עבור לתוכן
  • צור חשבון
Obelisk

פעילויות| יום שישי ה-13

Recommended Posts

מאמנים יקרים,

לשם ציון יום שישי ה-13 תתקיימנה מספר פעילויות ברוח היום.

הפעילויות תתרחשנה בשעות הצהריים של יום שישי, 13.1.17, כך שלכלל השחקנים, גם לשומרי השבת, תהיה אפשרות לקחת חלק בפעילות.

הפעילויות

13:00 - חידון ע"י מנהל פורום ספרות, Nobody, ברוח היום וברוח הפורום אותו הוא מנהל.

מקום ראשון: 491.gif

14:05 - חידון ע"י מנהל פורום דיבורים, Olympus, ברוח היום וברוח הפורום אותו הוא מנהל.

מקום ראשון: 652.gif

15:10 - חידון ע"י מנהלת פורום ציור ורישום, vans, ברוח היום וברוח הפורום אותו היא מנהלת. 

מקום ראשון: 659.gif

הטבות למובילים

הובלה באחד מ3 המקומות הראשונים ב2 מהחידונים - box4.pngבעד 140 זהב

הובלה באחד מ3 המקומות הראשונים ב3 מהחידונים - box5.pngבעד 1200 זהב או נכחד רנדומלי מסדרת האוונטד המפחידה בעד 1200 זהב

*שחקן שזכה בהטבה רשאי להעבירה לשחקן אחר במידה ואינו רוצה לממש אותה בעצמו.

בהצלחה לכל המאמנים!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היכן החידון התקיים? בצ'אט,או בפורום?

שלושת החידונים יתקיימו בפורום אתגרים ותחרויות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלושת החידונים יתקיימו בפורום אתגרים ותחרויות

אין בעיות. עוד שאלה על אילו נושאים יהיו החידונים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מאמנים יקרים,

לשם ציון יום שישי ה-13 תתקיימנה מספר פעילויות ברוח היום.

הפעילויות תתרחשנה בשעות הצהריים של יום שישי, 13.1.17, כך שלכלל השחקנים, גם לשומרי השבת, תהיה אפשרות לקחת חלק בפעילות.

הפעילויות

13:00 - חידון ע"י מנהל פורום ספרות, Nobody, ברוח היום וברוח הפורום אותו הוא מנהל.

מקום ראשון: 491.gif

14:00 - חידון ע"י מנהל פורום דיבורים, Olympus, ברוח היום וברוח הפורום אותו הוא מנהל.

מקום ראשון: 652.gif

15:00 - חידון ע"י מנהלת פורום ציור ורישום, vans, ברוח היום וברוח הפורום אותו היא מנהלת. 

מקום ראשון: 659.gif

הטבות למובילים

הובלה באחד מ3 המקומות הראשונים ב2 מהחידונים - box4.pngבעד 140 זהב

הובלה באחד מ3 המקומות הראשונים ב3 מהחידונים - box5.pngבעד 1200 זהב או נכחד רנדומלי מסדרת האוונטד המפחידה בעד 1200 זהב

*שחקן שזכה בהטבה רשאי להעבירה לשחקן אחר במידה ואינו רוצה לממש אותה בעצמו.

בהצלחה לכל המאמנים!

תודה רבה, נשמע אחלה ^^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין בעיות. עוד שאלה על אילו נושאים יהיו החידונים?

רשום. ברוח היום וברוח הפורום אותו מנהל מנהל החידון

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אני יודע שזה יום מיוחד אבל זה לא פייר שבזמן שהדתיים יהיו בהכנות לשבת ולא יהיה להם פנאי להסתכל בחידונים אז כל החילונים יוכלו לפתור את החידונים בלי שום דאגה שהשבת נכנסת...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אני יודע שזה יום מיוחד אבל זה לא פייר שבזמן שהדתיים יהיו בהכנות לשבת ולא יהיה להם פנאי להסתכל בחידונים אז כל החילונים יוכלו לפתור את החידונים בלי שום דאגה שהשבת נכנסת...

מראש עניין השבת נלקח בחשבון ולכן הפעילות לא מתבצעת בלילה אלא בצהריים, ויותר מזה, דאגנו שהפעילות האחרונה תסתיים טרם כניסת השבת בעיר שבה נכנסת השבת בשעה המוקדמת ביותר. היא מן הסתם לא תתבצע בבוקר כי יש הרבה שחקנים שלומדים בימי שישי.

