עבור לתוכן
Zeref

הגשת מועמדות - פורום משחקי תפקידים.

Recommended Posts

שם פרטי: מתן

פורום שאני מעוניין / מעוניינת לנהל: משחקי תפקידים

כיצד אוכל לתרום לפורום: אשמור על חוק וסדר של הפורום אנהל משחקים שעבר זמנם (שעבר הרבה זמן ואף אחד לא הגיב בו) כדי למנוע הקפצות. אדאג לשמור על שפה נקייה בפורום ולעזור לילדים שרוצים לפתוח מ"ת ברמה.

אעשה תחרויות בפורום על משחקי תפקידים ככה גם יעלה לילדים החשק לשחק\לנהל משחקי תפקידים. 

3 נושאים אחרונים שפתחתי בפורום: חיים או מוות - השתלטות הוגנת דרך אגב - אני לא חושב שצריך לפתוח שלוש כדי להוכיח שאני מתאים (למרות שפתחתי שלוש אבל הם היו לפני שנים ועכשיו חזרתי לפורום) ונחזור למה שכתבתי לפני הסוגריים - אם יש לי מ"ת אחד ועוד לא נעלתי אותו וילדים אוהבים אותו ונרשמו אליו במהירות ואנחנו מריצים תגובות אז בשביל מה צריך לפתוח עוד אחד? מספיק מ"ת אחד שילדים אוהבים.

סיבה שאני מתאימ/ה: אני אוהב לעזור לילדים ולדבר אתם. לעודד ילדים לשחק ולעזור לילדים שלא מצליחים\שקשה להם לפתוח מ"ת ארוך ועל רמה. ואני לא חושב שצריך עוד סיבות. 

ואני מקווה שילדים יגידו שמגיע לי להיות מנהל ואם יגידו שיש לי עוד זמן אז אני יקבל את זה... הכול לשיקולה של ההנהלה.

כמובן שאם אני לא אתקבל אני יעלה את הרמה שלי ובעוד חודש הגיש שוב מעומדות לא תפטרו מימני כל כך מהר! XD

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד שאתה לא חושב שצריך לפתוח שלושה נושאים. שכחתי לרגע שאתה מכתיב את החוקים.

לא הגיוני שיועלה מנהל פורום שבשנתיים האחרונות פתח נושא יחיד בפורום שאותו הוא רוצה לנהל.

נעול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.