עבור לתוכן
  • צור חשבון
Eliz

יום הזיכרון לשואה ולגבורה

Recommended Posts

* united animation - free animations gif & clipart *     יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם  יום הזיכרון לשואה ולגבורה * united animation - free animations gif & clipart *     יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם

שלום לכולם.

יום הזיכרון לשואה ולגבורה חל בתאריך כ''ז בניסן והוא יום אבל לאומי למדינת ישראל - מדינת היהודים.   

ביום הזה אנו נזכור את כל היהודים שנרצחו במלחמת העולם השנייה ובגטאות בכל מיני סוגי מוות שונים ומשונים ל''ע.

ובוא נשים בצד את 50,000,000 חללי המלחמה עצמה מכל האומים אלא רק את 6,000,000 היהודים שבתוכם.

לעומת ה50M שמתו בחילופי האש במלחמה, 6M אנשים יהודים מתו חפים מפשע אך ורק שהם יהודים!

אתה יהודי? בגלל שאתה יהודי לא מגיע לך לחיות. זו הייתה האידיאולוגיה של הנאצים יש''ו.

9548841.jpg

כל אחד ואחד מאיתנו צריך לעצום עיניים ל-60 שניות ולחשוב על כל מה שעוללו לאחינו ואחיותנו היהודים ז''ל.

כי מדינת ישראל מתבגרת וניצולי השואה מצטמצמים מיום ליום, ומי יודע אם עוד 20 שנה יזכרו בכלל שהתקימה השואה הנוראה.  

ומה היה שם בגטאות?

מלבד מסעות המוות, מכות הרצח, המסעות בקרונות הצפופים, העינויים והעבודה הקשה בגטאות וה0% רחמנות שהנאצים גילו כלפי היהודים. היה שם מוות המוני, שורה של מאות יהודים שעומדים ליד בור ובשנייה כיתת יורים של נאצים יורה עליהם והם נופלים מתים על הרצפה על אלפי גופות של אחיהם היהודים, ילדים ראו איך זורקים חבל מהקומה השנייה של המפקדה הנאצית ותולים את אימם למוות, וקורעים את אחיהם לגזרים, ואת אביהם גוסס בתאי הגזים וכולם עם מספר על היד ותלאי צהוב על היד - אך ורק בגלל היותם יהודים.

מזעזע. פשוט מזעזע.

ואל תחשבו שהכל היה לפני 70 שנה ונגמר, עד היום יש מקומות בעולם שאנו היהודים נסתובב שם ויסתכלו עלינו עם שנאה ורוע בעיניים.

לעולם לא נשכח את האנטישמיות הסובבת אותנו בכל דור ודור, ונזכור ולא נשכח את 6 מיליון היהודים שנרצחו אך ורק בגלל שהם יהודים.

נזכור ולא נשכח אותם.

תהא נשמת קורבנות השואה צרורה בצרור החיים.

yezkor-1.jpg

והנקמה שלנו להיטלר יש''ו שהנה אנו עדיין יהודים ושעם ישראל חי וגועש במדינת ישראל המתקדמת והמשגשגת ב''ה.

אשמח לתגובות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אליז, כמעט גרמת לי לבכות 
~~~~

אני מסכים עם כל מה שכתבת באשכול הזה, למה צריך להרוג 6,000,000 בני אדם, רק בגלל שהם לא מאותו הדם שלך??? בני אדם, בדיוק כמוך, שמה היה פשעם היחיד??? להיות יהודים - להיות שונים ממך\\

זה לא מפתיע אותי שרוב האנשים בארץ לא האמינו שהשואה קרתה, גם אני לא הייתי מאמין שפתאום קם אדם והרג 6,000,000 אנשים רק בגלל שהם לא מאותו הלאום.