אם לא מזדמן לך להגיע צר לי. השעות לא יזוזו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי Obelisk
      חידוני יום העצמאות
      לכבוד יום העצמאות ינוהלו 3 חידונים עם היקף של כ30 שאלות לכל חידון בפורום המשחק.
      המתכונת תהיה שונה מהרגיל ותכיל פרסים רבים יותר מבדרך כלל.
      לכל חידון יהיו את הפרסים שלו, כך שלחידון המאוחר יותר יהיו הפרסים השווים ביותר.
      כולם רשאים להשתתף בחידון א', אך בחידון ב' רשאים להשתתף רק אלו שישיגו כמות מסוימת של נקודות שתיקבע בסופו של החידון, ובחידון ג' והאחרון רשאים להשתתף רק אלו שישיגו כמות מסוימת של נקודות שתיקבע בסופו של החידון.
      זאת אומרת כדי לקטוף יותר מפרס אחד ואולי אפילו לקטוף את הפרסים השווים ביותר יש להיות פעילים ולהוביל בכל החידונים. 

חידון א' 
      מנהל החידון:
      Shark
      מועד החידון:
      23.4-25.4
      משתתפים:
      כולם רשאים להשתתף
      פרסים וזוכים:
      מקום ראשון:  
      kai

מקום שני: 
      miki

מקום שלישי: 
      SkipAds

חידון ב' 
      מנהל החידון: 
      Light
      מועד החידון: 
      26.4-28.4,18:00
      משתתפים:
      המובילים בחידון א': kai / SkipAds / miki / Oolong / נניח3
      פרסים:
      מקום ראשון:
      kai

מקום שני:
      miki

מקום שלישי:
      Oolong
        (50)

חידון ג' 
      מנהל החידון: 
      vans
      מועד החידון: 
      3.5-5.5,18:00
      משתתפים:
      המובילים בחידון ב': kai / Oolong / miki / נניח3 / sparky
      פרסים:
      מקום ראשון:
      נכחד רנדומלי מסדרת Firework
      kai

מקום שני:
      Sparky

מקום שלישי:
      miki

*הפרסים עשויים להשתנות בהתאם למידת הפעילות ובכל עת בהתאם לשיקול דעת ההנהלה

בהצלחה לכל המשתתפים ויום עצמאות שמח!

ניתן לברך את הזוכים באשכול זה
    • על-ידי GarbageTruck
      שלום לכולכם :) אשמח אם תשתתפו בפעילות הסיפור בהמשכים.
      מה עושים פה?
      כל אחד כותב משפט-שלושה לסיפור, והשני ממשיך אותו.
      דוגמה:
      איש א': דני הלך למכולת
      איש ב': הוא קנה סוכרייה
      איש א': הוא פתח את הסוכרייה ואכל אותה
      איש ג': היה לו טעים.
      מי יכול להצטרף?
      כולם יכולים להשתתף בפעילות!
      מצפן הכתיבה (למניעת ספאם):
      האם כתבתי ללא שגיאות כתיב? האם קישרתי בין האדם שלפניי לפסקה שלי? האם שמרתי על עלילת הסיפור? האם הקפדתי על סימני פיסוק?
        רקע הסיפור שלכם:
      עברו כבר שלושה-עשר שנים מאז שג'ים וליה התראו לאחרונה. עברו שלושה-עשר שנים, מאז שאביהם נרצח בדם קר. 
      "כל כך טוב לחזור לזה, ג'ים." אמרה ליה בזמן שהרימה את רגליו של קורבנם החדש.
      "צודקת, ליה." ענה ג'ים, "אני לא יודע למה-אך כל פעם שאנחנו רוצחים מישהו.. אני מרגיש ריגוש. משהו זוהר בתוכי"
      "תסתום כבר ותעזור לי לסחוב את הגופה הזו!" ענתה ליה.

