עבור לתוכן
 • צור חשבון

Moshiko

משתמשים
 • הודעות פעילות

  4
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות Moshiko

 • דרגה
  משתמש טרי

פרטים נוספים

 • שם במשחק
  Moshiko

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. 1. יש בזה משהו אבל עדיין לא מועיל בשום צורה. 2. אין שום סיבה להשאיר מגבלות רק בגלל שזה "חמוד" בעיני אנשים. 3. גיל ההסכמה בישראל הינו 16, משמע גיל 16 זה הגיל במתאים במידה וזו הגישה. גיל 60 להזהבה זו עוד מגבלה מיותרת. אל תשכח אחי שזה מדובר בפוקימונים ולא בני אדם, זה, יש חיות שמתרבות בגיל שנה ושנתיים אין קשר בין הגיל לרבייה בפוקימונים לדעתי. נ.ב מנקודת הראייה שלי אתה עושה מהנושא צחוק, לא מתאים לדעתי זו הצעה חשובה ורצינית ואין סיבה לעשות ממנה צחוק.
 2. כל מי שהצביע אשמח אם גם תגיבו זה ממש חשוב 🙂
 3. היי שמי במשחק הוא moshiko והצעתי באשכול זה היא לבטל את גילאי הפוקימונים שקיימים זה מכבר במשחק. אז למה בעצם לבטל? לדעתי גילאי הפוקימונים זהו רעיון נחמד סה"כ שהוסיפו למשחק לפני זמן רב (4 שנים וקצת) אך די מיותר. מדוע מיותר? כי זוהי סך הכל מגבלה שמגבילה אותכם בהזהבת והרביית פוקימונים חדשים ללא שום סיבה, סתם בשביל שהגיל יהיה חשוב במשהו, עכשיו זוהי רק מגבלה שלא מועילה לאף אחד אלא רק מגבילה את כולם ואין בה צורך הגיוני הרי גם בסדרה ובמשחקים המקוריים אין דגש והתייחסות לגילם של הפוקימונים. מה גם שאין זה שפוקימון זקן מיריבו מקבל יתרון על פוקימון צעיר יותר שעבר את גיל 30. אז הצעתי היא כזו: לבטל את גילאי הפוקימונים באופן מוחלט כך שלא תהיינה הגבלות יותר, או לבטל את מגבלות הגיל של רבייה והזהבה ולהשאיר את הגילאים.
 4. Moshiko

  ביצי נכחדים

  אז שלום שמי במשחק הוא Moshiko והצעתי היא כזו- יש בשוק המשחק ביצי פוקימונים ברמות נדירות שונות יש שם נפוצים, נדירים, נדירים מאוד ואגדיים. אני חושב שכדי שיוסיפו גם חנות ביצי נכחדים/ביצי נכחדים לשוק הרגיל. פירוט על ההצעה: מחירם של האגדיים והנדירים מאוד בשוק, גבוה מאוד באופן יחסי לשווי שלהם ולדוגמה אני קונה ביצת אגדי מסוג רגיל במחוז סינו שעלותה 380 זהב, עכשיו יכול לצאת לי ממנה ארכאוס חזק ששוויו 400 זהב ויכול לצאת לי רגיגאס חלש ששוויו 140 זהב, אם אתה ממש צריך פוקימון מסוים שיכול לצאת ממנה אתה תקנה אותה אבל לרוב לא כי המחיר גבוהה מידי, זה סיכון שאפשר לרוב להפסיד ממנו ולפעמים להרוויח. אם יוסיפו למשחק חנות ביצי נכחדים/יוסיפו לשוק הביצים הרגיל ביצי נכחדים על אותו קונספקט של חנות הביצים הרגילה (מחיר יקר לביצה שהשווי שלה הוא פחות ממנו) תהיה במשחק דרך נוספת להשיג נכחדים תוך כדי השקעה.
×