~~~~~

אשכול מצויין, המשך כך~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הענין הוא לא רק ה6M אנשים שנרצחו, אלה גם העינויים, הזוועות, המחנות, הפרדה בין משפחה, רצח לעיני הורים אחים ומשפחה, פשוט אי אפשר לתאר את גודל הזוועות .. כולם מכירים בטח סיפורים, ולדעתי זה מאוד חשוב שתמיד נזכור את זה ונעביר את זה הלאה, - נזכור תמיד , ולא נסלח ! 

נערך על-ידי אוק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יום הזיכרון לשואה נקבע על ידי הרבנות בעשרה בטבת.

שנתיים לאחר מכן, בהתעלמות מהיום שקבע הרבנות, החליטה המדינה לקבוע יום זיכרון לשואה בכ"ז ניסן, כך שבאופן עקרוני יום הזיכרון לשואה אמור להיות בתאריך המקורי בו קבעו אותו, עשרה בטבת, במיוחד לאור העובדה שחודש ניסן זה חודש שמח שאסור להספיד בו על פי ההלכה, ולכן כז ניסן זה תאריך שאינו מתאים ליום הזיכרון לשואה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אליז.

רק תיקון קטן, אומרים טלאי ולא תלאי.

נערך על-ידי rahunina

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואי אליז אני ממש בוכה פה על כול אחינו המסכים שנרצחו היותם יהודים פשוט זוועה אני לא לקרוא את זה

יהי זכרם ברוך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמעט בכיתי

יהי זכרם ברוך

הם היו לוקחים 1,000 אנשים ברכבת צפופה וקטנה!

ולמה כל העולם פשוט הסתכל מהצד ולא עשה כלום?!?!

ולמה הגרמנים לא ניסו להדיח את היטלר מהשלטון?

ואיך בן אדם כמו כל שאר בני האדם יכול לקום בבוקר ולהגיד לעצמו אני שונא את היהודים בוא נהרוג אותם, נכלא אותם, נרעיל אותם, נחנוק אותם, נירה בהם עד שנהרוג 6,000,0000?

נערך על-ידי Hyuga

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה שגיאות, אם תוכל לתקן אותן...

למשל: כתבת ''אומים'' ולא ''אומות'', ''אך ורק שהם יהודים'' ולא ''אך ורק בגלל שהם יהודים''

כמעט בכיתי

יהי זכרם ברוך

הם היו לוקחים 1,000 אנשים ברכבת צפופה וקטנה!

ולמה כל העולם פשוט הסתכל מהצד ולא עשה כלום?!?!

ולמה הגרמנים לא ניסו להדיח את היטלר מהשלטון?

ואיך בן אדם כמו כל שאר בני האדם יכול לקום בבוקר ולהגיד לעצמו אני שונא את היהודים בוא נהרוג אותם, נכלא אותם, נרעיל אותם, נחנוק אותם, נירה בהם עד שנהרוג 6,000,0000?

הגרמנים היו בעד השלטון של היטלר. העולם כן עשה, לא הצליח.

היטלר ראה שהגרמנים לא מצליחים, הוא החליט לנסות שוב להשתלט על העולם, ואחד הדברים שהוא ראה זה את העושר של היהודים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יום הזיכרון לשואה נקבע על ידי הרבנות בעשרה בטבת.

שנתיים לאחר מכן, בהתעלמות מהיום שקבע הרבנות, החליטה המדינה לקבוע יום זיכרון לשואה בכ"ז ניסן, כך שבאופן עקרוני יום הזיכרון לשואה אמור להיות בתאריך המקורי בו קבעו אותו, עשרה בטבת, במיוחד לאור העובדה שחודש ניסן זה חודש שמח שאסור להספיד בו על פי ההלכה, ולכן כז ניסן זה תאריך שאינו מתאים ליום הזיכרון לשואה

נכון

גם אני שמעתי משהו כזה

לפחות אנחנו לא שוכחים ומזכירים כל שנה ושנה שהיו 6,000,000 מליון יהודים שהרגו

יהי זיכרם ברוך :( :(

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש