עבור לתוכן
Light

ניהול פורום | דיבורים ודיונים כלליים

Recommended Posts

שם פרטי: נועם

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל: דיבורים ודיונים כלליים

כיצד אוכל לתרום לפורום: אוכל לגרום לסדר בפורום, מניעת ומחיקת נושאים כפולים/ספאם, המלצה על בנושאים החמים והמעניינים, השגחה על כך שהנושאים במקומם ואכיפת כל החוקים הגלובאליים.
אקפיד על הפעלה של הפורום ופתיחת אשכולות חדשים ומעניינים, כך שהקהל יימשך אל הפורום אפילו יותר. אעודד כותבים חדשים ומעדכנים מכל סוג בפורום, אגרום לאנשים לרצות ולפתוח עוד אשכולות: עידכונים, דיונים, סקרים וכו' ואוכיח להם שהם יכולים להנות מכך כפי שאני נהנה! אשתתף בנוד"ים פעילים ואתקשר הרבה עם קהל הפורום אקשיב להצעות ולבעיות של קהל הפורום ואראה מה אוכל לעשות עבורם לסיכום, אגרום לחוויה מהנה יותר ואעשה הכל על הצד הטוב ביותר שלי!

3 נושאים שפתחתי בפורום:

1) http://www.pokeisrael.net/forum/topic/13148-זהה-את-הדמות-פורים/#comment-204721

2) http://www.pokeisrael.net/forum/topic/13021-חידון-עברית-ישנה/

3) http://www.pokeisrael.net/forum/topic/12863-מדריך-סלנגים-נפוצים/

סיבה שאני מתאימ/ה: יש לי יכולת לעניין מאוד ולמשוך את הקוראים, אני לומד ומלמד מהטעויות שלי ומונע מהן לקרות בעתיד בין אם אצלי או אצל הקהילה הנפלאה של הפורום, אני כותב בצורה מסודת עם סימני פיסוק וללא שגיאות כתיב, אני מאמין שיש לפורום הרבה פוטנציאל ויכולת לגדול אף יותר ממה שהוא עכשיו, יש יכולת למשוך עוד קהל וכותבים ואני חושב שאוכל להוציא ולממש אותה. בנוסף לכך, אני מקבל ביקורות טובות על האשכולות שלי ואני מאוד אוהב את הפורום.

נערך על-ידי Metagross

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה מועמד מתאים ואני לא רואה סיבה שעוד מספר שבועות לא תקטוף את התפקיד.

אולם, לפני כן אתה צריך להגיע לשלב שבו אתה פועל בעצמך באופן מושלם על פי חוקי הפורום. כשאז זה יקרה, תפתח את הנושא בשנית והעניין יישקל.

 

שתף אשכול


קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

    אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

×