עבור לתוכן
Hillary Clinton

אזהרה כשנלחמים מול פוקימון אגדי/נדיר מאוד בפוקימושן

בעד ההצעה או לא? שימו לב שאם הצבעתם "נגד" אשמח לנימוק בתגובות!  

18 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

• בעד.
      18
    • נגד (אשמח לנימוק בתגובות).
      0

Recommended Posts

היי!

שם משתמש במשחק: Ofir10.

ההצעה: שכשנלחמים מול פוקימון אגדי/נדיר מאוד בפוקימושן תופיע אזהרה על המסך בצבעים בולטים לעין (למשל אדום) שאומרת שכרגע אנו נלחמים בפוקימון נדיר מאוד/אגדי.

אני לא יודעת אם כשנלחמים מול אגדי כן יש אזהרה, אבל ראיתי שכשנלחמים מול נדיר מאוד אין - אז באתי להציע.

כיצד אני חושבת שההצעה יכולה לעזור למשחק: הרבה פעמים שחקנים עושים קרבות ו"חורשים". הפעולה שהם עושים לאט לאט מתקבעת. רואים פוקימון? יופי. התקפה, המתה, קרב נוסף וכן הלאה. בדרך כלל הפוקימונים שהם עושים איתם את הקרבות חזקים ומורידים לפוקימון הפרא את כל החיים במכה אחת, לכן לשחקן לא נשאר כ"כ מה לעשות, וגם קצת קשה לו להסתכל מיד מול איזה פוקימון הוא נלחם. פשוט ממיתים מיד. אבל, לפעמים הפוקימון שהם נלחמו נגדו והורידו לו את החיים הוא פוקימון נדיר מאוד/ אגדי. הם לא התכוונו להרוג אותו, אלא הם פשוט היו באמצע חרישה ועשו את כל הפעולות ב"אוטומט". הם רואים איזה פוקימון הם הרגו רק לאחר שהפעולה התבצעה והוא כבר מת (יש את השניות האלו, שהפוקימון מת אבל ממשיך להיות על המסך). ואז, מה קורה? זה מביא המון תסכול וצער, שיכלו להיחסך אם הייתה איזושהי אזהרה שתתפוס את העין ותאותת לשחקן לא להיות שאנן ולא לנהוג בפוקימון הזה כמו בכל שאר הפוקימונים.

מצורף סקר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרה לי כמה פעמים ,נחמד אם תהא מוזיקה כמו בליגה או שם באדום בולט ,משהו שיתריע "פוקימון נדיר מאוד" :>
רעיון טוב ! :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי!

שם משתמש במשחק: Ofir10.

ההצעה: שכשנלחמים מול פוקימון אגדי/נדיר מאוד בפוקימושן תופיע אזהרה על המסך בצבעים בולטים לעין (למשל אדום) שאומרת שכרגע אנו נלחמים בפוקימון נדיר מאוד/אגדי.

אני לא יודעת אם כשנלחמים מול אגדי כן יש אזהרה, אבל ראיתי שכשנלחמים מול נדיר מאוד אין - אז באתי להציע.

כיצד אני חושבת שההצעה יכולה לעזור למשחק: הרבה פעמים שחקנים עושים קרבות ו"חורשים". הפעולה שהם עושים לאט לאט מתקבעת. רואים פוקימון? יופי. התקפה, המתה, קרב נוסף וכן הלאה. בדרך כלל הפוקימונים שהם עושים איתם את הקרבות חזקים ומורידים לפוקימון הפרא את כל החיים במכה אחת, לכן לשחקן לא נשאר כ"כ מה לעשות, וגם קצת קשה לו להסתכל מיד מול איזה פוקימון הוא נלחם. פשוט ממיתים מיד. אבל, לפעמים הפוקימון שהם נלחמו נגדו והורידו לו את החיים הוא פוקימון נדיר מאוד/ אגדי. הם לא התכוונו להרוג אותו, אלא הם פשוט היו באמצע חרישה ועשו את כל הפעולות ב"אוטומט". הם רואים איזה פוקימון הם הרגו רק לאחר שהפעולה התבצעה והוא כבר מת (יש את השניות האלו, שהפוקימון מת אבל ממשיך להיות על המסך). ואז, מה קורה? זה מביא המון תסכול וצער, שיכלו להיחסך אם הייתה איזושהי אזהרה שתתפוס את העין ותאותת לשחקן לא להיות שאנן ולא לנהוג בפוקימון הזה כמו בכל שאר הפוקימונים.

מצורף סקר.

קרא לי מלאאא פעמים, זה מזה מעצבןןן

בעד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קרה לי כמה פעמים ,נחמד אם תהא מוזיקה כמו בליגה או שם באדום בולט ,משהו שיתריע "פוקימון נדיר מאוד" :>
רעיון טוב ! :)

תודה :)

לגבי המוזיקה, לפעמים למשל מכבים את הרמקול או שומעים משהו באוזניות, כך שלעיתים זה יהיה לא יעיל, לכן אני מעדיפה את פיתרון הצבע הבולט.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין ספק שבעד, את יודעת כמה נדירים הרגתי?

היחיד שלא הרגתי זה צ'רי, שלא מת מההתקפה שלי http://prntscr.com/ccxqfy , גם אותו לא הצלחתי לתפוס XD

נערך על-ידי MaxWarior

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו כ"כ בעד.

הייתי היום נגד סינדקוויל ובגלל שהייתי לא מרוכז הרגתי אותו במכה בטעות. הצעה גאונית. בעד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד אבל אם תיהיה מוזיקה זה יהרוס את המשחק כי זה נורא מפריע רק אזהרה זה בסדר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא תהיה הודעת אזהרה, אבל נשתדל להציג קרבות בפוקימונים מיוחדים בדרך מיוחדת. כמו כן, ההצעה הזו נחשבת למותרות, תכנס בעתיד ולא בעדכונים הבאים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.