עבור לתוכן

gilad

משתמשים
 • הודעות פעילות

  22
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

יצח לאחרונה ב מאי 6

ל- gilad היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות gilad

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  מיי

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. gilad

  המכירה שלי

  בוא פרטי אני במשחק מיי
 2. gilad

  הדברים הטובים

  פתחתי את האשכול הזה בשביל כמה סיבות: 1. אני רוצה להודות להנהלה המצוינת שיש לנו ומשקיעה בנו ובמיוחד לשובל לבעלים ולצוות התמיכה וכמובן איך לא למפקח שלנו. 2. בשביל שכולם יוכלו לכתוב כאן דברים טוב במקום לפתוח אשכולות על דברים רעים שקורים ולומר תודה על מה שיש ועל מה שההנהלה עושה בשבילנו. 3. כי שובל הוא מלך חחח
 3. gilad

  המכירה שלי

  פרימל גראודון פוקימון זקן (388)Primal Groudon אדמה אש רמה 100 מצב bashful נתונים נוספים 100% חיים 0% ניסיון 528 התקפה 485 הגנה 455 התקפה מיוחדת 340 הגנה מיוחדת 362 מהירות 453 חיים סך הכל כללי: חזק מאוד (2623) זקרום פוקימון זקן (901)Zekrom דרקון חשמל רמה 100 מצב careful נתונים נוספים 100% חיים 0% ניסיון 505 התקפה 413 הגנה 355 התקפה מיוחדת 397 הגנה מיוחדת 355 מהירות 387 חיים סך הכל כללי: חזק מאוד (2412) ארכאוס פוקימון זקן (1329)Arceus אש רמה 100 מצב careful נתונים נוספים 100% חיים 0% ניסיון 386 התקפה 334 הגנה 332 התקפה מיוחדת 418 הגנה מיוחדת 316 מהירות 490 חיים סולגלאו פוקימון מתבגר (98)Solgaleo על חושי ברזל רמה 53 מצב quirky נתונים נוספים 58% חיים 53.32% ניסיון 200 התקפה 140 הגנה 132 התקפה מיוחדת 103 הגנה מיוחדת 127 מהירות 245 חיים סך הכל כללי: בינוני (947) שיימין סקיי פוקימון מבוגר (245)Shaymin Sky דשא מעופף רמה 21 מצב calm נתונים נוספים 100% חיים 79.83% ניסיון 49 התקפה 39 הגנה 60 התקפה מיוחדת 43 הגנה מיוחדת 61 מהירות 73 חיים סך הכל כללי: חלש (325) שיימין סקיי פוקימון זקן (659)Shaymin Sky דשא מעופף רמה 58 מצב adamant נתונים נוספים 100% חיים 26.48% ניסיון 149 התקפה 98 הגנה 144 התקפה מיוחדת 84 הגנה מיוחדת 156 מהירות 196 חיים סך הכל כללי: בינוני (827) סך הכל כללי: חזק מאוד (2276) הצעות בפרטי שם במשחק: מיי
 4. gilad

