עבור לתוכן
kfir and rel

סדר בעמוד הוצא פוקימון

סדר בעמוד  

19 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

• בעד(אשמח לתגובה)
    • נגד(אשמח להסבר)
      0

Recommended Posts

שמי בליגה:RealMadrid 

ההצעה: ההצעה שלי היא כזאת שלוחצים הרכוש שלי והוצא פוקימון הכול שם מבולגן ....אז ההצעה שלי היא שיהיה למלה שישה כפתורים של :

1. מגות(אגדיים ונדירים)

2.נפוצים

3.נדירים

4.נדירים מאוד 

5.אגדיים

6.נכחדים

איך ההצעה תעזור בליגה: ההצעה תעזור בכך שנראה הכול מסודר למי שיש הרבה פוקימונים ומחפש פוקימון ולא מוצא ההצעה הזאת תעזור לו מאוד.

מקווה שיתקבל

הקפצה באישור Obelisk

נערך על-ידי kfir and rel

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה הצעה, לפעמים שאני מחפש פוקימון אני חושב שהוא נאבד או שלוקח לי זמן למצוא וזה די מעצבן.

לכן ההצעה תעזור מאוד בליגה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד.

בכללי העמוד של הוצא פוקימון מבולגן ממש 

נערך על-ידי tshmool

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד לא רואה סיבה שלא  אני חיפשתי רוטום ודיאוקסיס לשים בהחלפות שעה שלמה :) (חמש דקות עד שמצאתי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כבר הצעתי פעם שתהיה שישייה משנית לפוקימונים שאתה מחליף ביניהם הרבה. בקשר להצעה שלך פשוט תשתמשו בחיפוש... היא אמנם יותר נוחה אבל לא נצטרכת. כשאתה מחפש רוטום תחפש rotom, כשאתה מחפש מגה מסויים תחפש  mega זה ימצא את כולם, כשאתה מחפש דיאוקסיס תחפש deoxys וכן הלאה.. בכל מקרה בעד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי shaharful
      דעתי היא שכדאי להכניס שאלה של "האם אתה בטוח שאתה רוצה לדוג?" ושתהיה את השאלה רק כאשר התוצאה הקודמת שלך היא מעל 80000 נקודות. 
    • על-ידי כפיר
      שם המשתמש: RealMadrid
      סיבה : באן מכיון שימוש בתכונות בלתי חוקיות
      הכנסתי שותף מלפני יומיים והוא חרש קודם וראיתי שהוא ממש טוב בחרישה ומאוד יכול לעזור לי במשתמש אז החלטתי לצרף אותו שילמנו תזהב והכל . ויום אחרי הוא עשה 9000 אלף קרבות וממש ראיתי שהוא משקיע וכמובן שאלתי אותו אם הוא משתמש בתוכנה אני נשבע שהוא אמר לי לא אז האמנתי לו. בלילה שקיבלנו את הבאן אני הלכתי לישון מוקדם בסביבות 12 ואז שרק חזרתי מהבית ספר גליתי מה קרה.
      היום הוא אמר לי שהוא השתמש בתוכנות  ואז סינן אותי ומחק אותי מהסקייפ  אני לא ידעתי בכלל על זה ונתתי גם איפי אשמח אם תענו בחיוב ותחזירו לי את המשתמש כמובן בלי האגדיים שנמצאו. 
    • על-ידי kfir and rel
      שם במשחק: RealMadrid 
      ההצעה: שיורדו באשף הטבעות את הזהב להשים את הטבעת ל10 זהב גם ככה זה המחיר של הטבעות יקר מאוד
      איך ההצעה תעזור בליגה: ההצעה תעזור בכך ששחקנים יוכלו לשלם במחיר מוזל שישימו את הטבעות והשווי של הטבעות יעלה
      (רוקו הציע הצעה זאת)
    • על-ידי DarkPikachu
      מחירון:
      התחלתי התפתחות ראשונה: 65-75 זהב
      התחלתי התפתחות שנייה: 45-60 זהב
      התחלתי התפתחות שלישית:  30-45 זהב
      טורטרה:מחיר מינ' עד מחיר מקס'

• על-ידי Pikachu mighty!
      פעם שהתחלתי לשחק הפריעו לי החתימות ולא ידעתי מה אני עושה ולחצתי על
      הסתר חתימות לתמיד!!!
      כרגע אני רוצה להמשיך לראות חתימות.
      האם מישהו יודע דרך לשנות את זה? אוליי קישור למדריך?
    • על-ידי מכירת פוקימונים זולה
      לפי דעתי יהיה חכם להוסיף פוקדור חרקים (יש פוקדור כזה) תרשמו עם אתם בעד או נגד