*שימו לב, הסיפור עוד לא מדורג בשום ז'אנר. לפי התגובות אתם תיקחו את הסיפור לאיזה ז'אנר שאתם רוצים, הכול פתוח נכון לעכשיו.*
    • על-ידי Boruto
      יו ??? , מה המצב??
      כאן תמיר עם הפעילות האחרונה? של פיירי טייל! , בפעיליות הקודמות יצרנו קסם וגילדה  ועכשיו לדבר הראשי שלכבוד זה יצרתי את כל השכולות זה יצירת דמות מפיירי טייל (שאולי תופיע בסיפור שלי או במ"ת על פיירי טייל ) ... אז שנתחילללל
      שם+ שם משפחה : שיהיה יפני או אמריקאי או אנגלי רק שלא יהיה ארוך מידי או קשה להגיה ולכתוב         
      סוג: טוב או רע
      יום הולדת: שיהיה הגיוני עם הגיל פשוט תרשמו יום וחודש
      מזל: אל תמציאו מזלות
      גיל: איזה גיל שבא לכם אבל לא מופרח מידי כמו 170 או 100,000
      תיאור של הדמות: תארו אותו איך הוא נראה כולו
      סוג דם(לא חובה): יש כל מיני סוגי A, B , AB,BA ואפשר להוסיף גם מינוסים ופלוסים לסוג
      צבע עיניים: תתפרעו , תוכלו גם לתאר את מבנה העין או את צורה של הצבעיים
      צבע שיער וסוג: גם תתפרעו מה שבא לכם תתארו את השיער אם הוא ארוך בינוני מתותל חלק...
      גובה ומשקל: .... תוסיפו גם את מנה הגוף צבע העור וכו....
      לבוש: מה שבא לכם
      אישיות: אל תעשו אותם אישיות כולם תחשבו על זה , תשיקיעו תעשו לפחות 4 רעות ו3 טובות...
      נשק(לא חובה): יכולת להיות שנשק בעל ערך
      קסם: תוכלו לבחור קסם שקיים או קסם יצרו או שאתם יצרתם תוכלו גם להוסיף את המתקות שלהם... רק אל תעשו שכולם קוטלים טוב..ואפשר כמה קסמים אחד חלש ואחד חזק או כמה חלשים ביחד
      גילדה: קיימות או שיצרתם או יצרו מהדמיון רק שלא כולם היו מפיירי טייל
      מיקום הסמל והצבע שלו: תרשמו איפה יש לכם אץ סמל הגילדה והיכן הוא ממוקם
      היסטוריה ומשפחה: תעמיקו בזה תשיקעו תוכלו שמישהו מהסדרה הוא אבא או דוד או אח שלכם רק שלא כולם או הרבה יהיו בנים או אחים של דמות מהאנימה
      חברים\עוזרים: תוכלו לכתוב אנשים יצרו פה  או מאנימה או חיית מחמד כמו האפי אפשר שהיו גם חברים שהם לא מגילדה שלכם
      תחביבים(אוהב): מה אתם אוהב , מה התחביבים שלכם
      לא אוהב: מה את שונאים לעשות ומעצבן אותכם
      עתיד(חלום): מה כנראה קרה לכם בעתיד או מה החלום שלכם
      תבנית להעתקה
      שם+שם משפחה:
      סוג: טוב או רע
      יום הולדת:
      מזל:
      סוג דם(לא חובה)
      צבע עיניים:
      צבע שיער וסוג:
      גובה ומשקל:
      לבוש:
      אישיות:
      נשק(לא חובה)
      קסם:
      גילדה:
      מיקום הסמל והצבע שלו:
      היסטוריה ומשפחה:
      חברים\עוזרים:
      תחביבים(אוהב):
      לא אוהב:
      עתיד:
      בהצלחההההההה תשיקעוווו תחשבווו בייייי

• על-ידי Boruto
      יו!
      אז אני כאן שוב והפעם עם פעילות מספר שתיים לפיירי טייל! והפעם יצרית גילדה משלך!
      אז כמו כל פעילות נסביר בהתחלה מה זה בכלל גילדות?
      גילדות הן ארגונים קטנים הנמצאות בממלכת פיור. חברי הגילדות הם מכשפים אשר משתמשים בכוחותיהם לביצוע משימות שונות אותן הם מקבלים בגילדה. בראש הגילדה עומד המאסטר אשר מחליט על פעולותיה של הגילדה ועל קבלת חברים חדשים או סילוק חברים. כל הגילדות נמצאות תחת ההשגחה של מועצת הקסם ולעתים נקראות על ידה להלחם נגד גילדות אפלות אשר מבצעות פשעים. ישנו סוג נוסף של גילדות שנקרא גילדות עצמאיות אשר לא אושרו על ידי מועצת הקסם אך לא נחשבות לארגון פשע.
      טוב שנתחיל? אבל לזכור לא להעליב וכל החוקיים קיימים כאן
      שם הגילדה: כמו כן פה רושמים את שם הגילדה שלך , לרוב שם הגילדה גם מתאר את הסמל למשל פיירי טייל אז הסמל שלהם פייה...
      סוג הגילדה : טובה או רעה
      סמל הגילדה: פה תוכלו להוסיף את הסמל של הגילדה יצרת אתם יכולים לצייר אותו או ליצור אותו בתוכנה במחשב או פשוט לתאר איך הוא נראה..
      אמירת הגילדה(אמונה) : זה אומר המשפט של הגילדה , מה שמייחסים לו עדיפות עליונה למשל אצל פיירי טייל זה שהחברות מעל הכל מי שפגע בחבריו בגילדה יגורש..
      מאסטר\ים הגילדה : פה אתה רושם מי המאסטר הנוכחי ואם תרצה מי היו הקודמים ותספר עליו או עלייהם בקצרה
      מיקום הגילדה: איפה היא ממוקמת באיזה ארץ ואיזה אזור בארץ למשל גילדת עקב בת הים ממוקמת בנמל...
      חברים: פה אתה יכל לרשום חברי הגילדה אם אתה לא רוצה אתה יכול פשוט לרשום את הכמות של החברים
      מטרת הגילדה (לא חובה) אתה יכול לרשום עם יש לה מטרה מסויימת
      טופס להעתקה
      שם הגילדה:
      סוג הגילדה: טובה או רעה
      סמל:
      אמירת הגילדה (אמונה):
      מאסטר\ים:
      מטרת הגילדה(לא חובה):
      בהצלחהההה

• על-ידי Boruto
      חובה לקרוא את כל הסברים , כדי שלפעילות הבא יהיה ליצור דמות מוואן פיס!
      היי , שמי תמיר (Sabo ) או (Alibaba) תבחרו מה שבא לכם :)
      בהמשך גם אני יצור פרי או פירות שטן : )
      שמתי לב לאחרונה שיש די אוהבי וואן פיס בליגה , ולי שיעמם אז פתחתי את האשכול הזה אבל גם אלה שלא ראו או מעוניינים יכולים ליצור לפי הסברים שלי.
      לפי השם כך הוא , באשכול הזה תוכלו ליצור פרי שטן משלכם! , עם כל היכלות והשימושים שלו!
      אז לטופס לפיו תבנו את הפרי שטן שלכם!
      רגע! , מה זה בכלל פירות שטן?!
      פירות שטן הם הכוח הראשי בוואן פיס , פרי שטן הוא פרי מיסטי שנמצא בעולם, שיכול לתת למי שאוכל אותו מגוון גדול  ומשונה של יכולות תלוי לפי סוג הפרי. המשתמשים יכולים להיות , חיות ,אנשים וחפצים! , אבל הטריק בפרי שטן שמי שאוכל ממנו לא יכול לקבל את היכולות לשחות לעולם או להיות במים! , כי הים כאילו דוחה את המשתמשים של הפירות אבל רוב הפעמים הכוחות של הפרי מפצות על איבוד יכולת השחייה , וקיימים חפצים מאבן הים אשר מבטלים את כוחות הפרי , כי הים מבטל גם את כוחות הפרי , לכל פרי שטן קיימים כוחות נסתרים וחזקים!.
      קודם כל יש שלושה סוגים של פירות שטן
      1). זואן- המעניק למשתמש יכולת להפוך לבעל חיים מסוים (לדוגמה: הפרי של לוצ'י המאפשר לו להפוך לנמר)
      2). פאראמסיה- פירות הפאראמסיה נותנות למשתמש יכולת לייצר חומר או יכולת לעשות מליפולציה לסביביה (לדוגמה: הפרי של לופי שמאפשר לו להפוך את גופו לגומי)
      3). לוגיה- הפרי מאפשר לשלוט בחומר בצורה מוחלטת ולהפוך לאותי חומר (לדוגמה: הפרי של אנל שמאפשר לו לשלוט בחשמל)

~טופס~
      שם : פה זה שם הפרי , מי שראה וואן פיס יודע שלפי השם כך היכולות שלו , בשם את תכתבו את יכולת הפרי כגון : גומו גומו נו מי - פרי הגומי גומי , כל שם של פרי חייב להיות עם כמה דברים , פעמים את השם כמו בדוגמא גומו גומו והוא חייב להכיל בסוף נו מי , אם אתם לא יודעים איך אומרים או כותבים את השם של הפרי למשל אתם רוצים פרי כיסא ואתם לא יודעים איך לכתוב כיסא ביפנית את אפשר לבדוק את זה בתרגום של גוגלhttps://translate.google.co.il/?hl=iw&tab=wT#en/ja/speed אתם פשוט רושמים את מה שאתם רוצים באנגלית לפי איך שאתם שומעים אתם כותבים , אם אין לכם כוח ( אני לפעמים ) , אז פשוט תרשמו את המילה בעברית לפי החוק דוג': כיסא כיסא נו מי.
      סוג :  פה את רושמים את סוג הפרי , פאראמסיה / זואן / לוגיה  יש כאן קישור למדריך הסוגים למי שלא יודע http://he.onepiece.wikia.com/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%99_%D7%A9%D7%98%D7%9F   ובבקשה תעשו שלא כולם היו מאותו סוג.
      מראה : פה במראה אל תקצרו תתארו ממש את הפרי איך הוא נראה , תתארו הכל את איך הוא נראה , אם הוא נראה כמו תפוח או אננס , תארו את הסימנים שיש לפרי ואת צבעו , איך נראה הפרי שטן של לופי (גומו גומו נו מי )  אתם חייבים לתאר את הספילרות , ואפשר גם לצייר את הפרי לעלות אותו לטופס
      כוח : פה זה הכי חשוב! , תתנו פה את הכי הרבה תיאורים! , תסביר כל כוח איך הוא פועל למה הוא יכול לשמש , איך הפרי בכלל פועל ? , מה הוא עושה ? , איזה כוחות הוא מביא למשתמש שלו ? , אם זה פרי זואן תתנו את התיאור שכל המצבים של החיה שבחרתם , אתם יכולים לכתוב למשל גירים כמו שיש ללופי גיבור האנימה , בבקשה! , בבקשה! אל תתקמצנו על תיאורים והסברים על הכוחות של הפרי!.
      חולשות : פה תכתבו את החולשות של הפרי חוץ מהים וחפצים מאבן הים , וחייבים לרשום שהחולשות הוא ים וכל מה שקשור אליו  מה שרשמתי בהתחלה , וחייבים שיהיה חולשות לפרי אפילו ללוגיה , אתם יכולים לעשות שלכוח של הפרי הוא פועל רק לפרק זמן מסויים כמו שליכולת של פוקסי היא פועל רק ל 30 שניות , וגם ללוגיה יש חולשות כמו שלאנל לא היה סיכוי לנצח כי הפרי של אנל פרי החשמל לא יכול לנצח גומי שזה הכוח של לופי.
      הערות :  פה תרשמו את הערות שלכם כמו תרגום של שם הפרי ועוד....
      משתמש : פה תרשמו את המשתמש של פרי ,אתם לא חייבים לרשום משתמש לפרי אבל כדי לכם, תרשו של איזה צוות פיראטים הוא משתייך , אם הוא קפטן , סגן , סייף.. ,  תרשמו את זה כי זה לפעילות הבא שלי , ליצור דמות מוואן פיס!

שמור לפירות שלי
    • על-ידי Michael Olsson
      אם משפחת קהיל הייתה קיימת
      אם משפחת קהיל הייתה קיימת, אני בטוח שהדמות הזאת הייתה שייכת לבית הזה.
      אני בטוח שאם קראתם את סדרת 39 רמזים או חלק ממנה, בטח חשבתם על דמות מסוימת ושייכתם אותה לבית מסוים שאתם חושבים שהתאים לה. אני החלטתי לקחת את המחשבה הזו צעד אחד קדימה ולפתח אותה לפעילות מגניבה. אז אתם בטח שואלים איך הפעילות הזאת תעבוד; אני יכול להגיד לכם שבשביל זה אני כאן.
      אז הפעילות תתחיל כשאני אתן שם של דמות ספרותית, ואתם תגיבו אחריי עם שם הבית שאתם חושבים שאליה היא מתאימה ועם דמות ספרותית נוספת. הפעילות עצמה תכיל רק דמויות ספרותיות ולא תכיל אנשים אמיתיים. מומלץ מאוד להזכיר את שם הספר ממנו באה הדמות. 
      התחלה(נתחיל ממשהו שלא צורך הרבה מחשבה) :
      שרלוק הולמס
    • על-ידי Hamachi Fyso
      פעילות | צור לעצמך דמות
      שלום לכולם , בזמן האחרון אני רואה שיש פה כמות קטנה שהולכת וגדלה מיום ליום של צופי האנימה נארוטו. וגם ראיתי שהרבה מהם (לא כולל אותי כמובן) מנסים ליצור \ יצרו לעצמם דמות אישית. בפעילות זו הרעיון הוא ליצור דמות לעצמך , אבל בדמות הזאת צריך להשקיע , ממש לחשוב על העבר שלה , על היכולות שלה , איך היא מתה (אפשר גם להשאיר את הנושא הזה פתוח , כלומר שכל אחד מדמיין את זה אחרת \ שהדמות לא מתה) ועוד...
      נשמע כיף ? כמובן שזה כיף ! אבל כדי שזה יהיה מסודר ומובן יש טופס שצריך למלא , טוב זה לא בדיוק טופס אבל אתם תבינו.

שם הדמות :השם של הדמות , אפשר רק שם פרטי , אפשר שם + שם משפחה , אפשר שם +שם אמצעי + שם משפחה ואפשר גם להוסיף כינוי.
      גיל:  לא ממש חובה , הגיל זה בעצם רק לדמויות שכל הסיפור שלהם קרה בגיל מסויים וזהו , כל שאר חייהם היו משעממים.
      כפר: גם כן לא חובה. לדוגמא הדמות שלי בכלל לא גרה בכפר. יכול להיות גם שהדמות הי מהזמן שלפני היווצרות הכפרים.
      סגנון צ'אקרה: אש \ אוויר \ ברק \ אדמה \ מים. אפשר גם לבחור שני סוגים \ שלושה סוגים אבל זה תלוי בסוג הדמות. 
      התמחות: נינג'וטסו \ טאיג'וטסו \ גנג'וטסו. יכול להיות שהוא מתמחה גם באחד מן הסוגים הנחותים יותר (פוינג'וטסו\קנג'וטסו\דוג'וטסו...) אבל בכללי איזה משלושתם. תזכרו גם שזה שהוא מתמחה באחד מהם לא אומר שהוא גרוע באחרים , הוא רק יותר טוב בזה שהוא בחר. אי אפשר לבחור שניים.
      משפחה\חברים: אם זה משפחה אז רק אם זה מישהו מיוחד , כלומר אם יש לו סתם אמא רגילה אין סיבה לכתוב אותה אבל אם אבא שלו הוא ריקודו סנין או משהו כזה , אז כדאי לכתוב את זה. כנ"ל גם לגבי חברים , אם הוא ילד חברותי עם הרבה מאוד חברים אז תכתבו רק את החשובים , אם יש לו רק חבר אחד בכל העולם אז כדאי בכל זאת לכתוב.
      יכולות: בעצם מה שהופך אותו למיוחד , אני אופתע מאוד אם לא יהיו פה דברים מיוחדים כי בעצם אם אתם ממציאים לעצמכם דמות, למה לעשות אותה סתם דמות רגילה ?. בנוסף לכך אם אתם עושים משהו כמו דוג'וטסו מיוחד עדיף גם לתאר \ לצייר את הדוג'וטסו כדי שנוכל להבין אותו.
      רקע: מה שקרה בחיים שלה , כמובן לא לכתוב סתם דברים משעממים אלא דברים חשובים.
      ג'וטסואים יחודיים: ג'וטסואים שרק הדמות הזאת מכירה \ יכולה להשתמש בהם. קצת כמו הראסנשוריקן של נארוטו \ הC0 של דיידארה.
      מראה: מכל הסעיפים בזה הכי חשוב להשקיע , אחרת כל אחד יראה את הדמות שלכם שונה ולא יוכל להבין פרטים עליה. אסור לתת לי תמונה , אבל מותר לתת לי ציור שאתם ציירתם חתום בשמכם בפורום + בשמכם בליגה(מי שאין לו משתמש בליגה אז רק המשתמש בפורום) ובכלל עדיף לתת תיאור. אם יש לו כמה מצבים אז לכתוב את המראה שלו בכל אחד מהמצבים הללו.
      דברים חשובים בחיים: אני לא מדבר על דברים כמו רקע , אלא יותר כמו דברים שהפכו אותו למפורסם (אם הוא מפורסם) למשל אני אקח דוגמה מהארי פוטר , אז למשל הקרב של דמבלדור עם גרינדלווד או של הארי עם וולדמורט. דברים שהופכים אותם למפורסמים.
      אופי: אופי רגיל , אבל אני רוצה שגם תגידו איך זה משפיע על הדמות בחיים , ולא כמו רשימת קניות. תחשבו שאתם כותבים בסעיף הזה טופס הרשמה למ"ת ואתם חייבים ממש להשקיע כדי להתקבל.
      כלי נשק: אני לא מדבר על שוריקנים וקונאי או סתם חרבות רגילות אלא על נשקים מיוחדים. למשל אם הוא אחד משבעת סייפי הערפל אז את החרב שלו או אולי הוא מצא נשק מיוחד.
      מטרה\חלום: די פשוט , מטרה : משהו שהוא יעשה הכל בשביל להשיג אותו. חלום : משהו שהוא מקווה שהוא יצליח לעשות. בעצם כאן אתם צריכים לכתוב את הרצונות של הדמות שלכם.
      איך הדמות מתה: כמו שאמרתי קודם , לא חובה. רק אם הדמות שלכם מתה בצורה מיוחדת , אם היא מתה מזקנה אז אין שום דבר מיוחד. אם היא בכלל לא מתה אז רק תכתבו שהיא לא מתה , אם היא תה בקרב גדול , אז כדאי לכתוב את זה.