  מרכז המסחר

  במרכז המסחר יש באג אז נעלמו לי 37 זהב וגם להרבה מאמנים אחרים נעלמו סכומים גדולים יותר ואני מבקש שתשתפו את שובל בפורום זה. בברכה גלעד.
 5. שם המועד: יום השואה של הכותב: gilad קישור לאשכול: האשכול ראוי להיות רשמי משום ש: האשכול מראה את הכאב שלנו במלחמה ולא מנסה להסתיר דברים
 6. יום הזיכרון לשואה ולגבורה חשוב ביותר בשל כמה סיבות: הנצחה של כל 6 מיליון האנשים שמתו אך גם להזכיר את כל אלה שנלחמו חזרה בכך שלא נשברו בכל הדברים הנוראים שהגרמנים עשו להם. דוגמאות ליהודים שלא נכנעו לגרמנים הנאצים ונלחמו חזרה הם: המתחתרת היהודית בגטו ורשה שנקתה צעדים חזקים ואמיצים במיוחד, אחד מהמקרים שהם עשו הוא: בזמן שהגרמנים באו לגטו כדי לחסל את היהודים בסוף המלחמה אז המחתרת נלחמה בחזרה והצילה מאות יהודים ואז התברר לה כי המלחמה הסתיימה. עוד דוגמה היא של שאול מלכה שחי בתקופה של השואה והשואה התחילה כשהיה בגיל 10 בלבד, שאול היה ילד חכם וחרוץ, כשהמשפחות נכנסו לגטאות אז שאול חשב על רעיון להביא לחם לו ולמשפחתו בשל חוסר המזון הנוראי בעזרת סכין לחם שכבר יצא מכלל שימוש וכך הוא פרץ גדר וברח בלילה וגנב אוכל מהגרמנים בשביל הוריו ואחיו, אחרי זמן מה שכבר שאול גנב הרבה כיכרות לחם והגרמנים שמו לב שכיכרות נעלמו ואז הם עלו על משפחת מלכה אך לא אמרו את זה. הם הביאו את כולם לבית ספר ואמרו שהם רוצים להראות להורים בית ספר חדש יחד עם הילדים... הם הגיעו לשם ואז הם ראו חיילים נאצים עומדים סביבם על אקדח שלוף ואחותו הגדולה של שאול לקחה את ידו ורצה אל מחוץ לבית הספר. כמה שניות אחר כך הם שמעו צעקות וקול ירי, מיד הבינו שבשניה אחת ההורים שלהם מתו וכך גם אחיהם ומאז הם נאלצו לברוח ממקום למקום במשך שנה וחצי, עד שיום אחד הם היו צריכים לחצות גדר של גבול כדי לעבור לשוויץ. אחותו של שאול שמעה צעדים אז היא לקחה את שאול וזקרה אותו אל מעבר לגדר והוא ברח, הוא חשב שאחותו עוד מעט תבוא אבל אז הוא שמע את אותו קול, אותו קול שהוא שמע כשהוריו מתו. את אותו קול ירי ואת אותה צעקה מיד הוא הבין שלא רק הגרמנים הרגו את הוריו וחלק מאחיו אלא גם את אחותו שדאגה לו במשך שנה וחצי ואז הוא עשה משהו, הוא הלך לגטו שבוא הוא ומשפחתו היו והוא הצטרף למכתרת ומאז היה לוחם אמיץ שם ולא היסס לירות בנאצי מאיים וכך הוא ניצל אך לא משפחתו חוץ מאחות אחת שהוחבאה בתחילת המלחמה והילדים לא ידעו עליה. זו עוד סיבה לכך שיום הזיכרון קיים, כדי להזכיר גם את אלה שלא שרדו וגם את אלה שלא היו להם משפחות שישבו עלים שיבעה אבל אז שאול מלכה הקים משפחה והוא, שאול הוא דוד מדור שני (דוד של אמא שלי). גם חסידי אומות העולם הם היו אנשים אמיצים ובעלי תושיה שהצילו אנשים.
 7. הצעה 1 תשובה: אני התכוונתי שמי שיגיע לדרגה הכי גבוהה ולכמות נקודות הדירוג הגבוהה ביותר באותה דרגה
 8. לא אבל די קרוב היא לא ממש שמה לב אלי...
 9. מי אני? למה לא אני? למה לא אתה? מי אני שאוכל לדבר איתך? מי זה שמדבר איתי שיהיו לי חברים? לא משנה לי מי או למה כי זה לא אני. לא משנה מה תעשה אני אצליח במה שארצה ואוכל לעשות הכל בשביל האחת שארצה... גם אם זה אומר להשרף באש לא לדעת מי אתה רק לאהוב... מי אני? למה לא אני? למה לא אתה? מי אני שאוכל לדבר איתך? מי זה שמדבר איתי שיהיו לי חברים? לא משנה לי מי או למה כי זה לא אני. לא משנה מה תעשה אני אצליח במה שארצה ואוכל לעשות הכל בשביל האחת שארצה... גם אם זה אומר להשרף באש לא לדעת מי אתה רק לאהוב לנצח... זה משהו שכתבתי על מישהי...
 10. אני לא ממש בטוח לגבי העיצובים אבל מה זה ממש משנה והלוחות ממש מגניבים זה רעיון פה
 11. קרדיט לram4861 וגם לwolfkids על חלק מהמידע שנמצא כאן
 12. שם במשחק: מיי אז כל מי שמשחק בליגה יודע שהליגה לא במצב מי יודע מה בקטע של האנשים - הרבה מאוד אנשים רשומים לליגה אך רק עשירית מהם או פחות באמת משחקים ומתחברים הרבה. אז כדי שנוכל לשפר את המצב פתחתי את האשכול הזה כדי שאנשים יוכלו להציע רעיונות לשיפור ותיקון דברים לליגה. כמובן שגם אני אציע כמה הצעות משלי ואחת מהן היא זו: פעם בחודש יש איוונט שנמשך חודש שלם ובאיוונט אתם מקבלים עוד שחקן בליגה ואתם מתחילים את המשחק כרגיל רק שכל האפשרויות פתוחות בפניכם, אתם מתחילים ובוחרים מחוז וכל אלה ואז בעצם מי שמגיע הכי רחוק באותו חודש יקבל פרס שיוסף לשחקן שבו אתם משחקים בדרך כלל (באיוונט בהתחלה אתה פשוט רושם את שם המשתמש שלך ואז הוא פותח לך שחקן אחר - את שחקן האיוונט השחקן נפתח בשרת אחר, שרת זמני). כמובן שגם הזהב שאתם מסיגים וכך גם הכסף יועברו כחלק מהפרס אך זאת רק למקום ראשון, גם המשתתפים האחרים יקבלו פרסים לפי כמות הדברים שהספיקו לעשות באותו חודש, לא כל החפצים יועברו למשל לא כל הפוקימונים אלא רק איזה 10 או20 פוקימונים שתבחרו. נכחדים לא יהיו קיימים באיוונט. האיוונט יהיה כל הזמן עם פלוס 25 אחוז למציאת חפץ בטבע על מנת ששחקנים יוכלו למצוא יותר דברים ולהתקדם יותר. אני חושב שהאיוונט הזה יוכל לקדם מתחילים כי אז הם יוכלו לשחק כרגיל ולהשיג מזה פלוסים בנוסף לכך. עוד איוונט שאומר ש: למשך חודש או חודשיים כל האיוונטים נפתחים זאת אומרת שאתם יכולים להשיג באותו חודש גם אנון ארכאוס וגם הנטאד דרקראי וכך גם עם נכחדי השבועות וגם עם האלה של המגנטים וכן הלאה. האשכול פתוח לתגובות שגם אתם תוכלו להציע רעיונות וגם אשמח אם תגידו שאתם בעד אחד או שניים מהרעיונות שלי, לקחתי השראה מרם שכתב משהו בסגנון של האיוונט הראשון שהצגתי אז תודה באופן אישי וזהו. תודה.
 13. gilad

