הייתי חייב פשוט לעקוף את אליז... הפסדת ראיון אחד, אליז! בוחעחעחע בואו נתחיל! ניתאי: איך הגעת לליגה? יעל: אני חושבת שבגלל שאני חיפשתי משחק שקשור בפוקימונים וזו הייתה התוצאה הראשונה. ניתאי: אותו מקרה כמוני חיחי
מי הפוקימון האהוב עלייך? יעל: ראשיראם ברור >< ניתאי: רשיראם? בעע מי צורת האלולה האהובה עלייך? יעל: כלכך אלולן וולפיקס+ניינטיילס! ניתאי: האם יש לך חיית מחמד? מהי? יעל: יש לי, גורת פומרניאן קטנה P: ניתאי: קאוואי! אם הייתה לך אפשרות- איזה פוקימון היית מגדלת? יעל: מאדקיפ. כי הוא חמוד והוא יגדל להיות חזק ומאיים :P אם זה כולל אגדיים אז כל כך דיאנסי. ניתאי: מאדקיפ... את יודעת שזה גם פחות תשלום מים כן?
הלאה! האם חשבת שתגיעי למצב כזה, שאת צבועה בירוק? יעל: שאפתי לזה~ לא בטוחה שידעתי אבל כן חשבתי במובן כלשהו XD ניתאי: נייס!
כמה את אוהבת את הכינויים שמדביקים לך? יעל: אני סבבה עם כל הכינויים~ (ויש הרבה, הרבה הרבה, המון.) ניתאי: אוהבת למשל את הכינוי סניקרס? או נעל? יעל: אממ... אני סבבה עם זה XD ניתאי: האם את תהיי חברת צוות קשוחה או נחמדה? יעל: אממ... אני חושבת שחשוב להיות חיובית ונחמדה לאנשים, אבל כשצריך אני אהיה קשוחה P: ניתאי: מי את חושבת שמגיע לו להיכנס לאחד הצוותים? יעל: אמ... לכל מי שמאמין בעצמו ומראה את זה העזרה והיכולת באופן ייחודי בולט וכנה. ניתאי: מה דעתך על השחקנים שמתחנפים? יעל: חנופה היא לא הדרך להגיע למטרה אלא הביצוע.. (אבל לברך ולהגיד תודה פה ושם לא מזיק). ניתאי: כמה את רוצה ששחקנים ישחקו במשחק התחרותי? יעל: אני רוצה כמה שיותר! ניתאי: כמה את אוהבת את המשחק התחרותי? יעל: מאוד! ניתאי: מה דעתך על חברי הצוות הנוכחים? יעל: אני חושבת שהם טובים מאוד. ניתאי: האם את חושבת שהגיע למי שהתקבל להתקבל? יעל: כן. ניתאי: האם את אוהבת את הליגה? יעל: זו באמת שאלה? ניתאי: כן. יעל: מאוד מאוד. ניתאי: כמה אהבת את הראיון? יעל: מאוד   בהזדמנות זו ארצה לאחל מזל טוב לשלושה אנשים- @רזיאל @vanspoke @tsunaMY אני חושב שזה אמור לעבוד... על כל מקרה! מזל טוב לכולכם על התפקידים/יומלדת/שניהם!           *מוחעחע עקפתי את אליז