על דעת עצמך שנשכחה להיות מוסרת בירידה מן הצוות וטענת שזה באישור על אף שלא אני ולא הבעלים ידענו על כך.

כמו כן, נגעת וערכת את "היכל התהילה" על אף ששאלת אותי לפני כן ואמרתי לך שלא.

ננעל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.