  עונות לליגה

  רעיון מצוין אבל עדיף שכל הפוקימונים יהיו וגם כל האיוונטים ואני חושב שכדאי גם לעשות שרת שמתאפס כל חודש כי אז יכולה להיות תחרות כזאת בין אנשים מי יצליח להגיע הכי גבוהה באיזה סוג של איוונט שמתחילים מ0 אבל שכל הדברים פתוחים לך ואז אתה פשוט מתחיל לשחק עם פוקימון התחלתי באיזה מחוזשאתה רוצה ואז מי שמנצח בכל חודש - מי שמגיע הכי רחוק מקבל פלוסים לשחקן הרגיל
 14. אליהו הנביא
 • הודעות

  • שם החג: ראש השנה

   שם הכותב : Infinite27

   קישור לאשכול

    

  • ראש השנה 237038a_large.jpg

   מדוע ולמה אנו חוגגים את החג הזה במשך כל שנה?

   מדי שנה בשנה אנו מציינים את ראש השנה ביום בריאת האדם הראשון. כאז, בכל שנה בא' בתשרי אנו ממליכים את האלוקים למלך עלינו. על-ידי תקיעת שופר ואמירת פסוקים מן התנ"ך, אנו מכירים בהכנעה בגדולת הבורא ומבקשים ממנו: “וידע כל פעול כי אתה פעלתו, ויבין כל יצור כי אתה יצרתו, ויאמר כל אשר נשמה באפו: ה' אלוקי ישראל מלך ומלכותו בכל משלה".

   הניסיון הקשה מכולם. יום ראש השנה הוא גם היום בו אברהם אבינו עמד בניסיון הקשה מכולם והוכיח את נכונותו לציית לצו האלוקים גם במחיר הקרבת היקר לו מכל – בנו יחידו. לאחר שאלוקים התגלה אליו וציווהו להעלות לעולה את יצחק, הבן שנולד לשרה אשתו לאחר 90 שנות עקרות, אברהם ציית ויצא אל הר המוריה, שם ביקש להעלות את בנו לעולה. כשאברהם שלח את ידו ולקח את הסכין לשחוט את בנו, התגלה אליו מלאך האלוקים וגילה לו כי היה זה רק ניסיון בו עמד בהצלחה. תמורת יצחק יעלה אברהם איל לעולה, ובשכר נכונותו לקיים את הצו האלוקי זרעו של אברהם ירבה ככוכבי השמים וכחול אשר על שפת הים. בראש השנה אנו תוקעים בשופר בין היתר כדי להזכיר לפני האלוקים את מעשה העקדה.

   מה עושים בראש השנה?

   prd_piller_bigPic.jpg

   הדלקת נרות. כמדי שבת וחג, עם היכנס החג נשים ובנות מדליקות נרות של חג. לאחר ההדלקה הן מברכות "ברוך אתה אד-ני, א-לוהינו מלך העולם, אשר קדשנו במצוותיו וציוונו להדליק נר של יום הזיכרון". כאשר ראש השנה חל בשבת הן מוסיפות "להדליק נר של שבת ושל יום הזיכרון". הברכה השניה: “ברוך אתה אד-ני, א-לוהינו מלך העולם, שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". בלילה השני של ראש השנה מדליקים את הנרות לאחר צאת הכוכבים מאש דלוקה (בשל קדושת החג לא יוצרים אש חדשה) ומברכים את אותן הברכות.

   לשנה טובה תכתב ותחתם. לאחר תפילת ערבית של הלילה הראשון, מאחלים איש לרעהו: “לשנה טובה תכתב ותחתם".

   220px-Apples_dipped_in_honey.JPG

   תפוח בדבש לשנה טובה ועוד. בסעודת הלילה הראשון של ראש השנה לאחר הקידוש, נהוג לאכול מאכלים המסמלים את תקוותנו לשנה טובה ומתוקה. טובלים תפוח בדבש, מברכים עליו "בורא פרי העץ" ומוסיפים "יהי רצון שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה". אוכלים רימון (שירבו זכויותינו כרימון) וראש של דג או של איל (שנהיה לראש ולא לזנב) וכן טובלים את החלה בדבש. ישנם המוסיפים ואוכלים מאכלים שונים, לפי מנהג עדתם. 

   250px-Shofar-16-Zachi-Evenor.jpg

   תקיעת שופר. במשך היום הראשון והשני של ראש השנה יש לשמוע את תקיעת השופר (כשהיום הראשון של החג חל בשבת לא תוקעים בו בשופר). למרות שבדרך-כלל תוקעים בשופר בבית הכנסת לאחר תפילת שחרית, ניתן לשמוע את התקיעות עד שקיעת החמה בכל מקום. שלוחי חב"ד רבים ברחבי העולם יוצאים לרחובות הערים כדי לזכות יהודים במצווה חשובה זו. 

   תשליך. לאחר תפילת מנחה של היום הראשון של ראש השנה כשחל ביום חול, או ביום השני כאשר היום הראשון חל בשבת, נהוג ללכת למקור מים עם דגים ולומר תפילה מיוחדת המכונה "תשליך", על פי הפסוק “ותשליך במצולות ים כל חטאתם”. לאחר התפילה מנערים את שולי הבגדים ובכך "משליכים" את החטאים לנהר. 

   פרי חדש. כשאומרים את ברכת "שהחיינו" בהדלקת הנרות וכן בקידוש בלילה השני של ראש השנה, יש לכוון על אכילת פרי חדש שלא אכלו ממנו בעונה האחרונה. את הפרי החדש אוכלים לאחר הקידוש.

    

   המידע נאסף מאתר חבד https://he.chabad.org

    

   נערך על-ידי 1nfinity
  • ביקורת מעולה. כמצופה ממך 

   רק באסה שאתה מעלה רק משחקים לסוויץ' מחכה שתעלה מתישהוא על משחק מחשב/סוני.

   ובכללי מחכה לביקורת הבאה שלך

  • Super Mario Odyssey - ביקורת

   432172312_tn30_0.jpg

   חיכיתי שנתיים לשחק בסופר מאריו אודסי, ואתם כנראה מבינים למה...

   המשחק זכה לטונות של שבחים, פרסים והיה אף מועמד למשחק השנה לשנת 2017, ולכן אין ספק שכשקיבלתי את הסוויץ' שלי, הוא היה בין המשחקים הראשונים ששמתי עליהם עין. ובלי עוד הקדמות, כמה פרטים על המשחק:

   שם המשחק: Super Mario odyssey

   תאריך יציאה: 27 באוקטובר 2017

   ז'אנר: פלאטפורם.

   המשחק זמין רק לנינטנדו סוויץ'.

   mario.png

   עלילת המשחק:

   כמו בכל משחק מאריו שקיים, עלילת המשחק מתמקדת במאריו, שנשלח להציל את הנסיכה פיץ' שנחטפה ע"י הרשע באוסר שרוצה להתחתן איתה, אבל הטוויסט שהמשחק נותן לעלילה שמשתלב גם בגיימפליי (שעליו נדבר בהמשך) הוא שלמאריו מצטרף כובע מדבר בשם cappy (כובעי בעברית) שאחותו (שהיא כתר מדבר) נחטפה ע"י באוסר בגלל שרצה שפיץ' תחבוש אותה בחתונה שלו איתה, וביחד הם יוצאים למסע להצלת פיץ' ואחותו של cappy (שקוראים לה טיארה). העלילה אמנם פשוטה, אבל זה משהו שטיפוסי למשחקים בז'אנר, שבדר"כ מתמקדים בגיימפליי יותר מאשר בעלילה.

    

   ועכשיו, אחרי שעברנו בקצרה על הפרטים החשובים האלו בוא ניכנס ל

   ביקורת:

   אז אני עומד לבקר כל אספקט של המשחק בנפרד, ככה שאם אתם רוצים פשוט לדעת מה אני חושב על המשחק בלי לקרוא הרבה, אז תדלגו לסיכום.

