~ה''שאלון המהיר'' של ליגת הפוקימונים!~   ~ספיישל 200 נק' ''אהבתי'' בפורום~      13 באוגוסט 2014 ההרשמה לפורום: יוצאים לדרך! מאז ומתמיד אהבתי לפתוח אשכולות ב:   אבל עדיין היו מלא חורים באשכולות שלי...  הצעתי את עצמי לניהול הפורום 3 פעמים. שלושתם נדחו מסיבות מוצדקות...  ~כשנה לאח''כ~ השתפשפתי ולמדתי סוף סוף לקחת נושא טעון ולהוציא ממנו אשכול מסודר ומושקע! (בלי להשוויץ :) (אני זוכר שפעם לא ידעתי על קיומו של המקש ''Enter'' וההיתי עושה מלא מקש ''רווח'' בשביל לרדת שורה... וזה היה יוצא נורא XD) ב25 באפריל 2016 אני מציע את עצמי לניהול פורום דיבורים. (עומד על 74 נק' ''אהבתי'') בתוך פחות משעה קיבלתי תשובה, תשובה חיובית~ ממש שמחתי! מאז ומתמיד רציתי להיות מנהל פורום של פורום דיבורים! ואני מתחיל לפתוח אשכולות~ ~חודשיים לאח''כ~  לאחר שפתחתי בחודשיים האלה כ-80 נושאים בפורום. אני נמצא פה, היום עם: שזה הכי גבוה בפורום! בתוך חודשיים כמעט השלשתי את כמות נק' ה''אהבתי''! 200 זה מספר מטורף! אני רוצה להגיד תודה לכוווולם! זה ממש מחזק, ועושה חשק לפתוח עוד נושאים בפורום! אם אתם אוהבים את התוכן שאני מעביר תעקבו אחרי ותקבלו התראה על כל אשכול שפתחתי~ לחצו על ! ~קרדיט למנהל פורום דיבורים supportman~   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ נעבור ל''שאלון המהיר''~ אז חשבתי, למי נעשה ריאיון?  מישהו בצ'אט זרק לי: ''לכולם''... אמרתי לעצמי, וואלה זה רעיון! פשוט שלחתי רנדומלי ל25 משתמשים בליגה ה''פ עם שאלה. הה''פ הלך ככה:  שלום, וברוך הבא לפרויקט שלי שנקרא ''השאלון המהיר'' שבו אני שואל משתמשים שאלה קצרה והם צריכים לענות לי מהר בלי לחשוב... מוכן? יופי, אז: *שאלה*   מתחילים~ Eliz:  מה אתה מעדיף? שכולם בוהים בך בצורה מפחידה או שאף אחד לא מסתכל עליך בצורה גועלית? ויפים: שבוהים בי... ככה אפשר לעשות דברים מצחיקים XD   Eliz: מה אתה מעדיף? לרוץ ערום סביב הביה''ס שלך? או סביב קניון?   מתן: חחחחחח מה זה השאלה הזאת? XD אני לא מתכווין לענות... ~אחרי דקה וחצי~ טוב, מסביב לביה''ס... פחות אנשים :)  Eliz: מה אתה מעדיף? גלאקסי או אייפון? liav676: גלאקסי, כי אם זה נתקע אתה יכול להוציא את הבטריה ולהחזיר, באייפון אי אפשר...  Eliz: מה אתה מעדיף? מוזיקת מטאל או ג'סטין ביבר? LazyLand: ג'סטין ביבר, כי אין לי מושג מה זה מוזיקת מטאל XD  Eliz: אתה הולך לאי בודד לחודש, מה תיקח איתך? supprotman: מים, סבון, אספקת אוכל, מחשב וגנרטור, שכחתי משהו? XD  Eliz: מה אתה מעדיף? להיות נינג'ה או פיראט?  NightLords: נינג'ה, כי אני רואה נארוטו וגם זה יותר כיף D:  Eliz: מה אתה מעדיף? להיות משותק או לא להרגיש רגשות?  LugiasWing: משותק, לא להרגיש רגשות זה ממש כמו... רובוט. Eliz: מה אתה מעדיף? לאבד את חוש הטעם או את חוש הריח? Anglic: טעם, אין סיבה. Eliz: מה אתה מעדיף להיות? מאמץ או מאומץ? Ozil11: מאמץ, מרמים ונהנים D: Eliz: עכשיו קיבלת טיסה חינם בעולם, לאיפה אתה טס? fastspeed: ארה''ב, נשמע טוב.  Eliz: מה אתה מעדיף להיות? קיוגר או גראודון? pokemoner: גראודון, הוא מגניב אששש Eliz: מה אתה מעדיף? להראות את כל היסטוריית האינטרנט שלך או לגור ליד הר געש? shovi: היסטוריה, לא כ''כ גרוע P: Eliz: מה אתה מעדיף להמציא? את הפייסבוק או את האינסטגרם? Realmadrid: ברור שאינסטגרם, האינסטגרם פי 400 מפיסבוק חח  Eliz: זכית עכשיו ב1,000,000 שקל! מה אתה עושה איתם? Obelisk: שומר לקניית בית.   Eliz: מה אתה מעדיף? לא לשחק יותר או לא לשמוע שירים יותר? Gilad: אני משחק מלאאא! אפשר בלי שירים, בלי משחקים אני מתעלף XD  Eliz: מה את מעדיפה? לדעת לעוף עם פחד גבהים או לקרוא  מחשבות ואחר כך יהי לך כאב ראש? Ofir10: נראה לי אבחר בלדעת לקרוא מחשבות ואח"כ יהיה לי כאב ראש, הסיבה טמונה דווקא בתוצאה- יהיה לי את כאב הראש רק אחרי קריאת המחשבות,  אבל אם אעוף עם פחד גבהים- זה כל הזמן. . בנוסף, פחד גבהים זה פחד בנפש, עמוק בלב, וזה יותר גרוע מכאב ראש- כאב פיזי ולא יותר.  Eliz: מה אתה מעדיף? לאכול את כל הארוחות שלך קרות או לאכול את כל הארוחות שלך חמות + 5 כפיות מלח? daidra: חמות + 5 כפיות מלח... עדיף מלוח מאשר קר :) Eliz: מה יותר טעים? שוקולד? וניל? או תות? יובל85: ברור שוניל! נראלי שכולם חושבים ככה... Eliz: מה אתה מעדיף להיות? רובוט או חייזר? pokento: רובוט, זה יהיה ממש מגניב ואני אוכל לעוף ^^ Eliz: מה אתה מעדיף? להיות קירח או עם מלא שיער? Phoenix: מלא שיער, נעשה עם זה משהו... Eliz: מה אתה מעדיף? להריח כמו זיעה או להריח רק זיעה?  Omnimon: להריח כמו זיעה, בשביל מה יש דאורדורנט? D: Eliz: מה אתה מעדיף? רטייה או רגל מעץ? DoubleM: רטייה, רגל מעץ לא נשמע טוב... Eliz: מה אתה מעדיף? מלפפון בחומץ או במלח? ofeki19: במלח, יותר בריא. ~אחרון חביב~ Eliz: מה אתה מעדיף? להיות גיבור על לא מפורסם או נבל מפורסם?  TheUnreal: ברור שגיבור לא מפורסם.     אני מקווה שאהבתם~ אשמח לתגובות, דעות, איחולים, ברכות וכו' :)  זכור! לא הגבת - לא קראת!   ~היה לי ממש כיף  לכתוב את זה! אהבתם? פרגנו לי בכפתור ''אהבתי''! זה בחינם!~