עבור לתוכן
מיכאל

שינוי ברמת המציאה

שינוי רמת מציאה  

30 הצבעות

1. 1. אתם איתי? זה מפריע לכם גם הצביעו!!

Recommended Posts

שם בליגה מכאל

ההצעה שלי: היא כזאת הפוקימונים דרגונייט סאלמנס גורדה טיירניטר שהסיכוי מציאה שלהם יעלה שלא כול כמה קרבות נמצא אותם זה מפריע מאוד!!! פשוט יעשו אותם כמו נדירים מאוד רגילים וקל יותר לעשות קרבות בגלל שכול פעם הם יוצאים וזה מבלבל מאוד את השחקנים וגם את השחקנים חדשים כבר אפשר לקרוא להם נפוצים מאוד  חחחח

איך זה יעזור במשחק? ככה זה לא יבלבל שחקנים וגם יעזור לעשיית קרבות

נערך על-ידי מיכאל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני איתך אין שום סיבה לקרוא להם נדירים מאוד בזמן שהם יוצאים כל שנייה וגם מטעים שחקנים חדשים שחושבים שהם באמת נדירים מאוד ואז הם משקיעים עליהם זהב או שהם שמחים שיצא להם סוף סוף נדיר מאוד ובסוף מתברר להם שהם כמו נפוצים שזה ממש מבאס אני תומך!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני איתך אין שום סיבה לקרוא להם נדירים מאוד בזמן שהם יוצאים כל שנייה וגם מטעים שחקנים חדשים שחושבים שהם באמת נדירים מאוד ואז הם משקיעים עליהם זהב או שהם שמחים שיצא להם סוף סוף נדיר מאוד ובסוף מתברר להם שהם כמו נפוצים שזה ממש מבאס אני תומך! 

זה באמת מבלבל שחקנים חדשים ומבאס ... 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הם פסאודו-לג'נדרים. יש סיבה שהם נקראים "נדירים מאוד".

פסאודו-לג'נדרי - פוקימון שדומה בסטאטים לאגדי, אך לא מוגדר כאגדי. הוא מוגדר כנדיר מאוד. הפסאודו-לג'נדרי היחיד שלא מוגדר בנגיד מאוד - גראמצו'פ.

בנוגע להצעה - נגד, מהסיבות שרשמתי למעלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריכים להפול אותם לכמו גארצומפ פשוט נדירים כי זה סתם מעצבן שכל דקה נדלקת מוזיקה והיי זה גודרה או מטאגרוס שבכלל אין לך סיכוי לתפוס ולא הזרניאס שאתה מחפש שבועיים פשוט שיהפכו אותם לנפוצים כי אין טעם להגביר את סיכוי המציאה כי בתכלס הם על 0.4 % מה שבתכלס לא נכון מוצאים אותם כל 3 קרבות אז פשוט שיהפכו אותם לנדירים כמו גארצומפ בלי המוזיקה והתג של הנדיר מאוד עלאק 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא באמת משנה זה דווקא די טוב כי מקבלים מהם הרבה נק' ניסיון וקל לאמן נגדם...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים