תסמונת לבנדר טאון!   אזהרה: התוכן הבא מכיל קטעים מטרידים. שלום לכולם! האשכולות האחרונים שלי מדברים על פוקימון, כיוון שיש כל כך הרבה דברים עליהם! היום נספר לכם על העיר לבנדר שיש במשחק פוקימון אדום אש! אז כידוע, פוקימון זה משחק ילדים מחברת נינטנדו, אך זה לא כ''כ משחק ילדים. לדוגמא: בפוקימון אדום אש יש זקן שכוב על המדרכה ולא נותן לעבור, בטענה שהוא שתוי... עוד דוגמא: בפוקימון XY באה אליך רוח רפאים שאומרת לך שהיא לא היחידה...  עוד כמה דוגמאות: יש מלא סיפורים מטרידים בפוקימון:  הפוקימון דראוזי אוהב לאכול חלומות...  ההתפתחות שלו, היפנו, חוטף ילדים, וכך גם דריפלון שמתחזה לבלון כדי שילדים יחזיקו בו; קיובון לובש את הגולגולת של אמא שלו בתור קסדה ופרסקט הוא פוקימון סרטן שפטרייה ענקית השתלטה עליו ומשתמשת בגופו בתור בובה. ועוד לא דיברנו על פוקימוני רוח, למשל רוחות רפאים של ילדים שמתו ביער והשתלטו על גזע עץ; בובה שנזרקה לפח ומשוטטת במזבלות בחיפוש אחר הילד שנטש אותה או רוח של איש מת שמסתובבת עם מסכה של פניה האנושיות ועוד...  אבל היום נדבר איתכם על מקום, מקום במשחק שגרם לילדים סיוטים, כאבי ראש, מחלות, ובמקרים קיצוניים אף התאבדויות! המקום שעליו אני מדבר זה עיר הרוחות לבנדר טאון שבפוקימון אדום אש! בעיר הזאת היה כ''כ הרבה תלונות וכל דבר בעיר הזאת גורר אימה... ואיך לא? הרי זה עיר של בית קברות של פוקימונים...  (למרות שפוקימונים לא יכולים למות...) במשחק, יש המון אנשים שאומרים לך דברים, הנה כמה ציטוטים שהאנשים אומרים בעיר לבנדר: תרגום: היי! אתה לא מת! תרגום: תביא... לי... דם... תרגום: אני לא מפסיק לבכות...   תרגום: אתה מאמין ברוחות? במידה ואתה אומר ''לא'' היא אומרת שהיד הלבנה שעל הכתף שלך היא לא אמיתית... אבל זה הדבר הקל... הדבר הכי מטריד בעיר הזאת זה המנגינה שבה, המנגינה הזאת היתה גל של התאבדויות ומחלות בין הגילאים 7-12 בזמן שהילדים הגיעו לעיר לבנדר. המנגינה מכילה טונים ממש גבוהים כאלה שרק ילדים יכולים לשמוע, כי האוזניים של הילדים יותר רגישות.. המנגינה מלחיצה ומעצבנת במיוחד, ואף עושה כאבי ראש... בזמן שאני כותב את זה אני מאזין למנגינה הזאת ובאמת זה עושה לך כאבים בראש ואחרי שאתה סוגר את זה - המנגינה נשארת לך בראש עוד 5 דק'...  אחרי שנינטנדו הבינו שגל ההתאבדויות בגללם, הם מיהרו להחליף את מוזיקת הרקע... בשנת 2010 מישהו בנה תוכנה שאתה שם שיר, והתוכנה עושה לך גרף ציורי עם הטונים של השיר. שמו את המנגינה של לבנדר טאון בתוכנה ומה שיצא זה ציור של הרוח של העיר לבנדר עם אותיות אנון שמחברים את האותיות: תעזוב עכשיו! הנה סרטון של התוכנה + המנגינה הלא מצונזרת:  אזהרה: הצפייה באחריותכם בלבד! *העברתי לכם לדקה 9:00 איפה שנמצאים האנונים* ~הנה סיבה למה שמתי את המנגינה ללא חשש: המנגינה לא תשפיע עליכם כי רובכם עברו את גיל 12~ אגב סרטון זה מצוי במחלוקת: כי האנונים באו רק בדור השני... אבל מי שיראה את האשכול שלי לגבי תכנוני פוקימונים  יראה שיש פוקימונים שתוכננו לדור אחד ועברו לדור אחר, חוץ מזה, גם הו או בדור השני וכולם ראו אותו בפרק הראשון של הסדרה... לעניין: יכול להיות שהמנגינה לא משפיעה עלינו, אבל תודו, הנגינה הזאת לא מתאימה לשמחק ילדים... עוד משהו על לבנדר טאון: בעיר נמצאו 2 דמויות מטרידות: יד חתוכה: (וזה כנראה היד שהילדה אמרה לנו...) ושלד חי: השלד הזה זה הבוס של לבדר טאון... בסוף המגדל אתה מגיע לקבר של הבוס וזה מה שהוא אומר לך:  תרגום: טקסט א': אתה כאן... אני בודד. טקסט ב': אני כל כך בודד... רוצה להצטרף אליי? ואז אתם נכנסים מולו לקרב: (אגב יש לו חמישיית מיוטואים ורוח אחד שזה בכלל לא פוקימון...) כנראה לא הספיקו לתכנת את הקטע הזה אז תמיד יש באגים בקטע הזה... אם אתם תנצחו: המשחק יקרוס. אם תפסידו: יהיה כתוב: תרגום: סוף סוף... בשר טרי... ואז יהיה כתוב ''GAME OVER'' עם תמונה שהוא טורף את הדמות שלך: ואז המשחק יתאפס לך ויחזור להתחלה... ... וזהו להיום. מקווה שאהבתם. אשמח לתגובות~ ~אהבתם? פרגנו לי בכפתור ''אהבתי'' שבצד שמאל למטה! זה בחינם!