הנה הטופס הריק:
      שם הדמות :
      סגנון צ'אקרה:
      התמחות:
      משפחה\חברים:
      יכולות:
      רקע:
      ג'וטסואים יחודיים:
      מראה:
      דברים חשובים בחיים:
      אופי:
      כלי נשק:
      מטרה\חלום:
      איך הדמות מתה:

אתם בטח מצפים ממני לכתוב לכם דוגמא דמות , וגם אני התכוונתי לעשות את זה אבל הדמות שלי ממש מסובכת והשקעתי הרבה בנושא הזה , אולי היום בערב \ ביום אחר אני אערוך את הנושא ואוסיף דוגמה.
      ועכשיו לכל מי ששואל "למה בעצם צריך נושא כזה , מי שרוצה ימציא לעצמו דמות" אז התשובה היא כזאת : יש אנשים שמפחדים לעשות את זה \ מתקשים בזה , הנושא הזה נועד כדי לעזור להם. אני ואולי אנשים אחרים נראה את מה שהם כתבו על הדמות שלהם ונעזור להם לעשות את הדמות יותר ריאליסטית (אמיתית) או אם אתם רוצים עזרה אתם יכולים לשלוח לי בפרטי ואני אעזור לכם. הנושא נועד לראות דמויות של אחרים ואולי לקחת מהם השראה , ואז ליצור לעצמך דמות משלך.

חוקים:
      -לא להספים
      -התגובות פה הן אך ורק בשביל להראות את הדמות שלכם , לכל שאלה או הערה על דמות כלשהי \ על הנושא יש לשלוח לכותב הדמות \ לי הודעה בפרטי.
      -אני לא יכול לפקח על ההודעות הפרטיות שלכם אבל אני מבקש , לא להעיר לאחרים הערות פוגעות על הדמויות שלהן. רק הערות שיעזרו להן לבנות את הדמות. 
      -אני בכל זאת קצת מגיב פה הודעות שהן לא עם הטופס דמות , זה לא אומר שלכם מותר.
      -כל החוקים הגלובאליים חלים פה כמובן.
      -זו לא תחרות , לא תקבלו פרס על הדמות שלכם חוץ מאולי כמה מילים טובות, אז אל תבקשו פרס.
      -אין להעתיק דמויות של אחרים \ דמויות קיימות מסדרה כלשהי , אין שום קטע בזה.

• על-ידי סלחכם
      ברוכים הבאים לפעילות החדשה שלי! ^~^
      אתחיל ישר בחוקים של המשחק לאלה שלא מכירים - 
      שואלים אותך שאלות או שמנהלים איתך שיחה, ואתה צריך לענות - רק בלי להשתמש במילים - כן, לא, שחור ולבן.
      בעיקרון מי שעונה באחת המילים האסורות, יוצא מהמשחק עד שיהיה לנו אלוף!
      בהצלחה לכולם ^~^
      אני אתחיל ראשון - 
      מהו צבע החולצת בית ספר שאמורים ללבוש ביום שישי? (דרגת קושי - קל. *לא חייב להוסיף דרגת קושי, אבל אפשר)

משתמשים פסולים :
      -אין-

הערה:
      לא צריך טופס הרשמה ולא צריך הודעה רשמית על עצם השתתפות משתמש. שחקו חופשי.
    • על-ידי Michael Olsson
      שלום לכולם! :) ברוכים הבאים לפעילות: סיפור בהמשכים שבה אתם יכולים לכתוב את המשפט שימשיך את הסיפור. קודם כל אני רוצה לתת קרדיט לאריאל (baskatbool וסלחכם) שהרעיון המקורי היה שלו.
      דבר שני שהוא הדבר הכי חשוב אלו החוקים:

חוק 1: אסור לפרסם ספאמים (פרסומים שלא קשורים לנושא).

חוק 2: התפתחויות הגיוניות בלבד. אי אפשר לרשום לדוגמא שבן אדם מת ופתאום הוא חי, אם עושים כזה דבר צריך להסביר איך הוא חזר לחיים.

חוק 3: לא להגזים עם גודל הפרסום. כמה שורות זה בסדר, אבל לא להתחיל סיפור שלם בתגובה.

אז אלו החוקים שכמובן Fox כתב.

הסיפור עצמו עם כל המשפטים יופיע בספוילר:

אז אני כתבתי את המשפט שלי בספויילר ואתם תמשיכו אותו בתגובות שלכם. אני מקווה שתהנו, וכמובן שלכל בעיה יש לפנות לFox בפרטי. מי שיעבור על החוקים יוזהר על ידי Fox ואם יותר מפעם אחת אפילו יענש.

[hide]אני מבקש מכל הכותבים לכתוב בלי שגיאות כתיב,לקרוא את מה שכתבתם כדי לוודא שאין שגיאות כתיב ולפרט כמה שיותר.[/hide]
    • על-ידי סלחכם
      שלום לכולם.
      בפעילות הזאת אני נותן תמונה "מעוותת" של פוקימון, ואתם צריכים לנחש מי הוא! :)

תמונה מס' 1, התחיל בתאריך ה-24.1.2014 *נענה ע"י NightRay* רמת קושי- קל יחסית

תמונה מס' 2, התחיל בתאריך ה-24.1.2014 *נענה ע"י NightRay* רמת קושי- קל יחסית

תמונה מס' 3, התחיל בתאריך ה-24.1.2014 *נענה ע"י znhrubh* רמת קושי- בינוני

תמונה מס' 4, התחיל בתאריך ה-25.1.2014 *לא נענה* רמת קושי- קל

לאחר שמישהו עונה נכון על התמונה, אתם מקבלים תמונה נוספת.
      בהצלחה לכולם ושיהיה כיף בפעילות!D:
    • על-ידי TofiLychee
      חידון על הפוקימון Mew רמה 42!!

החידון יחל ביום שלישי בשעה 15:00.

במידה ולא אגיע או משהו החידון יידחה לתאריך אחר.

*אם יש בעיות בהגעה לחידון בזמן להרבה משתמשים אני אפתח סקר בנושא ויצביעו מתי יכולים ולפי זה אעשה  :) *

*שאלות בהודעה פרטית או במשחק או פה בפורום*