   הסיפור:

   אולי זה נשמע כאילו אני לא מרוצה שהסיפור פשוט, אבל האמת היא שבמשחק הזה זה עובד, זה נותן למשחק צ'ארם והרגשה של cartoon לילדים קטנים והcutscence המעולים של המשחק רק מעצימים את ההרגשה הזאת. אבל הבעיה היחידה שלי עם הסיפור הוא שהוא מאוד קצר, אם אתם פשוט תעשו את המיין קווסט בכל עולם אתם יכולים לסיים את הסיפור תוך יומיים, אבל  בכל עולם יש הרבה יותר לעשות מאשר רק המיין קווסט, אבל אפילו אז עדיין אין יותר מדי, אבל במקרה הזה זה עובד וזה מאוד כיפי ומוסיף לאווירה הקלילה של המשחק, אבל אל תדאגו, כי כשתסיימו את המשחק יפתח ביניכם עוד טון של תוכן (מזל כי אם היה רק את התוכן שפתוח בפניך במהלך המיין קווסט המשחק היה גרוע בהרבה.)  לצערי, רוב החלקים הטובים של המשחק נמצאים רק אחרי שתסיימו אותו, אבל הסיפור והמיין קווסט עדיין די מהנים וכיפים, אבל מאוד קלים ולא טובים כמו התוכן שיפתח אחרי שתסיימו את המשחק, שזה מוריד מהערך שלהם וגורם להם להרגיש פחות חשובים ומספקים.

   super-mario-odyssey_1508831864415.jpg

   הגיימפליי:

   בשתי מילים: הגיימפליי מעולה, כמו שצריך להיות במשחק פלאטפורם טוב. ובזכות "כובעי" (cappy) נוספה למשחק מכניקה חדשה שמאפשרת לך לזרוק אותו ולהשתמש בו כהתקפה וגם מאפשרת להשתלט על אוייבים עם יכולות משונות ומיוחדות. כל אחד מהאוייבים פשוט כיפי לשימוש, בין אם זה בגלל המהלכים שלו, או בגלל האווירה של האזור שבו הוא נמצא, או בגלל שהם פשוט יחודיים ומצחיקים או בגלל שהם פשוט נמצאים בשלב מעולה שמנצל את היכולות שלהם בצורה נכונה. חוץ מזה, הם מעשירים את האווירה הקלילה והמצחיקה ו"קארטוניט" שלו (מלשון cartoon). ובנוסף לאוייבים שאתה שולט בהם, ישנם אוייבים שבהם פשוט כיף להלחם והם ממוקמים במקום הנכון. דיברתי הרבה על האוייבים הרגילים, אבל במשחק טוב חייבים להיות בוסים טובים, ובמשחק הזה יש בוסים טובים, אמנם קלים, אבל כל אחד מיוחד עם מהלכים יצירתיים ופשוט כיף להלחם בו והאווירה בקרבות הבוסים מתאימה להם ולשלב שבו הם נמצאים. דיברתי הרבה על החלקים השוליים יותר של הגיימפליי, אבל כמו שחלקכם יודעים, החלק החשוב ביותר במשחק פלאטפורם הוא השליטה (במקרה הזה השליטה בדמות הראשית- מאריו) והשליטה מעולה, למאריו ישנם מלא מהלכים מיוחדים ומגניבים שהוא יכול לעשות קומבואים איתם ולעשות קפיצות מטורפות ורחוקות שגורמות למשחק להיות הרבה יותר מהנה. אבל תלונה אחת שיש לי לגבי השליטה, הוא שישנם כל כך הרבה מהלכים שהמקשים שלהם מאוד דומים כך שלפעמים כשאני מנסה לעשות מהלך מסויים אז זה עושה לי מהלך אחר כי ההבדל בין שניהם הוא מאוד קטן ולא הצלחתי לעשות את מה שיעשה את ההבדל, אבל זה יותר בעיה שלי מאשר של המשחק. הרבה אנשים התלוננו על הmotion controls שהם הכרחיים לעשות דברים מסויימים בצורה הטובה ביותר, אבל לי זה לא הפריע, האמת שלהיפך, נהניתי להשתמש בmotion controls. חוץ מזה, הם לא הכרחיים לסיום המשחק או לפי מה שראיתי, לא הכרחיים בכלל. כל שלב במשחק הוא כיפי ומיוחד, אבל לצערי הוא יחסית קל והפלאטפורמינג בו הוא טוב ואפילו היית צריך לחקור את עולם השלב, שזה דבר שהמשחק נתן דגש עליו. יש לזה יתרונות כמו למשל שזה פשוט כיף להסתובב בעולם עם המהלכים של מאריו והשלבים פשוט כיפים לחקור בעזרת מאריו, אבל השלבים הרגישו לי קלים ורגועים מדי, אפילו שהם  עדיין כיפים. אבל כמו שאמרתי לפני כן, למזלנו יש את השלבים שנפתחים אחרי המיין קווסט, שהם מלאים באתגרים מהנים וכל אחד יצירתי ומיוחד ודורש גם הרבה exploration והם הטובים ביותר במשחק הזה, שזה חבל שהם לא היו במיין קווסט, הייתי נהנה מהם הרבה יותר אם הם היו חלק מהמיין קווסט, כי זה מוסיף לאווירה שלהם, חוץ מזה, העובדה שהשלבים במיין קווסט הם טובים, אבל ציפיתי יותר, מורידה מהערך של המשחק, זה נותן הרגשה שרוב המשחק אכזב אותי, אפילו שהפוסט גיים לוקח יותר זמן מהמיין קווסט. אבל לסיכום, אם אני משכלל גם את הפוסט גיים וגם את המיין קווסט, המשחק פשוט פנומנלי, אבל המיין קווסט בפני עצמו הוא לא כל כך טוב.

   6bcae32933c0eade8b84b7e7717e338e

   המוזיקה:

   המוזיקה במשחק פשוט מעולה, מלאה בקצב ומתאימה לשלבים שבה היא נמצאת. היא כל כך טובה, שאני בטוח שכשישאלו אותי לגבי שירים טובים ממשחקי מחשב, השירים ממאריו אודסי הם יהיו הראשונים שיעלו לי בראש. כל שיר הוא יחודיי ומעולה, כמו בהרבה משחקים של נינטנדו, אבל במשחק הזה הם פשוט רמה מעל מוזיקה במשחקי מחשב אחרים, היא עד כדי כך טובה.

   maxresdefault.jpg

   לסיכום, מאריו אודסי הוא חוויה מדהימה גם אם אתם לא ממש טובים בפלאטפורם וגם אם אתם טובים, אפילו שלאלו מכם שטובים במשחקי פלאטפורם המיין קווסט לא יהיה טוב כמו שמצופה ממשחקי מאריו, הוא עדיין יהיה מהנה. חוץ מזה, תמיד יש את הפוסט גיים המעולה, שהוא הכי טוב שראיתי במשחק מחשב עד עכשיו. השליטה במאריו מעולה, אפילו שהיא קצת בעייתית, אבל כל המהלכים של מאריו פשוט כיפים לשימוש ולשילוב. ואם אני אסכם את המשחק הזה במילה אחת, זה פשוט כיף, לא משנה באיזה חלק ואיזה משימה במשחק אתה עושה, עדיין תמצא חלק שבו תהנה. ולכן, אני אתן למאריו אודסי 9 מתוך 10.

   vlcsnap_2017_06_13_12h22m50s178.0.jpg

  • לפני 11 שעות שלום אברהם אמר:

   שם החג: חג שבועות 

   שם הכותב:Kill4fun 

   קישור לאשכול:

   האשכול ראוי להיות באשכול רשמי זה משום ש:נותן מידע חדש השמות,מנהגים ועוד כמה דברים שקשורים לחג

    

    

   לפני 7 שעות Raziel אמר:

   שם החג: ט"ו בשבט

   שם הכותב: Raziel

   קישור לאשכול: 

   האשכול ראוי להיות באשכול רשמי זה משום ש:  אשכול מכובד ויפה לחג ט"ו בשבט 

   התווספו ללינקייה. 

   יש לכם מספר שגיאות כתיב, אשמח אם תוכלו לעבור על האשכול ולתקן. 

×