עבור לתוכן
2Poseidon

"מכירת" חפצים מיותרים מהתיק למחשב.

האם אתם בעד "מכירת" חפצים למחשב?  

11 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד "מכירת" חפצים למחשב?

• בעד {אשמח לדעה}
    • נגד {אשמח לדעה}
      0

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Poseidon
ההצעה: "למכור" למחשב את החפצים שלא צריכים בפוקימושן, כי יש פריטים שפשוט תופסים סתם מקום בתיק.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: המקום בתיק יתרוקן מהר יותר, יהיה קל יותר לפנות את התיק.

אני מציע את ההצעה בגלל שלי אישית יש 100\90 חפצים בתיק בפוקימושן, ורובם הם דברים מיוחדים שצריך רק פעם 1 (כפפות איגרוף {יש לי 2}, ציוד מערה {יש לי 4} ועוד), והדרך היחידה שאני מכיר עוד היא לקנות שדרוג לתיק, שעולה כ30 יהלומים, שאי אפשר להשיג במשחק, או שאפשר פשוט לבזבז את כל התרופות הקטנות בקרב אחד (ויש לי 49 כאלה, זה לא יהיה כ"כ קל...)

נערך על-ידי ialul8

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם משתמש במשחק: Poseidon
ההצעה: "למכור" למחשב את החפצים שלא צריכים בפוקימושן, כי יש פריטים שפשוט תופסים סתם מקום בתיק.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: המקום בתיק יתרוקן מהר יותר, יהיה קל יותר לפנות את התיק.

אני מציע את ההצעה בגלל שלי אישית יש 100\90 חפצים בתיק בפוקימושן, ורובם הם דברים מיוחדים שצריך רק פעם 1 (כפפות איגרוף {יש לי 2}, ציוד מערה {יש לי 4} ועוד), והדרך היחידה שאני מכיר עוד היא לקנות שדרוג לתיק, שעולה כ30 יהלומים, שאי אפשר להשיג במשחק, או שאפשר פשוט לבזבז את כל התרופות הקטנות בקרב אחד (ויש לי 49 כאלה, זה לא יהיה כ"כ קל...)

אני לא משחק, אבל בעד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כ"כ בעד!!

יעזור ממש!! 

זה ממש הכרחי!! 

בפוקימושן מוצאים הרבה יותר דברים. בערך כל 10-20 קרבות מקבלים משהו שתופס מקום, כמו פוקדור או תרופה. והמשחק הזה מהיר, אז אנשים חורשים בכמויות ומקבלים גם חפצים בכמות גדולה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רציתי להציע אבל אמרו לי שיש ולא מצאתי את זה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.