עבור לתוכן
LeoValdez

סיקור - השקר שלך באפריל

Recommended Posts

תוצאת תמונה

Shigatsu wa Kimi no Uso - השקר שלך באפריל

שם באנגלית: Your lie in April

שם בעברית: השקר שלך באפריל

יוצר עלילה: Arakawa Naoshi

מספר פרקים: 22

שנת הוצאת האנימה: 2014

ז'אנרים: דרמה, מוזיקה, רומנטיקה, בית ספר, שונן

הגבלת גיל: 12+

תקציר העלילה

ארימה קוסאי, הילד הגאון, מכונה אנושית, נולד כגאון מוזיקלי שמנגן בפסנתר בהדרכת אמו. אך יום אחד אמו נפטרה ממחלה, ומאז קוסאי לא יכול לשמוע את עצמו מנגן. הוא חיי חיים מונוטונים וחסרי צבע. כעבור שנתיים קוסאי עדיין לא מנגן בפסנתר וממשיך להתחמק ממנו, ובטוח שהוא קיבל עונש ובגלל זה הוא לא יכול לשמוע את עצמו מנגן יותר. יש לו שני חברים טובים, ריוטה וואטרי שחקן כדורגל, מקובל וחביב הבנות, וטסובאקי סאוואבה ספורטאית מצטיינת וחברת ילדות.

מיאזונו קאורי היא כנרית יפה, חופשיה ומעוררת השראה. הנגינה שלה משקפת את האישיות שלה - כשהיא מנגנת בכינור, היא מתעלמת לחלוטין מכוונת היוצר ומחדירה במוזיקה את כוונותיה ורגשותיה שלה. קאורי עוזרת לקוסאי לחזור אל עולם המוזיקה ומראה לו שעולם המוזיקה הוא חופשי וצבעוני, בניגוד לסגנון המובנה והנוקשה שקוסאי היה רגיל אליו.

דמויות

Shigatsu wa Kimi no Uso ~ סיקור לאנימה 

ארימה קוסאי - הדמות הראשית בסדרה. גאון מוזיקלי, פסנתרן אגדי ומכונה אנושית. קוסאי הוא הפסנתרן הכי צעיר שאי פעם ניצח את "תחרות סאקי". לאחר שאמו נפטרה, קוסאי לא יכול לשמוע את עצמו מנגן, שומע ורואה את העולם במונוטוני, ללא ברק או צבע.  

מיאזונו קאורי - כנרית יפה, מלאת חיים ומעוררת השראה. נגינתה יוצאת הדופן משקפת את אישיותה, וביצירותיה היא מתעלמת מכוונת היוצר ומחדירה אל המנגינה את רגשותיה שלה.  היא לא צפויה, עצמאית והרגשות שלה יכולות להתהפך מהר מאוד.

טסובאקי סאוואבה - חברת ילדות ושכנתו של קוסאי. תמיד הייתה לו כמו אחות גדולה שמטפלת ועוזרת לו. טסובאקי היא ספורטאית בענף הסופט-בול (דומה לבייסבול), ובעקבות כך היא תמיד הזמינה את קוסאי לשחק איתה כשהיה ילד, למרות שלרוב אמו לא נתנה לו מכיוון שהכריחה אותו להתאמן בפסנתר.

ריוטה וואטארי - חבר ילדות של קוסאי וטסובאקי, וחברו הטוב ביותר של קוסאי. הוא חביב הבנות וספורטאי מצליח, קפטן קבוצת הכדורגל, פופולרי מאוד שיוצא בו זמנית עם כמה בנות ומחבב בנות רק בגלל שהן חמודות ונראות טוב. למרות הצד הזה שלו, ריוטה הוא חבר מאוד טוב שיודע להראות גם תבונות בוגרות ונכונות שלו.

דעה אישית

הכל התחיל ביום אחד שקמתי בבוקר ואמרתי לעצמי: קדימה, מאיה, את חייבת להתחיל לראות אנימה. כולם חופרים לך, נו כבר. תתחילי במשהו קליל. בלי לחפש המלצות, חיטטתי באתרים בתחתית האינטרנט ומצאתי את האנימה הזאת.

אם חיפשתי אנימה קלילה, כנראה טעיתי. הסדרה הזאת תעשה כל מה שהיא יכולה כדי לגרום לכם להוציא את כל הדמעות שנשארו לכם בגוף, ברמה שלא ישארו לכם שני שליש מים. היא תגרום לכם לצרוח ולהצמרר ולהתרגש ולשמוח, וכל פרק אתה חייב לחכות לפרק הבא. הסדרה מעבירה את כל המסרים שלה בדרך הכי טובה שאפשר להעביר. היא מציגה לנו את ארימה קוסאי, ילד מסכן ועזוב שאבא שלו בעבודה שנים ואמא שלו נפטרה, ואז גורמת לנו לבכות ולהפסיק ואז להתחיל לצחוק, ואתם תיראו כאילו התחרפנתם, ו... הבנתם. אם אתם לא אוהבים אנימות רומנטיות, אל תראו. ויכול להיות שזו הייתה בחירה גרועה בתור אנימה להתחיל איתה, אבל זו האנימה הכי טובה שיכולתי לבחור. הדמויות שלה והמסרים שלה נשארו לי עמוק בלב. אין לי ספק שיהיה מתישהו ריוואטצ' מצדי. 

ציון: 9/10. אל תשאלו על מה הורדתי. זה ספוילר.

תמונות  

תמונה קשורה HD Wallpaper | Background ID:598673

HD Wallpaper | Background ID:752200 HD Wallpaper | Background ID:794589 

HD Wallpaper | Background ID:668521 HD Wallpaper | Background ID:636418

HD Wallpaper | Background ID:636349 HD Wallpaper | Background ID:636422

פתיחה וסיומת

פתיחה 1: If It Shineshttps://www.youtube.com/watch?v=1prZmb5r6kI

פתיחה 2: Nanairo Symphony -https://www.youtube.com/watch?v=Ef85PgRFMoM 

סיומת 1: Wacci - https://www.youtube.com/watch?v=LDDAwKs6YBw

סיומת 2: Orange - https://www.youtube.com/watch?v=kV8tNPTmpmM

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הנה שוב סיקור מושלם מבית מאיה.

הגרפיקה של האנימה מאוד נעימה לעין, והעלילה נשמעת כדי מעניינת, ובגלל שזו אנימה קצרה יחסית אני שוקל ברצינות לראות את האנימה הזאת :)

(ראיתי רק 3 אנימות בחיי, פוקימון, בייבלייד [נחשב?] ואינויאשה)

תודה רבה על הפרסום!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחד הסיקורים הטובים!! זה הרגיש כל כך מפורט, ובעצם נתת את התחושה הזו בלי ספויילרים. כישרון.

גם הצורה שבה האשכול ערוך. הכל מסודר, ועם תמונות. תענוג לעיניים.

ממש גרמת לי לרצות לראות את האנימה. אם זה יקרה - זה בזכותך! ^.^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מת על הסיקורים שלך הם פשוט כאלה טובים גוד הלוואי ואני הייתי כותב ככה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה של האנימה מאוד נעימה לעין, והעלילה נשמעת כדי מעניינת, ובגלל שזו אנימה קצרה יחסית אני שוקל ברצינות לראות את האנימה הזאת :)

תודה רבה על הפרסום!

וואו אם אתה רוצה אני יכולה לזרוק עליך רשימות של אנימה.

~~~

נאמ אני כבר עומדת להתחיל ת'אנימה עוד מעט .^.

~~~

אני גם כתבתי איזשהו סיקור אבל עכשיו אני בטוחה עוד יותר שהוא יצא גרוע *ביכביכ* ;=;

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

~~~

~~~

אני גם כתבתי איזשהו סיקור אבל עכשיו אני בטוחה עוד יותר שהוא יצא גרוע *ביכביכ* ;=;

שום דבר שאת עושה לא גרוע. ובכלל, זה אשכול שלך, אז זה כבר מאורע היסטורי היסטרי, אז קדימה, תפרסמי!! XD

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שום דבר שאת עושה לא גרוע. ובכלל, זה אשכול שלך, אז זה כבר מאורע היסטורי היסטרי, אז קדימה, תפרסמי!! XD

ומה איתך? 

;=;

טוב. אבל ביום הפעלת הפורום. שהאשכולות שלי יהיו באמת משהו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הפרסום!

אחד הסיקורים הטובים!! זה הרגיש כל כך מפורט, ובעצם נתת את התחושה הזו בלי ספויילרים. כישרון.

גם הצורה שבה האשכול ערוך. הכל מסודר, ועם תמונות. תענוג לעיניים.

ממש גרמת לי לרצות לראות את האנימה. אם זה יקרה - זה בזכותך! ^.^

מת על הסיקורים שלך הם פשוט כאלה טובים גוד הלוואי ואני הייתי כותב ככה

חח זה די מחמיא. לדעתי זה פחות ממה שאתם אומרים אבל זה בהחלט מעלה לי את הביטחון העצמי. תודה D: ואגב ליאור, אין לי כישרון מאלוהים, פשוט תנסה.

~~~

~~~

כן! תתחילי לראות מיד! לפני שאני אחפור לך עוד יותר.

אני בטוחה שהוא לא גרוע, תעלי אותו, במקסימום נגרש אותך מהפורום (": [סתם צחקתי. נגרש אותך מכל הליגה. אנחנו אזרחי ליגת הפוקימונים אוהבים להקצין בדברים. או שרק אני. יודעת מה, תשכחי ממה שאמרתי... יהיה בסדר... *מתרחקת באיטיות*]

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

LOL תמיד שאלתי את עצמי עם התמונה שלך זה של קאורי או שאני מתבלבלת XD 
והתמונה שלי של קאורי אני פשוט מאוהבת בה ובאנימה  
בשנייה שנגמר לי השונן התחלתי לראות מלא רומנטיקה והתאהבתי בשיגאטסו 
אחלה סיקור <: 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב